Tipy na akce a slevy pro maminky - móda, kosmetika

eleanis
7. pro 2014

Ahoj,

ráda bych založila diskuzi, kde si budeme vyměňovat tipy na akce pro nás ženské 🙂 Pro děti toho tu je hodně, ale mám teď na mysli dávat si tipy na slevy v obchodech s oblečením, kosmetikou, bydlením a tak podobně. Tipy na slevy dávejte i v kamenných obchodech i v e-shopech..

Snad se to rozjede 🙂

eleanis
autor
7. pro 2014

Vykopnu první - teď v obchodech celio* sleva 50% na druhý výrobek (na ten levnější) - dobré na nákupy dárků pro manžela.

V H&M akce 25% sleva pro ty, kteří se nově přihlásí k odebírání jejich e-mailů. (osobně na to používám druhý e-mail, který moc nečtu, za slevu se to vyplatí 😉 )

radunka321
9. pro 2014

Super nápad! ted jsem videla, že v My na Národce mají - 30 % na všechnu obuv. Nevíte onějakých slevach na kosmetiku? shanim nejaky denni krem na oblicej🙂

eleanis
autor
10. pro 2014

Woolovers.com má teď dopravu zdarma, funguje posílání i do ČR. Vlněné věci jsou od tam krásné.

kacabkaamisanek
10. pro 2014

@eleanis Ahoj. Jak se prosím dostanu k té slevě 25% do H&M? Moc děkuji za info 🙂

eleanis
autor
10. pro 2014

@kacabkaamisanek Je to tady https://www.hm.com/cz/newsletter. Je pak sleva 25% na jeden vybraný produkt... ale nelze už na zlevněné věci.

kacabkaamisanek
10. pro 2014

@eleanis super, moc děkuju 🙂

radunka321
10. pro 2014

nevíte, jestli je někde sleva na kabáty? Sháním nějakej na zimu🙂

eleanis
autor
11. pro 2014

@radunka321 Prý v Orsay 50 procent na zimní bundy, nevím jestli by tam byl i kabát 🙂

eleanis
autor
16. pro 2014

Docela dobré akce dávají holky na http://www.lovito.cz vyplatí se tam koukat často, někdy jsou slevy třeba jen na den. Včera měla Almara-shop na vše -10 procent, což jsem prošvihla a zrovna tam mám vyhlídnutý dárek 😢

radunka321
2. led 2015

Jee, díky moc za tip na web! je to super, ted jsem se tam koukala a nasla dobrou slevu na Cropp🙂

hribecekbeztecek
7. led 2015

@eleanis jak to funguje. To si vyberu obchod a vytisknu tu slevu a to je všechno?

tynat
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ladyy235
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ladyy235
14. kvě 2015

neco do pokojicku

martaveg
14. kvě 2015

Na modre strese mame skupinu, kde si tipy na ruzne slevy sdilime, nechcete nekdo zkusenejsi zalozit skupinu i tady? pripadne poradit jak takovou skupinu zalozit..

agulin
15. říj 2015

Nakupuji jedine v akcich, v tomhle si korunky docela drzim

kataav
5. únor 2016

Ahojky, já mám tip na slevu od Tescomy na 20% při nákupu nad 500,- na jejich e-shopu. Stačí v košíku zadat kód "O2SLEVA2016". Třeba někdo využijete 🙂

wwery
29. čer 2016

Dobrý den, chtěla bych poprosit, pokud někdo v květnu nakupoval na kasa.cz, obdržel slevové kupóny na další nákupy, platné do konce června, podělíte se prosím? Děkuji 🙂

domibeyoutiful
29. čer 2016

Trochu to upadlo tak ja skúsim znovu začať - bloggujem o kozmetike a móde takže sledujem aj akcie z tohto odvetvia, na módu je teraz menej času, akurát z newslettrov viem, že v CZ Orsay by mali byť teraz zľavy a napr aj v Sconte, ak niekto nakupuje nábytok. Inak v Tete aj Rossmanovi sú v akcii rasenky, vsetky druhy okolo az 40% slevy takže ideálny čas na kúpu 🙂

mignona
6. zář 2016

Kdy jsou slevové kupóny v časopise Maminka, kdo ví? 🙂

nikolrose
6. zář 2016

@mignona Nejsem si jistá, ale slyšela jsem, že v listopadovém čísle. Takže ke konci října.

mignona
6. zář 2016

@nikolrose Děkuju! Taky mi někdo říkal podzim až.

znackoveobleceni
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzas83
13. kvě 2017
Uživatel zuzas83 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zuzas83.

Teď je výprodej na http://www.filimoda.cz/vyprodej/ 👍

lindunhr
30. črc 2018

Já kupuji boty jedině tady a divila bych se, kdybyste https://www.eobuv.cz/damske.html ještě neznali 😂 Mě to vždycky odrovná, ještě když zahájí ty jejich slevové kampaně ❤ To pak vydělávám jenom na boty.. a tak to má být 😅 😇