• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vdávala se některá z vás bříškem?

30. října 2007 
garden to je fajn, gratuluji a opatrujte se, všici tři, dobrou noc
20. dub 2006 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gedren, GRATULUJU!!! Ukážeš fotky??? sím... :grinning:
21. dub 2006 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gedren, taky moc a moc gratuluji :slight_smile: Jinak jsi nezmar - den před svatbou, v den svatby i den poté, pořád na beremese :grinning: A taky se těším na fotky :slight_smile:
21. dub 2006 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Len, to bude závislost, ne? :grinning:
21. dub 2006 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fotky jeste nemame, ale taky na ne netrpelive cekam :slight_smile: Zatim mame jen udernou fotku naseho uzasneho fotografa :slight_smile: No az vsechno bude, tak to samozrejme vystavim :slight_smile:
21. dub 2006 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
A mimochodem Len, uz mam pro Tebe pochopeni. Za boha jsem zenichovi nemohla narvat prstynek! :slight_smile:
21. dub 2006 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj nevesty, ja jsem ted v 6mesici, nejspise nejaky 25tt a vdavam se za mesic. Takze uz ted pekna kulicka a bude hure :slight_smile: Ze svatby strach nemam, ale schanim saty.... Praha Kladno.... Chtela bych vypasovana prsa a pekne vystrcene brisko, tak jestli nahodou nektera poradite kde, budu rada :slight_smile:
17. kvě 2006 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. kvě 2006 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
když Kladno tak zkus Buštěhrad u Kladna. Za zeptání nic nedáš, můžu Ti poslat do IP jejich telefon a brnkni si tam.
11. srp 2006 ve 14:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdy se vam zacalo delat to opravdovy brisko a ne jen to strevovy...?
24. zář 2006 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, moje kamarádka se vdávala v osmém měsíci s dvojčatama :sweat_smile: Měla obrovské bříško, ale kamarádka jí navrhla krásné šaty s růžovými malůvkami a vypadala kouzelně. Byla ale šíleně unavená a veselí po svatbě si moc neužila, spíš dost trpěla.
15. říj 2006 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se vdala minulou sobotu - 21. týden těhu, ale nikdo to nepoznal :grinning: -mj proto, že to všichni věděli :grinning: :grinning: , ale ne, bříško mám ještě docela malé a svatbu jsme si krásně užili, i když jsem taky večer byla naprosto tuhá :wink: , jen tak tak jsem se zvládla v noci přitulit k manžílkovi a pak už jsme spali jak budulínci všichni tři.
15. říj 2006 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem se vdávala v 6. měsíci těhotenství. Trochu to na mě samozřejmě bylo vidět, ale nám to nevadilo, stejně to všichni věděli. Navíc jsme neměli co schovávat, ne? :slight_smile:
16. říj 2006 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě, jsme hrdé matky! :grinning: :wink:
16. říj 2006 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
mousa
:ahojky já jsem se vdávala s bříškem:slight_smile:byla jsem v 6 měsíci když jsme si řekli s manželem ANO:slight_smile:a bylo to úplně super:slight_smile:
29. říj 2007 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky..ja se vdavala v 16.tydnu v krasnych upnutych satech a jedine co jsem mela velke bylo poprsi:slight_smile:))))takze super:slight_smile:vsichni o mimiskovi vedeli a nechapali kde ho schovavame....i kdyz jsem se hodne bala jestli se do tech saticek vejdu,protoze jsem je mela vabrane a zaplacene uz v unoru...svatba domluvena na 25.srpna a na konci cervna jsme se dozvedeli,ze budeme tri:slight_smile:
29. říj 2007 v 18:47  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Mili:slight_smile:to máte taky zajímavý viď?my jsme plánovali půl roku dopředu, já se těšila jak si vezmu nádherný šatičky:slight_smile:a když nastal den a měla jsem si jít vybírat šaty, něco mi i před tím říkalo udělej si test, bylo totiž nějak moc změn:slight_smile:no a udělala jsem si ho, a šaty nikdo zkoušet nešel, :slight_smile: vybírala jsem si šaty 2 týdny do předu jelikož od 3 měsíce mi pěkně začlo růst bříško :slight_smile: :dizzy_face: ale šatičky jsem si i přesto vybrala nádherné:slight_smile:
30. říj 2007 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek