V kolik hodin vám chodí domů tatínci?

Ahoj holky, ráda bych se zeptala v kolik hodin vám chodí domů tatínci. Mám trošku depku, jelikož měl manžel práci doma, ale teď se změnili podínky a musí chodit do kanceláře. Chodí domů kolem čtvrt na sedm. Jak jste na tom prosím vy?
Díkes moc Míša
Strana
z4
Dolů
PředchozíStrana
z4
tymothy
18. lis 2009
tak ten náš nejprve chodil kolem 3 odpoledne, ale teď jim přibyla práce (krize skončila -bohužel), takže až tak kolem 6,7 večer :-S
momin
18. lis 2009
Nas tatka je bez prace..bohuzel nas taky zasahla krize... 😞 tak je doma porad..docela dobre se na to zvyka,to odvykani bude horsi.. Pred tim taky chodival na 7 a vracel se po 7 vecer...
berynka
18. lis 2009
Vrací se kolem 19h. Do práce vstává v půl 4 :-N... dělá totiž dvanáctky. Výhodou je teda zase delší volno než jen víkendy 😉 .
kubaka
18. lis 2009
haha, ještě tu není - normálka. :-p
lenkavano
18. lis 2009
mě jezdí domů po 6dnech na 2dny 😉
molicovaautor
18. lis 2009
díkes, no budu si muset zvyknout, jinak to nepůjde. Malý mi teda programů na celý den udělá až až, takže se nenudím. 😃 hlavně že nemá práci, která je třeba i o víkendech nebo kdyby odjížděl na delší dobu pryč. 😞 to bych asi určo nevydržela.
irminka
18. lis 2009
tak my máme tátu hasiče , nastupuje v 7 ráno, přijde V půl osmé ráno na druhý den...potom je doma 48 hodin a nanovo do práce..svátky,prázdniny, pořád dokola 😉
lenkavano
18. lis 2009
irmi teda to má dost nebezpečné povolání,obdivuju 😉
irminka
18. lis 2009
ho to baví a nás také 😃
malovani
18. lis 2009
Mezi 19.30 a 20.00...
petrunka01
18. lis 2009
náš to má tak-má dvanáctky-den,noc a 72 hodin volna.Mně to tak vyhovuje 🙂
rimmel
18. lis 2009
u nas od Pondelka do stvrtka o 17.00 je doma a piatok o 13.00 🙂
dvojka
18. lis 2009
U nás je to od pondělí do soboty co přichází kolem 17 hodiny...Dělá i o svátcích :-| Moc nám to nevyhovuje :-|
rimmel
18. lis 2009
no baby nezavidim vam niektorym takto deti same vychovavat 😞 ja by som bola total vystavena =-) :-N
schwarzovka
18. lis 2009
náš tatínek dělá na směny...když má ranní, tak se vrací ve 14:30, odpolední ve 22:30 a po noční v 6:30, ale pak je do 13hod. nepoužitelnej 😃
samik2008
18. lis 2009
náš táta dělá na směny a shodou okolností chodí domů tak jak u schwarzovky 😉
ronie
18. lis 2009
den co den nejdříve v 19h, takže někdy stihne děti vykoupat, ráno odchází kolem 8h 😞 je to opravdu náročné, hlavně teď v zimě, kdy je odpoledne tma a s dětma se už moc nikam nedostanu, takže je to pěkná depka :-p
aaadus
18. lis 2009
odjíždí před 7, vrací se nejdříve ve 20:00, doma je pouze v neděli 😞
kaleilah
18. lis 2009
Náš taťka byl od února do května doma, na neschopence po úraze, pak šel na týden do práce, kde podepsal výpověď ]-( takže byl zase doma, až do minulýho týdne, kdy konečně sehnal práci se smlouvou, všude jinde brali jen "ne černo" ]-( :-p

A pracovní doba? Absolutně naprosto dokonalá x-) x-) x-)

PO-ST 6-18
ČT 6-12(14)
PÁ, SO NE volnoooooo x-) x-) x-)

Ale je fakt že se hrozně špatně zvyká že ho nemáme doma, je nám smutno. Hlavně nastoupil když jsem byla v porodce, takže s náma nemohl zůstat vůbec doma 😞
berenika39
18. lis 2009
dneska ani neodešel, takže se nevrací, rýmičkaaaaaa :-p :-p

Jinak po-čt kolem 18.30-19.00 a pátek,sobota,neděle volnooooo. Super.
majatob
18. lis 2009
ahojte, u nas jak kdy, rano odchazi do skolyvetsinou mezi 7-9 a vraci se vecer z prace mezi 7-10, pak sedne ke klaviru a vstane od nej nejdriv o pulnoci :-N
janeyzelvicka
18. lis 2009
Já to mám prímové, chodí domů tak kolem 4, pokud je víc práce, tak později, kolem 6,7, párkrát i v 11 večer nebo vůbec nepřišel domů 😃
karotky
18. lis 2009
Tak my nemáme tatínka doma Po-Pá od 6:45 do 11:00 a od 12:00 do 14/15:30.Jsem ráda,že bývá brzy doma,ale když má přijít prodloužený víkend nebo týden dovolené,začíním z toho mít pomalu kopřivku.Ne,že bysme si lezli na nervy,ale trochu si doma překážíme.Mám už s Ádou zajetý určitý režim a taťka nám v tom občas plave,pleteme se jeden druhému do cesty apd. 😃
Jsem ráda,že Adámek ví,kdo je táta a nemusí si a něj po delších pauzách zvykat,ale zase bych třeba nebyla proti,kdybych manžela neviděla celých 5 dní a přinesl by domu trochu víc peněz.Tím chci říct,že každé má pro a proti. 😉
cernovlaska
18. lis 2009
Náš tatínek jezdí domů jen na víkendy a to ještě někdy jen na so+ne a někdy vůbec 😞 😞 😞 žádná sláva 😞
marcelapetrikova
18. lis 2009
mám taxikáře takže je v trapu furt 😃 a nejvíc mě mrzí víkendy, to je celou noc venku a přes den nepoužitelný :-p 😃
lamarika
18. lis 2009
Tak náš tatínek jezdí domů na víkend momentálně každý týden, ale v sezóně na víkend jednou za dva týdny :-S Ale neva, už jsme si zavedli náš režim a když je doma, tak nám ho vždy naruší ]-( ale alespoň je to příjemně spestření 😃 Malej už vnímá, že příjíždí a odjíždí a vždycky se na něj moc těšíme 😃 😃 😃
majatob
18. lis 2009
koukam, ze na tom nejsu vubec tak spatne jak jsem si myslela 😃 diky za tuhle diskuzi, hned je mi lip 😃 😃
marcelapetrikova
18. lis 2009
majatob 😃 ono vždy potěší že jsou na tom jiní hůř co? 😃 😃 😃 😃 😃 😃 🙂 🙂 🙂 🙂
marcelapetrikova
18. lis 2009
ale musím říct že si umí vzít i volno a jezdí mu jinej šofér a to je pak celej víkend s nááámmaaa 😃
majatob
18. lis 2009
marcela, no to teda potesi a ja si tady zoufala jak je to sileny 😃
Strana
z4
PředchozíStrana
z4