• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vliv narození v letním období na nemoci a naopak

27. prosince 2010 
Možná se ted bude zdát ...že je to téma padlé na hlavu :grinning: (i mně se zdá) :grinning: ,ale...
Malý je ted pořád na hromadě..vleklá rýma ,kašel ,teploty .(Je to srpnové dítě)
Zdá se mi,že letní děti jsou více nemocné v zimě než děti narozené v zimě ...popřípadě na podzim :sweat_smile:
27. pro 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě se nezdá :sweat_smile: malej je červencovej,ale že by byl nějak extra marodnej se mi nezdá :sweat_smile: to je spíš o imunitě každého jedince tež měsícem narození
27. pro 2010 v 18:06  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beata.n -no,já už za tím hledám kde co :frowning2: Je ,fakt,že minulý rok nebyl tak nachlazený ,tak jako ted.Samozřejmě,že to přičítám i imunitě a školce.
27. pro 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to spíš pokud už i chodí do školky,tak to bude tím,on je to fakt nápor a tělo si musí zvyknout,dávala bych mu hodně ovoce,zeleniny a bude zase dobře si myslím.tímhle si podle mě musí projít každý dítko který nastoupí do školky-takže se na to taky už moc "těším" :grinning:
27. pro 2010 v 18:12  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beata.n -no,to se těš :grinning: (samozřejmě ,bych Vám přála ,co nejméně nemocí) :wink:
Dr ,nám ted na imunitu dala Baktevir od Diochi(ale neúčinkuje hned,myslím,že až po delším užíváním..tak jsem zvědavá)
Ovoce se snažím malýmu dávat,ale moc tomu nedá :unamused: Tak to střídám s vitamínem C v tabletkách
27. pro 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakoubka no já se spíš bojím aby to neodnášelo i mimi,ale uvidíme jak to bude,třeba nás do školky vůbec nevemou :confounded: no malej naštěstí jí všechno,takže v tom problém nemáme,ale jeden čas sem mu taky dávala vitamínky :zipper_mouth: ale už není potřeba
27. pro 2010 v 18:25  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beata.n -jj,jak říkáš .Kamarádka má malého ve školce a doma ještě 10m chlapečka.A dr ji doporučila,at toho staršího nechá ze školky aspon do března doma :confused: ,malinký to pak schytává nejvíc :unamused: :frowning2:
Já moc nevěřím Marťánkům a podobným vitamínům.....ale to samotný céčko se mi nezdá být nejhorší :slight_smile:
27. pro 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakoubka když to mi přijde jako prašť a uhoď :frowning2: malej děti potřebuje a vzít ho n pár měsíců domů a pak ho dát zpět moc věci neřeší,může být celou dobudoma zdraví a pak bude zas nemocný,to není řešení.zase si říkám že když třeba budu kojit že to bude dobrý-malej taky nemarodil když byl kojený,ale zahrávat si třeba s neštovice a novorozencem se mi nechce :pensive: no nějak to pak budu muset pořešit no.
27. pro 2010 v 18:36  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek