Máte už vánoční dárky? Podělte se o nápady, inspirujte

petajansa
16. lis 2017

Ahoj holky, tak mě napadlo se zeptat, jestli už máte vánoční dárky nějak vymyšlené a co komu obstaráváte? Hažte sem nápady, ať se ostatní můžou inspirovat 🙂

petajansa
autor
16. lis 2017

Taky bych mohla hodit moje nápady, že jo :D.
Takže zatím jsem koupila fotorámečky rodičům, aj manželovým, kam dám fotky prcků, to jsem vybírala docela pečlivě, protože jsem chtěla něco zajímavého, tak mám na cestě takové: https://www.pedig-prouti.cz/zbozi/dreveny-fotor...
Dětem vybírám mimo jiné lego, už je to u nás taková tradice, na vánoce je prostě lego, ale ještě nemám nic konkrétního. A pro manžela mám zatím nádobí na grilování, snad trochu pořádné. Takové https://www.akoupelnyatopeni.cz/dum-a-zahrada/v....
Budu ráda za další nápady od vás.

kaslinka1993
16. lis 2017

Zdravím maminky, musím Vám něco ukázat. Na internetu jsem našla skvělou věc. Na internetových stránkách, jsem našla knihu vzpomínek, přišlo mi to jako skvělý nápad, nic takového se v dnešní době nevidí a je to velká škoda, takže jsem ji samozřejmě hned objednala. Je naprosto skvělá, dodání bylo taky dost rychlé a jednání e-shopu www.prostastnejsidetsvi.cz naprosto skvělé. Pokud váháte nad dárečky, podle mě skvělá volba 🙂

anina32
17. lis 2017

@kaslinka1993 Jak to vypadá uvnitř? Jenom fotoalbum?

bekyc
17. lis 2017

U nás to budou letos opět asi poukazy na večeře a lístky do divadla nebo kina. Všichni mají všeho dost, tak prej nemáme kupovat zbytečnosti. 😀
Jinak pokud sháníte hračky, tak v Tchibo a Lidlu teď mají celkem hezké nabídky, já třeba dnes objednala vláčkodráhu pro syna... a za fajn ceny.

ilona87
17. lis 2017

Pro muže batoh na zrcadlovku, pro syna kombajn s pásama, metro /vláčkodráhu/, vláček na baterky, vláček na dálkové ovládání, zvukový přejezd, semafor ... 🙂
pro mamku strom na bižuterii. Pro tchánovce vymýšlí muž. Neteři dáváme 500,-.
Švagrovcům nic, dáváme jen dětem.

monculais
17. lis 2017

Pro manžela mám župan, deštník, nahradní hlavičky do el. kartáčku a aku vrtačku. Budu dokupovat ještě nějaké maličkosti. Pro mamku fén, taťku chilli balíček, tchán šunkovar, tchýně el. dečka na záda, neteř plyšový pes v přepravce. Chybí 2x prarodiče.

mku
17. lis 2017

Ja davam manzelovi tenisovou raketu, nepromok a neprofuk bundu na kolo a fotky deti. Dceri pak fotoknihu s jejimi fotkami od detstvi (je ji 12), nejake obleceni a mobil. Maly syn pak pejskuv stolecek a par drobnosti. Oboje rodice fotky deti a nevim co dal 🙂

8slunicko6
18. lis 2017

Mám pro manžela knížku, tričko s potiskem jeho oblíbeného filmu Rocky, pak nějakou kosmetiku a stříbrnou minci do sbírky... Máma, ségra a babička se švagrovou dostanou kabelky a do nich nějakou kosmetiku, táta rád čte tak knížku, švagr už má připravenou pěknou dárkovou láhev kvesnucového piva... No a pro děti máme klasické dárky-moje malá dostane leporelo a pak nějakou tu rozvíjecí hračku, stavebnici a plyšového medvěda, houpacího slona... a jinak jsme švagrové dětem pořídili porcelánovou panenku a krásného dřevěného vojáčka louskáčka...

magdalenax
18. lis 2017

Děkuji Ti za tuhle diskuzi. Jdu pročíst příspěvky a pak se přidám

magdalenax
18. lis 2017

Já jsem co se týče dárků pro rodiče docela v pr... . Zeptám-li se, tak nic nechtějí, nic nepotřebují atd. ..., ale chtějí dárky. To je na tom to nejlepší. Kdyby si aspoň o něco řekli, - jo, řekli, třeba před pár lety, že by potřebovali pyžama, to je dárek jako stehno. Tak se koupili pyžama a dál mozečku pracuj a vymýšlej... . Jo, a aby toho nebylo málo, tak tatí má svátek i narozeniny v září a maminka svátek i narozeniny v listopadu.
Mami v kuchyni tyčák na dvě věci, ale když jsem jí řekla, že jí pořídím Brauna - tak v žádném případě....
Takže co mám, pro rodiče ottovu encyklopedii hub, která se teď dá ze 2500,- koupit za 700,- , my jsme si ji koupili také. Našim chci pořídit rýžovar, protože mi mami štve, pořád lítá ke sporáku a tohle by jí asi hodně ulevilo a když ho viděli tady u nás a tatí ho chtěl hned koupit, tak mu to zakázala (viz diskuze rýžovar).
Pro manžela mám rádio s kazeťákem a cd, čtvery tepláky, koupím mu ještě nějaké maličkosti. Pro syna zatím jen tričko, chtěla bych mu koupit ještě nějaké kalhoty, nejspíš ale koupíme spíše boty, protože manžel má stejnou nohu a může je vybrat jako sobě, dále bych chtěla pro něj nějakou ocel, nebo stříbro, zdroj mám, tak je to v pohodě. Jinak nikomu než ještě neteři dárky nedáváme, tak neteřinku vyřeším nějakéma dívčíma záležitostma, má opravdu všechno a té, když dám penízky, tak se narozdíl od rodičů zlobit nebude a půjde si koupit něco, co se jí opravdu líbí. Mimochodem, také má ještě v listopadu svátek, aby toho nebylo málo. A jak to tady píšu, asi jí pořídím zase nějaký ten šperk, nebo mi napadá i nějaká hezká dívčí kabelka.
Ale co osobního rodičům, to fakt nevím. Poraďte mi. Tatínkovi 75 let a mamince 73 let. Budu ráda za každý nápad. Jen prosím né knihy. Jinak se zeptám, jak je to s těmi audio knihami, vůbec nevím, oč jde, to by možná šlo.
Já vím o jednom dárku, už je tady. Moje vysněná nová Nokia 3310 2017

petajansa
autor
20. lis 2017

Holky, děkuju za odpovědi, učitě je to sposuta inspirace.

petajansa
autor
20. lis 2017

@magdalenax S rodiči je to občas fakt mor. Co třeba jim koupit nějaký výlet, zájezd nebo nějaký relax? Tak to řešíme u nás většinou. Audioknihy jsou super. Jsou to načtené knížky (dobrými herci). Lepší obchod vám je pošle na CD, někdo jenom na mail. Ale nejsou úplně nejlevnější no.

lulinda5
20. lis 2017

Dárek mám zatím jen jeden a koupila jsem mě a příteli zájezd na wellnes🙂

kaslinka1993
23. lis 2017

@anina32 Anoo 🙂 ale je to moc hezké

magdalenax
24. lis 2017

Tak já se hlásím k úspěšnému včerejšímu a dnešnímu pořízení dárků pro maminku. Včera jsem jí koupila moc hezké psaníčko (kabelku), protože (to tedy náhodou vím, že chtěla), protože jí společenská minikabelka chybí, pak jsem jí koupila teploučké legíny na zimní procházky. No a dneska jsem pořídila krásný teplý svetr v CA a jeden takový slabší pulover také tam, takové spíš polotriko s hezkým motivem, takové, co ráda nosí.
Musím však pochválit manžela, jak se rozhlížel a dával tipy. Sama jsem se divila. Vlastně by se dalo říct, že ty dárky vybral.
A ještě se mi povedly tři věci pro syna, ale psát to nebudu, mohl by to tady přečíst, když nechám otevřenou bednu. O jednom dárku ví, vybral si o sám, tak to napíšu - pánský prsten z chirurg. oceli a pak ještě jeden, skoro stejný, který nechal v práci na umyvadle a přišel o něj.
No a já mám dovoleno, pořídit si také prstýnek - stříbrný, s drahokamem, už ho mám zamluvený v obchodě, kdyby náhodou přišly ve zboží nějaké jiné, abych se mohla rozhodnout

kaslinka1993
24. lis 2017

@anina32 je opravdu moc hezka

magdalenax
26. lis 2017

No, nemám syna "na odstřel"? - Domluvili jsme se, že si ten prstýnek nechám projít hlavou, ještě jsem hledala i na netu. Nakonec jsem řekla, že si ho prostě koupím. Přijdu ve čtvrtek odpoledne do toho obchodu a sále váhám. Paní prodavačka mi řekla, že ať ještě počkám, že ještě přijde zboží, ale i tak mi ho tam schovala, že kdybych si nevybrala jiný. Bylo mi však divné, že tam byly dva a najednou jen jeden a ještě mi prodavačka předem řekla, že ten, co se mi líbil asi už nemá, že jich dost prodala.
Jistěéééé, uklízím a najdu krabičku a měla jsem jasno. Tak syn ho stačil koupit dřív, než jsem tam vůbec došla, ale nikdo mi nic neřekl, přestože jsem řekla, že ho mám zamluvený.
Naštěstí je to jedno, protože chci ještě jeden pro neteř, tak tam nebudu za blbce

yoursweetcherry
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kaslinka1993
29. lis 2017

@anina32 posílám ti odkaz 🙂 http://www.prostastnejsidetstvi.cz/
Opravdu nádherný dárek 🙂)

magdalenax
29. lis 2017

@kaslinka1993 Skvělá volba? To jako na dárek - komu? Není náhodou ta fotokniha Tvůj výtvor a reklama zde? Je. A to sis dala ještě tu práci s dalším nickem!!!!!!!!!

magdalenax
29. lis 2017

@petajansa Tvůj nápad nejspíš použije moje ségra, ta je jinak tam, kde já. Ale pro maminu už máme - viz výše a tatímu ještě něco, ale co?
Neteřinku už jsem také z poloviny "vyřešila" tím prstýnkem s adularem, ale ještě budu muset něco vymyslet dál. Je to tak nějak jedno, v lednu má ještě narozeniny, tak to snad nějak dopadne

kaslinka1993
1. pro 2017

@magdalenax Promiň ale kniha opravdu není můj výtvor. Pouze jsem ji uvedla jako inspiraci. Moje rodina ji bude darovat čerstvé mamince pod stromeček.

petajansa
autor
7. pro 2017

Tak co, pokročili jste někdo, máte novou inspiraci? Já byla celá šťastná, že jsem tak dobře nastartovala, ale vychladla jsem a moc jsem už nic dalšího nepořídila. Pořád zvažuju to lego, ceny jsou šílené. Myslíte, že má smysl ještě čekat na nějaké slevy? v alze a na mallu, kde to mají nejlevnější nechci nakupovat, ty obchody se mi příčí a navíc furt někde čtu o problémech s doručením a ztrácení balíků...

ditahk
7. pro 2017

Já ráda dávám zážitky 🙂 třeba jízdu v buginách, na psím spřežení, jízdu tatrou.. 🙂 A jinak tak normálně dobrý rum (karibský), tyčový mixér. Tátovi jsme loni dávali vlastní malý soudek na whiskey.. letos dostane gramofon, tak mu k tomu dáme i LP desky. 🙂 Vak na věci na vodu, němýho sluhu. a pak kamarádkám dělám balíčky z toho, co se jim líbí, voňavý mýdla, kosmetika, dobrůtky..

magdalenax
7. pro 2017

Holky, tady je to jak u blbých na dvorečku. Začala jsem dárky balit o víkendu. A jak všude mluví o těch měkkouších, tak jsem v práci posbírala nějaké krabice a balít do nich. Naopak "tvrdé" dárky jsem dala do bublinkové folie, té mám mraky a udělala z nich téměř měkké. Jenže mi došel papír a tak balím postupně. Už jsou všude, - kromě koupelny. kuchyně a předsíně.
Rodiče - hezké oblečení, knihy, tatí luští osmisměrky, tak knížku osmisměrek, láhev vodky z důvodu krásné láhve ve tvaru Eifellovky, ještě tatímu musíme něco vymyslet, neteř - tam je to jasné, prostě stříbro, už mám soupravu sestavenou (náramek, náušnice, prstýnek...), ale jako jsem už v klidu, co se dárků týče. Ještě koupíme ten rýžovar, neteř má narozeniny v lednu, tak jsem to jako každý rok pořešila rozdělením dárků - vánoce - narozeniny,
Letos si to ale nějak užívám, zatím nemám uklizeno vše, co bych chtěla, ale už to nejhorší mám za sebou

jolisha
15. říj 2019

Nechávám vyrobit polštář s naší fotkou.

magdalenax
23. říj 2019

Máme dárky pro syna, všechny, co jsme chtěli. Když se zařizuje byt, je to jednoduché. Pro ostatní děti v rodině nemáme, ale máme jasno. Hra Leu. Pořád sedí u počítačů a myslíme, že nic lepšího, jako hra pro jednoho, - což neznamená, že u toho nemohou být dva..., ale u deskové hry opravdu dva. Tohle je prostě něco úžasného

zelenaesmolda
2. lis 2019

Darky zatim vubec neresim,dite je jeste male a nema z toho rozum,navic hracek ma plno takze maximalne dostane nejakou drobnost.

magdalenax
3. lis 2019

Máme rýžovar, toustovač 3 v 1 (vafle, gril), krásný šestipack růčníků, sodastream, sadu špičkových nožů, ještě nějaké doplňky...., jen nemůžu napsat pro koho...

codal
3. lis 2019

Tak babičkam dělám pravidelně fotoknihu vnoučat za celý rok a kalendáře s fotkami. Mamce jsem ještě nechala udělat přívěsek nekonečno se jmeny všech čtyř vnoučat, ale zatím mi to ještě nepřišlo:(.. manželovi lístek do divadla, kalendář s fotkama jeho veterána a holčiček, nanohoubicky na mytí (on furt něco čistí, ale je to spíš fór), a jeho oblíbenou mandlovici, což je luxusní pití.. a zaujalo mě předplatné vína.. holčičkam knížky (Hadej, jak moc tě mám rád- zima, Hledá si Nemo), lego duplo (asi prasátko Pepina), pak takové baterky na promítání obrázků, doktorský kufřík, starší dceři kostým Elsy, mám spíš problém vymyslet něco té roční, protože má všechno po ségře 🤦.. synovcům a ségře lístky do divadla a ségře taky ten přívěsek se jmény synů.