Vibrátor. Má někdo zkušenost?

saricek.b
29. pro 2009

Ahoj holky už jsem zoufalá,moc toužím pO tom koupit si vibrátor,když to oznámím manželovi je naštvaný že mi nestačí on.Ale já mám šílenou touhu zkusit jaký to je a pořád lepší tohle než byt nevěrná??Co když si ho koupím a neřeknu to doma ale kam ho uschovat??Má někdo zkušenost??

aleachim
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
monkula
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
diddi
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
monkula
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
aleachim
17. led 2010

diddi, to blééé bylo na vibrátor??? Neodpovídej (když tak do IP), chtěla jsem to jen odlehčit po tom promazání, to tak vypadá, ale vím k čemu to patřilo 😀

brumdinka
17. led 2010

teda hezky se to promazalo 😀 jinak vratte se k vybrátorum
ono Vás to totiž zbaví nadměrného stresu a napětí, když není chlap po ruce, což by některé protivné ženské opravdu potřebovali 😉

lenkavano
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
diddi
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
aleachim
17. led 2010

brum, asi máš pravdu. Po sexu se uvolňují endorfíny a lidi jsou na sebe milejší. S vibrátorem to bude podobmé 😀

cmulinko
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
diddi
17. led 2010

skryvat vibrator? to kde sme? divne manzelstva teda niektori ludia maju
ja mam tiez vibrator, dostala som ho od muza a vyuzivam ho pri sexe s nim...a je to super, no ja ho pouzivam iba na "vonok" aby som dosiahla vonkajsi orgazmus, nakolko vnutorny neviem a nikdy som nevedela

kedze mi to admin zmazal....da sa to povedat aj normalne, nie zosmiesnit, ale niekto je jednoducho taky

diddi
17. led 2010

je to skopirovany prvy prispevok rimmel

jituskak
17. led 2010

endorfiny se uvolňují i s čokoládou, takže ten vibrátor nemusí být potřeba. nebo si jít zaběhat, zabruslit...

diddi
17. led 2010

my vibrator nepotrebujeme 😉 , ale na druhej strane viem pochopit pary, ktore maju nejaky intimny problem...preto nepisem, ze ma niekto divne manzelstvo

brumdinka
17. led 2010

jituska - no ale po vibratoru neztloustneš, kdežto po čokoládě ano 😀 navíc krásně zjistíš co se ti líbí a jak reaguje tvoje vlastní tělo, což je jen plus do sexu s partnerem - řeknuš mu pak spíš co se ti líbí, když to máš vyzkoušený 😉

navíc zkoušela si to někdy, to se nedá s čokoládou ani ničim jiným srovnat 😎 to pak tu samou větu můžu použít i naopak - to pak nepotřebuješ ani manžela - stačí si jít zaběhat 😀 😀

cmulinko
17. led 2010

Moja prababka skoro 96 rocna raz videla vibrator v nejakom casaku na objednanie a ukazala mi to s usmevom,ze ako ta medicina napreduje,ze sa uz aj tie protezy takto predavaju a celkom lacne 😀 😀 😀 .Mala som co robit,aby som si necvrkla.

rimmel
17. led 2010

😀 😀 😀 diddi 😀 😀 to ze ma niekto vibrator neznamena ze ma problem! 😀 😀 😀 😀 ved vibrator nemusis pouzivat pri kazdom sexe..len raz za cas ako spestrenie...to iste plati s inymi erot.pomockami...

a to ze neviem dosiahnut orgazmus nie je int.problem! orgazmus sa da dosiahnut vseliako ci vnutorne ci vonkajsom, ci pomocou vibratora ci manzelovych prsov ci jazykom 😉 ked uz to mam takto napisat....a to som som napisala je pravda...aby si manzelia medzi sebou skryvali veci? to co je za uprimny vztah? 😕

brumdinka
17. led 2010

cmuli - hezká protézka 😀 😀 😀

aleachim
17. led 2010

jituskak, ale není sex příjemnější než běhání???

jituskak
17. led 2010

já čokládu nejím, takže to není pro mě. a problém říct co se mi líbí a co přesně chci nemám ani bez vibrátoru. jasně, nejsem na vaší lodi, tak jsem debil, že? vím, že se po čokoládě tloustne, a pžedstav si, že dokonce i vím, že mi běhání nenahradí manžela. jsem už nějakej ten pátek vdaná. a o sexu taky něco vím, když budu mít druhý dítě a čáp nám ho teda nepřinese. 😝

cmulinko
17. led 2010

aleachim...nieco to spolocne ma.Pri oboch sa spotis 😀

aleachim
17. led 2010

rimmel, i v manželství je dobrá si uchovat nějaké tajemství. Navíc, když ona to chce vyzkoušet a on ne, tak než začne bojovat, ať aspoň ví za co 😀

brumdinka
17. led 2010

didi - představ si mám děsnej problém, mám vibrátor ve skříni a manžel o něm ví a dokonce ho občas používáme 😀 😀 😀

tady se člověk fakt pobaví, si tu připadám jak v bravíčku láska, sex, něžnosti 😀

tak tedy vibrátor je erotická pomůcka stejně jako spousta jiných např.venušiny kuličky, ale i třeba pouta atd... slouží ke zpestření sexualního života 🙂

miskinadamko
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rimmel
17. led 2010

aleachim s tym nesuhlasim ak sa jedna o sex....sex je velmi dolezity a nemali by v nom byt tajomnstva 🙂 hlavne nie taketo..ze ma malo sexu tak chce vibrator....tak to fakt ne 😒

aleachim
17. led 2010

pravda, a po běhání jsem dost často na infarkt stejně jako po sexu 😀 . Já vlastně ohrožuju vlastní život 😀 😀

brumdinka
17. led 2010

jitus - ale napsala si to jako bys to nevěděla 😀; jinak nemluv o něčem co neznáš - až to vyzkoušíš, tak teprve
mluv a dávej rady 😉

aleachim
17. led 2010

rim, ale tak to nebylo, ona nepsala, že má málo sexu. Tím argumentuje její muž, ona to chce vyzkoušet. Až vyzkouší, tak ho může přesvědčovat, že ho mohou účelně využít i při sexu.

Ale nikdo mi pořád neodpověděl, kam by se dal schovat.

rimmel
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
cmulinko
17. led 2010

Jituskak preco sa hned sama titulujes,ze si debil?Zatial ti to nikto nenapisal......mne pripadas ako celkom normalna zena,manzelka a matka,ktora nepotrebuje k zivotu vibrator...ani ja a tie,ktore vibrator maju sa mi tiez nezdaju byt nenormalne.Nenormalne je ulavit si s vibratorom a manzelovi povedat,ze ste unevene a boli vas hlava 😀 😀