Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

evkaa25
13. lis 2009

Hojky. 🙂
Já už jsm se zapřísáhla,že tu nesmím nakukovat tak často.Pak mně mrzí,že tu jsem furt sama.Ale Lajci jsi šikulka,že píšeš. 🙂
idím,že se kolem tebe pořád dějou samé depresivní věci.A tvůj brácha to teda musí být číslo......... 😵 😵
Pak pisni,jaké bylo kino.Já v kině nebyla ani nepamatuju.Úplně jsi mně zachutila. 😉

evkaa25
13. lis 2009

Michul,tak to je dobře,že nemáš žádný probléma že ty punčochy máš jenpreventivně. 🙂 A rodit s nima budeš proč?Já jsem těhle věcí fakt neznalá. 😕
Bříško mi zatím nepraská i když už je pořádné.Ale já mněla dobré tukové zásoby v bříšku 😅 takže ony se ty špeky jen natáhly,no............... 😅 😅

evkaa25
13. lis 2009

Jinak holky já jdu dneska na šus z práce,tak se docela těším,jak podrbem. 🙂
Akorát právě doma malujeme,tak to tu mám jak po výbuchu a dneska bude manža dělat odpoledne druhý nátěr,tak nevím kdy potom vytřu. 😕 😔 Asi jedině v noci,až dorazím z toho srazu 😕
No a spíme provizorně v dětském pokoji,tak si to dovedete představit.........

michule
autor
13. lis 2009

Ahoj holky. Taky jsem tady, jen jsem vás dočetla. Byla jsem u mamči na obědě a teď jsem dojela a jdu se natáhnout. 😎
Lajci - taky jsem kino viděla naposledy v časopise, napiš jaké to je a když tak máme fajn typa na kukando. S tím bráchou máš tak trochu pravdu. Kdyby se mu chtělo aspoň trochu rozsvítit. Takže konečně volno. A dokdy??? 😀
Dajo - já volala vždy den před, jelikož jsem nikdy přesně nevěděla kdy to dostanu. Takže je zbytečné se objednávat mezi dveřma, normálně zavolej den před!!!!! Jinak se sjíždí na Olomouc centrum, pamatuješ si to dobře. Tak hodně štěstíčka.
Evi - víš kolikrát já tu do hodiny kuknu a nikde nikdo. Mám někdy nervy, že v ostatních disukuzích holky žvaní jak pominuté a my tady takový relax. No jo, chápu holky co pracuji. Jinak kdyby se už chtěly ozvat holky co tu psávaly pravidelně, že? Momča???? Mimco - ta měla 3.11 kontrolu v Ol a taky nedala vědět co a jak???? Gabča??? Nevím co se stalo, že jsme tu poctivě jen 4. No asi to nezměníme.
Zdravím Lili a všechny ostatní holky.

michule
autor
13. lis 2009

Evi - kdybych šla císařem, tak je to zcela normální, že dostaneš stahovací punčochy. Já je měla při každé operaci, aby se předešlo žilní tromboze. No a kdybych rodila normálně, tak je to taky jen jako prevence. To víš, oni mají strach a snaží se s náma ,, nemocnýma ,, zacházet opatrně. Ono s tou krvi to asi není žádná sranda. Já jsem i po laparoskopii zůstavala na JIPce 2 dny, musím být sledována a píchají mi injekce na ředění krve. ( Jsem chytrá jak rádio 😀 😀 😀 😀 😀 ). Mám i kartičku kdyby se mi cokoli stalo, tak ať ví, že jsem trombofilik.
Takže malujete. A celý byt? Tak to hodně štěstí. Nemusíš vytírat v noci, víš, že my břuchandy máme tolik času, že nám to prostě neuteče. Hezkou a veselou zábavu!!!!!!

lilienka
14. lis 2009

Ahojky holky
tak jsem po školení z práce-to byla teda nášup.Je mi nějak nevolno 😀 a bolí mě za krkem,jak jsem trsala.Dnes dělám jen špagety-se mi nechce s něčím těžším matlat.Dnes je krásně co? Tak snad bude ten sluníčkový den u všech doma 🙂Michul,tak to máš pěkně"jednoduché"co? Jako s tou krví apod. Evi já pořád plánuju,že tě někdy příjedu navštívit,ale práce máme fakt nad hlavu a když jsem doma,tak sotva dýchám.A to jsme se dověděli,že budem makat i mezi svátkama-to mě teda"potěšili" no nejen mě.Ale co naděláme,ještěže je ta práce. 🙂 Evi a co Trixinka-jak je na tom s jinými pejsky?Že bych vzala tu moji trhačku 🙂 Jsem jí ted koupila balon s dírou,jak se tam dají granule a ona to pak má koulet až vypadnou,no tak jak je sama,tak to rachotí jak blázen,ale dnes jak jsem to chtěla ukázat manžovi,tak asi stávkuje nebo co 😀 prostě nekoulí a nekoulí a já ted vypadám,že jsem to koupila zbytečně 😅 Tak pěkný den holky 🙂

lilienka
15. lis 2009

tý jo,tady už fakt nikdo nechodí....

evkaa25
15. lis 2009

Ahojky 🙂
Lili je pravda,že to tady teda pěkně vázne. 😒
Já jsem mněla šílený víkend,tak píšu až ted.Už aby byl zase všední den,to mám alesponklid a svůj režim.Někdy teda i nudu,ale tenhle víkend jsem se fakt nezastavila.
V pátek jsem byla s holkama z práce na tahu.Domů jsem dorazila až v jednu ráno. 😅 Ráno jsem musela uklízet po malování a že to teda byl bordel.No a odpoledne jsme jeli na čtyřicítku,kde jsme byli do půl noci. 😅 😀
Ráno jsem ještě dodělala úklid,který jsem v sobotu celý nestihla,zalila kytky/už to chuděry fakt potřebovaly/uvařila jsem oběd,šli jsme s ratafákem na prochajdu a pak jsme s manželem padli k televizi.
No a ted nakukuju a koukám,že tady nikdo nikde.Ještě že máme Lili a ta nás tu o víkendu podržela!!! 🙂
Lili,to školení bylo tak zničující,že ti bylo špatně 😕 😀
A s tou návštěvou.To by bylo super.Tady je pěkná příroda a zahradu máme docela velkou.By jsme mohly ty naše miláčky vzít někdy na prochajdu spolu. 😀
Trixinka se s ostatními pejsky snáší dobře.Občas se tedy najde pejsek se kterým si nesedne,ale neni jich moc.Tady na ulici je jeden takový zákeřný jezevčík a s tím se fakt nesnesou.Ale myslím,že s tvojí Lili by si hráli.Lili je podle toho co píšeš hravá a mladá,takže myslím,že v poho. 😀
Michul dík za info s punčochama.Tak jsem zas o něco moudřejší. 😉 Já vás tu holky nemít. 😀 😀

evkaa25
16. lis 2009

Zdravím při pondělku. 🙂
Dneska jedeme s manželem na ten 4D UTZ,tak už se moc těším,až svištíka uvidím. 🙂
Jinak mi včera manža oznámil,že 28.11 jdem na oslavu 30. narozenin jeho kolegy z práce a mojeho kámoše.A to máme i ten srazík.Tak jsem se chtěla zeptat v kolik se v tu sobotu sejdem???Bylo by fajn,kdyby jsme se sešli třeba už ve dvě hodky.Já budu muset nejpozději v pět hodin z Ov odjet.Ale určitě dorazím,alespon na chvilku. 🙂
Takže o mně tak.A co u vás nového???

michule
autor
16. lis 2009

Ahoj holky. U nás byl taky perný víkend. Slavilo se až hrůza. Byla jsem přežraná a večer necítila pohyby. Na to já nejsem zvyklá, jelikož rybička kope jak za nároďák. Takže nastala histerie a já se začala sledovat. Najednou jsem zjistila, že mám vše. Špatně se mi dýchá, bolí mě nohy a tvrdne břicho. Co může být horšího, než si vsugerovat nemoc. Únavou jsem usla kolem 1h v noci a ráno se rybička vzbudila a jela nanovo. Takže holky, zjistila jsem, že čím více čtu o různých nemocech, mám je pomalu všechny. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 . Pravda je taková, že jsem 3 dny nebyla na WC a tím pádem jsem naprosto ucpaná. Proto jsem nepsala, už jsem se viděla v nemocnici s vážnou chorobou. Satrá histerka.
Evi - pak hned napiš co miminko!!!!!!!!!! A s tím srazem si nelámej hlavu. Hlavně, že se uvidíme. Už máte hotovo?????
Lili - ty pařmenko, že ty máš ústřel krční páteře ???
Všechny zdravím a s tím psaním pomalu, nestíhám dočíst. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

evkaa25
16. lis 2009

Michul o zácpě mi ani nemluv.Taky mně to trápí.Ale ještě horší je pálení žáhy.Nikdy jsem ani nevěděla,co to je a ted cokoli sním,tak to cítím a večer je to úplně nesnesitelné.Kolikrát kvůli tomu nemůžu ani spát. ☹
Ale to jsou jen malé věci.Hlavně,že miminka pěkně rostou. 🙂 Dneska se na ten UTZ moc těším.Jdem tam až večer,kvůli manžově práci,tak asi pisnu až zítra,jelikož pak si chcem zajít na pizzu. 🙂 Tak kdovíkdy zas dojdem domů. 😅
Doma už je vymalováno,moc se mi to tu ted líbí,ale popravdě ještě nemám všechny věci zpátky na svém místě.To budu pomalu douklízet během týdne.Hlavní ale je,že už zase spíme v ložnici. 😉

michule
autor
16. lis 2009

Evi - tak pak písni až zítra, to je jedno. Jsem zvědavá za tebe. Já kdybych mohla, tak jdu taky. Už se těším na UV ve 30tt. Jsem nervózní z toho, že moje MUDr dělá ty UV tak málo. Ale moc se těším. A zácpa a žáha!!!! Hnus obecný. Já už mám další balík Renie koupený. A taky večer a někdy i během dne. Já to jim jak bonbóny, ještě, že se to může. Takže důležité je, že máte už vymalováno, čisťoučko a voňavo. Já jsem poslední dobou tak lenivá. Mě se vůbec nic nechce. Je to asi tím, že jsem si odvykla pracovat a pokud doma něco udělám, tak jsem zničená jak otrok. Jak tuto situaci vyřešit - nevím. Musím totiž převlíknout peřiny a vytřít. No, ale ta nechuť. Chápeš to, že? 😀

evkaa25
17. lis 2009

Hojky 🙂
Všem pracujécém přeju at si užijou volný pracovní den.Já mám manžu teda v práci,ale zase tu mám na návštěvě ségru,takže super. 🙂
Včera ten UTZ byl naprosto super.Je to úžasné ta technika,že se ti dr může takhle kouknout do břicha.
Miminko se na nás nejdřív smálo.Vyloženě od ucha k uchu.No nádhera.Pak nanás vyplázlo jazyk 😀 Bude to asi pěkný drzoun.Ale to má holt po rodičích,tak co by jsme chtěli. 😎 Nosík tvrdím,že má po manžovi,tak jsme se tam s doktorem nasmáli.Jak jsem si z manžela dělala srandu,doktor se chlamal.
No akorát nakonec se miminko rozhodlo,že nám neukáže obličejíček zepředu.Máme ho jen z profilu,protože potom zvedlo ručičky a dalo si je před obličej a různě tam s nima mávalo.No fakt paráda!! 🙂 Jsem z toho nadšená a pořád na to doma koukám. 🙂
Michul s tou leností ti naprosto rozumím.Jsou dny,kdy mi dělá problém uvařit a jít s pejskem ven.Prostě jen čtu,koukám na TV,semtam něco sním......................no lenoch strašný.Ale zase si říkám,že až se mimi narodí,tak se nezastavím,tak proč si to ted neužít???

lilienka
17. lis 2009

ahojky holky
tak je konečně volno,co?Já mám teda po 16ce(odpol-noc)a jsem nějak zbitá.Už mě to opravdu unavuje.Jinak krk už je ok 🙂 za tu akci to stálo.Včera jsme se ještě dodatečně smáli kdo kde kdy skončil 😀
Evi já to úplně s tebou prožívám 🙂 to muselo být úžasné.Ani si to neumím představit.Jinak žádné novinky.Tož já jdu k tv a pozorovat muže-rozhodl se,že udělá chleba..... 😀 tak jsem teda zvědavá

evkaa25
18. lis 2009

Ahoj 🙂
Lili,to je dobře,že už je krk v pohodě. 🙂 A ty šestnáctky,to ti teda vůbec nezávidím.Mně se dneska zdál sen o práci a nebylo to nic příjemného.Jsem se vzbudila zpocená,no fuj.......... 😀 😵
Lili moc bycg ti přála,abys už brzy zažívala to co já!!!Jak to vidíš s dalším pokusem???Nebo ted dáváš chvilku pauzu??
A kdepak se nám toulá Lajci?Už tu dlouho nebyla.A jinak je docela poctivá v docházce. 😀
A Michul má taky velké Aááááááčko! 🙂

lajcikova
18. lis 2009

ahoj
hlasim se po nočnich 😝 😝 😝
a o vikendu nebyl čas?ty bobule sou o ničem takže nedoporučuju 😠 jinak stale špinim nebo co to je???už mi z toho fakt hrabe ☹
tak sem vas pozdravila,a večer juknu,ted musime do autoopravny manža si musi nechat spravit a nachystat auto na stk 😝
jinak ten sraz myslim že by sme klido mohli zase ve 14hod.???tak se vyjadřete ju??? 😵

evkaa25
18. lis 2009

Lajci,mně by ten sraz taky vyhovoval ve 14:00,Záleží na tobě,máš to nejdál. 🙂
Tak ty Bobule nic moc?Dobře že to píšeš,chceme s manžou podniknout výlet do kina nebo do divadla.Tak ted vím,že Bobule nebrat!!! 😀
A co to máš za divné špinění?To už máš docela dlouho,že?!Nemněla by sis zajít raději k dr???
Já jdu ted žehlit i když se mi nějak nechce,ale je už tak málo věcí,co musím dělat a ještě se mi nechce. 😨 😅 No jsem fakt ostuda........

evkaa25
18. lis 2009

Tak dneska si asi zase pokecám sama,co?!? 😅
Už mám vyžehleno,uklizeno a právě jsem se vrátila z procházky.Venku už je pěkná tma,ale hlavně že neprší a není žádná velká zima. 🙂
Chtěla bych jet zítra na bazén,ale nějak mám pořád strach z těch chřipek a jiných viroz,tak nevím nevím.Zase si říkám,že nemůžu jen sedět doma,že?!Tak asi zítra vyrazím protáhnout bolavé kosti........
A taky jdu zítra gratulovat kolegini z práce k narozkám.jen nevím co ji koupit.Asi to zase vyřeším fleškou vína a nějakou kosmetikou.Takže tolik k mým plánům. 😀 Ted jdu udělat něco k večeři a pak zas juknu. 😎

evkaa25
18. lis 2009

Tak koukám,že jsem pořád sama,tak jdu radši chrnět.Manža už spí,tak pádím za ním............

lilienka
19. lis 2009

ahojky
jojo nějak to tu vázne...já taky řeším narozky vínem 🙂 u mě nic nového,tak nemám co psát.Dnes jsem byla nakoupit a krom tchýně už mám pro všechny dárky k vánocům.Jsem neteři koupila stříb.řetízek a ta prodavačka si myslela,že to kupuju pro dceru-pěkný to pocit 🙂 akorát bych ji musela mít v 16 🙂 zítra mám zas 16ctku,tak jsem si koupila redbul-snad mi dá ty kříííííííídla 🙂 už to nějak přestávám zvládat-roky jsou tu 🙂 tot asi tak vše 🙂 no ještě posurfuju a jdu na monka 🙂 Jo jinak chleba od muže byl výborný(se tu pak nosil jak páv holomek) a donutila jsem ho držet dietu-od svatby má 10kg nahoře(já se tak +-držím) a jak tu stál osušce-pupek vyvalený,tak jsem našla jeho starou fotku kde je vrrr ňaf ňaf,tak jsem mu řekla,že ho chci zpátky.Jsem si na sebe ale upletla bič,protože se ted musím držet taky,aby mi to neoplatil 🙂 tak teda pampalala

michule
autor
19. lis 2009

Ahoj holky. No jsem to, ale nezbednice, jenže mám asi tisíc důvodu, proč jsem nestíhala napsat. Ale to by zase bylo na celou stránku. Takže jen pár řádkůůůů ( chichichi 😀 😀 😀 😀 ). Včera jsem byla v OBI, nakoupila nové obaly na květináče a hlínu a pak přesazovala květinky. Vůbec nenávidím pravidla - typu - květiny se musí přesazovat na jaře. Jenže i kdyby to byla pravda, tak já to musím udělat v listopadu 😀 . Nechala jsem tam balík, ale mám krásný pocit. No a jelikož vím, že bych měla hodně odpočívat, protože mi tvrdne břušku asi více než je norma, tak jsem celý 17tý listopad sledovala jak to bylo před 20ti lety a věřte, že jsem tehdy měla krásných 17 a patřil mi svět. No a dnes jsem se dlouhlo válela v peřinách, teď jsem vstala, hodila spršku, jelikož se tam už vejdu tak tak, tak jsem z ní rychle vystřelila a teď tu mám kupu na žehlení. Fuj - zase a pořád dokola. No a v 17h mě čeká schůzka s trenérem v Porubě na bazénu, zajistil našim puběrťákům tu Kanadu a tak asi bude chtít penízky na letenku. No a jinak nic nového. 😀 😀 😀
Lili - myslím, že to byla odvaha, našim ješitným miláčkům říct, že vypadali lépe před svatbou. Takže teď se buď dá do sebe, nebo bude zase tichá domácnost, né??? 😀 😀 😀 Já drahému říkám, že je suchý jak pilina. A on nadává, že už tu colu pít nebude, že tloutne a tak se před něj vždy postavím a říkám mu ,, tak se ku.... podívej na mě ,, pak se začneme smát jak volové a je to. Když tu tak píšete o to m vínu, ježiš já mám na něj takovou chuť. Já se fakt těším až si budu moci dát sedmičku ( celou a pěkně si ji vychutnám ) 😀 . Ty jsi skvělá s dárkama, já nemám ani tušení co mám koupit. Já vánoce zbožňuji, ale nikdy nevím co dát, teda jen určitým lidem, o zbytku si nedělám zbytečnou hlavu. No nevím, ale tobě závidím 😀 😀 😀 😀
Evi - ty jsi šikulka. Držíš to tady. Byly dny, kdy to tu držela Koczurka, ale dnes jsi to ty. Vůbec se ti nedivím, že máš strach z té hnusné chřipky. Já si tady normálně v hlavně přetáčím katastrofální scénaře co se všechno může stát. Navíc u mladého na gymplu už to má nějaká holčina a už mají i 3 třídy uzavřené. Já jsem vyřízená. Jenže kam se máme před ní jako ukrýt???? Já bych bazén vynechala určitě. Ale třeba to je jen má zbytečná panika. Já tu vodu v zimě nikdy moc nevyhledávala a teď bych Evi na bazén asi zapoměla určitě. Ale doma je to někdy na palici, že? Můžeš mi při mé těhotenské demenci připomenout, který den mám sraz??? Není to sranda, já sama jsem to navrhla a nevím kdy. A navíc se mi ani nechce vyhledávat stránky dozadu. Moc děkuji a ať je to kdykoli, tak ve 14h tam budu 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Lajci - ty jsi taky umakaná jak černoch. No, ale aspoň víme, že 2 Bobule jsou na prd. Jen tak dále, třeba mě drahý pozve do kina a já budu frajeřit, že bobule za to nestojí. 😀 Nevzpomínám si, že jsi psala o delším špinění???? A co už je to lepší nebo půjdeš navštívit MUDr????
Zatím se loučím, budu žehlit a poslouchat Monka a pak kuknu.

evkaa25
19. lis 2009

Ahojky 🙂
No konečně se to tu trochu pohlo,už jsem swe bála,že tu zůstanu úplně sama 😀
Lili můj manža,když jsem ho poznala byl taky jak píšeš vrrrr naf,naf.Mněl parádní postavu,která se tedy za ty roky značně zdeformovala.Hlavně to bříško.Ale co si budem povídat,já už taky nejsem ani zdaleka to co jsem byla před 9 lety.A víte co?Já dneska nocím jeho úplé trička,které on nosil kdysi a mněl je na tělo.Tak ted je nosím já. 😀 😀 😀
Ale pěkné je,že jsme pro sebe pořád ti nejlepší.Dneska mi od něj přišla z práce sms:Miluju tě........ A to je tak pěkný pocit. 😉
Lili ,jakto že máte pořád tolik šestnáctek?To je normální,nebo to je těmi přesčasy jak jsi psala???
Jo a s těma dárkama jsi fakt dobrá.Já jsem na tom jak Michul.Zatím nic nemám..........
Michul,já jsem zase byla vzhůru dneska od 4-7 hodin ráno a pak jsem spala do 12hodin. 😅 😅 😅 No hrůza.Ted se cítím provinile,že jsem půl dne prospala.Odpoledne asi skočím k té kámošce a ten bazén nevím nevím.Ono já jsem zvaklá chodit plavat celoročně.Možná tam sjedu a uvidím podle lidí.Když bude málo,tak půjdu,když moc,tak ne.Ono stejně je to takové naprd.Ty nemusíš nikde chodit a může to přinést domů manža třeba z práce,že?!?
Jinak já se ted cítím zdravá jako rybička,naštěstí!!!Jsem na citronech dle tvé rady a asi to má něco do sebe. 🙂
Michul a ty na sobě pozoruješ nějaké větší tvrdnutí bříška než je normální?Nebo ti to řekl dr?
No nic,jdu honem něco udělat,já lenoch líná ..........
Jo Michul srazík je 28.11.Takže ve 14:00??? 🙂

lajcikova
19. lis 2009

ahojik
michul sraz je 28.11.2009ve 14hodin na svinovskem nadraži-město ostrava 😀 si to vytiskni a dej na ledničku ju???????aby si nezapoměla.protože ja chci jako poflustat 😀 😵
jinak to špiněni nebo ms,nebo co to je,přetervava od minuleho čtvrtka tedy tyden 😕 a ja to mivam max 3dny.už je to jen jakejsi hlen nebo co,ale k mudr.teda nejdu a to ani nahodou 😠 nesnašim doktory a to všechny ☹ už sem si vzala i ascurutin,a vypada že zabira...........

evi nevim s tim bazenem,asi bych nešla ale zase nemužeš sedět doma jak pecka,a co sauna???
holky ja se opět loučim mam před sebou tři denni12,takže se objevim až v neděli večer..... 😖 😝 tak hezkej vikend 🙂

michule
autor
19. lis 2009

Ahoj holky. Tak jsem se vrátila ze schůzek a mám o dojem víc. 😀 😀 :D 😀 Trenér nám rozdal info papíry a tam bylo předběžně napsáno, kolik penízku budeme platit ohledně te kanady a podotýkám, že první splátka musí být do vánoc, zbytek kolem března. Takže naprosto báječnéééééé. Vánoce nebudou, asi ani kočárek a mladý bude mít bezva výlet. Žehlila jsem asi dvě hodiny, pomalu začala prát věci pro malou a musím přemluvit někoho z rodiny, ať mi příjde pomoci žehlit tu kupu malých ( zákeřných 😀 😀 😀 😀 ) věciček. Toť vše za dnešek. Teď se těším na růžovku, to nerozdychám, že Pusenský si začne se Zdenou ( to mám starosti, že ) 😀 😀 😀
Lajci - asi budu muset hodit barvu do tiskárny, jinak jsem schopná se zeptat ještě jednou 😀 , fakt. Já si všechno píšu!!!!! mám popsaný kalendář. Dokonce když jsem došla na bazén, tak jsem se ještě musela podívat do upomínky, jestli je to fakt dnes. Nikdo tam totiž nebyl. A to jsem nevěděla, že všichni už seděli uvnitř 😀 😀 😀 , takže naprostý blázinec. plivanců se neboj, ty budou, to si piš. Co to může znamenat tolikadenní špinění??? Tak hlavně ať to brzy přejde.
Evi - 😀 taky děkuji za připomenutí. No sleduji to na sobě. A to si myslím, že nemám vyčteno. Každopádně vím, že pokud to není víc jak 1Ox za den, nevadí to. Jsou to takové předběžné kontrakce. Děloha se připravuje na porod ( to už vyčteno mám 😀 😀 😀 ) a někdy se rybička převrácí a to se musím zastavit a nebo si hned někam sednout. Na levé straně břicha mám neustále hrb, nevím jestli hlavička nebo dupka, ale úplně bezbolestivé to není. Hold jsem starší kousek a už mi taky lecos vadí 😀 😀 😀 😀 . Těším se na poradnu, musím se ji na vše optat. Hlavně ať se neotvírám a budu spokojená. U mladého jsem dostala v 6 měsíci pesar, tlačil se mi dolů, tak mám takový nějaký divný pocit. Ale to nevadí, hlavně, že bude vše OK. Jdu příští týden ve čtvrek. A taky citrónuju, pořád. Ještě k tomu přidávám mandarinku a teď mám sice rýmu jako hrom, ale 😀 to snad přejde a předávkuju se citrónem a je to!!! 😀 😀 😀 😀 Evi - jaké máte předběžné jména pro miminko??? Už jsme se o tom bavily, ale to je fakt dávno. Máš z toho UV DVD??? Já si ho tak jednou do týdne pouštím, tak by mě zajímalo, jestli jsem jen já na šišku!!!??? 😀 😀 😀
Všem krásný večer a vzhůru na růžovku!!!!

evkaa25
19. lis 2009

Tak jsem právě dorazila z bazénu.Naštěstí bylo na celém bazénu 35lidí a vodu jsem nepila,tak snad mi nehrozí žádné nebezpečí. 🙂 Ted ještě preventivně zbaštím jedno kivi a jednu mandarinku a snad všechny bacily zaženu!!! 😠
Lajci já saunu nějak nemusím ani normálně a myslím,že by se mi tam ted o to víc špatněji dýchalo.Vždyt já se někdy zadýchám i při procházce. 😅 😀
Na srazík už se moc těšíma ode mně dostaneš taky pořádný flustanec!!!
Právě jsem na bazéně potkala kámošku,která má už ted sice dvě děti,ale taky dlouho bojovala.Taky má za sebou dva nechtěné potraty a vůbec spoustu komplikací.No a jak viděla že jsem těhu,ví že my jsme taky dlouho bojovali,tak byla za nás moc štastná.Je to pěkné,když vidíte,že někdo vás v něčem naprosto chápe a že vám to ze srdce přeje.............................................. 🙂 🙂 🙂
Michul,tak říkáš předběžné kontrakce.Hmmm.No tak hlavně,at je vše v pořádku.To je úžasné,jak píšeš,že tě rybička tak moc kopká,nebo ducá hlavičkou.Já pohyby cítím denně,ale jsou pořád tak nějak uvnitř.Na bříšku to ještě nejde vidět.Ale manžu už taky koplo,když se na mimčo soustředil.Tak myslím,že už to bude čím dál tím víc. 🙂
No a k těm jménům.Já jsem tady ještě žádné jména nenapsala.My si je s manžou chceme nechat pro sebe.Ale že jste to vy,tak já vám je tedy napíšu.Budete jediné,jinak jsme rozhodnuti nikomu nic neprozradit.
Kluka jsem od malička chtěla Danečka,ale ted se to zmněnilo.Když to bude klučík,tak to bude Filípek,nebo Davídek 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Manžel chce více Filípka,ale Davídka nevylučuje.A mně se líbí obě jména,tak se ještě uvidí.
No a u holčičky jsme dost na rozpacích.To se nějak neumíme shodnout.Oběma se nám líbí Terezka,ale je jich ted nějak všude moc.A já nechci,aby pak byly ve škole třeba 4 Terezky. 😒Takže holčičí jméno musíme teprve vymyslet.
Michul a co ty a jména?Už jste se s manžou na něčem shodli?
A ostatní snažilky,jaké jm´éna se líbí vám???
Jo a z toho UTZ máme DVD.Má 10 minut a pak máme 18 fotek na flešce. 🙂
Taky jsem to viděla už několikrát!! 😀

evkaa25
20. lis 2009

Holky dneska je venku nádherně.
Už mám pro dnešek všechno hotové a tedka fičím s pejskem ven.Musím využít toho počasí.Tak zatím pa pa ....

larri
20. lis 2009

Ahoj holky,nectu vas,protoze u vas to je na dlouho.Doufam,ze jste vsechny v pohode a mate velky ukol.
Fotky ze sraziku.Chci vas videt pekne pohromade a s usmevem.

Ikdyz mit sraz na svinovskem nadrazi....... 😀

Mocinky vas pozdravuji,a preji hezky den.

Cekam kazdym dnem mrchu a zacinat stimulovat. 😉

michule
autor
20. lis 2009

Ahoj holky. Moc zdravím. Dnes bylo fakt nádherně, tak jsem toho využila a od 10ti hod byla venku. Teď už opět funím a budu se válet až do zítřka. Mladý odjel na závody do Brna a drahý je pořád v práci, i když teď mi čučí přes rameno a chce tu jít, chce totiž hrát hry. Tak musí počkat. 😉 😉 😉
Lari - zdravím. No tak ti přeji, ať se mršice objeví co nejrychleji ( a už taky naposledy ) a ať už jsi zase čekanka. Moc držím palečky ať ti to tentokrát dobře dopadne. Posílám milion těhu bacilků TTTTTFFFFUUUUJJJJJJ. Fotit budeme, i když budeme asi jen 4, ale foťák beru. No a máme sraz na Svinově, pak se přesouváme. Takže neboj nic, v čekárně by nás to asi nebralo 😀 😀 😀 😀 😀 .
Evi - ty jsi fakt uplavanec. Ty by sis rozuměla s mojim mladým 😀 😀 😀 😀 . Takže se taky díváš na DVD, aspoň v tom nejsem sama, ale myslím, že by se asi dívala každá z nás. Jinak já ty pohyby mám od začátku takové silné. Ona je prostě divoška a nepřestává kopat. Asi úplně nenávidí, když píšu u PC. To mi nedá chvilku pokoj a tak toho drahý využívá a říká, ať ji netrápím a jdu si lehnout. No jasně, on tu chce jít, tak proto. 😎 😀 No a co se týká těch jmén, tak u nás to bylo fakt na vraždu. Ale máme jméno, nebude to rybička, stejně mám takový dojem, že to bude vodnářka, ale to je jedno. Chlapeček by byl Mates ( Matěj, ale říkali by jsme mu Mates ). Daniel je naprosto úžasné jméno a Filipka mám synovce, takže skvělé. Možná bych si u klučíka prosadila jiné jméno, ale než se dívat na ty dva, jak kroutí nosama, tak bych jim udělala dobře a měla bych klid. Ségra je do toho jména taky hotová, takže nahlásím u porodu Matěj. No a ta naše princezna se bude jmenovat Darinka - pralinka mandarinka 😀 😀 😀 😀 . Byl to boj, ale 22.9 jsme se dozvěděli, že to bude holčička a zrovna v kalendáři byla Darina a navíc se hezky skloňuje a nemám kolem sebe ani jednu, takže to vyhrálo toto jméno. Celkem rychle se to ujalo v rodině a tak už se všichni ptají, né jak se má rybička, ale jak se má Darča.
Všem pracujícím krásný víkend a nám lenochům měkké břicha!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

lajcikova
21. lis 2009

ahojik
hlasim se totalně a uplně hotova,mam horečky rymu,kašel a myslim všechny nemoci světa 😒 včera sem byla na pohotovosti,tak se valim doma.

jinak musim pochvalit vaše jmena,matěj je prostě bomba.daniela mame na slovensku.a tayk mame darinky a to dvě,jenda je na slovensku,a tu druhou ma bratranec ma 7měsicu 🙂
larri zdravim tě a přeji konečně jen uspěch 😉
ja už tedy ani nešpinim,měla sem nutkani udělat test,a pak sem na to sral......stejně by to bylo zbytečne.
nic jdu ležet sem total,a ještě tu mame mlhu jak mliko 😠

michule
autor
21. lis 2009

Krásný večer všem. Opět píšeme jak o život, no ale co naplat, že?? 😀 😀 😀 😀 Já dnes vařila, prala ( normálně bych nepsala, že jsem prala, ale ty malinké věci se válejí všude a kdo tu hromadu vyžehlí netuším ), byla s drahým v makru a za ségrou a teď budu vegetit a čekat na sněženky. Už jsme na to byli s drahým v kině a nic moc, ale když tam nic jiného není. 😀 😀 😀 😀 😀
Lajci - tak ty jsi na tom tak mizerně, boroku. No když to člověka dotáhne až na pohotovost, tak to už je mizérie, tomu rozumím. Uzdrav se a hlavně ať nezačneš chrochtat 😀 😀 😀 😀 !!!!! ( No ono to asi není sranda, ale je toho strašně moc kolem nás, tak opatrně ). A máš nemocenskou???? Tak to jsem ráda, že se ti jména líbí. Měnit už je nebudeme, aspoň něco víme na 100%. Před 18 ti lety jsem pupíku říkala 9 měsícu Kubík a mám Míru, takže v tom mám tentokrát jasno. A jaké jména uspěji u vás??????
Dneska ani Evča ani Lili, chápu, každý na to tady prdí, že????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Tak všem krásný večer a pište ženy!!!!!!!!!!!!!!! 😅 😅 😅 😅 😅