Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

lajcikova
24. říj 2009

ahojik
měla sme dneska pul dne volno a jela pro švagra do špitalu do te debilni Opavy 😠 to je tak debilni město,sem pěnila jak svina.nikde ukazatele na nemocnici,hlavně že na každem rohu cedule na veterinu a ostatni kraviny 🙄 no ale už je doma.a každeho sme s epatal neni to nahodou vedle te psychiny???každej mi řikal ne,ale ono to tam bylo 🤐
už je po operaci,dneska ho tedy pustily domu,měl potrhane svalstvo na koleně a musely mu odebrat jakousi chrupavku nebo co to tam je.v lednu musi znovu kde mu vezmou štěp z te zdrave nohy a daji do te špatne.no moc tomu nerozumim. 😕

michul smlouvu nam mužou takhle pindit dva roky a pak bud na neurčito nebo ven 😖 takže sme zvědava.a kdyby se to povedlo tak se nemam pravě kam vratit za ty tři roky. 😠 ale to by mi bylo celkem fuk.stejně bych při dětech nechtěla chodit na 12nočni. 😉

evkaa25
24. říj 2009

Ahojky 🙂
Právě jsme přijeli z Ov.Byli jsme na oslavě neteřiných narozenin.Bylo to docela fajnManža se se švagrama tak lehce opili,tak s nima byla sranda.Teda to je i když nejsou opilí,ale znáte to.......... 😀
A těch dárků,co dostala Eliška.No bylo to fajn! 😉
Michul já jsem o tom bělení už uvažovala,ale je to asi docela na nic pro někoho jako já.Já třeba bez čaje vůbec neexistuju.Mám čaj hrozně ráda a vypiju tak 3-4 každý den.Takže by se to asi minulo účinkem.
Jak píšeš o té sklovině,tak to asi bude fakt v genech.V rodině nemáme moc pěkné zuby.Mě jen připadá,že se mi to ted v těhotenství nějak zhoršuje,ale asi s tím nic neudělám.
A ten Listerin mně fakt pomáhá.Zezačátku jsem taky krvácela jak o život.Ted už je to v klidu. 🙂
Lajci je blbé,jak zaměstnavatelá využívají toho,že dva roky tě můžou pořád tahat za nos.Mám kamaráda,kterému už rok a půl prodlužují smlouvu po třech měsících.Je to potom taková nejistota,ale co naděláš.
Já bych rozhodně vsadila na to,že to tentokrát vyjde!! 🙂A šla do IVFka.
No nic,jdu už chrnět.Zítra jdem na další narozky,tak musím nabrat sílu.Pa a dobrou noc.

lilienka
25. říj 2009

ahojky holky
no Lajči brzdi brzdi-náhodou Opava je pěkné město 🙂 Sice už tam je ted aut jak mraků,tak se jezdí dost pomalu,ale kde nejsou že?U nás holkám smlouvy prodlužujou i na 2 týdny.Moc se v tom nevyznám,ale prý ti to můžou prodloužit max3x a pak už na stálo,jenže oni to prodlužujou od toho data,kdy holky nastoupily,takže ....to je holt politika našeho státu no.Včera jsme byly taky pít u segry-neteř měla narozky.Bylo celkem fajn.Tak zatím pampalala

lajcikova
25. říj 2009

ahojik
lili tak už nemaš tichou domacnost???ja neřikam že je hnusna lae to značeni 🙄 sme myslela že mě omyjou,ale zvladla sem to.
jinak malej od segry včera chtěl kakao---a vite jak mu řika KOKOTO 😀 segra ho celej večer učila kakao 🤐 no praj to už umi. 😎
nic jdu do sprchy a na superstar.
zbytek holek zdravim.
moc dlouho tu nebyla MONČA???????????????tak nevim no teda 😕

evkaa25
26. říj 2009

Ahojky.
Tak jsem včera zvládla další náročnou oslavu.Z pohledu střízlivého je to fakt sranda,jak ti popití blbnou a kecají. 😀 Ale začalo mě trochu bolet v krku.Takže dneska na všechno kašlu a budu ležet hezky pod peřinou s čaajíkem s medem.Nechci,aby to propuklo v nějakou angínu,nebo chřipajznu. 😒
Holky dneska jsem se tak zamyslela a vypadá to,že se ani nenadějem a jsou tu vánoce. 🙂 To je šílené,jak to všechno letí.A já nemám ještě ani jeden dárek............
Tak já si jdu udělat čajík a zalézt do těch peřin.Nakouknu později. 😉

michule
autor
26. říj 2009

Ahoj holky. Já se dnes musím pochválit ( kdo jiný to za mě udělá, že? ). Brzy ráno jsem zvládla hematologii, nákup, mám navařeno a poklizeno ( trochu nedbale, ale nejde to vidět ) a 3x jsem si pustila včerejší vystoupení Martina Chodúra. Mám z něho záchvaty smíchu, je naprosto dokonalý a v případě těch, které se nemohly podívat posílám adresu : http://archiv.nova.cz/multimedia/prvni-finale-m...
Odpol jdu ještě k obvodní pro lístek na prašulky ( hahahaha - jakééé??? ) a pak .... pak budu čekat, koho dneska vyloučí.
Evi - ani jsem ti v předchozí zprávě nepogratulovala k Trixince, to je teda šampionka a ještě má i chlapa, tak to je pecka!!! Evi - každý den, už asi 4 týden si vymačkávám citrón a i když se to může zdát hloupé, tak mi to okamžitě na bolest v krku pomáhá. Je to přírodní zdroj vitamínů a ublížit nemůže. NAvíc jsem si to potvrdila i u MUDr. TAkže pečlivě nakup citónky nebo limetky a ždímej. A s tím bělením, mě by se to vyplatilo jít zrovna teď. Nekouřím, nepiju čaj, pouze pro těhulky, nepiju ani kávu, červené víno taky ne, ale jeden problém mám!!! Šetříme na kočár, takže si je natřu asi balakrylem s leskem 😀 😀 😀 😀 .
Lajci - no teda, Opava je přehledná až moc, myslím, že ji dělali a značili zorvna pro mě. Já hledala VŠ a normálně ji bez problému našla jo a léčebnu taky 😀 😀 😀 😀 😀 . Ještě tam asi zabruslím. Stále častěji se mi stává, že se mi mozek neprokrvuje. Včera jsem mluvila se ségrou a říkám jí, počkej, za chvíli ti zavolám, jestli pojedeme do Tesca. No a ona volá po hodině a říká, tak co, proč jako nevoláš, jedeme nebo ne? No a já vůbec nevěděla o čem mluví. Chápeš to? Jsem magor. Takže pokud to porodem nepřejde, Opava to jistí!!!!!!! 😀 😀 😀 😀
Lili - no vidíš, to je taky ten problém, napsala jsem ti špatný mejlík a bůh ví kdo se teď na tvé fotky dívá.
Ostatní holky moc zdravím a ani nebudu jmenovat kdo tu už dlouho nebyl, jsem tady poctivě jen 4. 😀 😀 😀 Ale pokud si nás čtou tak aspoň ví, že na ně myslíme!!!!!!

evkaa25
26. říj 2009

Michul,jelikož jsem včera Superstar neviděla,tak jsem si tvůj odkaz hnedka pustila a musím říct,že jsem se fakt pobavila.Chodur je borec,moc mu fandím.Ten styl jakým tančil mi sice přišel docela komický,ale o to víc to bylo zajímavé!! 🙂 Fakt dobré!!
Díky ke gratulaci pro Trixinku.Je prostě úžasná.Ted už čekáme jen na hárání a pak vás budu informovat,jak to s ženichem probíhalo. 🙂 Chudáci psi to nemají jednoduché,že když jim lidi konečně dovolí si vrznout,tak u toho mají pozorovatele.Musí se vybrat nejvhodnější den hárání a pak pejsky kontrolovat,aby to dopadlo tak jak má. 🙂 Třeba jedna chovatelka musela psovi fenu přidržet,nebot se neuměl pořádně strefit a nakonec "to" stejně skončilo chovatelce na botě. 😅 😀 😀 😀 😀 😀
S tím citronem to budu muset taky začít praktikovat.Přitom jím hodně ovoce a zeleniny,ale vitamínů asi neni nikdy dost.
Kávu já ted v těhotenství nepiju taky/ostatně já ji moc nepiju ani jindy/,ale čaj,ten piju pořád.Ráda mám černý čaj.Toho se v těhotenství ale zříkám a piju jen ovocné a těhotenský.Takže u mně to bělení asi nehrozí.Holt si budu muset asi zvyknout na to,jaké mám zuby. ☹
No nic pádím zase do postýlky,ale jak se znám,tak tu za chvilku budu zas nakukovat.To je tak,když nic nedělám.Ale dneska na všechno opravdu kašlu..........

michule
autor
26. říj 2009

Evi - fakt to zkus. Mlaďoch je neustále nakřáplý a já mám strach. Drahý mi při prvním škrabání v krku vymačkal citron a já na to - zázrak, stal se zázrak, to funguje a teď nedám bez něho ani ránu 😀 😀 😀 . Jo MArtin komický??? Ten byl tak směšný ten jeho taneček, že se divím, že neupad. Mu ty nohy jely fakt jak při záchvatu 😀 😀 😀 . To si budu pouštět když mi bude ,, ouvej ,, 😀 😀 😀 😀 😀 Jo a fakt chudáci ti pejsci. Divadlo a ještě pomocníky u toho. To je vlastně jako u nás. To umělé opl. je taky takové malé představení, že? 😀 😀 😀 😀 Já jsem se ještě od PC nezvedla. Říkám si, že bych měla jít umýt nádobí, ale zrovna je Monk, tak to ještě počká.

lilienka
26. říj 2009

ahojky holky
tak michul já ti to zkusím poslat ještě jednou teda 🙂 Jinak otvírejte šampanské a bouchejte rachejtle-tichá domácnost asi skončila 🙂 Evi taky se přidávám ke gratulaci ohledně pejska a pěkně se stydím,že jsem to zazdila(já taková milovnice zvířat!)Já byla taky dnes na hematologii a opět jsewm tam ztvrdla přes 2hodky-nechápu že ty lidi tam vůbec objednávají.Ale dobrá zpráva-vše je ok,ale i tak mi doporučila při stimulce píchat si heparin(abych to nepřepískla a nerozpustila se zevnitř 😀 )Dnes mě čeká hodně milá návštěva-paní co se mnou dělala,tak psala že se staví.Ona je moje osobní sluníčko,se na ní moc těším.Michul s tou pamětí si nic nedělej-co já si nenapíšu to nemám a zichr ti to zapomenu poslat 🙂 Jo chodur je fajn,ale nejvíce se mi líbí ta rokerka-Leona?nevím ted jak se jmenuje.Ta má hlas jak zvon.Tak zatím pampalala

evkaa25
26. říj 2009

Lili,taky dík za gratulku.
to je dobře,že na hematologii ti zjistili,že je vše ok. 🙂 A kdy se chystáš zase do boje?
Jo a ten heparin,na co to je?Mně to připomnělo akorát tu kauzu Heparinového vraha.Byl to myslím nějaký zdravotník co v nemocnici lidem podával Heparin a tím je zabil.Nebo si to pletu?!? 😅 😕
Užij si dneska návštěvu bývalé kolegyně.
Já bych se mněla taky stavit zase po měsíci do práce s lístkem na peníze.Ale popravdě se mi moc nechce.Stýkám se jen s jednou kolegyní a občas s kolegou,co je můj fakt dobrý kámoš.Jinak jsem si docela rychle od práce zase odvykla. 🙂
Jo a ta rockerka je taky moc dobrá. 🙂

michule
autor
26. říj 2009

Lili - neuvěříš, ale došlo to!!!! 😀 Tak to ti řeknu, že je strašně moc šikovný. To jsem čučela jak tele. Klobouk dolů a fantastická zpráva!!!!! Takže šupky dupky na postýlkovou udobřovačku. A už ti jako řekl proč trucoval? No mě by to sice zajímalo i když mi do toho nic není. Jo a neboj, to ředění je úplna brnkačka. Tak jsi na tom jako já. No a vidíš, vše v klidu. Já píchal fraxiparin a clexane ( je to úplně stejně jako heparin ) asi do 12 týdne a teď co 8 týdnu chodím na krev a po výsledcích hned k MUDr. Zatím mi dala navíc jen železo.Takže se toho vůbec neboj. Teď ti to se zajištěním těch malinkatých injekci vyjde. No a Leona je skvělá taky, to je jasná zpráva a pak ještě Denis, ale MArťas je prostě zázrak ( neprosazuji svůj názor!!!!!! jen ho zděluji 😀 😀 😀 😀 )

koczurka
26. říj 2009

AHOJ HOLKY!!!

Moc Vás zdravím po dlouhé době,přišla jsem jen pozdravit.Pořád stěhujem,je to šílené.Teď jsme u mých rodičů a zpravujem byteček co jsme koupili.Na vánoce už budem v novém,paráda. 😵 Nestíhám ale dočíst všechno.Držte se holky a mějte se moc krásně.
Honzík pěkně roste ,http://koczurka.rajce.idnes.cz/Honzicek_4.mesice/

koczurka
26. říj 2009

Tu mám všechny fotečky http://koczurka.rajce.idnes.cz/Honzíka

evkaa25
27. říj 2009

Ahojky 🙂
Koczurko,fotečky jsou nádherné.Honzík už je fakt velký chlapík.Připadá mi,že je hodně podobný velkému Honzovi. 🙂
Máš toho asi ted fakt hodně.Stěhování a péče o Honzíka.ak je fajn,že na svátky už budete ve svojem. 😉
Lili to je fajn,že už vám skončila tichá domácnost.Ale že to teda trvalo 😀 😀 😀
Holky musím se vám pochlubit,že včera jsem poprvé cítila,že mě miminko asi koplo.Nejsem si tím úplně jistá,jestli to byly kopance.Seděla jsem večer u TV a najednou taková malá vibrace pod pupíkem.Opakovalo se to pětkrát.Bylo to takové zvláštní.A dneska před chvilkou zase takové malinké vibrace v podbřišku.Ale vždycky,když si dám na bříško ruku,že bych to jako cítila na ruce,tak nic.No a když si to přestanu hlídat,tak zase.......Jsem těhotná poprvé,ale myslm,že to jsou opravdu kopance od miminka. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Dneska večer mi asi odveze švagr PC na vyčištění a vrátí mi ho až v pátek,tak tady nebudu.To zas bude absták!! 😀

michule
autor
27. říj 2009

Ahoj holky, vlastně krásný večer. Celý den jsem byla v trapu ( kde jinde než na nákupech 😉 ) a teď rychle dožehlila. Jo a chtěla jsem se zeptat, zda některá z vás má taky zkušenosti s tím, že když v domácnosti odejde jedna věc, do pár měsíců jsou to věci 3????????? Protože já ano. Nedávno to byla lednička. Pračka loni. A teď žehlička. Takže včera mi drahý koupil ,, super dělo ,, kdyby tak ještě žehlila sama, ale je dobrá. No a teď jsem si v klidu uvařila Caro ( ještě jsme totiž koupili tyčový mixér ), udělal si šílenou pěnu z mléka a je mi blaženě. Nemůžu ani dýchat, mám tu čerstvé čokoladové koblihy a ve čtvrtek na poradně si to pěkně vyžeru na váze. 😀 😀 😀
Koczurko - na vánoce v novém, vždyť to je paráda. A navíc když už je teď váš!!! Tak pomalu se zahnizďujte a pak nám pošli další odkazy. Mimojiné Honzulák nemá chybu. To je chlap jak hora. Moc a moc pěkný. Mě se zase zdá, že je od mimiška celý ty!!!! Ale je fakt, že drahého znám jen z fotek. No hlavně, že je drobajs zdravý.
Evi - takže do pátku absťák, tak to snad vydržíš, i když já bych si sebou nebyla jistá 😀 😀 . Jinak o tom heparinu máš naprostou pravdu. Je to lék na ředění krve. Nás by ten vrahoun, ale nezabil, nám by naopak pomohl 😀 😀 😀 . No a samozřejmě, že se beránek ozývá, vždyť bylo načase. Veliká gratulace. Teď to bude bublinkování a pak budeš domlouvat jako já. Mě když rybička vzbudí v noci, tak ji říkám že teď ne, že chci ještě spát a že by měla taky. A začne ještě víc. Když se postavím a chodím, asi ji tím krásně uhuštám, tak je klid, ale jen si sednu, lehnu - konečná. Je to tak hyperaktivní miminko, že si děláme srandu, že ta plavat nebude, že to bude asi desetibojařka!!!! 😀 😀 😀
Lajci - ty máš IP.
Tak zatím se loučím, zbytek holek zdravím a snad se brzy ukážou. 😵

lajcikova
27. říj 2009

ahojik
marci diky 😉
evi ja myslim že to asi jsou ty kopanečky,jsi už 19tt,to by sedělo.ale těhu sme nebyla tak nemužu posoudit.

koczi honzulka je krasnej,mooooc se povdl.vypada jako roštak. 😀 asi cela mamka. 🤐

koczurka
27. říj 2009

AHOJ HOLKY!!!

Evko,kopance to určitě budou,taky jsem to tak cítila jak popisuješ. 😉 Teď se to bude jen stupňovat až se ti budou dělat boule na bříšku,tam loket tam patička...no sranda. 😉 😵 Je to nádhera,vychutnávej si to.Já už jen vzpomínám.
Michul,večer mně Honzík taky kopal nejvíc a nebo jak píšeš jak jsem byla v klidu tak se vzbudil.A zůstalo mu to dodnes. 😠 😀 😀 Jinak Honzíček nevíme dodnes na koho je podobný,to se vyvrbí časem. 😉 Ty lítáš po nákupech jo?Už toho máš hodně?Co ti ještě chybí?Jak jste tu rozebírali ty dechové podložky NANY,tak já si myslím že když je půjčujou z nemocnice za nějaký ten peníz tak určitě je po jednom použití nevyhodí.Bavila jsem se s jednou sestřičkou a ta říkala že to vůbec nevadí že to je použité.Taky jsem koupila po jednom dítěti a funguje spolehlivě,jsem spokojená. 🙂
Lajci,rošťák o on je,ale zase jak kdy. 😀 A říkáš že je rošťák po mně?Já takový andílek!!! 😀 😀 😀
Jo holky,už máme dva žuby!!! 😵 😵 Jsem vám to zapoměla napsat.
Tak zas kuknu jak bude čas,papa zatím.

michule
autor
29. říj 2009

Ahoj holky. Přesouvám ze 4 strany, to už tu zase dlouho nebylo. 😉 Já byla dnes na poradně, jsem válec jako hrom, už mám 8,5 kg nahoře. Nechápu to ( teda jako chápu, ale proč to jde tak rychle? 😀 ) Od minula mám ,, JEN 😀 ,, 2kg, takže jsem na tom ještě fajn. Jinak vše v pohodě, v pondělí jdu na těhotenskou cukrovku do Vítkovické nemocnice a za chvilku na oběd za drahým.
Evi - tobě teď psát nebudu, ty budeš až zítra v kurzu, že ? 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Koczurko - ohledně te NANYnky asi máš pravdu. Po jednom miminku to musí být jako nové, ale v nemocnici to bude asi po více miminkách, ale nevadí mi starší věci, jen chci mít jistotu. V tom je drahý tentokrát pominutý a nevěří tomu. Chce novou stůj co stůj. Pak ji zase po půl roce můžu prodat za polovic a tak se mi vrátí třeba tisícovka. Nakoupeno mám vše, myslím, že ještě více než vše 😀 😀 😀 😀 . Jen kosmetiku nechávám na poslední chvíli ( jako čerstvou z lékarny 😀 😀 😀 ). TAk vy už jste zubatci??? Toto letí, ale je to krásný chlap. A co byteček, kolik má pokojů???
Lajci a Lili - kde jste jako? Zbytek holek samozřejmě taky????? Tak zdravím pro jistotu úúúúúplně všechny. 😅

lajcikova
30. říj 2009

hezke ranko
michul ja jako makam jo???????? 😀 😀 😀 mam za sebou dvě nočni.

jinak sme se s michul bavily o sraziku,myslite že by bylo třeba realne neděle 15.11 v ostravě????tak se prosim vyjadřete.

jinak ta monča TU FAKT NEBYLA ANI NEPAMATUJU,asi nas už nema rada????????????????????? 😕 😒

lilienka
30. říj 2009

ahojky
náhodou já makám takýýýýýýýýý 🙂 furt jedem samé přesčasy-ted mě čeká tento měsíc 4tý 😖 15.11.nejspíše nebudu moct-to mě čeká oslava narozenin od manži.Nevíte náhodou co je džangarda?nebo tak nějak.Manža mi tak říká už 4dny a já nevím co to je a on se mi jen chlame 🙂 Jen jsem mu pohrozila,at to není nic sprostého,že ho jinak kopnu do holeně 🙂 Jsem ted přišla z práce,poklidila doma,vyryla kvítka,udělala pořádek venku po psovi(fasáda poskákaná jak cip...,díry na placu,rozkousaná guma či co to bylo a špinavé dveře)no a ještě skočím na hřbitov.A v 8 veřer jsem tuhá jak veka.Včera na gyndě jsem se potkala s mojí nejl.kámoškou(náhoda jak blázen-jsme byly objednané 10min od sebe,tak jsem na ní počkala a zašly jsme na horkou čokoládu 🙂 ,ona je patrně těhotná! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 sice má už 2 týdny zpoždění a 2 testy ji nevyšly,ale ten dr řekl,že to vypadá že asi jo.Tak musí ještě 2 týdny počkat a pak jít zas na kontrolu.To je mazec 🙂 Moc jí to přeju-ona má celý život nějaké zdr.potíže a doma taky nic moc,tak aspon to at jí výjde.Ale závidím jí to-jsem jí to hned řekla,že jí závidím a že to obrečím,ale že jí to táááááááááááááááááááááááááááááááááákhle moc přeju 🙂 no nic,hutnu kávu a jdu ven.Večer ještě kouknu a né že tu nikdo nebyl 🙂 pampalala

lajcikova
30. říj 2009

michul jako kde se flakaš?????????????????? 😀 😀 😀 žena na mateřske a nema čas? 🙄 🤐 😵 si nezývykej jo????
lil ja ti nevim pokud bych to nak přeložila tak mi to vychazi jako nějakej sluha ale jakej??? 😕 😅 to se budeš muset zeptat draheho 😉

michule
autor
30. říj 2009

Ahoj holky. No já se tu ani nedívala, jelikož jsem si myslela, že tu budu opět sama, ale překvápko. Šikulendy!!! 😀 😀 😀 Byla jsem doma, pak u ségry, udělala jsem ji krásnou, namalovala nehty a nabarvila obočí, jde s holkama na tah, tak ať je kočanda. Pak jsem navštívila maminu a teď jsem doma sama. Drahý musel odskočit do práce a mlaďošek je na závodech v Jihlavě. Takže tu tak vegetím - já a pupek 😉 .
Lili a Lajci - je mi naprosto jasné, že jste neustávle v pr.....áci přeci 😀 😀 😀 😀 . Ale to tam i spíte? 😀 😝
Lili - takže překlad co nabízí Wikipedie : Džangar - je Kalmycký a orjatský epos vypráví o odvážných skutcích bájného hrdiny Džangara a jeho 6012 bohatýrů v posvátné zemi Bamba. To jest, že pro drahého jsi hrdinka 😀 😀 😀 😀 ( tak ale teď se fakt řechtám jak kůň ). Ne, že by jsi hrdinka nemohla být, ale jestli ví i on co to vlastně je a že jsi vlastně jednička. Takže to není žádná urážka, ale naopak, jsi pro něj Bohyně!!!!!!! 😵 Jééééééé....... No jo, ty naša kámošky....tak zase projednou musím zakročit...plivu ti tak nechutného bacila, že není možné aby nezabral...tttttttttttttttttfffffffffffffffffffuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj 😝 😝 😝 😝 😝 😝 , tak a teď ony budou závidět tobě. Co ta tvoje feňule zase udělala kolem baráku? Ty nemáš šanci se nudit.
Lajci - já 15.11 - stejně jako Lili slavím s rodinkou narozeniny. Má je mamčin přítel a můj švagr a přesně 15. No a moje mamina zase 17.11, takže je to takové nabyté. Musíme zpytlikovat nějaký jiný datum. Jo a fakt tu budu kdykoliv, když tady budete vy. Je, ale pravda, že taky pořád někde lítám. Tobě taky posílám bednu bacilkůůůůů - tttttttttttttttttttttffffffffffffffffffffuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj 😝 😝 😝 😝 . Tak moc bych vám přála ať to příjde, že ani nevíte jak. Je až se dají ty vaše tělíčka do klidu, tak se bude pupkatit. Už ať to je!!!!!!!!
Takže ženušky, zatím se loučím, ale ještě kuknu, jelikož fakt teď nemám co dělat. Jo a co plánujete na víkend???????? Já nic - opět, ale co budete vařit????? 😀 😀 😀 😎 😉

koczurka
30. říj 2009

AHOJ HOLKY!!!

Tak mám chvilku tak jsem Vás musela přijít pozdravit. 🙂
Michul,jasný to chápu s tou chůvičkou.Já to taky ještě střelím za nějaký peníz. 😅 To přibírání je síla co?Ale co to neva,nemáš moc nahoře,jen papkej teď to máš na co svést pak už to bude horší. 😀 😉 Čeká tě cukrovka,to ti nezávidím,ale je lepší že to vyšetřujou.Pak písni jak ti chutnalo. 😝 Jo jo už jsme zubatci 😵 ,dneska jsme měli první kašičku na večeři,moc Honzulovi chutnala.K tomu ale ještě kojím.Váží už sedm a půl kg.V bytečku se teď bourá jádro a budeme dělat při jednom i novou elektřinu,no a pak zkrášlování...kachličky,podlahy atd. 😵 😵 Měli jsme 1+1 a teď máme 2+1,po těch letech v jednopokojáči to budeme mít komfort. 😀 😀
Lili,to je fakt zvláštní název jak ti říká manža,to jsem neslyšela ještě. 😕 Možná je to něco pěkného. 😀
Lajci,srazík je moc dobrý nápad. 😉 😵 Snad budu mít čas a dojdu,ale opravdu nevím jak to rychle půjde s bytem,jinak určo jsem pro. 😉
Tak zatím se loučím,papa.

lajcikova
30. říj 2009

je vy ste toho nakecaly 😵
michulko děkuji za bacilky 🙂a ja v te praci opravdu skoro i spim 🙂 😝, si takove sluničko.no a my zitra jedem do huzove(cca 15km od břidlične)na hřbitov,mame tam otce a babičku.a zpatky do troubek na hřbitov,takže to bude takovej smutnej den ☹ zase ho ořvu...........
v neděli ma manža narozky,takže asi něco nachystam(nějake sexy pradlo........ 😀 ),ale spiš to žradlo. 😀
jinak ja zitra vařim jen bramborovou polivku,a vytahnu sladke knedle 😝 ser....na vařeni se mi nechce.
koczi to budete mit normlaně palac 🙂 a malej je šikula,a ty ještě pořad kojiš si šikovna..... 🙂 ja chci táááááááááááááááááááááááááááááááááky,kur......se na to vyseru.kozy mam jak ..........tak bych mohla kojit i trojčata 😝 😀 😅 🤐 no třeba se na mě štěsti usměje do 40citky 😝 😔
tak dobrou

michule
autor
31. říj 2009

Krásný večer holky. Já dnes byla s drahým v práci a pak, že to není makačka vstávat o půl6 😀 . Přišla jsem domů a spala jako mimčo. Vzbudil mě hlad, ale zároveň žáha, takže jsem neměla na výběr, vzala jsem si Renie a až teď snědla 2 obrovské, šťavnaté, studené okurky. Víc jsem jich neměla, jinak bych jich dala víc, škoda. No a říkám si, že vás pozdravím a dostanu opět ze 3ti strany. No jo, vy si pěkně víkendujete!!!! 😀 😀 😀
Lajci - to zabere, vem si prádelko a bude ,, šou s Maryšou ,, 😀 😀 . Pak se nabaštíte, to musí být. Láska prochází žaludkem ( i když po těch letech se tomu asi bude říkat jinak, že? )Ježiš, sladké knedle bych si dala, takové ty co dělá mamina, na páře a je mi jedno s čím, prostě to já můžu. Na zítřek jsem si naložila masko, upeču ho a udělám placičky. Je - já mám takové chutě. Jinak ty kozulky 😀 😀 - to není pravidlem, já při mlaďoškovi měla bujné 4 a kojila jen 6 týdnu, doufám, že teď to bude déle, při těch cenách bych potřebovala vlastní krávu 😀 😀 😀 😀 😀 !!!!!!!
Koczurko - mě už holky informovaly co mě čeká. Prý žádná slast a já tomu věřím, když si užiju lactulosu ( na stolici ), tak je to stejně hnusné a sladké, takže to přirovnávám tomu. No nejhorší pro mě bude vydržet tam ty dvě hoďky v klidu, nejíst a čekat. Já pokud nesnídám tak hned zvracím, točí se mi hlava, no jsem to hrozný ,, prďola ,,. Úplně vám ten byteček závidím. Né že bych neměla kde bydlet, ale tu celkovou rekonstrukci. My ji plánovali taky, ale pořád jsou nějaké jiné výdaje. Ale elektřinu tak tu by jsme potřebovali jako sůl. No tak sand jednou, až bude rybička větší. Třeba včera mi mlaďošek napsal SMS, že jim vyšel ten výměnný pobyt v Canadě. Trenér zařizuje víza a oni jedou, jsme šťastní za ně, ale letenka bude stát 20 tis. No šlak nás z toho placení trefí, ale kdy se tam podívá když ne teď, že? A to ještě kdybych nebyla tak debilně náročná 😠 , tak snad na to máme, ale já si počkám, já mám času dost. Takže pracujete na bytě vy, nebo máte firmu???

evkaa25
31. říj 2009

Ahojky kočky 🙂
Tak už jsem zase ready. 😀 Už se mi po vás stýskalo.Ale pravda,že jste toho moc nenakecaly. 😅
Koczurko,tak to je fajn,že už jste v dvoupokojáku.Vidím,že jsem tady jediná,komu připadá Honzík podobný na tatínka.No ono se to stejně ukáže časem,na koho je více podobný.Každopádně je to velký krasavec!!!
Tak už jsem si více jistá,že to jsou kopance,nebo pohyby jsk se tam svištík vrtí.Každý den cítim alespon slabé a večer někdy i dosti silné kopanečky.Je to úúúúúúúžžžžžžaaaasssssnnnnnééééé!!! 🙂 🙂 🙂 Přeju to každé z nás,co jsme tady!
Lajci,já bych srazík brala všemi deseti.Ale vypadá to že toho 15.11. holky spíš nemůžou.Tak co jiný termín?Nahodte někdo.Já se budu snažit přizpůsobit. 😉
Michul,ty už máš doma všechno pro prcka kromně kosmetiky,jo?!? 😕 🙂 Tak to seš fakt dobrá!!I když mně se to už taky zbírá.A s těmi kily máš pravdu,letí to nahoru urputnou rychlostí,ale stojí to za to!!!
Lili hlavně že už spolu s manžou v poho mluvíte.A jestli ti úmyslně říká,že jsi jeho bohyně,tak to je super! 😀 😀 😀
Hele manžel tu už do mně hustí,že chce k PC,tak ho musím ted pustit.Po těch třech dnech bez počítače už má taky absták. 😀
Tak všechny zdravím a zatím pa pa

lilienka
31. říj 2009

ahojky
teda evi-já ti zááááááááávidíííííííííím 😉 už se těším až to bude u mě 🙂 Jinak v práci jsem byla i dnes a pak ještě jsme zašli na bazen.Jsem zbitá jak kůň.Venku je chladno,tak je pes v boudě,tak máme celkem klid 😀 Jinak nic nového no.Michul tak mladý jede do pryč jo? tééééda-se má
Honzík je kráááásný-takový tutýnek 🙂 a mi taky se zdá,že je spíše na tatínka než na maminku 🙂 No nic,jdu na tv a pak asi otevřem vínko 😉 tak zatím ahojky

gabka14
1. lis 2009

Ahojík holky!!!!
Tak se po dlouhé době zase hlásím, dlouho jsem tu nebyla. Občas jsem na Vás nakoukla a něco málo přečetla. Ale neměla jsem tady moc něčím přispět. Nic nového se u mně neděje, letos ani to poslední ivf neplánuji. Měla jsem dost smolný rok, tak to chci nechat na později. A asi by mi to ani můj neurolog nedovolil!!!!!! ☹ 🙂 🙂
Nedávno jsem byly rozhodnutá, že tu konečně vlezu a něco málo napíšu, ale trefila jsem se do diskuze, kde se holky hádaly, tak jsem zase z koníka vyjela. Byla tu taková nějaká bojová nálada 😀 😀, tak jsem počkala, až se to tu zklidní. 😉 Ale měla jsem nutkání něco napsat 😀 😀 , ale po tak dlouhé době. co jsem tu nebyla, jsem nechtěla do toho svým názorem zasahovat 😉 😉 .

lajcikova
1. lis 2009

ahojik

gabi no ahojik,dlouho si tu nebyla.a klido si svuj nazor napsat měla 😉 od toho nazory jsou.ale bouře se přehnala tak sna dbude konečně klid.?

evi ty jo ty si už 20tt,fakt to leti,přehoupnou se vanoce a rodiš 😅 a začnou starosti,ale přijemne.

dneska sme koupila malemu lizatko,namači se to do takovych kuliček a práska to v puse,to byl fakt zažitek.řval že ma bubu v puse 😀,a le pak se tomu chlamal.

u nas byl bramb.salt a řizek,když madneska ten chlap narozky.ještě upeču ořechovou babovku,a končim.

tak hezkou i když u nas pěkně mrazivoua smlhou neděli 🙂