Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

smilers
29. únor 2008

michule jj u nas je to extra vse rychle😀 a diky za drzeni palcu, sice s eme vsici divi, ze jdu po 1.iui hned uz na ivf, ale me se nechce cekat, a taky u ivf aspon je sance mnohem vetsi🙂

michule
autor
29. únor 2008

To si piš Smil, že tam je větší šance a doufám, že prolomíme ledy alespoň v tom Olmíku a všechny do jedné!!! Pak zase založíme nové téma. No a my jsme byli rovnou na IVF. V lednu jsme přišli a v únoru jsem stimulovala a to byla asi chyba. Žádné vyšetření, pouze spermiogram a šup do neznáma. Vůbec by mi nevadilo, kdyby se to táhlo, ale aspoň vím, že se něco děje, že se třeba něco vyšetřuje. Ale bohužel, vyšetřovalo se tak leda naše konto a to pekelně 😀 .Ty jsi na nemocenské asi, že??

smilers
29. únor 2008

Ne nejsem na nemocenske🙂tak u nas mame za sebo 2xspg,2xhormonalni profil u me a 1x u manzi,geneticke testy,test na funkcnost stitne zlazy, prolaktin,test na prenosne choroby,test na glykemii,a za sebou mame 1iui,hydrolaparoskopii a hysteroskopii,s tim,ze odstranili mensi srusty v dutine delozni a vejcovody mam nastesti oba pruchodne,zadny naznak endometriozy,takze budeme se pokouset jeste normalne pocit,a za tech 14 dni uvidime,co nam reknou,jestli to pojistovna schvali a hlavne jak dopadnu na utz

michule
autor
29. únor 2008

Smil - to je centrum!!!!! To u NÁS máme spermiogram a to jeden za rok a půl. To je super, že?? Až po 1 IVf se rozhodl udělat mi laparku, to fakt brzy, že?? No a tomu se říká přístup. Pak ať se nikdo nediví, že jsme zmizely z OV. 😉 No spíš mě zaraží, že musíš čekat na schválení od pojišťovny. To psávaly vždy jen holky slovenky, ale že by to byla novinka i u nás?? U jaké ZP jsi?? Ta naděje počít normálně nás taky drží stále nad vodou, no jen se každý měsíc hodně divím, že zase dorazila mršina jedná hnusná 😀 😀 😀 ......

gabka14
29. únor 2008

Ahoj holky!!!! 🙂 🙂 🙂
taky jsem dneska skončila o něco dřív v práci, tak jsem tady dřív než obvykle. 😀 😀 😀 Michul doufám, že za to budu mít pochvalu 😀 😀 😀

Smil, to je fajn, že ti tam dělají různé vyšetření.Já jsem na tom byla podobně jak Michule.Jeden měsíc konzultace, spermiogram a krev.To je celé ostravské vyšetření.A další měsíc hned stimulace a ivf.Taky mně překvapilo to schválení od pojišťovny, já jsem na nic takového čekat nemusela. Tak asi záleží jakou má kdo pojišťovnu a nebo každé centrum to má jiné.

Michul ptala ses mně jakou jsem dělala školu. Tak teda já jsem si jen dodělávala maturitu.A co děláš ty za školu?To si piš, že v Olmíku ty ledy prolomíme!!!! 😀 😀 😀

michule
autor
29. únor 2008

Gabi - překvapila jsi, to víš, že pochválím, šikulka!!!! 😀 No a to, že jsi zvládla maturu taky chválím. Tu mám před sebou v květnu. Třepu se jak aspik. Propagační výtvarnictví - propagační grafika. No a taky jsem si podala 3 přihlášky na výšku, ale to je hudba budoucnosti.
Jinak tady holky aspoň vidíme, jak se o nás u nás postarali. Fuj, je mi z toho smutno. Tolik vyšetření, zase začínám být vzteklá. Ale zase se těším, že třeba brzy příjdou na problém a můžeme začít řešit. 😎

gabka14
29. únor 2008

Michul moc děkuji za pochvalu 😀 😀 😀 Tak to ti budu v květnu držet moc palečky na tu maturu!!! Ale to určitě hravě zvládneš.

smilers
29. únor 2008

holky, IVF vzdycky schvaluje pojistovna, ja jsem u metall alianz, ale je to spise takova fraska, vzdycky to podepisi a stanovi jake leky proplaceji a jake si budu muset doplatit, proto mam po dobu 14 dni brat utrogestan a za 14 dni by to mela pojistovna poslat centru, ze souhlasi s timto zakrokem 😉

smilers
29. únor 2008

kopiruju to z jednoho serveru ceskeho: "Dr. už rovnou zažádala pojišťovnu o léky na IVF. Takže teď je to ve fázi schvalování"

to jsem myslela🙂

michule
autor
29. únor 2008

Gabi - nevím jestli hravě, ale musím. Jinak mi taky bylo řečeno, že ,, hvězdy září v září ,, 😀 😀 ale to bych měla pokažené prázdniny, takže květen to jistí.
Smil - my se s tím nesetkaly, opravdu. Ale je taky možné, že to prováději v centru bez nás, každopádně nikdy jsem nic takového nepodepisovala a ani se mi o tom nikdo nezmínil. Já vím, že jsi si to nevymyslela, že to tak je, ale my jsme prostě překvapené. 😀

smilers
29. únor 2008

michule, ja podepisovala jenom na sve karte, ze s tim souhlasim, ostatni uz zaridi fertimed, za tech 14 dni mam dojit, oni se na me mrknou UTZ a pak pokud bude vse ok, dostanu leky a zacnu stimulovat, ted uz zalezi na me, jestli budu chtit k tomu nadstandart, lepsi leky atd.🙂

michule
autor
29. únor 2008

Jo jo Smil - chápu. 😀 😀 😀

smilers
29. únor 2008

😀😀

koczurka
29. únor 2008

Ahojky holky!!!Konečně víkend před náma... 😀 hurá!Tak jsem zase asi dorazila pozdě co?Vy už nejspíš máte jinou zábavu...No já jsem sama doma tak co jiného bych tak mohla dělat že? 😉 😀 Uklizeno už mám tak si v klidu lebedím na koníkovi.Já jsem dneska zase opět ještě nevolala do té Ol.Tak ráda bych už tu napsala datum kdy jsem objednaná,ale ten den příjde holky.S takovou radostí Vám to tu budu psát.Už aby se něco dělo fakt,nebo mně už trefí asi.

ili5
1. bře 2008

Ahojky,no to je super.Dalo mi to práce vše pročíst,tak jen narychlo a přeskakovala jsem.Gabko,Michul,Kocurko,tak mi prosím napište kterého jedete do Ol a jak jste dopadly v OV s papírama.Dali vám je,nebo jen výpis,nebo nic?Já nemám pořád odvahu se odhodlat a ani penízky po svátkách se mi nedaří našporovat,tak čekám ještě.Jsem ráda,že jste nezapomněly dát tam i moje písmenko,když už jsem tady tak dlouho nebyla.Díky.Neměla jsem teď čas,dcera snědla hamburgr ve městě v sobotu a v neděli ráno hrůza,děs,odpoledne jeli do špitálu,zánět žaludku,střev,salmonela,papylokok.Je už z nejhoršího venku.Za1 den jak ji vážili zhubla 2 kila.Nikdy jsem nic takového neviděla.Už si v rychloobčerstvení nic nebudem kupovat 😀 .Tak papa

gabka14
1. bře 2008

Ahojky!!!

Ili já jedu do Olomouce 10.4.Pro papíry jsem v Gyncentru nebyla.A ani se mi tam nechce.Myslím si, že ty papíry budou stejně na nic, když nám nedělali žádné vyšetření a v Olomouci si dělají vyšetření svoje. Tak nevím.A jestli je budu potřebovat, tak tam asi pošlu manžela, on je takový ráznější. Ale nevím, jestli by mu je dali ☹ A dceru máš doma a nebo je v nemocnici?Tak ať se ti rychle uzdraví, držím palečky!!!!! 😉 😉

michule
autor
1. bře 2008

Ahoj holky.
Nešel nám net půlku dne a tak rychle píšu.
Gabi - to je můj připad. Já se tam nemůžu odhodlat zajít, ale myslím, že to udělat budu muset. Jedno vím, že tam taky asi skočím s drahým.
Ili - tak to je sílá a dcerkou. Držím palečky k rychlému uzdravení. A já mám tak ráda ty rychlovky. No fuj!! Znám to, můj malý měl šigelu zase ze školní jídelny a v den po propuštění ( už doma ), to začalo nanovo a vezla jsem ho tam zase a předtav si, že si ještě z nemocnice přinesl úplavici, to byla zrovna doba, kdy to byla tzv. nemoc romských dětí a on zrovna z jedním malým bobkem ležel. Takže jsem jezdila a jezdila na infekční a hygiena byla u nás doma, no mazec. Nezávidím ti, ale neboj, vše se vrátí do normálu. Jinak já jsem objednána na 27. 3. takže to mám chvilku před Gabkou a pak vám tady vše napíšeme. 😀 A s tím písmenkem, to je snad naprostá povinnost, musíme tu být všechny. Na koho se zapomělo?? Myslím, že na nikoho, akorát Susyk, ale ta je v Gyncentru spokojená, ale měla by tu za náma přijít a poplivat monitory, že??? 😀 😀
Koczurko - jasně, že máš ještě chvilku čas, ale musíme ti to připomínat, ať víš, že chceme být bříškate všechny najednou!!!!!! 😀 😀 😀 😀

mimco
1. bře 2008

Ahoj holky,
nerada, ale nesu moc špatné zprávy. Všera jsme jeli po kontrole v Olomouci rovnou do nemocnice na revizi. Dneska ráno mě propustili. Na ultrazvuku bohužel miminko už nebylo. Zjistili mi nějaký problém srážlivosti krve, chtěli mi dát nějaké injekce, protože si mysleli, že to ještě zachrání, no ale když viděli ten ultrazvuk, bylo pozdě. Bohužel mi dělali nějaké testy na poslední kontrole, protože si uvědomili, že jsem potratila i minule. Nedokážu to popsat, sama to vůbec nechápu. Je mi hrozně. Neuměla jsem se vzpmatovat z prvního potratu a je tu druhý. Jeli jsme natěšení a takový šok. Nikomu bych to nepřála zažít i když vím, že nejsem jediná.
Přeju Vám moc moc štěstí a omlouvám se jestli jsem Vám skazila náladu, ale nemůžu o tom mluvit zatím ani s manželem, když vidím jak se trápí, tak jsem alespoň napsala.

smilers
1. bře 2008

Ahojky, mimco to me moc mrzi, vubec se nemusis omlouvat, od toho tu mas holky z teto diskuze, ktere stoji pri tobe i manzovi, ja samo taky.

michule
autor
1. bře 2008

Mimco - mám husí kůži a je mi to nesmírně líto. Jestli píšeš zlé nebo dobré zprávy od toho tady přeci jsme. Stejně zůstaneš našim hnacím motorem, jelikož díky tobě jsme si uvědomily, že musíme pryč z OV. Vím, že ti to je v tuto chvíli jedno, ale HOLKA DRŽ SE!! Já ty ztráty a neúspěchy tak zle nesu. No není na to co dodat. Pokud ti to pomůže, piš tady!! Pobrečíme si všechny najednou ☹ ☹ . Měj víru a sílu.

ilci
1. bře 2008

Mimco, to je mi moc líto
Držím pěsti, ať to překonáte a další pokus už bude s dobrým koncem

koczurka
1. bře 2008

Ahoj!Mimco,ani náhodou už se neomlouvej,jsme tu pro TEBE.Je mi to tak líto,mám slzy v očích...nevím co říct.Opatruj se a drž se holka naše zlatá...

gabka14
1. bře 2008

Ahoj mimco, s tou omluvou mají holky pravdu, nemáš se vůbec proč omlouvat!!!Je mi strašně moc líto, co tě potkalo.Drž se holka!!!!Opatruj se a nepřestávej věřit a doufat.....

michule
autor
2. bře 2008

Ahoj holky - dneska se nám to tady vůbec nehýbe. Co je s váma??? Odpočívate před pondělní prácičkou, že?? Já vlasně taky, ale nahlídnout jsem tu musela.
Ili - co mladá, jak je na tom???
Tak napište a já tu budu nahlídat, jo?

koczurka
2. bře 2008

Ahojky holky!!!Tak nám pomalu ale jistě nám začíná zase pondělí. 😒 Já teda odpočatá nejsem,to počasí mně ubíjí.Potřebovala bych nějakou vitamínovou injekci 😉 😀 .

ili5
2. bře 2008

Ahoj,Mimco to je mi moc líto.Bylas naším hnacím motorem,nebýt tebe,asi bychom se ani nerozhouply jít do Olomouce.Hodně lidičkám si tím poimohla,bylas první která se k tomu kroku odhodlala.Moc ti děkujem a budem držet pěstičky,ať se to už na po3 povede až do konce!
Jinak dcera už je celkem v poho,podchytili to včas,jen dietka a bude líp.Michul,tys nešla pro papíry do OV a co ty mimiska,jak to převezeš,bez papírů?Máš tam 6,jestli si to nepletu,teda,nejsem si jista.Tak dejte vědět jak dál a papa zase zítra. 🙂 .

koczurka
3. bře 2008

Ahoj holky!Dneska se to tu ještě nepohlo...co se děje?Tak jsem tu napsala aspoň já ať nejsme pozadu mezi ostatními tématy.Já dneska nějak vyjímečně stíhám tak machruju že? 😀 😉 Ale já slibovala že se polepším!Tak pište ať tu nejsem sama.....

koczurka
3. bře 2008

Tak jsem přišla kuknout jak se to tu pohlo a pořád nic...jejejej,tak ještě počkám než někdo dorazí. 😅 zatím papa.

michule
autor
3. bře 2008

Ahoj holky.
Koczurko - no překvapuješ, to je pravda 😀 !!! To já se dostala k pc až teď, ta škola byla dneska opět úmorná, ale už jsem tady a doháním ( vlastně není ani co, to jsem si přečetla během minutky, nebýt tebe tak ani není co číst 😎 ) 😀 . Tak jak je???
Ili - já tam jdu opravdu a jistě v pátek, nebo aspoň se budu snažit tam do pátku zajít. Musím!!! A jdu tam s drahým, tak se tak nebojím ( stajně je to hrozné, bát se o vlastní dokumentaci a ještě za tolik peněz, že? ).
Jinak mám 10 zmrzlinek. Už jim tam je určitě pěkná zima, ale ještě si musí do června počkat ☹ . Cestou do OL si s nimi povykládám a dám jim za uši, jestli se ani jednomu nebude u mě líbit. No a co ty, už jsi volala do OL??

koczurka
3. bře 2008

Ahojky Michul!Tak jsme zase opět tady jen my dvě,no není to poprvé že?Holky asi nemají čas,což docela chápu protože taky někdy nestíhám.No ale ať si na takovou absenci nezvykají že? 😉
Držím Vám pěsti ať pořídíte v gyncentru v poklidu.
Jinak je docela fajn,být to lepší tak to nepřežiju! 😉 😀 A Ty?Ještě jsem nevolala,potřebuju ještě něco pozjišťovat a pak.Doslechla jsem se,že je perfektní v Olomouci dr.Dostál,tak bych se chtěla objednat k němu víš?