V kolika letech by se měl stát chlap otcem?

ka6ka
8. říj 2014

Prosím o Váš názor a zkušenosti. V kolika letech by se měl stát chlap otcem? Můj manžel má 32 let (dítě zatím nemáme), ale nějak ho děsí představa, že když mu bude 50, tak dítěti bude 18. Má to někdo stejně? Podle mě na tom vůbec nesejde. Jak to vidíte vy? Díky za názory.

lrg
8. říj 2014

To záleží na každém chlapovi, jestli se na to cítí. Manželovi bylo 29, když se dcera narodila a už mu to přišlo hodně, vždycky chtěl děti co nejdřív, aby byl mladý tatínek. A mám kamarády, kterým je 40 a ještě si chtějí užívat. Jsem ráda, že nám to tak vyšlo, užili jsme si super mládí a až nám bude 50, budeme mít dospělé děti. Už plánujeme, že si koupíme Harley a budeme jezdit na srazy motorkářů 🙂 Je to každého věc, ale když vidím ty prošedlé a proplešlé tatínky s malými dětmi, hned mě napadne, že za pár let už ztratí formu a nebudou dětem stačit a hlavně, že si ani pořádně neužijí vnoučata. Podle mého názoru pokud to jde, by děti měli mít mladí lidé.

nynus
8. říj 2014

ja si myslim ze to je jedno memu je 33 a vubec to neresi kolik mu bude az bude diteti 18,spis to resime my zeny 😀 a zalezi fakt na kolik se citi 🙂 muj pritel je teda jak v mem veku 🙂 😉

franerka
9. říj 2014

My se o mimco snazime a manzelovi je cerstvych 26 let.mimco chce uz dva roky

citun
9. říj 2014

Manželovi bylo 39, když se nám narodil nejmladší a vůbec to neřešil, spíš já. 😉