Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

koczurka
1. kvě 2009

Jo jo jen se nech obskakovat. 😉 Važme si těch našich zlatíček. 😅
Mimco,díky za pochvalu,ale ve skutečnosti vypadám fakt tučně. 😀 Taky už mám 20kg nahoře. 😀 🙄

koczurka
1. kvě 2009

Ili,já myslím že tak tři až čtyři dny před OPU má být půst ne?Já jsem si to nějak ale neuvědomila a měly jsme jen dva dny půst,naštěstí to dopadlo jak to dopadlo. 😉
Ani jsem dneska nebyla políbena pod třešní. ☹ No co už. 😀

koczurka
1. kvě 2009

Pořád myslím na tu Monali,kdyby aspoň nám dal vědět její manžel. 😨

monali
1. kvě 2009

Holky zdravím, zase to za mě píše manžel, jsem stále v nemocnici, akorát mě pozorují, já myslím, že je to v poho, už nemám žádné problémy. První odběr Hcg je pozitivní, další mě čeká v pondělí, tak jsem napnutá. Pokud nenastanou žádné komplikace, měla bych jít příští týden domů. Už jsem moc zvědává, co je u vás nového, Manžel mi četl, že na mě myslíte, tak jsem ráda, taky na vás myslm. Mějte se pokud to půjde zase se ozvu.

sukubka
1. kvě 2009

monali jsem moc ráda že je vše ok a hlavně že se mimísci chytli!moc na tebe myslím 😉 držím pěstičky at je vše ok a jsi brzy doma a tu s náma

koczurka
1. kvě 2009

No sláva,Monali ty jsi nás ale napínala.Potichounku gratuluju a moc na tebe myslím. 😉 😵 Hned jak budeš doma tak nám tu všechno napiš.Opatruj se a mimísky v bříšku taky. 😉

koczurka
1. kvě 2009

Jo a manželovi děkujeme za zprávy. 😉

lajcikova
1. kvě 2009

joooooooooooooo hura mončo ja myslim že je to jsnačka.moc ti to přeju 😵

lajcikova
1. kvě 2009

moni ja ti to řikala 😉 sem prostě vědma 😀 ja mam radost to se mi bude krasně spat.
ja sem zvědava na to ponděli,boli mě břicho ani chodit skoro nemužu,snad mi tam neroste misto foliku -cysta ☹

smilers
1. kvě 2009

monali taky se pridavam ke gratulantum 😵 drzim pesti

ili5
2. kvě 2009

Ahoj monali, suuuuuper, gratuluji mooooc. Já jedu zítra, teda v neděli na UZ, pak snad už taky OPu....
Koczi, tak s tím půstem aby to bylo ok, tak dnes musí se vyprázdnit a zítra UZ, to snad půjdu v úterý na opu, nevím jak to už bylo. Bylo by to pak 3 dny.Má je moc špatné. Mimco, vy měli mít jak dlouho půst? Taky má takové jak můj, na hov....tak mi poraď. Chllap jak hora a v kalhotách takové mrzáky ☹ Láduje do sebe vitamíny, tak snad něco vyberou. Kuří jak sádrový ježek furt, tak snad nebude na odstřel.
Lajci, vědmo naše, kukni na mne jakou mám budoucnost!!!!

koczurka
2. kvě 2009

ČUSÍK HOLKY!!!
Ili,ty jsi dobrá držka(v dobrém slova smyslu),už se těším jak tě poznám osobně. 😉 😀 Určitě vitamínky zaberou a spermušky se nějaké najdou. 😉 Snad už tě taky co nevidět čeká OPU.
Dneska pro změnu budu dělat řízečky já Lajci.Tak když tak se stav. 😉

lajcikova
2. kvě 2009

my mame kuře,a kaši,jo a oupkla swem hraběnčiny řezy,a mam pujčenou pekarnu od segry tak ještě i chleba sem pekla.no ted sem už zapla jen myčku a pračku a končim 😠 dojedou tchanovci 😝 se fakt těšim 🙄

lajcikova
2. kvě 2009

ili vydrž,ja mam pocit že všichni co se mnou začinaly tak už maj mimča,a ja pořad nic, 😠 tak tedy nevim kde je ta spravedlnost.
a u monči to bylo jasne,ted jen aby to dopadlo všechno dobře 🙂

koczurka
2. kvě 2009

Lajci,ty jsi šikovná.Hraběnčiny řezy,mňáááám.To mi děláš ale chutě ty jo. 😝 Já mám pekárnu a je to moc dobrá věc že?Všechno se to tam naflágá a uhnětě si to a ještě upeče.Jaký pečeš chleba?Já mám výborný recept na jogurtový chleba,je fakt výborný a když se do něj přidá osmahnutá cibulka tak je to boží. 😀
Užíj si tchánovce... 😉

evkaa25
2. kvě 2009

monali,moc jsem na tebe myslela,tak jsem ráda,že ses konečně ozvala-prostřednictvím manžela 🙂
A gratuluju k těhulení!!!!!
Lajci kolem mně taky všichni rodí a těhotní.....je to děs,i když jim to všem přeju,kolikrát to pořádně obrečím 😒
Ili můj manža má taky moc špatné spermie.Baští Profertil,který stojí 1 000kč na mněsíc.Nějaké zlepšení jsme zaregistrovali(chodí dávat kontrolní spermio),ale pořád jsou potvůrky lenivé a nějaké deformované.A to manžel přestal před rokem a půl kouřit.Dá si jen výjimečně.Jinak jak píšeš,tak my jsme mněli mít půst 3 dny.Ale dr. říkal,že je to stejně individuální a že někdy má člověk holt spermie špatné i když dodržuje zdravý způsob života a když si třeba zajde na pivo,tak se mu může spermio zlepšit.Prý se to nedá tak nějak regulovat a kontrolovat.Bývá to prostě dost kolísavé.

evkaa25
2. kvě 2009

Mimco tobě držím moc pěsti.Zatím se zkus nestresovat.Hlavně že jsou čárečky dvě.
Peti,tak už máš mimísky u sebe.Taky držím palečky.
Holky jak vás tu tak čtu,mám chut se zase vrhnout do boje,ale já jsem fakt strašpytel.Pořád mám hrozný strach z neúspěchu.A roky běží a běží..........
Všem krásnou sobotu.....

koczurka
2. kvě 2009

Evko,tě vítám po dlouhé době. 🙂 Že se taky ozveš holka.Až příjde ten správný čas tak se určitě do toho vrhnete zase.Co ty lázně vůbec,jedeš nebo co? 😨 Nějak mi to vypadlo.

michule
autor
2. kvě 2009

Ahoj holky zdravím vás všechny 😀 😀
Pořád nic, jsem beze změn, tak ta moje stimulka v závorce, že asi už jen dva dny je omyl. No nevadí, asi tělo dostalo strach z injekcí. 😉
Evko - jak já tě chápu. Poslední pokus a pokud opět bude neúspěšný, tak si kupuju toho psa a vys...se na všechno. Proto se dávám do optimistického klidu a říkám si, že to prostě musí klapnout a že příští srazík bude s ratolestma.
Dovede si to holky představit. To by byl masakr, ani by jsme si nemohly pokecat, taky fajnéééé, že? 😀 😀 😀
Ili - chlap jak hora 😀 😀 😀 😀 😀 ....smála jsem se jak magor, to můj drahý je takový bobeček a v kalhotkách má ty bobečky stejné, takže buď v klidu, podle růstu naších drahoušků to asi nebude. 😖 😉
Koczurko - já včera byla políbená v kaufladnu pod rajčatama 😀 😀 , takže v tom nejsi sama. Drahý říkal, že je to jedno, stejně třešní nepozná a rostlina jak rostlina 😀 . Kolegyně v práci má taky pekárnu a když donese na ochutnávku chlebík, tak všichni slintáme. Taky různě experimentuji a nedávno donesla ořechivý, byl skvělý.
Monali - strašně moc gratuluji. Drž se tam a manža ať podává zprávy dál.
Za chvilku jdu na brusle a pak se zase ozvu. Zatím..... 😉

lajcikova
2. kvě 2009

koczi hodiš mi do ip,ten recept?je to bezvadna věc jen neni moje 😠 no snad jim ji vratim-někdy 😀

evi no čauky,ten strach znam,neboj,z jedne stranky bych to chtěla a moc.ale z druhe strany zase ten neuspěch,jeko ted tak sem se těšila a vysledek? ☹

jinak manža ma prej sperma v poho,měl naposledy 77mil/ml,a 45%pohyblivost.no aspon jeden z nas je normalni,když ja stojim za nic. 😠

jo a do těch řezu sem zapoměla dat marmeladu,tak sou takove.no daji se 😎 manža to sni i kdyby tam bylo jen to těsto,ale ty nervy u tho,se mi to furt trhalo 😠 musel to valet zdenula,jinak by top opět letělo,sem fakt nervoš,sem zvědava jak budu jednou vychovavat ty dětičky-chudaci 😀

jdu chci dosadit bylinkove zahinky,zatim tam nic moc nemam,tak to musim dohnat 🙂

petista
2. kvě 2009

Moni, tak tiše gratuluju 😉 🙂

ahojík všechny, tak jsme po obídku, uzené s bramborovou kaší mňam, ale hraběnčiny řezy bych si taky dala říct, teď jetě musím manžu donutit nasázet rajčata, bude to trochu boj, protože to ho vůbec nebaví
Michul, je to jak na potvoru, když člověk jednou zase mrchu chce, tak ona nikde, mě tady před touto stimulkou přišla o pět dní později a to ji mám normálně pravidelně, takže ono fakt psychika na to má vliv
Evi, až přijde správný čas, tak se do toho rozhodneš zase jít, neboj, co má být to bude
Ili, my jsme měli půst 5 dní, pro jistotu
Koczi, ten recept určo napiš
Lajci, bylinkovou zahrádku už mám vysazenou a slast kolem toho chodit a vždycky si rukou projet ty bylinky, ona se pak uvolní taková krásná vůně

ili5
2. kvě 2009

Jste mě naladily na tu pekárnu. V úterý mám narozeniny, takže bych si ji přála? Prý se to ale dlouho dělá a moc to žere, nevím. Poraďte jaká je nejlepší. Peče i buchty? Koczurko receptík hoď do etéru, si ho opíšu. Už jsem nad ní uvažovala na vánoce. Těsto kupujete nebo děláte svoje? Asi navštívím Tesco.
Je mi od včera blbě, dnes zas se mi motá hlava a břicho bolí i ledviny, dookola. Mám velké jak bych už byla těhu. Jsem si dala v poledne kávu, trochu mi bylo OK, ale začíná to znova ta motanice. Odnesla jsem staříkovi oběd a půjdu si nyní trošku hajnout, možná šlofík pomůže.
Michul, dalas to vínko? Možná si těhu a nebudeš stimulovat, jéééé kéžby co?
Evko, vítám tě, piš, piš.
Počasí se zlepšilo, sluníčko svítí, tak jsem vyprala a vyžehlila konečně.

petista
2. kvě 2009

Ili, vůbec se nedivím, že ti je šoufl, mě bylo taky, a ta jsem měl 10 vajuch, a fakt jsem byla ráda, že už jdu na OPU, pak se mi trochu ulevilo

ili5
2. kvě 2009

Měli jsme zaplatit 3 500 ale nikdo to po nás nechtěl, já se nezeptala, vzpomněla jsem si až v autě. Kde jsi to Petist platila?

petista
2. kvě 2009

platila jsem to při první kontrole, ale neboj, oni na to nezapomenou 😉 😒

evkaa25
2. kvě 2009

Koci,ty lázně pořád odkládám a odkládám.V práci se to dalo zase do normálu a navíc mám zaučovat od pondělí řidiče,což je běh na dlouhou trat a já nerada nechávám věci po sobě rozdělané.Ten řidič nedělal nikdy s kytkama,tak ho musím naučit poznat veškerý náš sortiment,taky práci s příručním počítačem,se kterým jezdíme.A to on zatím nepozná gerberu od karafiátu a my máme asi 100 druhů gerber. 😀 😀 😀 Takže lázně a IVF ještě trošku odložím.Ale neni to jen kvůli práci.Hlavním důvodem jak píšu je ten můj strach a taky manžel.Momentálně o IVF nechce slyšet.Ještě holt asi nejsme připraveni.Musíme se od toho snažilkování trošku psychicky odpoutat,ale známe to všechny,že?!?
A taky jsme se letos dali do stavění pergoly,i když to samozřejmně není priorita,ale spoustu penízků investujeme do té pergoly a zahrady vůbec.
Takže vám všem tady budu zatím držet pěstičky a pak se do toho vrhnu!! 😉
Michul,my už pejska máme :-Myslím,že by jsme bez něho byli už oba na psychině....

ili5
2. kvě 2009

Holky, kde jste, pište ohledně pekárny, čekám!

katrin111
2. kvě 2009

ahoj ili,jak se mas????????????

ili5
2. kvě 2009

Ahoj katrin, no stimuluji už tak fajn, zítra jedu na další UZ, tak se už to blíží. Jak je tobě? Super, že se ti to napoprvé podařilo. Olomouc je prostě skvělá.

katrin111
2. kvě 2009

tak to je super..a jak to vypada???kolik mas foliku????????????moc ti preju at to tentokrat vyjde......................ja se tedka citim fajn jen obcas mi je zle.................. 😝