Tvoříte rádi pro děti? A máte fantazii pro mou inspiraci?

jankaloudovic
12. srp 2015

Krásný slunečný den milé maminky,ráda tvořím a zvlášť ráda zůtulňuji Verunčin pokojíček,chtěla jsem se proto zeptat na Vaše kreativní nápady jak dětem tvoříte doplňky do pokoje(pokud máte stejný zájem) ať už jde o stěny,stropy,osvětlení,podlahy,polštáře až po okna a může jít o nejrůznější materiály( čím nezvyklejší a originálnější,tím lepší pro nás) a také by mě třeba zajímali nápady jak řešíte bejvák pro děti prostorově, Nám už dochází dětská fantazie. 🙂

berenika39
12. srp 2015

Ahoj, když otevřeš první stránku MK, dole v růžovém provedení písma 🙂))) je seznam Skupin. Jsou rozdělené podle témat, můžeš se podívat například na Ruční práce, nebo Bydlení.
Jedna, která by ti mohla pomoci, je například:
https://www.modrykonik.cz/group/2353/detail/
tak mrkni

adji
12. srp 2015

Ahojky, no já zatím moc netvořím, ale už se strašně těším, až syn povyroste a budeme tvořit spolu 🙂 Jako první mám v plánu vytrořit pavučinu z provázků a na ní pak budu dávat jeho výkresy 🙂 A dál se uvidí...

anushe
13. srp 2015

Jako zatepleni za jeho postylku jsem za asi 180 cm x 2m preklizkovou desku nacpala korkovy desky.konstrukce mi chvilku casu zabrala,ale vytvorila uzasny prostor k malbe jeho oblibenych potvurek - Racochejla,Medi Pu a jeho pratel,Rakosnika,atd -je jich tam asi 8 a drzi se jakoby kolem ramen nebo na sobe stoji podle toho co je to za rostaky.Vypada to skvele,jen si kazdej mysli ze je to tapeta... Malej se me zrovna vcera ptal;"a maminko,to srdicko co drzi Ijacek si mi namalovala ,protoze me mas rada a nemuzes beze me zit,vid?"😄