Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

lilienka
13. kvě 2009

Ahojky
koci náhodou,já na vás neprdím 🙂 poctivě si vás tady čtu.Jen mám ted takovou depku(-někdo mi tu vysává energii či co,se mi nechce ani dýchat apod) tak nechci skákat do debat s mojíma starostma.Na sraz nedorazím-ráno budu v rachotě a odpol.jdem na oslavu(neplánovanou).Jsem se těšila a nic z toho,no aspon se ožeru jak zákon káže 😉 Jinak máš pěkné fotečky Koci.já umím něco podobného,ale né tak pěkné.No nic,jdu na chvilku surfovat,než se mi tu natlačí drahý(hraje nějakou online hru-si staví vesničky hrdina 🙂 a děsně to žere)Tak zatím.

petista
13. kvě 2009

ahoj všem, tak výsledky samozřejmě negativní 😒 ale to se dalo čekat. Nicméně dr. Dostál byl úplně úžasný, ačkoliv mi sestřička tvrdila, že na mě nebude mít čas, tak jsem u něj nakonec strávila asi 40 minut ( ostatní čekaly, ale co už?), na všem jsme se domluvili, naplánovali laparku, rovnou jsem zavolala svého gyndoše, takže mi dr. Dostál napsal agolutin, aby další MS byla plánovaná, laparku jsme naplánovali tak, že 16.6. budu mít nástup do nemocnice a další den, tj. 17.6 zákrok. Při té příležitosti jsem zjistila, že můj gyndař už je primářem, tak to je paráda. Domluvili jsem se i na tom, že po lázních mi vypíše lázně, potom nový HP a pak domluva s dr., Dostálem, co dál. Takže opravdu si každý hledí svých pacientek, i Ili se stará dr. Oborná, která mě minule po nevydařeném IVF jen řekla, ať se objednám do poradny a o ILi se naopak stará výborně, a mě si hledí dr. Dostál. Tak z přechodu do reprofitu nebude asi nic, jen si to člověk musí v té FN dobře časově naplánovat, aby nebyly zbytečné prostoje. Takže jak jsme se domluvili na tom HP po lázních, tak jsem si drze řekla o žádanku, že bych jinak musela čekat zase na poradnu a bylo by to nadlouho. Jsem držka, ale dr. Dostál nic nenamítal a rovnou mi to vypsal, i když tu žádanku použiju tak nejdřív za 2-3 měsíce.

petista
13. kvě 2009

No a gól pak byl, jak jsem volala mamce, co a jak dopadlo, tak mně řekla, že 17.6 na tu laparku nesmím, že je to nešťastný den a kdyby mně to neřekla a pak se něco stalo, tak si to do smrti neodpustí, že mě nechala na tu laparku jít v takový den. Tak jsem volala gyndařovi, jestli by ten termín ( a to poté, co už jsou vypsané všechny papíry) nešel o den posunout, a on zlatíčko mi řekl, ať mu ráno napíše SMS, že se na to podívá a termín posune. Je straaašně hodnej, musím vymyslet, co mu koupím, ale asi veeelikej dárkovej koš, ať si pochutná.

petista
13. kvě 2009

Lil, klidně skákni do debaty se svejma starostma, však já tady taky vyklopím všechno, co mě trápí.l 😉

petista
13. kvě 2009

Ili, Březinová je skvělá na všechny, neboť nemá rozdělené pacošky. 🙂
Michul, tak se pěkně procvičís v anglině, vínečko na rozmluvení je skvělé, teda podle mé zkušenosti.

petista
13. kvě 2009

tak holky, vypadá to do soboty na pěkný frmol v práci, takže se tu až do srazíku neobjevím, na srazíku čau čau

koczurka
13. kvě 2009

Petis,tak to je suprovní že jsi se hned domluvila a víš jak to půjde dál. 😉 S tím datumem 17.6. to je šílené. 😀 To je nešťastný den jo?Doufám že nebudu přenášet a rodit v tento datum.
Hlavně se neupracuj ať do soboty vydržíš. 😉
Lili,starosti sem klidně skákej.Jsme tu pro všechny nálady. 😉

ili5
14. kvě 2009

dobré rá ránko, 17.6. nešžšťastný den, to podle čeho? V noci furt nespím, co hodinu chodím na wc, bolesti v břichu, jak přichází večer, už se bojím.
Lili, kdo Ti tady vysává energii, proboha? 😀 😀 😀
Michul, já bych mu navařila nějaké typické české jídlo, ať má vzpomínku na vás. Dcera to měla taky, ale nakkonec je všechny ubytovali na hotelu. Škoda, mohla být prča.
Koczi, moc na ten špatný den nemysli, ať si to fakt nevsuguruješ a neporodíš. Snad nezačnu krvácet v tento ošidný den. 😠
Petist, ty jsi uzž začla chodit do práce? Tak jsem ráda, že Dostál si našel časík pro tebe. Asi četl naši diskuzi a zamyslel se nad tím vším. Tak hoooodně štěstí do dalšího posledního pokusu. 🙂

lilienka
14. kvě 2009

já nemyslela tady jako tady 😀 ale tady jako u nás 🙂

ili5
14. kvě 2009

aha, no slůníčko tě nenabíjí, je venku nádherně, mrzí mě, že se nemůžu opalovat. Den před Et jsem se opalovala, ale moc to nesvítilo.

katrin111
14. kvě 2009

ahoj ili,takze uz jsi po et???jak dlouho???kolik jich mas v sobe????

ili5
14. kvě 2009

ahoj Katrin, mám v sobě 2, snad to výjde už. Jak se cítíš, přibíráš? Ty se máš, tobě už to vyšlo. 🙂

katrin111
14. kvě 2009

aha tak super tedkom uz snad jo.jak dlouho uz je mas v sobe??????jeste jsem nic nepribrala a bricho uz mi roste..........jinak mi je casto spatne.........mam ty nevolnosti.vcera jsem byla v poradne a prcek uz meri 6,5cm 😵 a delala mi utz tak se porad krasne vrtel

ili5
14. kvě 2009

Super, to je macek, bude to zas kluk? Já je mám v sobě od pondělka. Včera jsem už jela do školy, musela, máme zkouškové období, hrůza a děs. Jestli přežily ten stres a tu hrounou rozbitou cestu, tak vydrží až do porodu. 🙂

katrin111
14. kvě 2009

jeste nevim,ale snad tentokrat holka.....ale hlavne at je to zdrave pohlavi uz je to to nejmensi.....jj skola to je ted na prd ze?????ale neboj mas bojovniky tak to vydrzi.....kolika bunecne je mas????dneska mame ve skolce besidku

ili5
14. kvě 2009

Mám blastocyty, 5den mi je až zavedly, takže nejhezčí co můžou být, teď jen jestli to bude stačit. 4 mám zamraženy. Měla jsem 16 vajuch, proto mě asi bolí děsně břicho od OPU.

katrin111
14. kvě 2009

ty brdo tak krasa!!!!!!!!!!!!no tentokrat to uz vyjde!!!!musiiiiiii!!!!!!!!!!drzim mocccccc palecky 😵

koczurka
14. kvě 2009

AHOJ HOLKY!!!

Tak jsem dorazila z poradny a na srazík příjdu 100%. 😵 😀 Ještě nemám ani kontrakce podle monitoru na kterém jsem dneska byla,ale můj potomek je prý nějak moc živý. 😀 😀 No tak už se na něj těšíme. 😀
Ili,školu jsi zvládla a teď máš vegetík jo?Co pořád děláš doma?

ili5
14. kvě 2009

Ahoj Koczi, tak to je super, že máš výsledky ok. Živé mimi je lepší, než když jen leží a baští. 😀
Mám toho hodně, vařím, pak jdu nakrmit souseda, musím mu i vařit kávu, nic si neudělá sám, mytí, atd. Akorát mi došly 2 balíky Avonu, tak je musím rozřídit a rozdat. Má to po celé kuchyni roztahané, manža říká, že jsem závislák na Avonu. Mě to baví, aspoň se sejdu s kámoškama, dáme řeč... Nemám z toho skoro nic, dávám velké slevy, ale mě to baví a navíc dostanu nějaké dárečky, tak jsem prostě závislák 😀 . Dost jsem vyhrála jak jsou losy, no nyní jsou zase, takže doufám, že zas vyhraju. Došlo mi 20 losů, tak není možné, že jeden se nechytne. 😝

janysek70
14. kvě 2009

Ili čaves, kdy jsi byla na transferu??? Já v úterý....

ili5
14. kvě 2009

Ahoj Janýsku, já v pondělí, takže jsme zas skoro stejně, teď už nám to výjde. Co děláš, ležíš, nebo už na to prdíš jak já 😀

janysek70
14. kvě 2009

Ili teď jsem hoďku ležela 😀
já byla v úterý odpoledne na KET a ve středu jsem měla doma na celý den 5-ti měsíční mimi a dnes jsem jela do práce....., pojala jsem to obráceně...., 3x jsem si to po transferu nevyležela, tak nyní neležím a prokrvuji dělohu...

ili5
14. kvě 2009

Já taky tak, prý se má prokrvovat, jen se snažím nezvedat nic těžké. Když ležím, tak mám bolesti, křeče a bodá mě v bachoru, tak musím stále něco dělat.

janysek70
14. kvě 2009

Mě dnes břicho začalo pobolívat, asi se tam něco děje, tak jsem zvědavá, kdo ten boj vyhraje 😉

michule
autor
14. kvě 2009

Ahoj holky.
Janýsku a Ili - vy matky čekatelky, jen si hezky odpočívejte a prokrvujte dělohy, už se těším, až to budu dělat taky. Příští týden už bedete testit a já si budu bodat jehly. Závidím vám, že to máte za sebou. No jo no, tak buďte opatrné. Moc vám držím palečky. 😉 Ili - už jsem to zapoměla, co děláš za školu??? A jak jsi dopadla?
Koczurko - skvělé, Honzík je šikulka, prostě má čas a on to ví. Tak jen tak dále, už se mílovým krokem blížíš do finiše, tak se těším, že tě ještě budu moci hladit po pupíku a doufám, že dostanu od malého kopačku pro štěstí. 😀 😀 😀
Peti - a mamča se něčím takovým zabývá?? No tak to potom nemá chybu. 😉
Jinak u nás vládne americký duch. Stále se snažím komunikovat a stále šeptám. Ráno jsem je pozdravila Hey Boy´s a rozuměli, jen můj mladý se řehtal jak kůň, co to zkouším hned po ránu. Tak jsem nachystala večeři a svačinu, dělala jsem to skoro hodinu ( takové mimina, ale sežerou jak pitbul 😀 😀 😀 😀 ) a jsem vyřízená a to mě čeká za hoďku spin. Takže v 8h jsem mrtvý brouk. Ale sleduji vás poctivě!!!

monali
15. kvě 2009

dobré ráno, dneska jsem tady první,to se mi už dlouho nestalo 🙂 U nás bude dneska asi hnusně.

A navíc nemám ani dobré zprávy ☹ , Včera byl ten UTZ, kterého jsem se tolik bála, no a měla jsem proč.
Zápis z kontroly je: je vidět jen váček ale bez známky embrya. Byla tam i Dr. Březinová a ta mě uklidňovala,
že by mělo už být něco vidět, ale že se u některých stává, že prostě ten 4.týden ještě nic vidět není. Mám
napsanou další kontrolu na 26.5.
Byla to zatím nejhorší cesta z OL domů. Během dne jsem se nějak tak dala do klidu, že prostě buď a nebo.
Jenže dneska ráno jsem začla špinit, takže se mi asi rozjíždí MS. A to znamená, že se tělo už začlo čistit.
Měla jsem to tak i předtím. Tak jenom doufám, že se teda pročistí a já nebudu muset na revizi.
Asi během dopoledne ještě zavolám do OL - měl by tam být Dostál, když je pátek, a zeptám se jestli mám
vůbec ještě brát utrogestan.

Jenom doufám, že to u mě není jako pravidlo, že do prvního UTZ to vypadá dobře, a pak prd. 😝

teď jdu snídat, když už jsem vzhůru a pak juknu a dočtu vás.

lajcikova
15. kvě 2009

ahojik všem

moni nevěš hlavu,snad to bude o.k a dopadne to dobře,moc na tebe myslim a držim ti pěstičky i palečky 😒 4tt je fakt brzo na zavěry,a nebrali ti znovu krev mě podle krve poznali jestli je to prosperujici těhu.

jinak ja sem snad už trochu v klidu ale na sraz opravdu nejedu.tak se nezlobte. ☹

koczurka
15. kvě 2009

AHOJ VŠEM!!!

Monali,ještě nepanikař prosím tě,taky nechápu proč ti nevzali krev. 😕 To by snad poznali jestly hcg narůstá nebo ne.To čekání je děs.Taky držím pěsti. 😉

koczurka
15. kvě 2009

Lajci,škoda že fakt nepřijedeš. ☹ Budeme tě vzpomínat tak se nediv že budeš škytat. 😉

koczurka
15. kvě 2009

Tak jsem uvařila gulášek ať mám i na zítra,ať se můžu válet a pak jít čerstvá za váma. 😅 Taky ještě peču buchtu s jabkama,jahodama a posypkou.To bude dobrůtka. 😝
Dneska počasí nic moc,doufám že zítra nebude pršet. 😉