UFO a vsetko okolo toho. Verite?

rimmel
16. led 2010

ahojte! vcera ma napadlo ze zalozim prispevok, no nejako som nato zabudla tak teraz narychlo zalozim.

toto tema by malo byt pre tych co veria v mimozemstanov, veria ze navstevuju nasu zem...a vsetky info k tomuto tematu..

ja sama verim na zivot mimo Zem, nedavno som citala jeden clanok venovany unosom...nevedela som co z toho je vymyslene, vsugerovane a co pravda... 😕

baby tak sup sem! podme kecat, zdielat info..

rada by som si precitala nejake knizky k tomuto tematu a budem rada ak nejake odporucite 😉

zatim caute a dufam ze sa tu niekto objavi 😅

kubaka
16. led 2010

hehe ahoj, hezké téma ,něco mimo ty mrňata taky, že- nechci ti ale brát zábavu, ale když chceš nějaký dobrodrůžo, kup si nějakou fantasy. Aspoň se to nebude tvářit, jako že je to pravda 😅 😅
Možná věříš, ale prostě fakt je, že žádné opravdu neprůstřelné a hmatatelné, věcné, prokázané důkazy, že ET navštěvují Zemi a na kterých se shodlli vědci z více oborů a oznámili oficiálně, prostě nejsou. Natož únosy. Ti lidé byli odhaleni jako zčásti hysterici, prostě všelijak poznamenaní a vyšinutí jedinci, sociálně, psychicky, davová hysterie, sugesce, autosugesce atd atd.
Ovšem vesmír je nejspíš tak neuvěřitelně veliký, že by bylo bláhové myslet si, že jsem jediná planeta s životem na povrchu. To asi určitě. Ale tím to předpokladem to obávám se pro nás prozatím končí 😎

renys
17. led 2010

Ahojky, taky si myslim, že je hloupost myslet si, že jsme ve vesmíru sami, dokonce si myslim, že jsme jedni z těch nejméně vyspělých civilizací.

No každopádně máme s manželem jeden zajímavej zážitek, je to pár let zpátky, vraceli jsme se k večeru z naší zahrádky, sluníčko zapadalo a najednou koukáme, na nebi visí měděná lesklá tečka, tak si ještě říkáme, hele to je divný, jak to, že to stojí na místě?? Tak jsme to chvíli pozorovali a najednou šup, ten předmět se začal vzdalovat až zmizel. Jestli to někdo dokáže zdůvodnit, budu ráda 😀 .

kubaka
17. led 2010

co takhle meteorologický balón? ty můžou za spoustu úkazů 😀 😀 Dneska se vypouští do vzduchu tolik různých přístrojů a věcí, pro různé účely , které věřejnost ani neví nebo nezná, že tyhle pozorování se opravdu dají vždycky vysvětlit pozemsky.
Spoléhám na to, že nebe je pod neustálým dohledem astronomů, astrofyziků, kteří by jakoukoliv abnormalitu zaznamenali. Říkal to sám jeden astronom, co má jako práci právě tohle "hlídání" nebe a všeho, co se šustne.

Ono je totiž taky otázka, že naše představa nějakého mimozemšťana je ta, že přiletí v Něčem co lítá, má fyzickou podobu a nějaka Vypadá. Jenže ono to třeba nemusí mít vůbec fyzickou strukturu, může to být tvořeno z neznámé látky, může to být jen jakási hmota nebo plyné vědomí, nebo třeba úplně jiný druh vědomí, který nepřipomíná to naše ,může se to umět pohybovat způsobem jaký neznáme - nikoliv v žádném talíři. Píše to A.C. Clark. Když vyjdeme z toho, jak vyspělá by musela být živá hmota, která by přiletěla z dálek, ke kterým jsem nikdy ani nedohlédli, jen je předpokládáme, může být vyspělá tak, že bychom ji ani nepoznali, i kdybychom o ni na Zemi zakopli 😎
Představa malých hubených mimozemšťanů s madlovýma očima a velkou hlavou v létajícím talíři je stará ne víc jak 80 let, přišla s rozkvětem naší vědy a techniky, médií atd. Nikdy v historii se tato pozorování ani kontakt neobjevil ani nebyl zaznamenán. Myslím, že je dostatečně jasné, o co jde. Naopak mě zajímá právě tenhle úkaz: kde to tak najednou vzalo, proč, co byl spouštěcí mechanismus téhle posedlosti s UFO?

rimmel
autor
17. led 2010

kubaka v dacom mas pravdu ..ja teda urcite neverim ze mimozemstania vyzeraju tak ako si ich opisala, mali cloviecikovia..ci dokonca neverim ze ich niekto niekedy videl.....ale citala som ajo ludoch, ktori v nich neveria a potom opisali ako ich uniesli...podla mna je naivne si mysliet, ze k nam nechodia, ked uz my, ludia sme schopni vycestovat do vesmiru a pristat na marse, preco by oni neboli? 😉

ale skor som tu chcela najst niekoho kto tomuto veri a mohol by mi doporucit nejake odbornejsie knizky, nie sci-fi.. 😉

a tvoja posledna otazka...no presne!
niektori ludia stale veria ze ufo raz na zemi naozaj pristalo-stroskotalo 😕

rimmel
autor
17. led 2010

4000 rokov pred kristom, v indii sa rozprava o lietjucich objektoch, astronautoch....ste vedeli? 😔

kubaka
17. led 2010

no tak to možná seriozní by mohl být ten A.C Clark, nějaká jeho popuálně naučná publikace myslím, ne beletrie. On je fantasta, ale i vědec. prohrab se tím, co napsal,
jinou seriozní publikaci o UFO neznám - pokud ji sem někdo napíše, tak mě to taky zajímá.

rimmel
autor
17. led 2010

dakujem kubaka hned idem kuknut na nete a kupit 😀

rimmel
autor
17. led 2010

no baby akurat som si na nete kupila knihy od tymothy good...zevraj expert 😉

ygreen
17. led 2010

každopádně na nějakejch britskejch stránkách jsou tisíce fotek UFO v zemský atmosféře a opravdu všechny nebylo možné vysvětlit. Líbí se mi jak je to znázorněné na konci MiB - jedna galaxie, milióny dalších a všechny v kuličkách těch příšeráků 😵 fakt je ten, že nevíme co je kde jinde, v jiné galaxii.

No já jsem fanda sci-fi i když věřím, nevěřím, no tak nějak to nevylučuju 😉