• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V jakém prášku mám prát dětské oblečení?

20. října 2016 
Já peru odjakživa v Merkuru a jsem s ním spokojená.Vyprala jsem v něm i věci na mimíska a neděsím se alergických vyrážek.Mám pračku,která mi máchá 6krát po sobě,tak si myslím,že by to mělo být v pohodě. :wink:
6. bře 2007 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezis, vidim, ze tam mam desnych chyb: prat namisto prad a samozrejme nevydezinfikovaly :grinning: proste blondyna
6. bře 2007 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mně lovela strašně smrdí, vůbec mi nevoní miminkovsky :confounded: vám všem voní?
25. kvě 2007 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem do půl roku prala v tekuté Lovele, bez aviváže. A od půl roku jako nám v Arielu a aviváž Lenor. Teď už jsem si také oblečky vyprala v Lovele a budu to dělat stejně jako u holek. Akorát to nechce u prťat dlouho přehánět, stačí jen do toho půl roku. Oni pak jsou choulostivější na alergie, vyrážky, egzémy apod. Tak se musí trošku odolávat
25. kvě 2007 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty věcičky nejsou z extra odolné látky, takže když se vyperou na vyšší teplotu, tak se ta látka zdrcne nebo vytáhne. Pak někdo ve 3-4 měsících vytřazuje velikost 74, protože se zkrátí třeba déĺka k rozkroku. Takže bych prala podle cedulky. Nikoliv na devadesát. Mikroby vyřeší napařovačka - má sto stupňů... To sice taky nebude teplota podle cedulky, ale nezničí se to tím tolik. A okolo nás jsou tisíce mikrobů a roztočů. I když nejsou vidět, jsou v peřinách atd. A toho trusu, co po sobě nechávaj je je ještě daleko víc. Takže vyvařené a vyžehlené oblečeníčko se před nimi neschová, a to o to déle, čím déle bude připraveno ve skříni.
Většinou čtu všude o Lovele, pak o Arielu, Persilu - to jsou normální obchoďákové prášky. Takže asi koupím tu Lovelu a k ní něco mýdlového.. ale nevím co.. Ale zajímalo by mě, jestli se vyrábí něco šetrnějšího a kde se to prodává.
25. kvě 2007 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
perete někdo jenom ve slizu? Nebo byste ho doporučily jenom na plíny?
25. kvě 2007 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já peru všechno jen ve slizu a bez problémů, ale máme jen malé miminko, až bude chodit s kolenama od bláta a od trávy...asi budu do praní přidávat sůl na skvrny:slight_smile:
25. kvě 2007 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,chtěla jsem se zeptat ,používáte někdo Lovelu páškovou?Ocitla se mi teď doma a já bych chtěla vyprat už nějaké oblečky,ale nějak mám strach, že se ten normál prášek bude blbě dostávat z věcí...
26. kvě 2007 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mejviz... me Lovela taky smrdela, ale jak se narodil malej, zacala mi vonet. :wink:
26. kvě 2007 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
já koupila Lovelu tekutou a moc mi voní :confused: . Zatím jsem v ní prala jen nové věci, takže nevím, jak pak bude zvládat pokakaný a pobryndaný :unamused:
26. kvě 2007 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, přidávám se k Romče, mám tekutou Lovelu a moc moc mi voní - jak Lovela, tak věci v ní vyprané :wink: :slight_smile: :slight_smile:
26. kvě 2007 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mám Lovelu a na svetříky je dobrej tekutej Norit :wink: Ještě v minulý Betynce, nebo Mamince psali, že na dětskou pokožku je dobrá klasická kostka JELEN, prošel nějakým testem , je taky protialergickej a stojí asi 12,-kč, takže na přepírání v ruce bude super :wink:
26. kvě 2007 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já zkusím ještě tu tekutou lovelu mam tu práškovou a ta mi děsně páchne :unamused: :grinning:
26. kvě 2007 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Lovela moc nevoní, tak jsem mezi vypraný věcičky dala dětský heřmánkový mýdla a to když se otevře skříň to je vůně :wink:
26. kvě 2007 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
maca - dík za tip :slight_smile:
26. kvě 2007 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já prala v lovele práškové + lovela aviváži a jsem spokojená
28. kvě 2007 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me Lovela voni moc preslazene :sunglasses: Taky v ni peru ( zrovna dnes jsem zacala prat vybavicku) :slight_smile: ale spis proto, ze ji uz mam taky doma a ze je dobra pro deti...Ja mam atopicky ekzem, tak pro jistotu...
28. kvě 2007 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
susik: tak jestli ti vyhovuje , když máš ekzém, tak se nemusím obávat. zrovna včera jsem lovelu koupila a taky norit. v lékárně jsem viděla pro citlivou kůži mini risk, ale bylo ho jen 70 g za víc než 200,- A tekutý jsem ho neviděla, jen prášek.
28. kvě 2007 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
já peru od začátku v tekutém Arielu. Kluci žádné problémy nemají, a vyžehlené věci jsem měla jen ty první, jinak nežehlím. Když si vezmu v čem perou v nemocnicích oblečení, které měli skoro dva měsíce .... tak ten Ariel mi přišel šetrný. V nemocnici mi jen doporučili nepoužívat aviváž.
28. kvě 2007 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: Ahoj jmenuji se Gábina mám dvě děti 3 a 5 let, obě děti měly dětský ekzém, nebyl dědičný protože u nás v rodině ho nikdy nikdo neměl, takže to vzniklo samozřejmě během jejich života, ze stravy, praní, koupání atd. Začala jsem prat v pracím programu Permon od české firmy, do 14 dnů byl starší bez ekzémů a mladší do měsíce už bych neměnila, nedá se koupit v obchodech pouze přes dealera, cenově je levnější než než persil a ariel a o něco drařší než ty levné prášky takže zlatá střední cesta. Prášek je tekuty na mýdlové bázi je univerzální na bílé i barevné a co je velmi důležíté ma značku EŠV-ekologicky šetrný výrobek-tuhle značku uděluje ministerstvo životního prostředí. Je v přírodě odbouratelný do 7 dnů. Pokud máte zájem o více info pište na matej.verunka@centrum.cz
10. črc 2007 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčátka,
já pro děti znám zatím jen tu lovelu tak si ji chci koupit, až budu prát výbavičku a i nadále.Aviváž se prý nedoporučuje tak nevím.
:unamused:
10. črc 2007 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem prala v Lovele asi jako většin z nás, ted má malý už rok a peru mu věci jako nám - v Arielu, ne společně ale odděleně, taky krásně voní Batole, já ji teda nepoužila ale má ji známá a její miminko vždycky nádherně voní když se jenom přiblížím ke kočárku :dizzy_face:
10. črc 2007 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
My používáme Lovelu a maximální spokojenost, žádná alergie...
10. črc 2007 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
já taky používám Lovelu a jsem s ní spokojená. Jen jsem slyšela, že jak se začne přikrmovat, tak fleky (např. od mrkve) už vypere těžko. :unamused: Za týden nás to čeká, tak jsem zvědavá...
10. črc 2007 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat,, jestli Vám vyhovuje Lovela spíš tekutá nebo prášková, je třeba rozdíl ve schopnosti vyprat skvrny? Moc díky
15. únor 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
lovela je celkem na prd to treba persil sensitive fakt vypere vsecko a i batole prasek je super,ja mela lovelu asi 8kg na zacatek nakoupenou a krome toho,ze nevyprala opravdu zadnej flicek tak nic moc ..takze ted mam nakoupene dve baleni persilu sensitive a uvidime
15. únor 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my koupili do začátku Lovelu a Persil, ale taky sem nezkoušela. Tak uvidíme.
První várku oblečků sem prala...nevím jestli tu firmu znáte, jmenuje se to Amway, v podstatě musíte znát někoho kdo to dělá..asi něco jako Avon atd. Ale, co chci říct, máma v tom prala celý moje dětství, pere to dobře, prášku se dává málo, a co je hlavní...není to vůbec alergení (no, další výhoda že to nezasviní pračku tim vodním kamenem..ale to už je zase mimo téma :grinning: ). Takže já zatím peru ty věcičky v tom. I takový ty už použitý, co se mi nezdály bůh ví jaký, tak krásně prokoukly a sou bílý.
A na takový ty flíčky..dost se mi osvědčilo obyč mejdlo na ruce ve flašce z Lidlu, nebo odkud. I hezky voní, a fakt to vypere jakoukoli skvrnu...né jen od mimi, ale i dospělácký kydance :grinning: Než to dám do pračky, popatlám tim flek a pak už ho nenajdu :grinning:
15. únor 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
deathy- taky peru v Amway, nám i mimču a je super. čučela jsem jak puk u kamarádky, kolik se sype "normálního" prášku :confused:
15. únor 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde se da najit amway jeste?
15. únor 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
pipet, jo jo, je to velkej rozdíl :grinning:

aponchie, dej si www.amway.cz a tam ti vyjedou všechny věci. Ten prášek je z řady SA8, mají i různý jiný vychytávky. Zkus se tam podívat jak je to s distribucí, protože to já nevím. Dřív měli i velkoobchod v Komořanech, ale to už tam dáááávno není. Mamka v tom kdysi dělala, teď už to objednáváme jenom přes známou. Tak snad tam najdeš kde to sehnat.
16. únor 2009 v 01:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek