Vestavná trouba - s jakou jste spokojeni?

bledulka84
26. únor 2017

Prosím radu, vybírám vestavnou troubu do kuchyně, posledně jsem měla whirlpool (z Ikei), s tou jsem nebyla moc spokojená, tak se dívám po jiné značce. Jak jste spokojené např. se značkou Electrolux nebo Bosch? A nemáte někdo troubu, která má krom běžných funkcí i funkci vaření v páře? Využíváte ji?

soyevita
26. únor 2017

@bledulka84 Mám 11rokem Siemens vestavnou troubu.Má spoustu funkcí a peče pořád stejně skvěle.Teď mě mrzí,že jsem si místo velmi drahé mikrovlnky nepřiplatila raději za parní troubu.V mikrovlnce prakticky nic nedělám:-/

bledulka84
autor
26. únor 2017

@soyevita siemens v kombinaci s párou je už hodně nad finanční limit, dívám se na tuto:
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/0030...
je to Electrolux a krom páry má např. i funkci sušení ovoce a zavařování

soyevita
26. únor 2017

@bledulka84 Ale to je jen parni ohřev a nebo do toho můžeš dát kynout těsto.Já bych chtěla tu,co uvaří v páře.
Ale to je ranec:-/
Jinak trouba z Tvého odkazu vypada super i za pěkné penízky🙂

bledulka84
autor
26. únor 2017

@soyevita kdyz procitam navod, tak pisou primo vareni v pare a maji to i v prospektu oznacene jako vareni, nevim, proc na netu je to jako parni ohrev. Každopádně nejsem moc kuchar (a ani to, ze jsem na mateřské/rodicaku ze me kucharku neudelalo), tak na nejake detske prikrmy a obcas nejakou buchtu nebo cukrovi by to mohlo stacit 🙂

soyevita
26. únor 2017

@bledulka84 No do té parní trouby musíš dolévat vodu,aby vařila v páře a to tam nikde nevidím.Ale to je jedno.Na to Ti stačí přikoupit pak parní hrnec.Určitě budeš spokojená🙂