Těhulky, snažilky, pojďte sem 🙂🙂🙂🙂

mirindad
8. srp 2016

Ahoooj holky 🙂 patřím mezi snažilky a dělá mi velkou radost vidět pozitivní testíky, vaše veselé zprávy a radost, že vám to vyšlo a budete maminkami 🙂 Můžete se tu podělit a házet fotečky testíků a cokoliv chcete, ať mě uběhne ten čas, kdy sama čekám 😊😊😊😊

girl.misel
9. črc 2018

Nemel by nekdo zajem o caj na podporu otěhotněni? 2 pytliky. slevou. Směs bylin navržené známou českou léčitelkou paní Radnickou. Čaj příznivě působí na dělohu ženy při plánování těhotenství. Bylinná směs v čaji působí na dostatečné prokrvení sliznice dělohy a tím se zvyšuje šance na uhnízdění oplozeného vajíčka. Zdraví dělohy, svalů a celkové posílení pánevního dna má vliv na plodnost ženy. Posílení svalů pánevního dna může mít za pozitivní vliv na schopnost udržet oplozené vajíčko resp. plod v děloze a předcházet tak předčasným potratům.

snazimese
10. črc 2018

Ahoj holky. Chtěla jsem vás poprosit o váš názor a zkušenosti: 6.7. jsem měla termín MS, v ten den jsem začala velice slabě špinit až večer (takové hnědé špinění jen na papír). 7.7. to přešlo do červené krve i se sliznicí, ale bylo to sotva na jednu vložku. Následující den to bylo i dopoledne, ale během dne to ustávalo a k večeru to bylo už jen opět velice slabé špinění na papír a spíš růžové a pak už nic.. Běžně mám MS tak 4-5 dní a kolikrát "nestíhám" měnit vložky, nejednou jsem v noci protekla jak jsem měla ms silnou 😅A i když mám už po ms, tak od včerejšího pozdního odpoledne mě velice slabě pobolívá celý podbřišek, je to spíše takové pnutí. Co si o tom myslíte prosím?

priefi
10. črc 2018

@snazimese tezko rici, mohla to byt jen zbytkova ms, nebo hormonalni nerovnovaha. Zkus tehotensky test z prvni ranni moci, tim nic nezkazis 😉

snazimese
10. črc 2018

@priefi tak mam doma jeste jeden test, ale nevim jestli ho zkouset, kdyz mi vlastne nic neni. A stejne bych ho mohla zkusit az zitra, dnes jsem po nocni a budu mit dost naredenou moc, pac hodne piju. Asi zkusim pockat a netestovat zbytecne. Spis jsem jen byla zvedava cim by to mohlo byt, protoze jsem hodne cetla, ze bylo plno holet tehu i pres MS, tak ve me hlodal cervik, jestli to neni i muj pripad 🤔😂😅

snazimese
10. črc 2018

Jinak se omlouvam za chyby, blbne mi telefon..

snazimese
10. črc 2018

Tak ja se v tom svem tele uz nevyznam… Ms predevcirem skoncila a ted jsem po utreni nasla na papiru malinky flicek svetle cervene barvy… Co to ma zase byt?? :(

marci7777
10. črc 2018

@snazimese mám to stejně

snazimese
10. črc 2018

@marci7777 a muzu se zeptat, jakou jsi mela ms? Ja ji mela jen tri dny, z toho prvni a posledni den spis jakoby silnejsi spineni, jen druhy den slaba ms s kouskami sliznice..

marci7777
11. črc 2018

@snazimese já jsem měla dva krvácení (jeden z toho minimální) a jeden jen špinění.. 🙂

bibianne
11. črc 2018

@jade85 já na tebe celou dobu myslela a na dálku držela,moc jsem nechtěla psat,víš....a koukala jsem před chvílí na fotečku tady a je nádherný😍😍😍 všechno to za to stojí,viď🍀hlavně ať jste zdraví. A jak se cítíš v roli maminky? 🙂

bibianne
11. črc 2018

@simi1510 ahojky🌹🌹jj,začínáme se snažením,tak uvidíme,kdy se Zadaru..a co ty s mimouskem???

bibianne
11. črc 2018

@monib66 ahojky,Moni😊tak to máte šikulka teda,tomu našemu se taky nechce vykládat,ale už udělá tři kroky do prostoru,už jo chození kolem sedačky nebavi,.Ale zvedá jedno obočí,mrka na nás a takovy,že jsem z něj vždycky na měkko,...však víš sama moc dobře😄😊
Já jsem v 10m musela přestat kojit a tak jsem si koupila homeopatika a hned jsem to do měsíce dostala,můžu doporučit..

bibianne
Autor odpověď smazal
Zobraz
simi1510
12. črc 2018

@bibianne hele, snad to nejhorsi uz je za nama. Chudak si za ten ani ne rok vybral... byl na ct, magneticke... krasne se ale vyviji, dohání to, nesmi ani cvicit vojtovku nastesti. Zuby jeste nejsou. A ted uz peruje, zacina lezt... je to sranda 🙂

Jen treba nevim, zda budu schopna se nekdy pokoušet o druhé :-/

A co ty jinak?

bibianne
13. črc 2018

@simi1510 jako,že nevíš,jestli bude možné se snažit o druhé?
Je to šikulka,na zuby nespechejte,je to peklo,Robik je občas neodlozitelny,pořád kňučí a pláče,strká si ruce do pusy...😑

simi1510
13. črc 2018

@bibianne tak to náš vše, co najde šup do pusy taky, naše prsty, svoje prsty, věci... ocas kočky 😀

Spíš tak, že ten strach, co by bylo je stokrát větší, než si člověk umí představit...že by se to zopakovalo, ne-li dřív třeba... případně proležet celé těhotenství v nemocnici, když mě malý nejvíc potřebuje teď...

bibianne
13. črc 2018

@simi1510 Simi,úplně tě chápu,ten strach je velký,ale třeba za dva roky,až bude brouček trošku větší a člověk na to malinko pozapomene,nehazej flintu do žita,už jste si to vybrali a podruhé už to bude jak po másle,bez problémů 🍀🍀🍀ten náš taky strká všechno do pusy a má spodní dva zuby a vrchní jednu jedničku a další tři nahoře už jsou oteklý,že se asi brzy proříznou,tak kouše všechny a moje kolena nejvíc 😁jsou to lasky

simi1510
14. črc 2018

@bibianne Někdy si říkám, jestli by pro něj nebylo lepší, aby to bylo jako co nejdřív, když si ještě neuvědomuje všechno... myslím to případně tak, že by nemohl říkat, vy si mě nevšímáte, vy toto či ono.... ale pak to ve mně se zase připomene, ozve... kolikrát i říkám, že potřebuji vypadnout... někdy si říkám, že bych měla zajít k doktorovi - ale zase,... musím se s tím vypořádat sama, nikdo to jiný za mně neudělá...

Mně hryže vlasy 😀 a kočce začíná snad pomalu chodit na granule, či co :D

vissper
15. črc 2018

@simi1510 Simí klidně k doktorovi zajdi, aspoň se vypovídat, ,hrozně ti to pomůže, uvidíš. Nemuč sama sebe, člověk v tomhle opravdu potřebuje pomoct, kor v tvém případě kdy jsi to měla hrozně náročné.

bibianne
17. črc 2018

@simi1510 ono klidně i zkusit psychologa,hrozně to pomáhá,i já jsem jo využila,když bylo třeba a můžu doporučit,pomůže vážně už jen to,že člověk na to není sám a může to někomu říct,pomůže ti🌹

bibianne
Autor odpověď smazal
Zobraz
evikkk13
18. črc 2018

Ahoj holčiny, tak já začínám 14.týden, dnes jsme byli na screeningu a vše dopadlo výborně, hrozně se mi ulevilo! Konečně začínám cítit trochu větší jistotu a začínám si to užívat, to nejhorší už máme za sebou a dneska jsem dostala i průkazku, dávali si na čas 🙂 Dnes v noci vyrážíme s manželem na dovču na Slovensko, asi 8 hodin autem, tak snad to dám v pohodě. Moc se těším, že si odpočineme 🙂

evikkk13
18. črc 2018
jade85
30. črc 2018

@evikkk13 to je paráda, moc gratuluju, užívej si 🙂

monib66
6. srp 2018

@evikkk13 Moc gratuluji ♡♡♡

monib66
6. srp 2018

@bibianne Jj, vím. Já nejvíc miluji, když se směje ♡ Akorát teď máme období, kdy nemůžu bez něj nikam. Ale lezou mu 4 stoličky najednou, tak nejspíš to bude tím.
Jaká homeopatika jsi brala? 🙂