Vyvolání menstruace, máte vyzkoušený tip?

alca321
3. dub 2013

Ahoj v červenci jedeme na dovolenou a samozřejmě to mám dostat.Mudr mi předepsal Norethisteron ale nechce se mi ho moc brát slyšela jsem že je to pěkné svinstvo a že to i v některých případech rozhodí cyklus.Raději bych si menstruaci přivolala o několik dní do předu ale nevím jak.Nemáte někdo nějaký vyzkoušení tip nebo třeba babskou radu jak na to.Děkuji 🙂 🙂 🙂

vendulka
3. dub 2013

@alca321 já jsem měla taky kvůli dovolené napsaný ten Norethisteron a žádný problém jsem s tím neměla.Takto samovolně asi MS nevyvoláš,ale zkusila bych třeba ukecat dr., že jsi to už třeba měla dostat a stále nic, tak jestli by Ti něco nepíchla,ale já bych se toho Norethisteronu nebála, mně po něm zle nebylo a cyklus mi to taky nerozhodilo 😉

elana
3. dub 2013

@alca321 tak já naopak-už bych do něj v životě nešla, vzala jsem si ho před dovolenou jednou asi v 15 a teda od té doby si to pamatuju jako nejvýživnější MS co jsem kdy měla, nešlo o sílu, ale ty bolesti, ufff hrůza děs, to jsem si říkala, že mi to za to fakt nestálo. Dá se to řešit tamponama, menstruačním kalíškem (do léta na zvyknutí času dost 🙂 ), ale N. bych fakt už nezobla, kdybych měla ni nožku smočit. Fuj. Jinak vyvolat menses dopředu těžko...je to řízeno hormonálně, takže jako dá se urychlit, ale spíš když se klasicky toulá a ne a ne se spustit-to pomáhá horká vana, červené víno, sex (ideálně v tomto pořadí 🙂 ), ale třeba o týden ji těžko předeženeš, funguje to spíš v řádu hodin.

pavlisak
3. dub 2013

Ahoj, já jsem měla Norethisteron 3 roky po sobě, kvůli dovolené a vůbec nic. Cyklus jsem měla pravidelný i po něm, žádné bolesti.. Zkrátka úplně stejná MS jako předtím.. 😉

alca321
autor
3. dub 2013

Holky a o kolik dní jste si menstruaci posunuly.Já bych potřebovala aspoň tak deset dní.Právě by se mi spíš hodilo kdybych to dostat teť o pár dní dřív abych ty prášky nemusela jíst.

pavlisak
3. dub 2013

@alca321 O 12 dní řekla jsem doktorovi,že chci mít klid po celou dovču.. Napsal mi 2 balení