Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

lajcikova
30. dub 2009

jen nechapu proč mě ty vaječniky pobolivaj 😕 když tam dle lekařky nic neni,jen sliznice byla 5,4mm,ale foliky neměřila.jen jukla a hotovo,byli tam dvě doktorky,sestra a ještě jakasi medička-no jak u představeni sem byla jak pokusny kralik.sem odchazela 8.50 tak nějak začinaly až v 8.25a byla sem prvni.lidi jak smeti.

lajcikova
30. dub 2009

jdu na ordinaci 🙂

koczurka
30. dub 2009

No to je divné že tě bolely a nic.Zeptej se fakt dr. ten ti řekne.Tak nějaká reakce tam být musela.

koczurka
30. dub 2009

Ordinace je blbost 😀 ,nechoď!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀

petista
30. dub 2009

Lajci, uvidíš v pondělí. Zas jen tak pro nic za nic by tě nebolely 😨

koczurka
1. kvě 2009

AHOJ HOLKY!!!

Petis,tak už hřeješ mimísky v bříšku,to je štěstí. 😵 Na prvního máje to ti pěkně vyšlo. 😉 Tak hezky odpočívej a papkej dobrotky.
Jinak všem přeju krásný prodloužený víkend.
Já jsem zase sama,drahý dělá i zítra. 😠 Tak já odpočívám doma u telky. 😀

smilers
1. kvě 2009

Ahojky, ivco na rizkach ja ujizdim 😀 😀 klidne si je doprej, ja teda miluju hlavne kureci a kruti 😝

jinak vsem vam preji hezky prvomajovy den 😉

petista
1. kvě 2009

tak mimouše mám u sebe, jednoho 8buněk a druhý už byl morulka. Jen mě trochu zarazilo, že se mi snížila sliznice, ale dr. říklala, že je to dobré, že tam jsou jakési změny, které tam být mají, no a výšku jistí Utroš, který beru od včerejška. Zítra si mám volat, kolik bude mrazáčků, Březinová to viděla tak na 3-4, tak to by bylo super.
Jojo, Koczi, říkám si, že jsou to moje májová koťátka. Jen doufám, že nebude čtyřbarevná 😀
Odpočívat ani válet se mi moc nechce,necítím se unavená ani nějak jinak. Navíc když je venku tak hezky, ale balkoně sedět nemůžu, protože pod balkonem právě řemeslníci natírají a hoblují, takže je tam smrad z barev a hluk z hoblíku. Tak jsem si aspoň vytiskla program telky. Jinak tam dneska zase byla Oborná, byla moc milá.

koczurka
1. kvě 2009

Tak super mimísci už se zabydlují. 😉 Je to fajn pocit vědět že je tam máš že? 😵 Je fajn že to vypadá i na mražáčky,ale doufám je nebude třeba. 😉 I když se necítíš unavená tak si přece jen dneska dáchni.

michule
autor
1. kvě 2009

Ahoj holky. Taky přeji všem krásný 1. máj a prodloužené volno. 😎
Peti - skvělé, držím palečky, odpočívej, vykládej s nima a buď opatrná.
Koczurko - drž se, taky odpočívej, asi stejně nic jiného v tvém stavu už nejde dělat, že?
Jinak zatím žádná novinka, měla jsem to dnes dostat, asi bude maličké zpoždění, no nevadí, už nemám kam spěchat a ani to neuspěchám.
Takže zase kuknu, mějte se hezky...zatím..... 😀 😉

petista
1. kvě 2009

Koczi, já bych klidně brala i tři děti, takže i kdyby náhodou teĎ byly dvojičky, a ještě třeba obě holčičky či chlapečci, tak bych si klidně do mrazáku za pár let zašla. Takže jej využijem určitě, budou-li, ale fakt doufám, že až za pár let 🙂
Opatrná jsem, je sranda, jak mi manža nosí hrnce na plotnu a já pak vařím 😀 Nicméně řemeslníkům chutnalo, tak jsem ráda, akorát že jsem udělal uzenou polívku s kroupama a perkelt s hromadou cibule, tak tam budou pěkně střílet 😀

mimco
1. kvě 2009

Ahoj holky,
Petis, držím palce, opatruj se a odpočívej 😵 .
Jinak u mě to vypadá, že je to v pr..., zdá se, že čárka slábne a dneska jsem 12 den po ET a je tam pořád jenom slabounká čárka, přitom už by měla být tlustá. Já se asi do pondělka zblázním, ani nemám odvahu to říct manželovi. Břicho mě pořád pobolívá, já fakt nechápu co je špatně. Už si nedělám žádné naděje.
Takže zase hurá zpátky do práce, už se těším na ty pohledy ☹ .

petista
1. kvě 2009

Ahoj Mimco, dokud tam čárka je tak je to dobrýýýýýý. Taky předtím třeba mohly být chytnuté obě a teĎ se jedno pustilo. Jsou i holky, které mají negativní test až do 7 týdne. Tak neházej flintu do žita. Fuj fuj fuj, neboooj

mimco
1. kvě 2009

Jsi zlatá, dík za naději. Je fakt, že 26. 4. byla nejsilnější a pak další dny byla slabší a držela se stejně, jen dneska je to nic moc. No uvidíme, zatím nekrvácím ani nic takového, i když já mám delší cyklus, takže bych to správně měla dostat až příští týden.

michule
autor
1. kvě 2009

Mimco - tak jak říká Peti - máš ji tam a hotovo. Já ji tam neměla nikdy a i přesto jsem vždy doufala, že se z krve dozvím něco jiného, ale bohužel. Každopádně vydrž do pondělka, to je už za dveřmi a pak budeme slavit 😀 🙂 . Neobjevuje se na tom testu jen tak, takže se okamžitě hoď do pohody a myslí jen na to pěkné. Uvidíš, že to bude dobrý. Moc v to věřím.

koczurka
1. kvě 2009

Mimco,já si taky myslím že kdyby jsi nebyla těhu tak se tam neukáže vůbec.Já to měla taky tak,začla mi pořádně sílit až nějaký 19 den od ET.To prý proto že se to hcg v krvi zbrzdilo tím hyperstimulákem.Takže neboj nic. 😉

koczurka
1. kvě 2009

Však kukni do mého alba,měla jsem tu druhou dlouho stejnou a pak už jen sílila. 😉 Taky jsem nechápala proč je pořád tak slaboučká a pak mi to bylo vysvětleno. 😉

koczurka
1. kvě 2009

Ježiš já se toho pondělka nedočkám než napíšeš Mimco. 😵

michule
autor
1. kvě 2009

Koczurko - 😀 😀 😀 . Já zase do tvého alba čumím furt. 😎 😎 😎 😀 😀 😉 🙂

koczurka
1. kvě 2009

Michul,neboj za chvilku budu kukat zas já do tvého. 😀 😉

koczurka
1. kvě 2009

Co máte v plánu dělat o víkendu holky?Já zítra jestly se drahý urve dřív z práce tak je na černé louce nějaká pouť či co tak by jsme tam odpoledne zašly s kamarádama.Ale to je ještě ve hvězdách.No i kdyby ne tak mně je stejně nejlíp doma na gauči. 😀 😀

smilers
1. kvě 2009

mimco nemuzez se ridit tim, ze by mela byt uz 12dpoet silna carka, tohle neni pravidlem, nezapomen, ze kazda zenska to ma pro mimca jinak pripravene v sobe, dokud tam carky jsou i kdyz slabe, sance porad je 😉 drzim pesti

mimco
1. kvě 2009

Holky dík moc za podporu, já jsem šílený stresman. Bylo by to už třetí těhu a pokaždé jsem to měla stejné, taky to blbě dopadlo že. Tentokrát je všechno jinak, snad je to dobré znamení. Jen mě vyděsilo, že byla čárka dneska slabší, spíš takový stín, tak se raději smiřuju s horší variantou. Třeba budu v pondělí překvapená 😉 . Fakt děkuji 🙂 .

mimco
1. kvě 2009

Jó málem bych zapomněla, moc ti ti na fotkách sluší Koczi 😵 . Máš jenom bříško, ty jsi snad nepřibrala ani deko. Jsi moc hezká těhulka 🙂 .

ili5
1. kvě 2009

Ahoj holky, Lajci, to jsme se minuly, já došla v 9 tam, škoda.
Mimco, 2 čárky je super, jestli jsou světlé nebo tenké, nic nevadí. Já neměla nic. V pondělí budeš určo mile překvapena.
Petist, tak ty už taky čekáš, já už se nemůžu dočkat. Dnes jsem byla unavená, spala jsem odpoledne, jak jsem vstala, tak se mi motala hlava, byla jsem úplně mimo 😀
Petist, uprav se do tabulky!!!
Michul, tak ty čekáš a začínáš píchat, tak šup, dej si vinko, ať mrcha dojde rychle.
Koczi, tak dej vědět jak dopadneš u dr.
Já dnes zas prala, hromada se mi sbírá na žehlení, musím už dnes se do toho vervat. Nebo ještě počkám do zítra.
Holky, jak je to s tím půstem, v neděli jdu na UZ, budu 10DC, pak mi řekne který den mám jít na OPU. Manža musí odevzdat sperma, ale musí mít přeci myslím 3 dny půst, ne? Nevím kdy půjdu, tak aby to vyšlo. Jak jste to měly vy? Já už si to nepamatuji.

petista
1. kvě 2009

Evka
Michule ( už asi jen 2 dny )

STIMULAntky:
lajči-30.4.09 ult.po clostiku
ILI5- 24.4 Menopur, Puregon, Orgalutan

ČEKATELKY na // po ET (KET):

Monali
Mimco ET 19. 4. krev 4. 5.
Petista - 31, 2. IVF FN Olomouc, OPU 28.4.2009, 10 vajíček - z toho 6 ICSI a 4 normoš, oplodnilo se 6, z toho 1.5. zavedeny dvě - jedno 8buněk, druhá morula, krev 13.5.

TĚHULKY

Koczurka

petista
1. kvě 2009

Ili, tak jsem se opravila, dík, je mi v té nové kolonce docela dobře, ještě bych chtěla až do té poslední 🙂 Jinak oproti minule jsem v podstatě zas až tak moc neodpočívala, jela jsem i zavézt řemeslníky domů. Jídlo jim chutnalo, tak to mě vždycky potěší. Já už se zase těším. Jsem úplně prdlá, teĎ už se těším, jak budu testovat. Minule jsem ani testovat nestihla, protože mrcha mě dohnala už 8 den po ET, tak k testování nebyl důvod.
Manžílek byl moc hodnej, řemeslníkům nosil jídlo, pomáhal jim, vysál, je to prostě moje zlatíčko.

koczurka
1. kvě 2009

ČEKATELKY NA STIMULACI:
Evka
Michule ( už asi jen 2 dny )

STIMULAntky:
lajči-30.4.09 ult.po clostiku
ILI5- 24.4 Menopur, Puregon, Orgalutan

ČEKATELKY na // po ET (KET):

Monali
Mimco ET 19. 4. krev 4. 5.
Petista - 31, 2. IVF FN Olomouc, OPU 28.4.2009, 10 vajíček - z toho 6 ICSI a 4 normoš, oplodnilo se 6, z toho 1.5. zavedeny dvě - jedno 8buněk, druhá morula, krev 13.5.

TĚHULKY

Koczurka

petista
1. kvě 2009

aha, tak dík Koczi, vidím, že se mi povedlo vymazat první řádek, šikulka 😒
tak pá, jdu se válet a nechat obskakovat 😀

koczurka
1. kvě 2009

Jsem si dovolila překopčit tabulku,chyběl tam začátek. 😉 😎 😀