• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vyšetrenie na gynekológii - čo je normálne a čo obťažovanie?

27. června 2008 
Mikao to je sila.inač ked som bola po autonehode v nemocnici a tvrdila som že som tehotna čo som aj bola ale mi neverili.tak ma poslali na vyšetrenie a otvorili sa dver,ja na vozičku čakala a ked som zbadala tu gorilu až mi zle prišlo,baby to bol chlap ako hora,prsty ako moje tri dokopy :frowning2: ja všoku som sa pytala sestričky rozklepanym hlasom či ma bude on vyšetrovat,ona že nie :grinning: som si až vydychla.
27. čer 2008 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
womenne :grinning: :grinning: :grinning: šťastie v nešťastí... :grinning:
27. čer 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja by som ich baby sa taketo nieco asi postrielala a od chrbta smradov ako si to vobec mozu dovolit?
27. čer 2008 ve 12:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eh... já si s mým doktorem pokecám co je novýho, co kalíšek (nemá o rád :slight_smile:), vyšetřuje mi i prsa, jestli je všechno ok, ale všechno naprosto korektně. To, co tu zakladatelka diskuze popisuje, mi teda normální nepřipadá. A popravdě ani nevim, jak bych reagovala...
Jinak se řadím do zástupu těch, co mají radši doktory než doktorky.
27. čer 2008 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podla mna to vsetko zavisi z kontextu, ked sa povie B a nepovie sa A a C, a este stylom: kamoska povedala ze jej kamoske povedala ina kamoska...ved to pozname.... :sweat_smile:

ale jasne nezlahcujem, ludia su rozni, vratane gynekologov...

osobne mam s muzmi-lekarmi-gynekologmi iba dobre skusenosti co sa o zenach povedat neda :confounded: . Na Slovensku som mala skveleho gynekokloga a tu vo fr mam obvodneho lekara ktory mi robi aj stery na cytologiu aj mi vysetruje prsia, a tiez je sama stranda a narazka, ale berem to ako srandu ani by ma nenapadlo brat to ako obtazovanie lebo z kontexu v akom to povie a akym tonom je uplne jasne ako to mysli :grinning: . Okrem toho som bola niekolkokrat aj na specialnom vysetreni prsnikov, tam som tiez obchytila lekara-muza a takisto som nemala ziadny problem aj ked aj tento bol samy vtip a narazka :grinning: .

Takze ako som uz pisala, niekdy ich asi treba brat s rezervou a ak sa vam to aj tak nezda tak ho vymente :wink:

No a na otazku co je u gynekologa normalne a co uz nie, zavisi od kazdej pacientky, to co je pre jednu este normalne pre inu uz nemusi a naopak :slight_smile:
27. čer 2008 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nguyen, asi tak :wink:
27. čer 2008 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek