Vánoční dárky 🙂) Potřebuji pomoc

majina
28. říj 2007

Jsem bez nápadů! ☹ Potřebuji pomoc! ☹ 😀 😀 😀

Holky, co a komu budete kupovat? U nás každý všechno má a tak něco vybrat je pěkně těžký!

Nesnáším ty dárky typu "postav si na poličku a otírej z nich prach" 😖

Tak co helpnete mi? 😀

bzumkaa
5. pro 2018

@majina co třeba zážitek ve formě kurzu vaření italské kuchyně? 😀 https://www.ilove-italy.cz/kurzy-vareni-italske... Jsou na ně skvělé recenze 😉

ozzby
8. pro 2018
Uživatel ozzby je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od ozzby.

Mohu přidat tip na dárek pro chlapa a nemusí to být zrovna rybář nebo myslivec. Co takhle nerezovou placatku v nějaké dárkové kazetě? https://www.placatky-levne.cz a k tomu nějakou dobrou ideálně domácí slivovici 🙂

ozzby
13. pro 2018
Uživatel ozzby je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od ozzby.

zkuste placatky, tím chlapa nikdy neurazíte 🙂) https://www.placatky-levne.cz/

zdenka12123
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jakumi
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lenka919
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
stepan88
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bacika
19. lis 2019

Tak holky už víte co tento rok kupujete vaším drahým polovičkám tento rok jsem nějak v pasti vůbec nevím co dochází mi nápady .Už nechci být u každoroční tradicí ponožky trenýrky 😀chtěla bych něco wau.Ale vůbec nevím co☹

katkatris
20. lis 2019

taky vubec nevim co koupit chlapovi ,jelokoz kazdy rok je to same a tento rok chci koupit neco na co chlapik nezapomene .jelikoz chlapik taky neco pro me vymysli tak ho taky chci prekvapit.😉

gabrolo
25. lis 2019

Já jsem vymyslela přítelovi něco divokého tak jsme zvědavá jak se mu to bude líbit ještě takový dáreček nikdy neměl tak doufám ,že jsem to vymyslela dobře.Dostala jsem tip od kolegyně z práce koupila to taky manželovi tak jsem zvědavá jak si to rozbalí u toho našeho krasného stromečku myslím ještě vymyslet super atmosféru....

monika9876
28. lis 2019

@gabrolo

já jsem taky vymyslela super dárek taky se těším moc až si přítel vytáhne s obálky ten wau dáreček jsem asi natěšená víc než bude on.....těším se až uvidím jaký bude mít reakci v tváří 😝 objednala jsem dárek od firmy adrop

gabrolo
2. pro 2019

@monika9876 tak to bude paráda já se taky dívala na tu stránku taky půjdu ještě do toho vypadá to super je tam toho strašně moc .....teď NEVÍM CO 😝

esternejed
2. pro 2019

@gabrolo

tež holky nevím vůbec je tam toho moc nemůžu vybrat .už jsem toho nervozní pro může kupovat je to uděl kupovat vánoční dárky.Už jsem nechci chodit po obchodech ,budu též hledat na netu jdu se mrknout na ten adrop.

telicka
2. pro 2019

tez nechodim po obchodech od minuleho roku vsechno mi dovezou .tez resim darecek pro můze .taky chci neco wau .

blankamok
2. pro 2019

wau dárky asi chceme všichni ,ale málo komu se vlezeme do gustu taky už něco málo mám zase to tak moc neřeším ....pár dárečků za pár kaček a jeden velký ten wauuuu

monika9876
2. pro 2019

já jsem koupila přes net gurmán zážitek ,jelikož muž rád vaří a rád se učí novým věcem tak doufám ,že bude mít radost.Dívá se na takové vaření atd.

zelenaesmolda
2. pro 2019

@monika9876
a co jsi mu teda konkretne koupila?nebo to ma byt jenom reklama na ten eshop?

monika9876
Autor odpověď smazal
Zobraz
monika9876
3. pro 2019

@zelenaesmolda
Určitě to není žádná reklama je tam gurmán.kurz vaření je tam toho hodně v nabídce zkus se podívat možná tě tam taky něco zaujme něco tak jako mě.

terezz29
3. pro 2019

Manzelovi listek na burlesky show a k tomu vintage herni konzoli. Mame nocni kosilka, exit game a fotokniha s vnoucaty. Tchyni vitaminy, sladkosti - hlavne cokoladu a taky fotoknihu. Brachovi burlesky, detem drevena kuchynka, ponk a kocarek. 😉

mimatlach
11. pro 2019

My budem všem příbuzným dávat fotokalendář 🙂 https://1url.cz/6zLu5 Je to snadný, rychlý a udělá to radost. ;)

gabrolo
11. pro 2019

@mimatlach

to je taky super nápad udělá to opravdu radost celé rodince je to takové super osobní si myslím že rodince uděláš radost.

monika9876
11. pro 2019

@terezz29
taky fajn nápady na tom adropu jsou super nápady ,budeme tak kupovat i kolegovi jelikož má i narozeniny 29.12 takže to spojíme a dostane to na vánočním večírku.

esternejed
11. pro 2019

je taky máme vánoční večírek a uvažujeme co koupit našemu šefovi 😂asi taky poradím něco holkám v práci ať na nás šéf nezapomene

telicka
11. pro 2019

Tak to bude určitě šéf moc šťastný 😂chtěla bych vidět ten jeho výraz to bude uplně super dobrý nápad určitě klobouk dolů kolegům.

monika9876
11. pro 2019

@telicka
šefovi tak bude v šoku teda .Já koupila gurman,zážitek jelikož muž rád vaří a švagrová taky dneska hledala tak jsem zvědavá co vybrala ...

monika9876
11. pro 2019

@blankamok
Tak dej potom vědět ,ale určitě něco super vyberete uvidíš hlavně zdraví.😇

gabrolo
19. pro 2019

@monika9876 tak co teda šéf jak dopadla jeho reakce to mě teda zajímá byl aspoň rád ?my třeba máme šéfa který je bručoun takže nevím jak by se mu to líbilo?

gabrolo
19. pro 2019

@terezz29
tak co nakoupeno dokoupeno všechno ?já nevím furt co dokupovat dětem připadá mi že v obchodě mají všechno probrané,☹

esternejed
19. pro 2019

@gabrolo
Taky si to myslim ze v obchodech neni nic jen lidi ,kteri blazni ....je to silene co se v obchodech deje .....jeste ze jsem prevazne nakoupila na netu ....ale potraviny budu muset jeste zvladnout .