• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vibrátor. Má někdo zkušenost?

30. března 2017 
Děkuji za tuto diskusi, neb se vždy velmi dobře pobavím... :grinning: a jsem ráda, že se zjevně baví přítomní... nestačím se divit, jak se to tu rozjelo.
3. únor 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ask samozrejme ze vsetko je sugescia, nakolko my ludia niesme ako zvierata, nemame iba prirodzene pudy ale aj pudy zavisle od naseho psychickeho rozpolozenia, potrieb.je hovadina porovnavat zvierata a cloveka v tomto smere
4. únor 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
podla mna sme zvierata! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
aksara - já se nestačim udivovat, jak na všechno jdeš filosoficky, sorry, ale podle mě to co píšeš je blbost, ono totiž vždycky je to jen o lidech a můžem se tu donekonečna dohadovat jakej to má psychologicko - fizologickej vliv

nakonec stejně jde jen o to jedno, né :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
:rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: No, tak mi teda řekněte, kde už jinde, než na "Vibrátoru" chcete filosofovat a spasit svoji duši?! :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
aks moja dusa je spasena :grinning:
4. únor 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
akshara - ty máš snad něco proti sexu? Nějaký mindrák? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
Člověk v sexu potřebuje hravost a vynalézavost - nejde jen o plození. A dlouhodobé soužití potřebuje osvěžení.
Pokud máš problém s vibrátory, můžeš třeba pořídit i virbrátor 2 v 1. Vymění se speciální nástavec a máš z něho masážní přístroj na jemné a příjemné vtírání krému do pokožky. Takže i z vibrátoru se dá udělat ušlechtilá a zkrášlující věc.
Chlap potřebuje pravidelný sex, nebo spíš uvolnění tlaku - to snad chlapovi nemusím vysvětlovat. Potřeba ženy se mění s věkem - nejsilnější je kolem 40 let - to má logiku: blíží se klimakterium a příroda se snaží stihnout ještě co se dá.
I ženy mají rády sex a necítí jako něčí otrokyně. Myslím, že je to mnohem prostší než co se v tom snažíš hledat. Jsou dva, mají se rádi a rádi se spolu milují a vymýšlejí všechno možné, aby se jim to oběma líbilo. Co dělají v ložnici, je jen jejich věc. Jsou-li spokojení, pak je všechno v pořádku. :sunglasses:
4. únor 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kubaka - naprostej souhlas :wink:
4. únor 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rimmel :slight_smile: , říkáš: "Do nebe jdu s Novým Zákonem v levé ruce a vibrátorem v pravé", ano? :grinning: :grinning: To tam asi pěkne "rozvibruješ", viď? :astonished: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :fearful: :zipper_mouth:
4. únor 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kubako, konecne si prisla! nech to konecne naberie trochu obratky! :sweat_smile:
4. únor 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kubaka to je dobre :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, mě přijdou dobré jen moje příspěvky. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A pak ty od Rimmel! :grinning:
4. únor 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
noooo, tie vase su najlepsie, to beriem!!! :sweat_smile:
ale aj tie moje by sa patrilo ocenit :cry: :cry:
4. únor 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ask samochvala smrdi :grinning:
4. únor 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dzio2, ještě jsem se nepochválil, to přijde až pak! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zatím jsem stále u těch faktů... :grinning:
4. únor 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
aks nie, do neba pojdem sama, caka ma tam totiz muz dokonaly, muz stvoritel, ktory vie vsetko, aj vibrovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dlouho jsem se bavila, až jsem se neudržela - legrace... všechny příspěvky jsou perfektní, pač jsou s humorem - teda askhara je smrtelně vážný :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
:grinning: Stejně se mi zdá slovo "vibrátor" zcestné - mě to přijde spíš že spíš vrní - takže bych překřtila na "vrnidlo"
4. únor 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne ask nepride az tak vazny :slight_smile:
4. únor 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mozno je to tym ze ja ho neberem vazne a on to kludne vsetko tak moze mysliet :grinning:
4. únor 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kubaka :slight_smile: , prosím sledovat ukázku od 5. minuty, 10. vteřiny. Něco pro tu hravost a inspiraci! :grinning: :grinning: :grinning: Tak snad si přijdeš konečně ode mne na své... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ano, není nad hravost a lehkost...

http://www.youtube.com/watch?v=KbIUpnzDzwk
4. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ked hovoris o faktoch..ako mi vysvetlis ze zensky apetit sa vekom zvysuje, vrcholi v 40.roku zivota kdezto u muzov vekom klesa? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
4. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
booooze jak ja sa tesim na svoju 40. Tooolko apetitu a aj deti uz budem moct poslat na balkon pocitat ujov v ciernom klobuku. :dizzy_face: Len aby to moj manzelik prezil, bude strhany jak boruvka. :grinning:
4. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
askara: ale i ženy mohou mít zvýšenou hladinu testosteronu! A myslím, že i chlap ji může mít sníženou ... pak se rovnice srovná a je to 50 na 50.
My nejsme tak sexuchtivé, leč nám po ránu nemá cou houpnout, když máme plný močák. :grinning: Už jen díky tomu jste lepší, ale to se nepočítá! :grinning:
Vibrátor je fajn, my nemáme ruce! :grinning:
4. únor 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
len pozor Amdeis! mozno si budes musiet najst mladsieho.....
lebo ti chlapi dnes akosi nevladzu! :sunglasses:
4. únor 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda máme, ale nejsou nám moc k ničemu... :grinning:
4. únor 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
filipal :wink: moj manzel je mladsi :grinning:
4. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tady si vždy zlepším náladu :grinning: asi to budu muset dočíst :grinning:
4. únor 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
smudli kde si tolko bolaaaaaaaa :grinning:
4. únor 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
nestíhala jsem :grinning: nechci nic říkat ale jak se tady píše "Stane-li se sex u muže návykem (fyziologicky), jeho potřeba je takřka "neukojitelná", neustále roste, muž se stává zvířetem." tak jsem v sobě našla chlapa :grinning: a brzo ze mě bude zvíře :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Jdu číst dál :grinning:
4. únor 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: a brzo zacnes kusat a cela schlpaties! :grinning:
4. únor 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek