Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

koczurka
12. bře 2009

Lili,mně je taky pořád horko a taky si myslím že je to hormonama.Nezáviď,nezáviď však se taky dočkáš. 😉 Já už bych nejradši měla za sebou,nějak se to táhne a mám strach z porodu jak blázen. 🙄 Ale to už je to nejmenší že?
Ili,na zácpu vím že je akorát sušené švestky nebo meruňky,nebo lněné semínko.To mi doporučila jednou doktorka.No snad tě to brzy pustí. 😉

koczurka
12. bře 2009

Jo psylium taky,ale to mně nedělalo dobře,nějak mně z toho pak bolelo střevo,tím jak to v těch střevech nabobtná nebo co.

lajcikova
12. bře 2009

čauky kočky 😀
vidimže tu probirate zacpu,psylium,švestky,atd.ale mě nejvic pomaha se napit na lačny žaludek vlažne vody,ještě ananas je projimavy 😉
lil sem zvědava jak dopadneš,sem chtěla kouknout do karet ale nemam odvahu-počkam si na vysledek 😀
nic jdu čučet na ordinaci,a zitra do prace 😝

ili5
12. bře 2009

lajci, ty vykládáš karty, Tak mrkni na mě jestli se to povede, prosím.
Tak papa, taky koukám na zahradu, je reklama, tak rychle píšu. 🙂

evkaa25
12. bře 2009

já dneska v noci taky mněla průjem,pomohl mi bylinkový čajík proti průjmu.Ale mněla jsem fakt pořádnou dávku.Jinak myslím,že by pomohlo i staré dobré černé uhlí.
Holky já už se taky strašně těším,až začnete postupně těhulkovat a já vás budu následovat..... 🙂

ili5
13. bře 2009

Holky ostudy, jste na 3 straně, tak vás tahám dopředu.
Lajči, vyložíš mi ty kartičky, moc prosím.

lajcikova
13. bře 2009

ahojik
ili promin ale nemužu ti vyložit karty-jelikož sem tě nikdy neviděla a tudiš neznam tvou karmu,lili,koczi,monali ,evku a pteku znam osobně 😉 na dalku to fakt neumim. ☹

ili5
13. bře 2009

Lajci, to nevadí, děkuji. Fotka by ti nestačila, viď?

lilienka
13. bře 2009

Ahojky holky
lajci kdy se stavíš-jak jsi říkala? 😉 Dnes jsem se normálně vzbudila o půl4 a už jsem nezabrala-no hrůza 😒 se vůbec budím ted nějak brzo-kolem 5-6 😖 Ted nám tu "krásně"sněží.Doufám,že zítra bude hezky.Tak přeji všem krásný a navzdory počasí příjemný večer a vlastně celý víkend 🙂 pa pa

gab123
14. bře 2009

Ahoj holky!
k té zácpě já stím problém nemám můžu jít i 3x za den.Můžu jist všechno jsem hrozná 🙂

gab123
14. bře 2009

Jinak kokám jak se máte dobře lajci už má zas lepší náladu 🙂 taky bych byla zvědavá zda se nám to povede,ale za týden už budu testovat tak se to dozvím byla bych zas akorát nervozní a nechci si mimíska vyhnat 😀 😀 😀
Zítra bych měla mít zhruba 7 dní od ovulace tak už bych mohla trochu na sebe něco poznat.Jen mě bylo dnes v noci strašný horko teplota je na 37st a manža mě včera řikal,že mam mít MS jsem nervozní jak pes.
uvidíme ještě týden....
Dnes jdem na bál docela se těšim asi alkohol odložím do skříně to budou zas řeči že si nic nedám..... 😀 🙄
lili a ili držim palečky...

evkaa25
14. bře 2009

holky u nás je dneska tak krááááááásně..........
Svítí sluníčko a teplomněr ukazuje 9stupnů.Mám úplně jinou náladu,než včera,kdy tady celý den pršelo.
Gab moc bych ti přála aby ms nepřišla a aby ti to vyšlo.
Lili a Ili,myslím na vás...
Všem krásný víkend 🙂

ili5
14. bře 2009

Ahojky, taky v KA je nádherně, okna otevřené, sluníčko se směje, nádhera. Jak se vám daří? Koczurka se dlouho neukázala, asi je na víkendě na horách. 🙂

koczurka
14. bře 2009

AHOJ HOLKY!!!

Ne ne nejsem na horácj Ili. 😅 Ale zítra jestly bude pěkně tak jedeme ke skoro švagrové něco ugrilovat a projít se tam okolo,je tam nádherně na samotě. 😵
Fakt je dneska nádherně,ale já jsem unavená a jdu si na chvilku lehnout. 😀 Převlíkala jsem peřiny a prala a uklízela a tak jsem nějaká zmožená.Pěkně se mi suší prádlo za oknem a nádherně to voní. 😉
Mějte se krásně a opatrujte mimísky v bříšku. 😉 😵

lilienka
14. bře 2009

koci koci-ty máš odpočívat a né pracovat přece 😎

ili5
14. bře 2009

Zítra půjdu v poledne na prochajdu, jak bude jak dnes. Může se chodit, když zítra budu 7 den poKET? Já jsem furt zavřená v bytě, pejsek dnes kňučká, nebo chce být jen venku, fenky se hárají a sluníčko svítí, tak je smutný.

evkaa25
15. bře 2009

Ili myslím,že krátká procházka ti vůbec neublíží.Včera bys načerpala pozitivní energii z toho počasí.Ale nevím jak u vás,ale u nás dneska od rána leje a leje.Moc dlouho to sluníčko nevydrželo. 😒
Dneska jedu s kamarády do kina na Milionáře z chatrče.Už se hrozně těším.Nebyla jsem v kině asi rok 🙂
Taky se stavíme do solné jeskyně.Mám pernamentku do solné jeskyně v centru Ov a vůbec tam nestíhám jezdit.
Je tam fajný relax a navíc já mívám v zimně atopický ekzém už od dětství a ta jeskyn mi fakt na to pomáhá 🙂
Tak se holky opatrujte a užijte si neděli 🙂 🙂 🙂

lilienka
15. bře 2009

ahojky holky
tak jsme dnes začala špinit 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 cítím se hrozně.Jsem tak prázdná....nějak mi odešla síla.

bublinka9
15. bře 2009

zdravím...
omlouvám se že jsem sem tak vpadla...
10.03.2009 se nám narodila holčička prosím o pomoc v hlasování...
budeme z toho mít jen to že bude vytisklá v novinách jako miminko týdne a schovám jí to na památku...

http://kladensky.denik.cz/miminka/mimina2009031... - hlasuj pro kristýnka roušalová 😉

ili5
15. bře 2009

Bublinko, krásné mimčo, máš tam můj hlas.
lili to je mi líto, snad nebude tak zle, špinění ještě nic neznamená. Kolikátý den po et jsi?

lilienka
15. bře 2009

já si dělala i test-negat.Jsem 11den

lajcikova
15. bře 2009

ahojik

lilinko to je mi mooooc lito,ja ti to strašně přala ☹ ☹ ☹ vubec nevim co napsat 😒 drž se a nezoufej prosim.mam tě moc rada-to ty víš 😵

asmeena
15. bře 2009

bubli: máš tam hlas. 😉

asmeena
15. bře 2009

lili: drž se, třeba ještě krevní testy překvapí. I když vím, že už si žádné naděje asi nedáváš. Znám ten hnusný pocit.

monali
15. bře 2009

ahoj, zdravím holky 🙂

Lili, drž se, třeba ještě není rozhodnuto, já jsem předtím začala špinit 12den po ET a výsledek byl - pozitivní.
Jinak na tebe moc myslím a držím palce.

gab123
16. bře 2009

lili drž se jak píšou holky to nemusí nic znamenat mimísek ještě není na světě a tak zlobí,vid.Drž se!!!!!!!!!!!!!

koczurka
16. bře 2009

AHOJ VŠEM!!!

Lili,to mně moc mrzí. ☹ Možná že to fakt ještě nic neznamená,ale slova útěchy teď asi nic nepomůžou to znám.Pořád držím pěsti.

ili5
16. bře 2009

Ahojky, koczurko, prosím Tě, jak dopadla michule? Nikde jsem se to nedočetla, ona si přece taky převážela do Fakultky zmrzlinky, pokud se nepletu. Ani o Gabce nevím. Určitě něco víš, byly jste velké kamarádky, napiš jak dopadla. Děkuji 🙂

lilienka
16. bře 2009

aholky holky
jste strašně hodné.Děkuju.

ili5
16. bře 2009

Holky ostudy na třetí straně? 😠