Včera jsem byla na umělém oplodnení. Byl někdo taky?

kacenka.p
29. srp 2006

Zdravim vsechny ve spolek.
Tak jsem objevila tyto stranky a hned mam jedno nove tema, ktere se tyka velmi konkretne me osubky.A to umele oplodneni. Totiz ja vcera mela prvni - a doufam i posledni embryotransfer.
Velmi by me zajimalo, jestli je zde nekdo, kdo prodelava to same. Rada bych si vymenila zkusenosti, rady, pocity, radosti, vysledky a to az do porodu. A naopak, kdyby nekoho zajimal proces, ktery jsem prodelala a co me jeste ceka, zadny problem. Budu moc rada.
A jak je to momentalne u me? Po ctyrdennich prisernych bolestech a krecich po punkci 16-ti vajicek-folikul, a jeden den po transferu je mi o moc lepe a co vic, citim se uzasne, porad se jen smeju, chci mit kolem sebe porad jen vse krasne a vonave a v noci jsem se vzbudila a uvedomila jsem si, ze si hladim brisko...Proste jsem blazniva Kaca. A do vcera jsem mela ke vsemu dost rezervovany pristup, nechtela jsem se moc tesit ci mit prilis mnoho nadeji, ale dnes, dnes to prislo samo a je mi opravdu nadherne.
Tak zatim s pranim vsecho krasneho
Kacenka a jeji dve embrya
😀

omajda88
19. dub 2021

@sarkavelka Ahoj, není na co čekat. nech si udělat základní vyšetření at už u gynekologa nebo v CARU

ema90
19. dub 2021

@sarkavelka Po dvou a pul letech snazeni uz mate mit hotovy hormonalni profil a partner spermiogram. To kolik vam je let je uplne jedno. Ale tricet let v dnesni dobe co se tyce plodnosti neni uz idealni vek pro prvni tehotenstvi 🙂 A to nemyslim spatne, to tak proste je. (Taky je mi 30 a jsem poprve tehotna).
Najdete si kliniku, ktera vam bude vyhovovat a objednejte partnera na spermiogram (zadanku zadnou nepotrebujete a v hodne centrech delaji zakladni spermiogram zdarma). To stejny u vas, zakladni vysetreni hormonalni profil.

nikolettav
20. dub 2021

@sarkavelka Ahoj, snažit se přes dva roky - no je to celkem dlouhá doba. Doporučuji třeba na kliniku jen zajít a nechat se vyšetřit. Pokud bude všechno na obou stranách v pořádku tak uvidíš, na klinice ti poradí, co je nejlepší - jestli ještě zkoušet sami nebo jít do IVF.

sarkavelka
21. dub 2021

Děkuju, něco na tom bude, to vyšetření asi nebude od věci. Poradí mi někdo dobrou kliniku v Praze?

nikolettav
22. dub 2021

@sarkavelka Mě pomohli na Europe IVF, byla jsem tam moc spokojená, teď už mám půl ročního syna 🙂

sarkavelka
24. dub 2021

@nikolettav Díky za doporučení a gratuluju k miminku 🙂 Kliniku neznám, musím ji pohledat, ale určitě tam zavolám a zkusím si domluvit termín.

nikolettav
26. dub 2021

@sarkavelka Díky, na klinice mi fakt hodně pomohli - mám zkušenost i s jinými klinikami, ale tam jsem nebyla spokojená. Tady máte odkaz https://europeivf.com/cz/ najdete tam všechny informace.

blackmilk
29. dub 2021

Dobrý den, taky o klinice Europe IVF přemýšlím - mám ji dporučenou od kamarádky, tak byla na umělém oplodnění a povedlo se - je teď ve 20. týdnu.

sarkavelka
29. dub 2021

Holky zatím, co kdo píše, tak to vypadá, že je klinika Europe IVF má velkou úspěšnost, tak doufám, že se mi taky zadaří. Někdy mám totiž pocit, že to už vzdávám.

blackmilk
30. dub 2021

Člověk musí pořád věřit, i když to trvá dlouho a leze to už na hlavu :( Taky na tu kliniku mrknu, četla jsem dobré zkušenosti i na jiných diskuzích.

kocica7
1. říj 2021

ahojte zienky.je tu niektora,ktora podstupuje stimulaciu vajecnikov?

omajda88
1. říj 2021

@kocica7 ano.copak? 🙂