Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

ili5
8. čer 2009

Michul, napiš ji sms, jak bude mít chvilku, tak určo přečte. Možná na nás zapomněla, když má takovou radost nyní.

mimco
8. čer 2009

ahoj Michul, tak jak se daří, šetříš se?
Počkáme ještě chvilku a pak vyrazíme na fifejdy 🙂 .
Třeba už to má za sebou a je moc unavená. Přítel třeba netuší, že nám měl napsat.
Chudinka, snad se moc netrápí. ale zase, za tu radost na konci to určitě stojí 😵 .

michule
autor
8. čer 2009

Pořád nic. Poslala jsem ji SMS, že na ni celý koník myslí a drží palečky, ale pokud se trápí, tak určitě náladu na psaní nemá. Chudák, to je hrozné. Když já si vzpomenu na sebe, jak mě v 8hod napíchli a v 11h byl malý na světě, tak se mi chce za Koczurku brečet. ☹
Mimco - děkuji za optání. No nedá se říct, že se šetřím. Žiju normálně, jen mám dovolenou. Už se, ale těším do práce, strašně se doma nudím. Ráno vstanu, upeču buchtu, uvařím oběd. Sním to. Pak vymýšlím co budu dělat na večeři, co na zítřek. Včera jsem si dala procházku po Štěrkovně, dneska jsem byla na nehty. Pak se válím u TV. No hrůza. Břicho mě tlačí, to je z toho jídla, už se nemůžu na hormony moc vymlouvat a řekla jsem si, že se nebudu pozorovat, ale dělám to. A to nechci, chci se hodit do klidu, ale jak? Přesně jak jsi říkala, když jsme byly na srazu, nejlépe uspat a probudit se až na hCG. 😀
Ili - a ty se cítíš jak? Ve čtvrek bude srdíčko, uvidíš a myslím si, že hned dabl!!!!!! 😀 😀 😀

ili5
8. čer 2009

michul, díky moc. Cítí se ok, jen ta zácpa. Dnes jsem šla do lpkárny pro ten tvůj prášek a lístek s nápisem jsem nechala doma, tak klasika čípky, dala 2 a nešly ani ty čípky, tak jsem se naplnila i jima. 😀
Koczi nás napíná, už aby napsala!!!!

gab123
8. čer 2009

ili mě pomáhala na ranní těhotnost syrová zelenina,hlavně rajčata.Každý den se snažím jíst nějaký kýbl salátu a funguje to 😀
jé kozci už rodí to jí moc nezávidím,ale už to bude mít holka za sebou!

smilers
8. čer 2009

michul pozdravuj ode me kozci, ono u prvorodicekse tonekdy rozjizdi dele, takzemozna nema ani naladu psat

ili5
8. čer 2009

Smil, jak se máš, co holky,? Nelinka už spinká v postýlce nebo stále u Tebe v posteli? Nechají Tě holky vyspat v noci? Obdivuji Tě teda!!!!

smilers
8. čer 2009

ili holkam rostou zoubecky, gabca uz ma dva skoro venku, jeste kousek 😵 a kika nela, tem se prorezavaji,t akze marast ☹ ted nelu u me vystridala kika, takze kazdou noc mam nocleznika, tzn. rano nevyspana😀 zitra mame pulrocni prohlidku, tak jsem zvedava 😀

a co ty tehulko, jak je?

ili5
8. čer 2009

Já si ještě tak neříkám, až bude srdíčko. ve čtvrtek si snad budu vyskakovat. Máš teda co dělat, ještěže máš zlaté lidičky kkolem sebe co Ti pomůžou!!!!
Vydrž, zubky se prořežou a bude épe!!!

smilers
8. čer 2009

jj to jsem rada za ty bezva lidicky🙂 neboj srdicko bude 😵

lajcikova
8. čer 2009

ahoj všem

koczi už rodi,ja to řikala že bude mit po neděli honzika u sebe 🙂 snad ji tam moc netrapi 😝 ježiš ja sem nervozniiiiiiiiiiiiiiiii 😎 evi držim ti moc palečky....

mimco
9. čer 2009

Já letím do práce jak blázen, že už určitě na koníkovi bude nějaká zprávička, no a ono nic.
Já jenom doufám, že je všechno v pořádku a maličky už se na koczurku směje 😵

michule
autor
9. čer 2009

Ahoj holky. Ráno 2:10 minut SMS od Koczurky: Tak už to máme za sebou, jmenuji se Honzík, měřím 53 cm, vážím 3950g. Narodil jsem se v 19.55h, je to nádhera a děkuji i holkám, zdravím všechny. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Ta nás pěkně napínala. Když mi SMS došla, tak bych msela udělat šíleně moc úkonu k tomu, abych to tady napsala. Navíc si myslím, že málokdo je vzhůru v tuto hodinu ( vůbec od te doby na nic jiného nemyslím ). TAk se na mě nezlobte, že to píšu až tak pozdě.
Každopáně vítáme Honzulu na světě a Koczurce a drahému ze srdce gratuluji.

larri
9. čer 2009

michulko,pekne si to tady napsala,az mi slza ukapla.ALE JDE VIDET,ZE hONZIKOVI MOC VEN NECHTELO ,u mamy se mu libilo vic.
Tak ted jen poprat hodne zdravicka a at se mu splni vse,co si bude v zivote prat.

Lajci,zadne car te nemuze odmitnout kvuli vahy.Je pravda,ze kdyby si zhubla,tak je to lepsi pro tve zdravi,ale netyka se to jenom ivf.
Je to ale tezke,kdyz nevidi tvoje papiry a vysledky z krve,no a vsechno to co jsi podstoupila.
Ja bych asi zkousela psat hodne do poraden o neplodnosti a pak to zkusila nekde jinde.Je to ale muj nazor,takze zalezi na tobe.
Ale nevzdavej to,oni te muzou stvat,ale ty by si nemela deti.Takze more a hura do dalsiho boje.Uvidis,ze miminko bude. 😉

michule
autor
9. čer 2009

LAri - mi ne jedna slza, ale proud, ježiš já jsem jak magor. Tak moc ji to přeji a každé z nás. To když si člověk na miminko sáhne, tak se mu změní celý svět. Podrobnosti nevím, rušit ji už nebudu, však nám to tady brzy napíše, ale jedno je jasné, že téměř 4kg miminko muselo dát zabrat.

ili5
9. čer 2009

Michul, díky za zprávičky, mám husí kůži a bečím jak želva, takový macek, ta ho pěkně vykrmovala, se pak nedivím, že se mu nechtělo ven z břuška.
Jinak jak se cítíš Ty, nějaké těhu příznaky, nebo něco takového? 3 dny, to už Ti uteče a půjdeš na krev, to už tu bude i koczi a držet pěsti s náma.

smilers
9. čer 2009

Mooooc velka gratulace koczi, honzik ma moc hezke miry 😉 michul moooc ji pozdravuj 😝

mimco
9. čer 2009

Milá Koczurko,
z celého srdce tobě i novopečenému tatínkovi gratuluju 😵 !
Honzík má nádherné míry 🙂 .
Budem se těšit na další zprávičky.

monali
9. čer 2009

Koczurko, 🙂
tak jste to zvládli, moc vám teď už třem gratuluju. Honzík má pěkné míry a určitě je to to nejkrásnější
miminko.

lajcikova
9. čer 2009

ahoj všem

evičko mooooooc ti gratuluju,

NARODIL SE CHLAPEČEK
MALÝ KRÁSNY DROBEČEK
V KOČÁRKU TED SLADCE DÝCHA
VAŠE CHLOBA,VAŠE PÝCHA.
OČI JAKO STUDÁNKY,
NOSÍK JAK ŠPENDLÍČEK,
PUSU JAK ČERVANKY,
MA TEN MALÝ UZLIČEK. 😵 MOC,MOC GRATULUJU.....

lajcikova
9. čer 2009

tak sem dorazila od nove gyndařky,super pani,napsala mi meridi15,a za měsic na kontrolu,sem zvědava jak mi to pujde to hubnuti.snad jo. 😉

petista
9. čer 2009

Koczi, tobě i tatínkovi velmi gratuluju, Honzíka vítám na světě 🙂

michule
autor
9. čer 2009

Ili - já jsem 4 den po ET, na krev jdu 22.6, takže je na vše moc brzy, ale byla bych ráda, kdyby to tak rychle letělo, to je fakt!!!! 😀
Lajci - taková pěkná básnička. každopádně má kolegyně z práce drží dietku, má předepsanou Lindaxu, jde ji to pomalu, ale jde to Měla 85 kg asi v březnu a nyní je na 79kg. Jenže ona má bobek jen 159cm. Drž se, jde to, ale stojí to hodně odříkání.
Pokud mi ještě nějaká zpráva dojde, hned píšu.

ili5
9. čer 2009

Michul, omlouvám se, já sobotu nepočítala 😀 . tak to za 3 dny bude testíček, nebo vydržíš ještě nějaký čas? Holky, naše diskuze je tak hezká, samé krásné zprávičky, michul přidá za nějaký den taky novinu příjemnou, já ve čtvrtek.
Udělala jsem si koprovou pmáčku s vajuchem, hřibkovvou polévku, jarní obídek.

lajcikova
9. čer 2009

michul ja bych taky brala adši tu lindaxu,ale stoji okolo 1200kč 😒 a tohle stalo jen "418kč" 😀 na měsic.jo ona doktorka řikala že tio co maj kolem 85kg těm to jde huř než nam slonum obecnym.perj do těch 90kg to jde rychle pak to jde ztuha. 🙄 no ja budu vděčna i za těch 90kg 🙂 budu štastny preštastny 😀

ja chci taky koprovku ale nemam kopr,ted ajako ten pracovni ten mam velkej 😀 ale na zahradě nemam.sem dělal jah.marmeladu a je to jak přesnidavka 😠 přitom sem to dělala dle navodu 😝 tak nevim,rybizova se povede vždycky.

nemate někdo naky odkaz kde s edaji ztahnout filmy?sme zkoušela všechno možne a mě to NEJDE 😠 😠 sem asi debil či co 😝

michule
autor
9. čer 2009

Ili - neomlouvej se, to víš, že bych testovala už nejlépe dneska, ale je to zbytečné. Co bych tam viděla, bělostné lány 😀 😀 😀 😀 😀 !!!! A pak zase to zklamání. No nevím, zase z toho budu nervózní až příjde den D. Ty jsi testovala který den po ET?
Lajci - až příjde mladý tak ti hodím nějakou adresu do IP pošty. Ten je na machar. No a vím, že jí to proplácela pojišťovana, je u HZP nebo alespoň část. Každá pojišťovna má nějaký balíček, tak se na tu svou taky kukni, třeba tam něco bude!!!! 😀 😎 Bylo by škoda nechat jim to tam.
Ještě jsem chtěla napsat, že Honzík se narodil v den, kdy se narodil můj drahý, takže jsou od sebe přesně o 36 let. To je náhoda, že? 😀 😎 Taky jsem to Koczurce napsala, takže tento den se bude moc dobře pamatovat. 😉

ili5
9. čer 2009

Michul, já testovala 7 den. Ty počítáš i den Et jako první den? Já ho nepočítala. Byla jsem v pondělí a úterý počítala jako první den. Tak mi to radili v Ov, ale znáš jich 😀 .
Dnes jsem chodila po obchodech a koupila jsem si hadříky a krásné boty, sice 800, ale jsem je viděla i loni a nekoupila, tk letos už jsou moje. A sukni na kšandy bílou, zahradníky, ale je tak krátká, že mi bude vidět dupa, tak nevím jestli v ní vjdu. Bych musela mít nějaké erotic kalhotky pod tím. 😀 😀 😀 😀

gab123
9. čer 2009

koczi moc gratuluji i tatínkovi!Vítám honzíka je to pěkný chlapák!

michule
autor
10. čer 2009

Ahoj holky. Všechny moc zdravím, ještě z posledního dne dovolené. Zítra mě to čeká, ale celkem se i těším, jelikož se nudím. A z nudy neustále vařím a peču a už mi doma vše dochází, takže zítra už by stejně nebylo co vařit 😀 😀 . Chtěla jsem nás posunout z třetí stránky. Trochu nám to tady vázne. To budeme muset teda počkat na Koczurku, až bude psát o Honzíkovi. Jinak se cítím jako válec. Včera večer bolesti jako při MS, ale dnes se to stoplo. To jsem zase měla myšlenky na velké h....tak uvidíme. 😉
Ili - já počítám každý den, tak se to vleče. Tak ty jsi včera nakupovala, aspoň nějakou radost si musíme udělat. 😀 😀

ili5
10. čer 2009

Ahojky z deštivého počasí, jsem si ráno pověsila prádlo na balkon a ono mi to zmoklo. 😠
Jinak jsem dovařila , dopapala. Dělala jsem sladké zelí, fašírky a knedlík rohlíkový, taková rychlovka v mikrovlnce, je za 10 min hotový a chutný, bez roboty, jak říká moje bábi. Už jsem snědla 2 porce 😀 . Chystám se do školy, jsem doděla taháky, tak snad to nějak dopadne, ještě příští týden a práááááázdniny,, konečně!!!!