• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoční dekorace. Kde seženu šablony na vystřihovánky?

8. listopadu 2014 
Ahoj všem,
jako malá jsem vždycky před vánocema vystřihovala ze čtvrtky obrázky do oken měli různé průřezy z ulice to vypadalo krásně nemáte někdo nějaký tip třeba na webovky kde sehnat nějaké šablonky na tyhle vystřihovánky?? Nebo nějaký jiný tip na váboční výzdobu? Jsem na dekorace dost zatížená ale letos mi nějak dochází inspirace.
29. říj 2008 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nikdo nedekorujete?
29. říj 2008 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj musilko,já taky moc ráda vše doma zdobím a nejen na vánoce,většinou si něco málo koupím a pak sama tvořím.vždy mám nějakou představu a tak se snažím ji zrealizovat,buď to vyjde nebo to nakonec dopadne ještě lépe než v představách.ale na vystřihované a nalepovací dekorace si já moc nepotrpím,takže ti neporadím kde a co sehnat :wink:
29. říj 2008 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady toho mají plno.
www.vranovi.cz
29. říj 2008 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musilka ja kupuju sablony na okna..pak to postrikam snehem ve spreji...i doma mam sklenene vyplne..vypada to bajecne :dizzy_face: ..jen pak ta prace to dat dolu :sweat_smile:
Mam o hodne velkych vaz..ktere naplnim vetvickama, ozdobim..nebo je naplnim vanocnima koulema v te same barve jako stromecek..
A samozrejme mam na dekoracnim podnose hoodne svicek....
29. říj 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
nutne bych potrebovala navod na papirove vlocky..nektere mi prijdou desne slozite spis nejakej polopatickej navod nejak mi to nejde :stuck_out_tongue_closed_eyes: nevite?
13. lis 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
apon, môže byť niečo takéto? http://www.beauty.sk/clanok4518.htm
13. lis 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
alebo takéto, to je skôr na stromček: http://infovekacik.infovek.sk/2004-december/urob.php
13. lis 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na stancích prodávaj časopisy se šablonami budto už barevnými,který se jen vystříhaj a použijou a nebo ty klasický šablony jako jsou třeba v burdě a s těmi si člověk musí už hodně vyhrát.
16. lis 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dikes zkusim to,ale mela sem jen tvrdej papir a to nejde jaksi musim koupit pauzak?na ty casaky se optam .dik
16. lis 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja spravim na okna snehove vlocky..take ake sme robili este v skolke a skole...:slight_smile: tvary od vymysllu sveta
16. lis 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha vidim ze dida dala nejaky link...ten prvy link, take budeme robit :slight_smile:
16. lis 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elly, tiež som pozerala šablóny a sprej na okná - čím to potom dávaš dole? Je nejaká vychytávka? Alebo klasický prípravok na okná, len to dlhšie trvá?
16. lis 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky dělám na okna ty vločky z bílého papíru, nebo různé domečky apod.
16. lis 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
23. říj 2011 ve 20:48 • svetvysivek
My si půjčili v knihovně knihu s nápady. Nejsem moc na ruční práce ale ty vločky snad zvládneme :slight_smile: Pak bych chtěla udělat ještě sněhuláčky z ponožek. Ty šišky jsou taky krásné.
8. lis 2014 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
8. lis 2014 ve 12:10 • lenkasubrtova
Tvůj příspěvek