Wish. Objednáváte někdo?

denisacerna28
24. dub 2020

Zdravím damy 🙂 ..Měla bych prosbu,objednáváte tu někdo přes Wish??Chtěla bych to zkusit,ale zajímalo by mě pár věcí prosím..

amazonkajanik
24. dub 2020

@denisacerna28 wish mám,ale zatím objednávám výhradně z Vova a Joom. Cenově někdy levnější,ale produkty jsou tam téměř stejné. Jen tedka Joom prodloužil dobu doručení,asi kvůli viru. Čekala jsem max měsíc,pokud nepřišlo zboží do termínu,vrátili peníze . Stejně tak pokud byl produkt poškozený,nebo neodpovídal objednávce. Např pastelky, sleva z 200,- na 80,-. Mělo jich být 160ks a přišlo jich 6 obyc plus orezavatko. Vyfotila jsem,zažádala o refundaci a do 14dní jsem měla peníze vracene

shaun40
24. dub 2020

V Poneděli bylo ve zprávách že Wish si stáhnul z účtech bývalým zákazníkům rúzne částky za zboží které nikdy neobjednali.Jedné paní přes 2000kč.

shaun40
24. dub 2020

Wish Neoprávněné platby v Česku. Hlási stovky lidi.www.blesk.cz

amazonkajanik
24. dub 2020

@shaun40 to není poprvé,co jsem o tomhle slyšela,proto jsem raději ještě neobjednavala. Navíc chtějí i poštovné za některé produkty

katkagabinka
24. dub 2020

@denisacerna28 Objednávám, i když ted mi zneužili kartu a nabourali účet. je to poprvé od založení účtu. Objednávat budu dál, jen po této zkušenosti budu opatrnější, platby přes net budu po nákupu blokovat.

zelenaesmolda
24. dub 2020

@denisacerna28 ne,sunty z ciny nekupuju

eithelwing
24. dub 2020

Ano, tu a tam. Wish a Aliexpress. V cenách na poštovném zatím lepší Ali, v doručování rozhodně Wish. Výrobky jsou různé kvality, někdy fakt pěkné, někdy hodně velké šunty.
Na Wish jsem i dvě věci reklamovala - naprosto bezproblémové vrácení peněz.

denisacerna28
autor
24. dub 2020

@eithelwing děkuji za info 🙂

denisacerna28
autor
24. dub 2020

@amazonkajanik děkuji🙂

denisacerna28
autor
24. dub 2020

@shaun40 ahaa..Tak to radši ani objednávat nebudu 😀

denisacerna28
autor
24. dub 2020

@katkagabinka Já radši ani objednávat asi nebudu,když to tu čtu :-/

zuzita15
24. dub 2020

@zelenaesmolda to by me zajimalo, co kupujes, kdyz mas snad na vsem Made in China 🤣 akorat si to v CR koupis s nekolika prirazkama

katkagabinka
24. dub 2020

@denisacerna28 Neboj se toho, jen ted už vím, i díky holkám tady, jak se líp zabezpečit. Kartu po použití na wish vždy zablokovat pro platby na net, pokud možno a nevím zda to na wish je nebo není, neukládat kartu, mám pocit, že mě se uložila automaticky, a půjdu si tedy udělat ještě raději zvlášt účet na tyto koupě, protože vzdát se nákupů na wish, mamawish, ali nebo jiných čínských portálech nechci. Nakupuji hlavně věci na tvoření pro dcerku, tavnou pistol, silikonový formičky, sponky, gumičky, a podobný drobnosti.

zelenaesmolda
24. dub 2020

@zuzita15 ono je celkem jedno kde je to vyrobene,klidne v Cine ale jde o to jak kvalitne.I Apple vyrabi sve notasy v Cine ale zkus si objednat padelek z Wishe 🙂

zuzita15
24. dub 2020

@zelenaesmolda tak jasne, padelky jsou neco jinyho, ale u ptakovin je to fakt jedno

tasimia
24. dub 2020

@denisacerna28 z Wishe a Geeku objednávám pravidelně, vždy naprosto v pořádku. Co nepřišlo, vrátily peníze. Žádný problém 🙂.

zelenaesmolda
24. dub 2020

@zuzita15 no jak pro koho,ja se ridim heslem,ze nejsme tak bohati abysme si mohli dovolit kupovat levne veci...

zuzita15
25. dub 2020

@zelenaesmolda to ja taky, ale ty ptakoviny jsou dost casto totozny jako koupis tady, akorat je koupis bez marze.... Clovek si tam nemuze objednat elektroniku, ale ja tam treba objednavala blboviny na svatbu (ne primo na Wish) typu lampiony stesti, zavoj, dekorace apod., dokonce pricesek, kterej byl naprosto luxusni, a vyslo me to asi na tretinu ceny a vazne pochybuju, ze by kvalita byla jina (hlavne na ten jeden den je to fakt jedno). Takze pokud clovek premysli, co objednava...

zelenaesmolda
25. dub 2020

@zuzita15 tak ptakoviny jo ale jinak nic cobtch mela v planu pouzivat

amazonkajanik
25. dub 2020

@zuzita15 já třeba objednala z Vovy dvě autokamery za 350,- a 250,-. Částky,které v případě,že půjdou do kelu,nezamrzi. A hle,ta jedna bez problémů funguje přes rok,jen kabel od napájení se musel vyměnit a ta druhá jede půl roku. Pak bluetooth sluchátka a taky šlapou.

zuzita15
25. dub 2020

@zelenaesmolda to ne no...

zuzita15
25. dub 2020

@amazonkajanik jasne, za tu cenu se to muze vyzkouset, ale napodobeninu iphonu bych asi neriskovala 😂

amazonkajanik
25. dub 2020

@zuzita15 no to ne. Ani bych tam nekoupila kosmetiku

gruyerre
25. dub 2020

@denisacerna28 já nekupuju, protože ta kvalita je naprosto tragická a i bych se bála si to obléct.

@zelenaesmolda no ne, ty jsi zase na Koňovi asi po 100 letech 😁

zelenaesmolda
25. dub 2020

@gruyerre jj,chybela jsem vam? 🙂

shaun40
25. dub 2020

Mě v dnešní době přide kvalita zboží stejna.Spoustu věci kupovane jako (značkové zboží )jsem reklamovala .Myslím že časy poctivého řemesla jsou několik desítek let za námi.Oblečení, obuv ,elektro jsou šunty z Číny. A co si budeme namlouvat jídlo a drogerii Máme v horší kvalitě než Němci. A když jsem zhlédla dokument cena riflí tak jsem čuměla.Drahé značky si nechávají sít džíny v Čine vykoupi to za tři eura a našije na to logo značky a prodává to jako značkové zboží. A u nás ženský za to dají tři tisíce a hrde se v tom nosi a nemají ani tušení že chodi v džínách za necelou sto korunu.Já už v dnešni době nevěřim že je něco kvalitní a je jedno kde to koupím jestli v Čine nebo tady .Z Číny jsem nikdy ne objednávala ale věřim tomu že v krámech je spousta věcí z čínských eshopu ale prodávají to tři krát dráž.







.

leneee
25. dub 2020

@denisacerna28 V teto dobe je na case podporit ceske vyrobce a nasi ekonomiku. 🤔😉

amazonkajanik
25. dub 2020

@shaun40 stalo se mi,že jsem v Turecku koupila kalhoty,jedny made in italy a druhé myslím usa. Nedlouho na to se vrátila známá z NY a hned rozhořčeně vyprávěla,jak tam koupila kalhoty ,made in china 😁
Jinak, povedlo se mi u vietnamců sehnat plátěné kalhoty za 250,-. Strašně dobře se nosí,podobné jsem viděla v loapu za 1500,- mám je přes 15let a děsím se dne,kdy se začnou trhat

gruyerre
26. dub 2020

@zelenaesmolda no jasně že jo 😁

zelenaesmolda
26. dub 2020

@gruyerre tak to se uprimne divim :D