Větší bříško před spaním, menší po probuzení

deeky23
15. únor 2010

ahojky holky asi mam divne tehu posledni dobou se mi stava ze mam vecer vetsi brisko nez rano po probuzeni ale ne o tolik ale je to trosku znat? nemuze se stat neco mrnousovi? mam z toho docela obavy prosim poradte

majatob
15. únor 2010

ahoj, myslim, ze je to normalni, taky jsem vecer byla trochu nafouklejsi nez rano 😉

deeky23
autor
15. únor 2010

ted jsem si psala s mamkou a ona rikala ze se mi to take muze jen zdat jelikoz se posledni dobou desne pozoruji ale dekuji

sarlotta
15. únor 2010

deeky🙂))))))) tak to máme divné těhu asi všechny🙂))) večer jsi víc najezená,strava se zpracovává ve střevech, tělo drží více vody. Na miminko to nemá absolutně žádný vliv🙂

deeky23
autor
15. únor 2010

uff teda holky to jsem si oddychla je to moje prvni tehu a hned rizikove tak mam strach aby se neco nestalo pritel mi uz nadava ze se furt kontroluju

sarlotta
15. únor 2010

deeky nic si z toho nedělej, každá máme obavy 😉 na to tady koník je.

deeky23
autor
15. únor 2010

jjo dekuji tak jsem si oddechla a valim delat bramborovy salat pak zase dorazim moc dekuji

majkoalucka
15. únor 2010

ahoj baby..aj ja sa musim k vam pridat...ja mam tiez vecer vacsie brusko ako rano....ked sa rano zobudim tak malinky je viacej vzadu pri krizoch no cez den a na vecer sa stale tlaci hore pri pluca....tak ja si myslim ze to je asi normalne aj ked pri prvom tehu som to nemala....