Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

lilienka
19. bře 2009

ahojky
tak mi asi není souzeno být mámou... 😢 výsledek je negativní

ili5
19. bře 2009

Koczurko, jen mi vrtá hlavou proč mám jíst Divinu po KET.
Mimčo, bralas ji taky po KEt? Asi už testovat nebudu, zbytečně se tím stresuji a počkám až na pondělí na krev. Snad mě hned veme na další pokus, že nemusím mít pauzu. I když nemám penízky, prodávají nám byty, tak nevím zda na to budu mít. Musím počkat co mi nabídne a cenu. Partner špatné spermie, já neprůchodná, takže icsi no nevím, nevím.

lilienko, to je mi líto. Půjdeš na další IVF? nebo pauzička na nějaký čas. Začíná jaro, snad nám bude líp. Já taky už nevěřím, že budu těhu, ale na krev tam jedu.

petista
19. bře 2009

Lil, myslím na tebe 😔 . Máš nějaké mrazáčky?

petista
19. bře 2009

Princ, na prvním pohovoru to je opravdu jen o zjištění zdravotního stavu, o tom, jaká vyšetření jsi dosud absolvovala a vytyčení plánu základních vyšetření, která si ve FN dělají sami.
Jinak ahojík všem staronovým.

lilienka
19. bře 2009

máme tam 3 bobísky.Budu muset čekat asi tak 2 měsíce-aby se tělo očistilo atd,no pak zkusíme mrazáčky(doufám,že se udrží při tom rozmrazování).Jsem tam ráno volala a dr mi slíbil,že ty výsledky obvolá,tak jsem měla zavolat později.Po telefonu se zdál on i sestra jako že se mnou soucítí(ale co z toho,že? 😒 )dost mě štve,že ted budu muset tu nemoc.ukončit a pak zas budu mít3dny zadara 😖 😖 😖 prachy v pr...tak i tak.Holky,já už vlastně ani smutek necítím-jsem uvnitř taková nějaká prázdná...

petista
19. bře 2009

Lil, ta prázdnota je nejhorší, taky jsem nebyla smutná, ale jen uvnitř takové nic 😖 Ale máš mrazáčky 😵 Teď se zrovna jedné holčině na jiném tématu povedl až po 2 IVF druhý KET. Takže nikdy neříkej nikdy. A máš pravdu, soucit je naprd, stejně nepomůže

mimco
19. bře 2009

ili,
divinu jsem brala přesně jako ty, už před KET a pak utroš.
Ta divina je na růst děložní sliznice a jestli to brzdi mrchu nevím. Já jsem otěhotněla, jenže jsem měla zamlklý potrat. Ten byl v pořadí druhý a na základě toho mě posílali do Plzně na imunologii, to tě možná bude čekat taky.

koczurka
19. bře 2009

Lili,to mně tak strašně mrzí. 😔 Ale mražáčky máš a to je super. 😵

ili5
19. bře 2009

Mimčo, pozitivní test si měla který den, dělalas ho? Já dnes 11 den a nic, myslíš, že už je to marné. Na imunol. bych nerada, protože by se to zdrželo a určitě by mě uschopnil. Pak bych na druhý pokus nešla. Dostanu totiž padáka v práci, tak jediná šance je být co nejdýl na marodce a být těhu. Vysvobození na 4 roky.

mimco
19. bře 2009

Ili,
já jsem magor, já jsem testovala u prvnído 9ned od ET a po KET myslím 6den.
Pokaždé jsem měla slaboulinkou čárku, ale u každého je to jiné.
Já jsem měla ty začátky vždycky super, ale ty konce.
Upřímně ti řekdu, že se děsím toho, že skončím zase na revizi, to bych už asi fakt nedala.

koczurka
19. bře 2009

Mimco,na žádnou revizi ani nesmýš pomyslet jasné. 😠 😉 Všechno dobře dopadne.

gab123
20. bře 2009

lili je mi to moc líto ☹ musíš být strašně sklamaná,vid.Myslím na tebe drž se......

Já jinak čekám na MS má se dostavit v pondělí,ale asi to dostanu teplota je zatím dobrá,ale to drží utrouš.Jinak mi bolí jen břicho jinak žádné těhu příznaky ani nic necítím ☹

lilienka
20. bře 2009

ahojky
zklamaná jsem z toho,že jsem opět dokázala,že mámou nebudu...Snažím se to brát s té lepší stránky-i když,co je lepší stránka? -že si můžu dát kávu,alkohol??? to je asi vše.Petista má pravdu-člověk uvnitř cítí prosté a stupidně jednoduché nic.No,nebudu tu hořekovat-jsou lidi co jsou na tom mnohem hůř.Nebudu tě tu krmit,že máš doufat a věřit-na to ted sílu nemám,protože ta víra a doufání mě dost profackalo.Ale upřímně ti přeju at to výjde aspon tobě!Už by mohlo přijít to jaro,co?Venku kosa jak blázen a sníh k tomu. 😖 Se mi ani nechce do práce.Jdu ted péct buchtu-něco sladkého ke kávě 🙂 Tak zatím pa

ili5
20. bře 2009

Ahojky, prosím o radu. Kdybych šla na imunol. kde se až musí jet a jestli nestačí tam krev jen poslat poštou, tak jak se to dělá ve Fakultce?
V pondělí jedu, tak si nechá hned manža udělat spermiogram, ať tam nejezdíme zbytečně tolik kilásků a poprosím ho, ať mě nechá na lístku, ale nevím. Podle toho jakou bude mít náladu, hm. Jak bude mít zaz špatnou, tak nestihnu nic říct, rychle, rychle všechno. 😒

koczurka
20. bře 2009

AHOJ HOLKY!!!

Lili,nebudu tedy házet slova útěchy,stejně to člověku moc nedá já vím.Co jsi pekla za dobrotu?
Gab,žádné těhu příznaky bys ani necítila tak brzo,já je cítila až později.Drž se.
Ili,na imuno se jezdí do Plzně,ale nevím jestly se tam dá poslat krev,ale pochybuju.Navíc se tam pak musí dát sperma od partnera a to musí být do hoďky.
Mimco,co jinak jak v práci?Ještě pořád děláš tam kde jsi dělala?
Přeju krásný víkend všem... 😵

ili5
20. bře 2009

Když půjdu já na imunol. tak partner dává tam sperma?

koczurka
20. bře 2009

No aspoň to tu holky psaly. 😨 Já myslím že jo.

ili5
20. bře 2009

Koczurko, tys byla na imuno, Tys měla ve fakultce 2 ivf po Ostavě?

mimco
20. bře 2009

Ahoj Koczurko, jo pořád tam dělám. Naštěstí mám pohodu, tam nikdo neřeší nemocenskou, pokaždé je za mě náhrada. Je to sper, že kvůli práci nemusím stresovat, všichni mi tam drží palce.
Ili - k imunologii:
Jede se tam zhruba v den, kdy máš ovulaci. Strávíte tam dva dny, takže musíš mít ubytovko.
Jdeš na klasické vyšetření jako na gyndě s tím, že právě berou vzorky ovulačního hlenu, klasicky se vyptávají jako v CARu + berou krev. Druhý den jedete přímo do laboratoře s mužem, ten tam nechá vzorek a popřejou vám šťastnou cestu domů. Výsledky byly myslím do měsíce. Co všechno vyšetřujou ti nepovím, raději jsem po tom nepátrala, stejně se v tom nevyznám a hned to zapomenu.
Ale každopádně zdržení to je, ale to neznamená, že tě tam poženou, pokud ano, je to jenom dobře.

ili5
20. bře 2009

mimco, psala jsem ti do ip.
Já bych tam raději nejela. Dívala jsem se na mapu, je to 500 kilásků. Snad mě tam nepošlou. Koczurko, tys taky nebyla a kolik jsi měla nezdařených IVF?
Pořád jen myslím na to pondělí jestli mi výjde ten 2. pokus a půjdu do něj. 😒

mimco
20. bře 2009

Ili - máš IP

ili5
20. bře 2009

Děkuji, taky, taky.

koczurka
20. bře 2009

AHOJKY!!!

Ili,jo jo já jsem v Olomouci podstoupila druhé IVF.První jsem měla v Ostravě.
Mimco,tak to máš fajn že v práci nějak neřeší tvou nemocenskou,to je dnes málokde.

ili5
20. bře 2009

koczurko, tak jak já, takže mi taky asi nebudou chtít dělat imuno.
Dám vědět jak dopadnu v pondělí. Snad víc jak 10 tisíc nebudou chtít.

gab123
22. bře 2009

Ahoj holky ještě jsem to nedostala teplota je pořád nahoře zítra ráno budu testovat.Jen už mě bolí břicho a prsa mám jak vozy,ale to dělá ten utrouš.No jsem zvědavá jak tohle dopadne 😝

koczurka
22. bře 2009

Ahojky!
Gab,tak držím pěsti.Ráno budu čekat na tvou zprávu. 😉
Ili,ty taky hned písni jak jsi pořídila.

petista
22. bře 2009

holky, ostudy, kde jste kdo?
Koczi, dívala jsem se na tvé albíčko. Vyšlo ti to podle toho čínského kalendáře?
Gab, dřížím pěsti 😉
Ili, já jsem tady na těch stránkách podrobně popisovala imunologické vyšetření cca někdy 28 nebo 29. ledna, tak se na to mrkni. Je to sice zdržení, ale pokud bys měla imunologický problém, tak vyšetření, léčba atd určitě stojí za to.

koczurka
22. bře 2009

Petis,jo jo vyšlo mi to podle kalendáře,je to zajímavé ale je to tak. 😉

gab123
23. bře 2009

Ahoj holky!
je to neuvěřitelné od rána nespím manža mi donutil udělat test v 4.45 a já mám // 😝 😝 😀 😀 😀 😀 😀 jupíííííí
no nevím co sestalo jen 1 měsíc.Prostě tomu nevěřím!
Musím zavolat doktoru co se bude dít jen aby se tam mimísek udržel 😉

lilienka
23. bře 2009

gab-zázraky se přec dějí 😀 gratuluju a opatruj se!!!!!!!