• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

12. října 2014 
ahojky.Takže Ili vzhůro do dalšího boje. :slight_smile: Léků máš teda dost.Já mněla při 1 IVF menopur.Dost vysoké dávky,ale jen Menopur a po druhé Puregon.150j ráno a 100j večer.a menopur jsem tehdy platila kolem 8 000kč a za Puregon myslím kolem 5 000kč.Dávali mi tehdy ještě na výběr Fostimol,ten byl zadarmo,ale musel by mi ho někdo píchat do zadku.Tak jsem tehdy zvolila dražší Puregon v peru.
Takže ty neplatíš za léky vůbec nic?
28. bře 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
evko, to jsi tolik platila ve Fakultce a kdy to bylo? Já nic. nevm na co mám ty třetí injekce, neznám je.
28. bře 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
není Orgalutan náhodou na ředění krve, když na genetice mi zjistili trombofilii?
28. bře 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ili tak to fakt nevím.Orgalutan mi nic neříká.Já nejsem ve fakultce.První pokus jsem podstoupila v Ov.To byl děs a druhý ve Fertimedu.Tam jsem právě za Puregon doplácela.Ale až od nějaké dávky.Nepamatuju se od jak velké....
28. bře 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Koci dík za přání uzdravení pro manžela.Musím ho pořád hlídat,jelikož už ho to nebolí a pořád by někde trajdal.Tak jsem mu udělala pelíšek u televize v obýváku a nehodlám ho z něj nějakou dobu pustit. :grinning:
28. bře 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík, tak platí toho 16.5.?
Zakládám účastenskou tabulku pro sraz 16.5. - prosím o dopsání do tabulky
- petišta
29. bře 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Orgalutran je na dobré vyzrávání vajíček.
Tak si Evi užij pěkně manžílka, z postele ho nepouštěj. ten můj po operaci kolene začal brzo chodit a pak dostal pěkný pucunk od doktora.
Ili, já jsme při 1.IVF ve FN měla taky AH. ICSI a prodlouženou kultivaci a celkem nás to stálo asi 14.000,- Kč. Za léky jsem taky nic nedoplácela, měla jsem GONAL, Luveris a Ovitrelle.
29. bře 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petisto, nepovedl se ti 1. IVF ve Fa, zjistili příčinu?
Tak mě to taky tak vyjde a je v tom i zmrazení embrií, takže 14 500. Jak nebude na zmrazení, tak o 2 000 míň.
29. bře 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky
taky se (prozatím)zapisuju do tabulky :slight_smile:
takže: -petišta
- lili
jinak jak tu píšete ty ceny,tak jsem z toho nějak mimo-ve fertim.mě to vyšlo kolem 26 tis a ted ve zlíně taky tak nějak...jak to že ve fn se platí tak"málo" (oprávněně v uvozovokách,co?) u obou jsem měla icsi ah i prodlo.kultivaci.
29. bře 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky všem.
Taky se připisuji do tabulky:stuck_out_tongue_closed_eyes:etišta
-lili
-evka

Lilijá si to všechno píšu,takže můžu říct,že v Ov jsem za IVF dala i léky kolem 33 000kč.
Ve Fertimedu jsem platila za anestezii 500kč.Za CSI 8 000kč,za dalších 12 vajíček 2 000kč,za AH 3 500kč a za PK 3 500kč.Dohromady 17 500kč.
Já jsem ještě dala 6 000kč za léky.
Samozřejmně když k tomu přičtu 60kč při každé návštěvě a taky peníze za benzín,tak jsem úplně někde jinde,ale zas tak moc se ceny zákroků asi od FN neliší.To v Ov byly zákroky ještě podstatně dražší a přístup hrozný.........
Jinak to víte,že si manžu užívám a z postele ho nepustím.Škoda,že už zítra musím do práce.Moc se mi to v té posteli s manžou líbí :grinning: :sweat_smile:
29. bře 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi-týýý nestydoooo :grinning: (né kecám-jen si užívejte života :wink: )
29. bře 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta tabulka má být:
-petišta
-lili
-evka

nevím,co jsem to tam vyváděla s tím smajlíkem :fearful:
29. bře 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lili, ty ceny jsou ve FN skutečně takové. Pokud nemáš koňské dávky léků, tak za ty nedoplácíš nic. Stejně tak se neplatí za narkózu. S mrazáčkama to skutečně vychází kolem 14.500,- Kč.
Evi, pěkně si to v posteli užívejte.
Já mám do úterka manžu na služebce, tak mám v posteli našeho hafušu. Ona v postýlce moooc ráda. Taky u vás dneska tak chčije a chčije?
Ili, jojo 1. IVF se nepovedlo, mrázáčky jsme neměli, tak jdeme do druhého pokusu. Po tom prvním jsme byli ještě na imunologii v Plzni, jinak mám form. profil, tam mi zjistili sníženou činnoost štítné žlázy a zvýšený prolaktin, takže beru euthyrox a medocriptine, ale docela malé dávky. Pak mi zjistili jeden vejcovod neprůchodný. Manža je úplně v poho, říkali, že na dárce. Ještě máme genetiku, ta je OK. Možnost přiroz. těhu u nás nevyloučili, ale už se snažíme 4 roky, takže trpělivost došla. Embyjka jsme měli krásné, ale jak říkal doktor, i když je vše i při IVF v pohodě, stejně je šance ( prý u nás, neboť z pohledu IVF jsme OK) tak 50%, takže pořád tam těch 50% je. Tak nezbývá než zkoušet a zkoušet. :slight_smile: Ale kdo bojuje, zvítězí
29. bře 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti,nemáš ty náhodou někdy ted narozky??
Nebo si to pletu??
29. bře 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, měla jsem 22.3., takže jsme se na tématu FN OL opravila na 31 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Když si vzpomenu ve dvaceti, jak mi přišli třicátníci staří :slight_smile:
29. bře 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se dívala, že už jsme do srazu 3 - tak to je fajn, podle pravidla alb už můžeme dát naši společnou fotku do alba :grinning: Samozřejmě tak abychom nebyly zas tak moc poznat :wink:
29. bře 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak to, že nejsi s manžílkem v posteli :grinning: ? Už křepce hopsá?
29. bře 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti-dodatečně vše nej nej a nej! A at se ti splní VŠE na co jen pomyslíš :slight_smile: mi dr říkal ohledně toho umělého takový příklad-5 žen jde na umělé,z toho 2 otěhotní a jen 1!!! to donosí... :confounded:
29. bře 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lil, mě dr. říkal, že u nás vzhledem k věku a zdravotnímu stavu ( který je z hlediska IVF OK) je šance padesát na padesát, tak uvidíme. Není u nás vyloučené ani přirozené těhu, ale kdo má pořád čekat.
Jinak děkuji za gratulace :slight_smile:
29. bře 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis,taky dodatečně vše nej,nej.Jsme se tu sešly v hojném počtu. :wink:
29. bře 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík všechny. Koczi, tak zajtra finančák, co? Vidím, že tvůj drahý nechává daň přiznání na poslední chvíli. Udělala jsem to jeden rok a již nikdy více, ty fronty byly hrozné :angry: Ale ty čekat nebudeš, takže je to v poho.
Lil, a za co si platila tolik peněz?
29. bře 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No na poslední chvíly...to paní účetní nám to dala až ve čtvrtek.Chuděra nestíhala.Ale co to se nějak zvládne,zkusím vaše rady a vytasím břušek. :wink: :grinning: Ale v dnešní době to nefunguje už,lidi jsou bezohlední.I když musím přiznat že mně už jedna paní pustila na zastávce sednout tak se pár jedinců najde. :sweat_smile:
29. bře 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti,tak se taky přidávám ke gratulaci.Vše nej,nej,nej.
Za chvilku tě čeká stimulka,tak snad ti to všechno vyjde.Byl by to krásný opožděný dárek,ty //.No ne?!? :slight_smile:
A co Monali?Jak jí jde asi píchání injekcí.Holky jak vás tady tak čtu,tak se čím dál víc připravuju psychicky na další pokus.Zase se na to začínám těšit.Ale je pravda,že pořád uvažuju o těch lázních předem.Vzhledem k situaci v práci by to asi bylo fajn.Bych se trochu uvolnila a uklidnila.I když nevím,nevím co si počnu bez manži a bez pejska.Ale manža mi slíbil,že tam za mnou bude co nejvíc jezdit,proto taky zvolím ty Klimkovice.A někdy vezme i pejska.To by bylo super!! :slight_smile:
Dlouho tu nebyla Asmen.Nevíte někdo,jak se jí daříí??
29. bře 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evko,lázně by jsi měla fajn,ještě když je to takový kousek to bych neuvažovala. :wink:
O Asmen nic nevím.
Monali asi dospává tu výstavu,ani nenapsala jaké to bylo,ale řízky měla určitě dobré tak se na ně těšila. :grinning: :grinning:
29. bře 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauík, jdu se dívat na přátele a cvičit Mojžíšku pápá
29. bře 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Petis. :slight_smile:
29. bře 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo vlastně Monali jela na tu výstavu........tak to jo.
Já se jdu dívat na ČT1,vypadá to na zajímavý film v 8hod.Tak snad nezklame....
Jinak to víte,že si to s manžou v pelíšku užíváme.Těch 5 dní od sebe nám dalo zabrat,no tak to musíme holt všechno dohnat!! :grinning: :grinning: :grinning:
29. bře 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu koukat na výměnu manželek, je to pro mě docela dobrá psychologická studie. Mojžíška mi dala dneska pěkně zabrat, dva dny jsem to flákala a je to poznat. Nevýhodou je, že teď mám záda uvolněná, takže jak se někde bloknou, tak to hned poznám. Dřív jsem je měla bloklé permanentně, tak jsem to nepoznala.
29. bře 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se taky těším na výměnu manželek,to mně baví. :grinning:
29. bře 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dala by ses vyměnit? já jo, akorát mě fascinujou maminy, které si k malinkatému miminu dají cizí ženskou. Mě to případne v poho až při velkých dětech. tak už definitivně pápá
29. bře 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek