• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Veľmi neposlušný pes. Čo s ním?

28. září 2016 
autor
moc vám dakujem,velmi nám to pomohlo. :slight_smile:
12. led 2011 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry den,mam jeden velky problem so psikom,som uz z nej zufala,ak mate rady poprosim poradte mi.Mam krizenca bradaca z utulku od malicka,je krasna,mila,inteligentna,miluje deti,no nema rada samotu,Ked sa vratim z prace a ona je sama 4hod doma caka ma katastrofa,vyhadzane skrine,ktore vzdy nejako otvori,aj ked su zabezpecene,oskrabane dvere a ked nieco zabudneme schovat je to znicene,ma 2,5roka a nic sa zatial nezmenilo,znicila niekolko topanok,kabatov,vzdy ju aj vytrestam,ale nic nepomaha,jej staci ked s niekym je a je spokojna,skusali sme ju aj unavit,no nepomohlo to,ma tam hracky,jedlo,uz sa bojim ist aj domov ako sa zasa rozculim,prosim poradte mi nieco.Martina
11. pro 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od marieggg.
tohle je typická psí puberta. Časem to přejde. Náš jezevčík byl v tomto období naprosto nezvladatelný a dokonce agresivní i když jsme se mu také věnovali. Nakonec jsme ho dali chovatelům na 2 týdny na převýchovu. To trochu pomohlo. Ale úplně se to vyřešilo až časem když trochu vyrostl. A teď je to hodný pejsek co poslouchá na slovo. :slight_smile: Zkus se podívat ještě na http://www.pejskar.cz/ já tam tehdy našla hodně info.
28. zář 2016 ve 21:12  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek