• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoční dárky :-)) Potřebuji pomoc

18. ledna 2017 
Mě dnes přišli další drobnosti pro babičku a prababičku: http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=1446664 :slight_smile:
5. lis 2008 ve 12:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dagina - teď jsem narazila na tuhle stránku http://www.darkove-zbozi.cz/ - některé věci jsou tam zajímavé a levné :wink: :slight_smile:
5. lis 2008 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidávám tip na inteligentně-originální dárky, vážně jsem se u toho nasmála :grinning:
http://www.gadgetworld.cz/
Můj favorit je USB chameleon, ale ta cena :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě si neodpustím plyšové mikroby, to nemá chybu :grinning:
http://www.smartstore.cz/gadgets/plysovi-mikrobi/
6. lis 2008 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
minea :grinning:
USB kolečko s morčetem :grinning:

mikrobi jsou skvělí :dizzy_face: :grinning: miluju mononukleózu, šílenou krávu a zápach z úst :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2008 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mě dostala mozková buňka, ta je ale vyprodaná :grinning:
6. lis 2008 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta je taky dobrá :grinning: anebo pivní kvasinka :grinning:, všecky jsou roztomilý, to by člověk ani neřekl, že jsou to takový mrchy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. lis 2008 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nemáte některá doma diktafon??? Manžel chce k Vánocům, potřebuje ho do práce, nemáte zkušenost, který je dobrý??? Nemám tucha dle čeho vybírat ....díky za každou radu
17. lis 2008 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze samej chytrak vsude kdyz sou mozkove bunky vyprodane :grinning:
17. lis 2008 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na to že za měsíc jsou Vánoce, tak se to tu nějak zaseklo :astonished: :fearful: neříkejte holky, že už máte vše nakoupeno ???
20. lis 2008 ve 12:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!!

Tak my budeme dávat rodičům z jedné i druhé strany i oběma babičkám kalendáře s dcerkou, ale vlastoručně si je s MM vyrobíme..to jsem zvědavá, jak to dopadne :sweat_smile: :grinning: :grinning: Rodičům asi ještě něco k tomu, ale nevím co :sweat_smile:

Babičkám ještě budu dělat obrázky ubrouskovou technikou :sunglasses: Jedné babí náhradní látkové sáčky do vysavače, co dostala na narozeniny :grinning: a druhé babí nevíme..

My s MM jsme si koupili hru - Jambo - kdo rádi hrajete, tak tato je super pro dva :wink:

10ti měsíční dcerce chceme odrážedlo 4v1 Chicco, ale ne nové, od někoho se mi třeba podaří použité :wink: Vypadá takto:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=18231305&tab=1

taky nějaký velký box na hračky a pak asi oblečko a plenky :grinning:

neteřím a synovcům asi inteligentní plastelínu :wink:

MM ještě něco, ale nevím co :confused: :grinning:
20. lis 2008 ve 12:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a dcerce ještě i mluvícího pejsana od Fisher price, ale toho dostane na narozky, které má chvilku po vánocích :wink:
20. lis 2008 ve 12:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!Pomalu za měsíc máme zase svátky,strašně to uteklo!Já už mám vcelku to hlavní pokoupené a objednané na MMB.Nesnáším předvánoční šrumec v obchodech.
22. lis 2008 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Macek! Tak nám prozraď něco a případně dej adresy :wink: :wink:
22. lis 2008 ve 21:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já tedy získala inspiraci po přečtení tothoto tématu. jinak mám vánoce docela připravené a co nemám to koupíme někde v obchodě. Dcera dostane papoucha z reklamy, přívěsek znamení a naušnice a sousty oblečků co chce do školy +novou bundu, barbie, Syn nějakou hračku(zatím zvažuji housenku nebo mluvící hrnec), hrací bazének, oblečky, nočník, autosedačku, autíčko a hrací volant. babičky a dědové knihy+něco co potěší v dárkové obchůdku.sestra šálu +knihu a hnečky. neteře a synovci hru stackem, švarg nevím.manžel od husky trika a jinak asi nějakou dobrotu a konečná bude dům co stavíme. :grinning:
26. lis 2008 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, poraďte, co koupit manželovi, jak jste na tom vy? Co nakupujete na Vánoce?
29. lis 2008 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky nevim co koupit priteli...on porad tvrdi ze nic nechce ze nic nepotrebuje...ale prece jen sem na neco prisla ma rad prvni svetovou valku a tak takze knizku o valkach dostane a ksiltovku ale to je hrozne malo takze nevim...budu cekat co jeste vyplodite...
29. lis 2008 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
malo?ja koupim tak 2 darky a budu rada,nejvic kupuji holce :wink:
29. lis 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dannulinka a co pro manžela dárek ---zážitek? Můžeš mu koupit volnou poukázku, at si vybere co chce :wink: Já s tím měla loni velkej úspěch www.uzijsito.cz
29. lis 2008 ve 21:41  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
kupte mu nejakej novej stroj do bytu treba akusroubovak akuvrtacku pokud je teda trosku kutil :grinning: muj by strasne chtel tu strasne drahou a loni dostal sekacku pac on je blazen na takove veci :grinning: pak nejake veci na ryby pokud rybari,jinak nejake blbosti technicke male divne pro nas naprosto stupidni jim se libi,nebo kupte chladici soudek na pivo s vlastni pipou :grinning: :grinning:
29. lis 2008 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můj manžel si většinou přeje nějaké sportovní potřeby a náležitosti, takže letos jsou to zateplené cyklokalhoty :slight_smile:
30. lis 2008 v 00:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak teda fakt nevím, můj manžel je takovej technickej tip, ale v dílně už všechno má, vůbec nic mě nenapadá
30. lis 2008 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrtaky do betonu za 5tacu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autoradio nejake suprove s cd,prenosne dvd,navigaci,pripadne nejakej tuning auta,pokud na to je :grinning:
30. lis 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já nemám manžovi ještě nic a vubec nevím co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. lis 2008 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
helmu na lyže! pak zvažuju poukaz na nějaké hory s bazenem, nemate tip na nejakej hotylek s vířivkou nebo vanou.
30. lis 2008 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
aponchie: dík za tipy, ale on na takový není, právě proto je to dost těžký něco vymyslet :zipper_mouth:
30. lis 2008 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a na co je?co dela za praci a co dela po praci? :grinning:
30. lis 2008 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak po práci to víš co dělá ne :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2008 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jeji manzel ne :grinning:
30. lis 2008 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek