• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce v září?

18. září 2008 
Tak já jsem včera byla docela v šoku a myslela jsem,že nevěřím vlastním očím... :confused:
Naproti v baráku mají v jednom bytě na venkovním parapetu truhlík s vánoční dekorací. :astonished:
Větvičky,červený mašličky a tak... :fearful:
17. zář 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsou ty lidi normalni...?
:grinning:
17. zář 2008 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem asi trapná se svými dýněmi... :sweat_smile: :grinning:
17. zář 2008 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: no si musis mit vetvicky a maslicky a nezapiomen na banky... :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2008 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako fakt už mají výzdobu :confused: tak to teda nechápu třeba si na to někdo potrpí už v září :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2008 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
a aj uz taky zacinam byt dementni jsem ted malymu zpivala rolnicky.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2008 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo to se stává.a to zaručeně v prosinci dají už výzdobu na velikonoce :grinning:
17. zář 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
alebo to zabudli od vlani :grinning:
17. zář 2008 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to je taky možný :grinning:
17. zář 2008 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dyne sou super malicke velke -s farbami jesene-ja sa tak tesim az pojde marek do skolky - tam mavali tekvicovy den,poobede sme sa rodicia stretli s tekvicami-s detmi sme ich vydlabali dali sviecky a vecer opekali pri ohnicku a tekviciach a tie vydrzali v skolke celuuuujesen :grinning: .A samozrejme sme sa takto spoznavali,pokecali a proste videli skolku aj s tej inej strany :grinning:
17. zář 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
miriam to mate dobrou skolku ...ja si pamatuju jen ze rodice chodili na podzimni uklid hriste.. :grinning: :grinning: :grinning: obcas nejaka besidka asi jen na vanoce... :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla jsem v Tescu a naštěstí nic vánočního jsem tam neviděla :slight_smile: Na to je ješt času dost :slight_smile:
17. zář 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak treba moje babi nakupuje na vanoce uz ted!Vlestne uz od leta si dela zasoby mouky, cukru atd...pece pro celou rodinu a nic za to nechce a z duchodu si clovek opravdu nemuze vyskakovat, kor kdyz chce treba jeste nakoupit darky...

Kdo ma rad vanoce, nenecha si kazit naladu v zari pitomym hypermarketem a tesi se na vanoce, co bude mit DOMA, ne v kauflandu!!
18. zář 2008 v 17:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
anynko ja si naladu rozhodne nekazim to bylo mysleno jinak nez jsi to asi pochopila :grinning:
18. zář 2008 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek