Vánoční dárky 🙂) Potřebuji pomoc

majina
28. říj 2007

Jsem bez nápadů! ☹ Potřebuji pomoc! ☹ 😀 😀 😀

Holky, co a komu budete kupovat? U nás každý všechno má a tak něco vybrat je pěkně těžký!

Nesnáším ty dárky typu "postav si na poličku a otírej z nich prach" 😖

Tak co helpnete mi? 😀

terezz29
19. pro 2019

Holky, dneska jsem vyzvedla poslední dárek a mám vše. Ještě přežít nákup v potravinách a hurá na Vánoce. 🙂

anett321
22. pro 2019

Já vyzvedla poslední dárky včera 🙂 dnes již odpočívám při voňavé svíčce, která nahazuje Vánoční atmosféru, a připravuji se na zítřek kdy budu chystat salát, vánočku a poslední přípravy na Štědrý den 🙂 Všem přeji krásné vánoční svátky s rodinou 🙂

gabrolo
30. pro 2019

@anett321
já taky jsem na Vánoce ještě vyzvedla dárky na poště jelikož jsem pracovala tak jsme jeli na poštu to je šílené co na poště bylo strašně nával .
taky jsme si s rodinkou užívali vánoční atmosféru u krbu atd.Ještě Silvetra strávíme a už rodinku neuvidíme ☹

telicka
30. pro 2019

taky mám rodinku daleko tak si užívám každou hodinku že jsme spolu .Hrajeme hry všechno ať si užíváme tu rodinku dneska jdeme na Bílou se projít.Jinak jsme si taky vánoce užili na plno.Silvestra trávíme taky jelikož bratranec má narozeniny tak jsme se složili s rodinkou a koupili jsme mu poukaz na adropu tak uvidíme jak se mu to bude líbit

esternejed
30. pro 2019

tak my jsme holky vánoce trávili vánoce sami a na silvestra jedeme s rodinou na chatičku s rodinkou.Bude nás tam hodně .
jinak u nás taky měli úspěch bylo to něco jiného než každý rok.

gabrolo
12. led 2020

@esternejed tak to je super že jste byli s rodinkou je to to nejhezčí co může byt ,,,,a že se líbili dárečky a byli všichni spokojení to je velký bonus

esternejed
26. led 2020

vidím že každý měl krásné Vánoce jelikož rodina byla spolu .My chystáme v únoru mamce oslavu takže celá rodinka bude zase spolu ,ale uvažují co koupit jelikož rodina se nemůže dohodnout co😒

blankamok
30. led 2020

vánoce pryč a budeme plánovat už další😂 nééé já teď plánují od otce narozeniny tak jsem zvědavá co vymyslíme máme na to ještě dva měsíce tak se těším opět .

telicka
30. led 2020

taky plánují dárek pro nejlepší kamarádku vůbec nevím co je taková šílená takže vůbec nevím co vymyslet.je to takové těžké 😒

gabrolo
3. únor 2020

@blankamok
@blankamok my jsme to řešili teď o víkendu pro kolegu z práce vybrali jsme mu panskou jízdu tak doufám bude spokojen co jsme vybrali .

gabrolo
3. únor 2020

@blankamok kolik má otec let podle toho určitě něco vyberete.je tam toho na adropu toho dostatek .😉

vaclav8
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jerevana
26. dub 2021

Já mám doma vousáče kamioňáka a doporučuji stránku angrybeards.cz. Mají super věci nejen pro vousáče, já začla s věcima na holení a už kupuju i oblečko :D

vever4
27. dub 2021
Uživatel vever4 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od vever4.

Jak píše Jerevana. Já po doporučení na této stránce jsem zakoupila suplementy na vlasy a vousy všem mužům v rodině a sklidilo to úspěch. Děkuji slečně/ paní která to tu doporučila a zachránila moje hrozný nápady na dárky pro manžela, syna i otce. Sklidilo to úspěch.

aaberushkaa
8. pro 2021

Dávám sem typ na dárek pro celou rodinu a je to hra "Kouzlo vánoc". Krásně navodí vánoční atmosféru 🙂.

lilien282
8. pro 2021

@majina tak pro tchána mame jasno je to Kutil a ma rad puvco takze domaci pivovar Od manboxeo ( darky kupujeme pro vsechny s pritelem dohromady) babicka milovala Gotta takze kniha o nem to jisti, pro pritele mam zatim jen nejakou kosmetiku a balicek suplimentu na cviceni…svagrova si vybrala boty a mikcu koupim nejakou kosmetiku nu ale co nevim jsou mi rodice pro tatu mam ze srandy jen cepici se světlem ve predu 🙂 pro mamku noze ..:-/

lilien282
8. pro 2021

@telicka moje kamaradka rada cestuje objevila sem stiraci mapu cr tak mam tu a privesek pro stesti na klice :-/

radovanek1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
emakrul
16. pro 2022
Uživatel emakrul je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od emakrul.

Třeba nějaká elektronika, bezdrátová sluchátka, nebo chytré hodinky jsou super.. Na carneo.cz je mají ta skvělé ceny 🙂

ferda90
17. pro 2022

@majina pro přítele :vinylová deska, poukaz do kryokomory, poukaz na proceduru sedmé nebe, boxerky. Taťka :kožená peněženka, svetr. Mamka:náušnice, kabelka. Babi:pochutiny jako bio pomazánky, šťáva do čaje či vody, čaj na imunitu, víno, sprchový gel. Tchyně:kalendář z fotek. Segra:anatomic boty, ručně dělané sójové svíčky + bomby do koupele, sérum na pleť, mnou vyrobeny lapač snů. A našenu nejmenšímu (chlapeček 22 měsíců) :dřevěný autobus, rybičky které se chytají na prut a oblečení. Všichni ještě navíc dostanou jako malý dárek macrame stromečky jako ozdoby na velký stromek. Letos jsme to nepřeháněli.

denisamala75
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
laura331
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kajaros
Odpověď byla odstraněná
Zobraz