Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

lilienka
18. srp 2009

dobrý večer holky
jen vás chci všechny pozdravit.Je to jak naschvál-jak jdu ze šichty,tak je hic jak blázen a jak jsem vzhůru,tak se ochladí-ccc.Jak na schvál.Opět se mě snaží dopadnout depka(příjde mi co nevidět mrcha),ale snažím se jí utéci...jsem se informovala u nás v jedné lékárně na ty čaje(jak jsem tu dávala ten odkaz)a prý nebude problém nějaký namíchat-a bude stát kolem 200kč.Drahý čaj co? 🙂
tak zatím teda ahojky.Jdu na kafčo a koki.
jo,já si koupila u nás v globu takovou tu tyčinky co je cereální(fit atd)ale je to něco nového a byla s konopím 😀 a byla výborná.Musím si koupit další. 😉 pa pa

evkaa25
19. srp 2009

Dobré poledne 🙂
Dneska by se mněla vrátit Petka z lázní,tak doufám,že se mněla super a že se brzy ozve. 🙂
Já jdu dneska na 12 hod k dr.Už se hrozně těším a trochu bojím,aby bylo vše v pořádku.A snad už dostanu i těhu průkajdu. 😀
Lili tak ty baštíš tyčinky s konopím,jo?! 😀 😀 Na to jsem ještě v obchodě tedy nenarazila.A když je dobrá,tak proč by ne. 😀

ili5
19. srp 2009

Ahojky, tak to jj evi, takže nejsi na to sama, hlavně tokoupání . Šetři se!!! 🙂
Dnes vaříte co?

evkaa25
19. srp 2009

Já se dneska odbydu asi těstovinami s vajíčkem a nebo si zajdu na něco dobrého ve mněstě,když už tam budu 🙂
Manža mi volal,že se uvolní na chvilu z práce a pojede se se mnou podívat na drobka.Udělal mi tím velkou radost.Ještě že jsem objednaná zrovna v době oběda,tak to manžovi tak pěkně vyšlo.Místo oběda bude koukat na UTZ 😀 😀

michule
autor
19. srp 2009

Ahoj holky. Moc vás všechny zdravím. Lednička je doma a vymydlená, už jen pořádně nakoupit a můžeme ji zapnout. Chaldit kečup se mi nechce, navíc má tolik funkcí, že ani nevím jak ji nastavit, jsem vyloženě technicky typ. 😀 😀 😀
Evi - moc držím palečky a fakt neboj, víš jaké tady razíme heslo - myslet pozitivně. Tzn. že mimisek bude nádherný, bude mít 2 cm a srdíčko bude tlouct jako zvon. No a průkajdu ti budou házet už ode dveří, vždyť tě už potřebuji konečně pořádně zaregostrovat!!!!!! Dej pak hned vědět.
Lili - konopí??? ty uličnice, že nám tady děláš chutě a ještě s konopím 😀 😀 😀 , to jsem od tebe nečekala!!! Tady v Porubě se už co nevidět otevře taky Globus a myslím, že když řeknu mladému, že tam prodávají mysli tyčky s konopím, tak má 10 školních měsíců co snídat. Ovšem upozorňuji, že je předmaturitní ročník, a že s konopím se to sice dobře táhne, ovšem bez matury bude zpívat ,, ulica je krásny dom ,, 😀 😀 😀 . S mrchou ses sice měla rozloučit, ale ještě pár krát ti ji odpustíme a pak spěchej za náma, jasné??? CHLLLLLLLLLLLLLUUUUUUUUUUUUSSSSSSSSSSSSSSTTTTTTTTTTTTTTTTAAAAAAAAAAAANNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEECCCCCCCCCCCCCCCCCC těhotenský na rozlučku s mrchou.
Ili - ty nám tu dej typa. Ty jsi taková kuchařinka. Já jdu dnes sednout s holkama z práce na ..... no na něco dobré a při jednom si dám pozdní oběd. Takže si to příjemně zpestřím. 😎

ili5
19. srp 2009

Michul, ty máš dnes nějakou náladoiičku, nedalas taky tu tyčinku 😀 ? Já dovařuji zas zelí ranné domácí, bramnbor a pro změnu jsem pekla roládu. Polévka s játrovýma KND kuřecí a nudličkama.
Jinak soused má chuť na striky, tak jsem mu je slíbila na zítřek. Já dnes vstala a nenajedla se hned, tak mě to chytlo a už jsem byla v koupelně zvracet, ještě mám krk spálený ze žaludečních šťav, fuj. Musím se do 20 min najíst, pak je mi fajn. Od včera mě děsně píchá v ledvinách a vaječníkách, ale ty ledviny jsou děs, v noci jsem byla vzhůru co chvíli. Nevím jestli jsem se neprochladla.
Evko, dnes budu na Tě myslet a hned dej vědět jaks dopadla a jak roste bobek.
Koczi, ta už taky nedala vědět co nového.
Lili, mysli tyčky nemám ráda, ale toto může bejt zajímavé 😀 . Co už evymyslí aby zvýšili tržby co?

evkaa25
19. srp 2009

Ahojky,tak už jsem od dr. zpázky.Byl se mnou i manžel a bylo to fajn.Drobek má 17mm.Je to takový malý prdola.Krásně jsme ho viděli.Srdeční akce je pravidelná.Tu jsme taky viděli na UTZ.Dr říkala,že jak mám zatočenou dělohu,tak se jí k miminku špatně dostává,ale že se děloha tvaruje,takže časem půjde vidět líp. 🙂 Manžel říkal,že 17 mm je už velký drobek!! 😀
A konečně mám těhu průkajdu!!! 😎
Termín porodu je podle ms na 17,3 a podle velikosti na 28,3.Ted bych mněla být 8+3tt.
No a na kontrolu jdu až 16,9.Vůbec nevím,jak to do té doby vydržím. 😒 Snad to rychle uteče.......
Ještě mi dr říkala,že to bych mohla jít na první screning,ale ten neni hrazen pojištovnou a platí se za něj 1000kč 😖 Tak jsem z toho zmatená.To by bylo vlastně ve 12-13tt.No a potom je další screning,který je normálně hrazen a ten se dělá někdy později.Za dva týdny od toho,nebo za mněsíc.A ten když vyjdemšpatně,tak se musí na tu plodovku,jak tu psala Ili.Tak mám v tom po pravdě trošku zmatek.Vy jste někdy za tet screning platili?
Jestli ho budu chtít,tak mám zavolat týden předem a domluvit se.Tak si o tom musím ještě něco zjistit a přeptat se a pak uvidím.
No takže tak. 🙂 Jsem štastná,že miminko tam je a srdíčko tluče jak má.Je to krásný pocit.

michule
autor
19. srp 2009

Evi - moc veliká gratuleace. Máš to přesně jak jsem měla já. Byla jsem na ultrazvuku v 8+3 a rybička měla taky 17mm. Takže je to v naprostém pořádku. Je to fakt dlouhá doba do další poradny, já vím. Já se už teď nemůžu dočkat, jdu 3.9 a připadá mi to celou věčnost. Pak z těch poraden budeme určitě na nervy, ale teď pro náš klid a jistotu je to pro nás to nejlepší, že?? Jinak já jsem neplatila ani kajdu, jenže já to mám asi povinné, ženy nad 35!!!!! Ale mám kámošku, co platila 1200,- v OL. Jí je 25. Zase další, ta co čeká ty dvojčátka tak má 30 a taky neplatila. Já se v tom systému nevyznám. Jen vím, že pro dobro mimiska zaplatíme vše. Ale jak a dle čeho se to měří nevím!!!!! Počkej jak bude bobis růst, až ho uvidíš na další poradně tak už bude veliký jako okurka 😀 😀 😀 😀 . Tak teď jen dát fotečku, opravit si data a další těhulka oficiální na světě. Březňátka jsou fajn lidičky, hlavně to moje malé co mám doma, beran jeden tvrdohlavý 😀 😀 😀 😀 .
jdu za těma holkama a večer se ozvu. Všem krásný sluníčkový den.

lilienka
19. srp 2009

ahojky holky
Michul-díky moc 😀 Jsem se zase pobavila 🙂 Dnes máme zase hic co?Je tu segra tak máme mírně depku obě-ona,že je bez práce a já bez mimi.Snad se nám podaří obou to svý napravit.Poslala jsem za ní asi tak 10 životopisů-to by mě vzal čert kdyby se někde nechytla.Ale jinak pohoda-psi se tu honí a drtí(moje vyhrává 😀 ).
Ty tyčinky jsou super-sice stojí přes 10 kč(aspon u nás),ale jsou moc dobré.Ili i tobě by určo chutnaly(jsou i jiné druhy než s trávou 😉 )ale pobavilo mě to-jíst regulérně konopí 😀 A myslím,že mě to i celkem nabudilo do práce 😀 Evi to je dobře že se máte dobře 🙂 a že jste zdraví.
Já jdu 4.9. k dr poptat se na další pokus(a ten den to je rok od prvního pokusu...je to sice blbost,ale nějak to na mě doléhá...)Od dovče mě nějak furt bolí břicho-tak nějak divně 😒 snad to brzo přejde(o těhu se opravdu nejedná).Tož já se jdu věnovat zase segře a pouštím tu neteřinky(to zas bude hádej a boj o klávesnici 🙂 )
tak pa pa -jo holky-jsem ráda,že vás znám 🙂

evkaa25
19. srp 2009

No já ze dneška fotečku nemám,jelikož mněli pokažený ten stroj,co ty fotky dělá.Některé maminky tam čekali,jelikož tam právě byl opravář.No já jsem nečekala,jelikož manža byl se mnou a to bylo důležité.Že jsme drobka viděli my dva.Takže na fotečku si budu muset počkat do příště. 🙂
Ale to album si založit zkusím.
Jo a holky můžete mi poradit,jak si mám opravit ze snž na 9tt?Myslím,že se to tak bere,že?Když jsem 8+3,tak že je to 9tt.Já jsem na tohle fakt pako......

evkaa25
19. srp 2009

Lili,to je dobře,že se vrháš zase do boje.Budu držet palečky,aby to ted vyšlo.Možná budeš bojovat s Petistou a taky Monali a Mimco by mněla jít ted někdy na ketík,jestli se nepletu.No a v listopadu se na to vrhne Lajci.To bude těhu vlna,jak vyšitá.

lajcikova
19. srp 2009

ahojik

evi moooooooooooooooooc gratuluju 😵 😵 😵 ,jo a změniš si to v nastaveni,je to na hoře vedle,toho kde maš IP,a je tam odkaz na slovenskeho konikaatd.jinak konik ukazuje o tyden vis,s tim nic nenadělaš 🙂
jinak ta depka doleha i na mě,přesně 30.9to bude rok od te proklete revize ☹ ☹ ☹ a za ten rok tu ste skoro všichni těhu,to je pech. 😒
nic jdu na telku a zitra zase do prace 😝 🙄

ili5
19. srp 2009

Ahoj evi, to je dobře, že je vše OK. Už je to chlap, tak a teď uvidíš jak bude rychle růst, co půjdeš k dr tak bude větší a větší. Jinak s tím creningem, je tam i v OL na dveříchh napsáno, že z doporučením lékaře je zdarma, na vlastní žádost se platí. Já tak yjela v 1. trimestru, měla jsem být 12+3 tt, ale mimi je velký, tak mi to tam zjistil, že mi musí zas přidat 8 dní, takže ani tak, ani srat. Určo bych za to neplatila, jelikož mi i dr v OL potvrdil, že výsledky z 90% je pozitivních, tak za cobych jako měla platit a zbytečně se nervovat a stresovat. Kdybych si toto zjistila dříve tak bych se jim na to vys... A toříkal, že důležitý je UZ ve 20 tt sreming-tripletesty. ten uvidí přes UZ odchylky a pak se teprv rozhodnout jestli na plodovku. A jestli jsi mladá ještě, tak na co tam jít.
Kdysi nic takového nebylo a nyní je to na prd, když výsledek je z 90% zbytečně pozitivní a 90% mají plodovku OK. No, musí nějak rýžovat prachy a sbírat body. 🙂
Chtěla jsem jet dnes v 8 na kukuřici, ale pořád mě píchá v te ledvině levé, jak mě to nepřejde do zítra,, tak si zajdu do špitálu na kontrolu. Chodím co půl hodiny čůrat, asi jsem prochladla.
JInak jsem ostříhaná, jsem chtěla jen konečky a prostříhat ofinu a vylepala mi předek, jak skinhed 😀 Se musím vyfotit a dát vám k pohledu, ale půjčila jsem foťák, tak až v pátek.

evkaa25
19. srp 2009

Lajci dík za radu.Tak už jsem si to nastavení opravila.Nevím sice,proč mi to píše 11tt.To je o dva týdny víc,ale to je jedno 🙂
Ili asi mně na ten screning dr neposílá,že nejsem až tak stará,nebo nevím.No ještě si to rozmyslím,co a jak.
A ty se opatruj a snaž si vyléčit ty prochladlé ledviny.
Já už jdu chrnět,tak pa zítra.....

ili5
20. srp 2009

Dobré slunné ranko, tak jsem došla od dr. a vypadá to na zánět močových cest, vzal mi krev a moč, zítra pro výsledky, ale sestra mi řekla, že mám moč donést zítra ranní, tak nevím na co tam půjdu. A mám pít urologický čaj a jak vyjdou výsledky pozitivní tak antibiotika nasadí. Jinak srdíčko bylo, ale byl tam jiný dr. aptala jsem se kolik už měří, tak mi řekl, že jsem 15+3 tt 😀 . Takže tak. já na to, že bohužel, že už jsem 17+3 tt, takže nevím na co koukal 😀 . Pak prý ahá.
Evi, myslím, že je to zbytečné podle mne, srening, v 1. trim. NO záleží na každém ale proč zbytečně riskovat plodovku, když to z 90% dělají zdravým mimčům? Ale nějak vydělávat musí na někom.
Dnes zas budou pařáky, jdu rychle navařit, dnes ty striky, slíbila staříkovi. A jdu uvařit urolog. čaj, 😀 jak stará babka.
Má m podle koníka 28.1. termín co jsem tam zadala, ale mi zas zkrátili na 25.1, ale už mi to nejde najet na to a zpravit to, šlo to jen poprvé, tak si tam nemůžu nic pozměnit. Snad na to příjdu. 😅

michule
autor
20. srp 2009

Ahoj holky. Tak dnes jsem byla půl dne v Polsku a musím všem říct, že ty miminkovské věci jsou prostě něco neuvěřitelného. Bohužel nebo bohudík jsem neodolala a koupila něco pro rybičku. Mám to v albu. To jsem tam prostě nemohla nechat, hlavně ta čepička s ušima. 🙂 No a pak jsem koupila jen krovky, ty barevné polystyrenové kuličky ( už je žvýkám ) a paštiku. Jela jsem tam s tou těhulí co čeká dvojčátka a ta si už nakoupila a řádně, to bylo až k pláči, rvalo mi to ruky, ale říkala jsem si, že až po určení pohlavní začnu a to se pak bude prášit v těch obchudcích.
Evi - jde to krásně předělat. To jsem dokonce udělala sama bez mlaďocha. Nejdřívej jsem si tam, ale napsala datum porodu a pak cca datum PM. Jenže u nás IVFkáček se to špatně počítá, tak jsem to pořád vracela zpátky, až mi tam naskočil správný tt. No a teď po minulém týdnu jsem si to zase přepsala o týden dříve. A máš pravdu, to se počítá tak normálně, že pokud jsi 8+3 tak na koníku jsi 9tt. Já budu 14tt až v neděli, ale 14 týden tam mám už dávno. 😎 Ili - má trochu pravdu, že kdysi nebylo k zjištění miminka vůbec nic a dnes se předhání. Jenže já, vzhledem k věku, nezanedbám vůůůůbec nic. Projdu si vším pokud budu muset.
Lili - dovedu si živě představit, jak žalostně se ségru vypadáte. My dvě se ségrou, jsme depkařky jako prase. Hlavně co se týká chlapů. Víš jak jsme sprosté když na ně dojde řada. No pijou nám krev. Jinak segra taky s prací bojuje, jenže má částečný důchod a se zdravím je na tom mizerně, takže to taky nemá lehké a děti nebude mít už nikdy. Takže nezoufejte vy ZOUFALKY 😀 😀 😀 , segra se nezastaví jakmile začne makat, a ty budeš mít dvojčátka po dalším IVFku a nezastavíš se taky. A pak budete obě dvě rády, když se uvidíte. 😀 😀 😀 😀
Ili - to je smůla to tvoje zdravíčko. No a z čeho jsi to tak dokázala to prochladnutí????Prý to pěkně bolí a pálí při čurání. No držím palečky na uzdravení a čaj je výborný, jen ho pij!!!!! Jsem zvědavá, jestli tu někdy ty fotky hodíš!!!!!!
Lajci - takže ty už zase makáš??? A nesmutní, vyjde ti taky ten uzlíček. Všem nám to postupně vychází a i kdyby jsi měla být poslední, tak to příjde. 😵 😵
Zbytek holek moc zdravím. Peťko až se objevíš, tak hned popiš lázně. No a Mimco nevím přesně kdy ji vychází ketík, ale určitě se ozve a jen s pozitivní zprávičkou. Monča je na dovči a Koczurka ta špacíruje s malý, velkým mužem po venku. 😅

ili5
20. srp 2009

Michul, v páteek mi švagrová vrátí foťák, ak buduhnedle na tom pracovat. A co se týče věku, ten se posunul, nebo po 30 nyní rodí skoro všechny, jelikož mládeš kol.20 se nějak nechce vázat, takže je moderna po 40 mít děti. Právě, že nejsem mejladší, tak nebudu riskovat napichování plodovky, že jsem se nevlezla jako skoro každá do tabulky. Na co pak dělaj UZ ve 20tt kde se ty vady ukážou jestli jsou a täky na 98= jako plodovka taky 98= úspěšnost.
Zítra nesu ráno moč tak snad to tenmočák nebude, nechci brát antibiotika raději. Zháním teď lidi co by jeli se mnouo na tu kukuřici, ale nikdo nemá zájem, já tam sama autem netrefím.
Jsem si taky už opravila datum porodu, ale asi to budu ještě mockrát opravovat, co UZ to změna 😀 Čím modernější výbava, tím na hovno. když jsem těhu od května tak podle selského rozumu jsem 3. měsíc těhu a ono v neděli začínám 5. měsíc, tak si píšu přesně den kolikátý jsem a budu vědět kolikátý den se chodí rodit, když tolik přidávaj a pak že těhu trvá 40 týdnů 😀

ili5
20. srp 2009

Michul, to je nádhera, krásný snímeček, já nemám ani jeden tak výrazný a krásný. Jde tam nožka vidět, ucho, nos, prostě úplný človíček, fakt povedené. Ta sopravička je krásná, já budu kupovat až po tom 20tt po OL. Do Polska taky pojedu a na kočár se mrknout.

ili5
20. srp 2009

Holkyyyyy já mám kukuřici, mňňňamky. Niki sehnala 2 kámoše, já je hodila autem, teda velký kus cesty 😠 a čekala až narvou tašku velikánskou a už vařím. Budu mít klid na nějaký čas. Já jich vždy sním na posezení 11 ks, takže mi dlouho nevydrží. Ale nemusím rvát sama, tak to mám bez roboty.

lajcikova
20. srp 2009

ahoj
tak mam konečně volno až do ponděli 😝

vy mě chcete naštvat že????ja ty hadryuž nemužu ani vidět v tom polsku ☹ hlavně ty kočarky---no supeeeeeeeeeer,ja neptřebuju značkovej ale novej. 😉
michul krasne foto 😵

evi no vidiš jak si to zvladla 😉 ja si tam taky napišu tt,a hotovo.aspon v pc budu těhu.

tak sem se nažrala ja asi prasknu,nějak si nemužu odvyknout,po te dovče sem rozežrana,dneska sem toho zežrala jak to prase 😝

jdu hodit sprchu,a mam DRAČI PŘIBĚH 😵 😵 😵 takže zitra pisnu

ili5
20. srp 2009

lajci, Ty nějak vegeíš přes léto, to je dobře, volno brát jakbude zima a chlistnice, to teď pěkně k vodě, sluníčko, bašta....
Já snědla první várku 6 kusanů a vařím dalších 5, bez pohybu a ta moje zácpa, to budu hezky vypadat. ta kukuřice mě ještě zalepí úplně, dám čípky 😀
Jaký dračí příběh? Piš, jsem naptutá jak kšanda. Budu tady než budpu manželky na Primě, to mě baí,

lilienka
21. srp 2009

ahojky holky
tak už mám konečně víkend 🙂 akorát nějak neumím usnout...to se chci vidět večer.Už ted se mi nějak klepe celé tělo-je to zajímavé 😀 Ten film o těch dracích byl celkem fajný co? Akorát ten chlap byl jako divný no-tolik pěkných chlapů je na světě a oni tam dají takového divného 🙂 Venku je hic-jen se kouknu skrz okno a už se potím 😀
hej lajči-já měla taky takový tiky,jakože si tam napíšu že su těhu(aspon pro ten pocit 😅 )

ili5
21. srp 2009

Ahoj, lajci, tak to byl film ten ddaračí příběh, já myslela, že máš pro nás nějaký příběh, zážitek 😀 .
Byla jsem na prochajdě, zakopla jsem a málem spadla, ale odnesl to jen palec u nohy, naštěstí pro nás dojel brácha a dovezl mě dom. Je tam parno, nedýchatelno.
HOlky kde jako jste, venku v tom pařáku??????

evkaa25
21. srp 2009

Ahojky holky 🙂
Hlásím se jen na chvilku,jelikož mám od včerejška doma opravdu pěkně živo. 😀 😀 😀 Je tu u mně ségra se svým 14letým pubošem a půl ročním miminkem,aby mi pomáhala starat se o Elišku a Adélu.Největší sranda je,že nejvíc starostí je s jejím půlročním Ondráškem. 😀 Holky jsou moc hodné a Ondrášek chudák pořád pláče.Je nějaký rozmrzelý,tak snad ho to přejde. 😉
A odpoledne dochází mamina,která vždycky donese něco dobrého/dneska spoustu jahod a dva nanukáče./,tak se nacpávám.
No a pak dojde manža z práce a všichni si tu z něj děláme srandu,že si má zvykat.Tak se divím,že nám ještě neutekl na pivko,i když o tom pořád mluví. 😀
Ili,tak ty takhle ujíždíš na kukuřici,jo?!?Já ji mám taky moc ráda,ale když ji dělám doma,tak většinou ji mám dost tvrdou.Nějak na to nemám cit,nebo co.......
Lili a Lajcico plánujete na víkend??Když je tak hezky a konečně nemusíte být v práci...
Michul,tak vidím,že už jsi neodolala a nakupuješ. 🙂
Už se taky těším na nákupy na miminko.
Ty tt si zkusím někdy brzy předelat.Tak snat to půjde.
S tím screningem si říkám,že mi to dr nenavrhuje,protože nejsem braná jako rizikové těhu a věk je taky docela v pohodě.Tak možná pro to.A myslím si,že kdyby mněla dr pocit,že ten screning potřebuju,tak by mi ho asi doporučila,ne?!Ona jen řekla,že je tu ta možnost a že si ho můžu zaplatit.No a že potom jsou ty dvy screningy,co mi hradí pojištovna.Tak snad pokud by nebylo něco v pořádku,tak by se to pak zjistilo........Ale já věřím,že miminko je naprosto zdravé. 🙂
Rozhodla jsem se,že si to chci trochu víc užívat a ne se pořád jen strachovat.Budu na sebe dávat pozor a věřit,že všechno je jak má!!
No nic,jdu nakrmit ty dvě cácorky a pak je večerníček 😀 😀 😀

lajcikova
21. srp 2009

čauky

tak sme dorazily,byli sme s tchanovcama ve vyškově v tom dinoparku--------------supeeeeeeeeeeeeeer,moc se mi to libilo.měly sme maleho robokopa takže sme se fakt nenudily.
vstup 130kč ale je v tom všechno,parkovne,wc 😀 zoo,dinopark kam vas doveze i odveze bud autobus,nebo vlaček(my jeli tim vlačkem).a ještě v tom bylo 3d kino,ale tam sme nešli jelikož by malej nevydržel mit ty bryle na očich,spiš by je zničil 😝

jo a zažitek dne je že sme šli do vyběhu ke kozam a i s golfačem a kozy nas okradly o krmivo ani ten saček nenachali,tak sme musely utect 😀 😀 mrchy pažrave.
jo a tolik druhu slepic co tam měli sem nikdy neviděla,i prasat tam bylo asi 10druhu 😕 a ja myslela že je jen to naše co maj naši ve chlivě.a byli tam i dva čapy,tak sme je nakrmila tak snad něco jako přivaly 😎

nic jdu se najist mam zase hlad 😠

lajcikova
21. srp 2009

musite posouvat foto sem to jaksi divně zkopčila 😅 🙄

koczurka
21. srp 2009

Ahojky!!!

Jsem tu dlouho nebyla,no pořád někde trajdáme s Honzíčkema večer zalehnu mtvá do postele.
Evko,tak jsem si vzpoměla jak jsi ještě nedávno psala že přirozeně otěhotnět nemůžeš a já jsem ti na to psala že to doktoři nemůžou vědět jistě.A teď tu řešíte těhu věci. 😀 Tak to bude za chvilku i s Lajci,Monali a Petikou.Pak budem jen vzpomínat.
Michul,nádherná soupravička,teď se budu roplývat já nad tvým albem. 😀 😉 A rybička je taky krásná na fotečce,celá maminka. 😅 😉
Lajci,teda to jsou mršky ofouklé ty kozy. 😀 My jsme byly tady v Ostravě v dinoparku a musím říct že nic moc. 😖 Ale dětem se to určitě líbí. 😀
Ostatní všechny moc zdravím.Papapa

lajcikova
22. srp 2009

ahojik
teda takova absence 😠 se snad falkate?u nas lilo jak o život tak doufam že aspon zitra bude hezky.

lajcikova
22. srp 2009

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

takhle se na mě muj muž usmiva 😵