• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vyšisování/vyblednutí kočárku. Dá se nějak "obarvit"?

27. září 2015 
Ráda bych se zeptala zda se dá nějak opravit vybledlá střecha kočárku. Kočárek je červeno-béžový, střecha kočárku už začíná růžovět :wink: Existují nějaké barvy, nebo něco?

Díky moc za rady.
23. říj 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,ja resila bezovo modro cerny kocar-modry pruh na boude a boky na sport.nastavbe vybledly na hnusnou ZELENOU.to bys neverila...A vypadalo to divne az blbe.Takze sem v drogerii a barvach-lacich koupila barvu ve spreji-je i do kazdeho pocasi,stala stovku a vyrabi ji ,a to ti ted nenapisu pac sem s byla podivat a MM ji nekam dal,takze zitra kdybys chtela,muzu mrknout na vyrobce,maji hodne odstinu,a vypada to ted dobre. :wink:
@karmenta
23. říj 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@lojzina děkuji za radu, kdybys našla přímo výrobce to by bylo supr :slight_smile: Ale ikdyby ne tak to zkusím s těmito indíciemi, hlavně že něco existuje a funguje :slight_smile:
24. říj 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karmenta ahoj,takze ta barva se jmenuje Dupli-color,delaji to Nemci ale na obalu je adresa Motip Dupli,s.r.o.,Popuvky,Troubsko 664 41.tel 547 424 700 :wink: ,ale ja to koupila v Brne na Orli,je tam drogerie...tak tam,uplne vzadu :wink:
25. říj 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste teda ,jestli muzu doporucit,peclive zakryt ostatni casti boudy,az to budes nanaset,,....
25. říj 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karmento, jak dopadlo obarvení kočárku???? Řeším to samé, mám vyblednou boudičku, je skoro celá oranžová (teď už teda není oranžová) a šedé pruhy. Šlo ti to obarvit? Co to udělá v dešti? Díky za odpověď :wink:
27. únor 2014 ve 14:40  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lojzina dobrý večer,mohu vás poprosit o značku spreje který jste použila na barvení kočárku?Dekuji za odpověď
7. říj 2014 v 00:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám boudičku s bílými puntíky, tak to asi nepůjde nastříkat.
7. říj 2014 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sjusi dobryden,jeeee,to uz je davno,nepamatuji se,uz ani obal doma nemam.ale je to kupovany v Barvy-laky.ted se divam zpet do diskuze,tam pisu jaka to byla barva...
7. říj 2014 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lojzina vím,že je to už dlouho,ale nevzomenete si zda šlo o tuto barvu?http://ibarvy.com/dupli-color-ral-9005-cerny-mat..A ještě prosím o vaše zkušenosti s barvou později,jak dlouho to vydrželo? Moh se potah třeba pak vyprat?
27. zář 2015 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonkaseda dobry den...barvu jse, kupovala zelenou,dodones drzi v puvodnim odstinu,ale teda neprala jsem ten kocar,tak nevim co by udelala po vyprani,....odkaz mi nejde otevřít,ale pamatuju si ze byla od německého výrobce....
27. zář 2015 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ilonkaseda jj to je ona....
27. zář 2015 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lojzina ještě budu otravovat :slight_smile: jednou.Ta jedna lahev 400 ml stačí na boudičku,nebo případně na celý kočárek? A ta látka po nástřiku pak zůstane taková jaká byla,nebo trochu ztuhne?Pořád si to nějak neumím představit.I když až barvu koupím,nejspíš ji nejprve vyzkouším na zkušební látce :slight_smile:
27. zář 2015 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonkaseda ja mela tribarevny kocar,sprej jsem potrebovala jen na pruh na boude plus boky na sportaku...barva stacila a ještě zbylo.jo,je to pak tuzsi...
27. zář 2015 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek