Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

monali
18. led 2010

ahoj 😉
zdravím po víkendu. Ještě jsem v práci a zmrzlá jak štolverk. Přes víkend nám tu vypínají topení , takže
pondělky jsou vždycky za trest. A odpoledne ho vypínají kolem 15.hod., takže jsem se ještě nestačila
ani zahřát a už mi ho vypli. Ach joo, ale zítra už to bude lepší - tak o 2stupně 😀 . Nejhorší je, že mě ani
nehřeje pocit z dobře vykonanné práce, protože su dneska nějaká celá shnilá 😖

Jenom jsem na rychlo proletěla koníka, a zjistila jsem, že Ili už má chlapečka Patrika , narodil se 16.ledna
váží 4,5kg a měří 51cm. Je to teda kluk jak bud. Takže Ili moc gratuluju, i když jsem si uvědomila, že vlastně
už nějakou dobu mezi nás nechodila . Asi toho má moc.

Večer zase ještě kuknu. 🙂

evkaa25
18. led 2010

Takže jsem zpátky z hodinové prochajdy s pejskem a s manžou na běžkách. 🙂
Na to že na tom manža stál poprvé v životě,tak mu to vážně šlo.Jen jednou se vymlel na zem a když chtěl jet do kopce,tak mu to podjíždělo.No docela zížitek. 😀
Ani nejsem tak utahaná z toho chození,jako z toho,že jsem ho musela pořád chválit. 😀 😀 😀 To bylo pořád:"Šéfe,šefíčku,jak mi to jde?????"/manža mi běžně říká šéfe. 😅 /No a já musela chválit a chválit.Vždyt znáte chlapy. 😉 Ale je fakt,že mu to šlo. 🙂
Michul,já ji asi taky koupím na ten vysavač.Když stojí "jen" kolem tří stovek,tak už se to v té výbavičce stratí. 🙂 A ten senzor dechu máš za slušnou cenu,vím že stojí minimálně těch 2500kč.Já budu mít po ségře rok starý,taky ten se dvěma deskama. 🙂
Nějak mi uniklo,že budeš možná muset na císaře?Kvůli čemu?A kdy se to dozvíš???
Moni,tak to je tedy síla s tím topením u vás v práci......Ještě bych chápala,že se tam netopí o víkendu a tak tam je v pondělí více zima,ale to topí jen do 15hod a pak zas až ráno?To je docela mazec.To chce být v práci pořádně oblečená a zababušená.Nebo potom plaskulu rumu...... 😀 😀 😀
Ilinin klučík je teda pěkný macek. 🙂 Přidávám se ke gratulaci!
No já za chvilku fičím do angliny,se mi sice vůbec nechce,ale když už to mám zaplacené.........

lajcikova
18. led 2010

ahojik berušky tak už jsem opět v eteru.
je mi podstatně lepe.ted si davam život zpatky dohromady,vratila sem se do našeho bytu,a valčim tu sama.ale jde to nestěžuju si.
děkuju vam za podporu ted se ukažu častěji.tak hezky večer. 🙂

fandra
18. led 2010

Ahoj ve spolek ! Tak my pokračujeme zdárně do finále, zítra začínáme 37 tt, malý už má 3 kila a termín porodu 16.2.2010. Rozhodla jsem se, že rodit budu ve FN Ostrava - Poruba. Vidím, že i Michule a Evka se zdárně blíží ke konci, tak musíme vydržet!!! 😉
Holky, opatrujte se a čaute! 😀

michule
autor
18. led 2010

Ahoj holky - šikulky!!!! 😎
Fandro - skvělé, že ses ozvala. Myslela jsem na tebe jak asi pokračuješ a vidím, že jsi na tom stejně jako my!!!! Uteklo nám to ( teda všichni to říkají, ale mě se to zase tak nezdá ). Takže malý bude Jiříček a taky už je pěkně veliký!!! Tak hodně zdaru do finiše a pak se hned ozvi.
Lajci - jsi šiikulka!!!!!!! Chce to pevné nervy a čas, ale ty to zvládáš famózně, moc ti fandím a než začne něco nového, tak odpočiň, přetřiď myšlenky a pak vzhůru do opětovného boje!!!!!!!!
Moňul - to jsou volové. To se musí fakt bezva makat se zamrzlým mozkem!!! Když jsem chodila do večerní školy, tak taky topili jen děckám do 15 hod a my večerňáci jsme byli hotoví, když jsme skončili kolem 19 hod. Takže si to dovedu představit. No nic, jak píše Evča - panáčka na zahřáti a vaťák, ať je hezky reprezentuješ!!!! 😀 😀 😀
Evi - zase budeš chytrá, tak toho nelituj, i když mě je tak dobře pod dekou!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 Jo a znám to, třeba můj drahý mě volala do koupelny a říká ,, Maci dívej co je to tady za borce, já mám strach sám ze sebe ,, 😀 😀 😀 😀 . Dívá se při tom do zrcadla a já se válím v křečí. To je borec z Madhauzenu.
Pochopitelně chci taky Ili pogratulovat k chlapíkovi. Je to teda kus chlapa, ale má to za sebou a hlavně teď ať jsou oba zdraví a čiperní jako rybičky!!!!!!!!!!!!

lilienka
18. led 2010

ahojky
Taky se přidávám ke gratulaci k miminku-další,která to dokázala dotáhnout do konce 🙂
MIchul,právě,že mi začali vlasy šíleně padat,tak musely zkrátit.Když jsem si píchala to na to ředění krve,tak jsem je měla výstavní-asi mi ted padají ty co měly spadnout tehdá(to je věta 😀 )
jinak na lyžích bylo fajn-akorát manža koupil pernamentku na 5 hodin(cvok!) a já už po třech sotva stála na nahách.A když už jsem začala padat a lidi se na mě začali blbě koukat,tak jsem to zabalila a koupila si svařák a koukala na manžu jak si užívá 🙂 ,ale bylo fajn-nebyla moc zima,nesněžilo a moc pěkně hráli v rádiu-prostě pohoda.
dnes jsme s tatkou unikli o vlásek minimálně zranění-šli jsme kolem našeho baráčku a v tom hukot jak cip a normálně se na nás sesunul sníh-a že ho tam bylo.To bylo načasování teda...celou dobu chodíme po placu a nic-a jen se rozhodnem zajít na zahradu tak v tom šup.
já jsem stačila uskočit,ale tatkovi to huplo na rameno,ale nic mu naštěstí není.
Jsme v sobotu chtěli vypustit další lampion-tak důležitě jsme tam psali přání a nakonec ani vzlétl a shořel... 😖 to už mi přišlo jako naschvál,ale pak jsme pustili další-jen já a manža a ten už parádně frčel.-ufff.
No přišel mi tu manža a zase mě bude vyhazovat 😀 tak pa pa

michule
autor
18. led 2010

Holky, tak jsem ty fotky tady zdárně s mlaďochem dala. 😀
Lili - hlavně, že je taťka v pořádku!! Jsem se dívala na TV noviny a fakt ten sníh z těch střech padá jak domeček z karet, žádná sranda. Ty škody jsou pak šílené. O lidech nemluvím, to je jasné, ale auta!!! A kde jako máme parkovat??? Já jsem vlasy ani po těch injekcích neměla OK. A Lenka ( má kadeřnice ) mi při posledním melíru říká, však ty se po porodu ukážeš, půjdeš nakrátko, protože tam stejně máš velké......No tak co bys jí na to řekla?? ( Jakože má pravdu!!! ) Kurník šopa....to není boha, aby ten lampion nepřečetl někdo tam nahoře a neseslal nějakou nadílku!!!! TTTTTTTTTTTFFFFFFFFUUUUUUUUUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😀
Evi - ohledně toho císaře, já vždy věděla, že my co trpíme tou trombózou, tak je císař jedinné řešení, ale dle výsledku jsem byla posledně v normě. Takže teď ve čtvrtek mi MUDr řekne, jak to se mnou vypadá. Oni se bojí ať nedojde k plicní embolii, máme hustou krev, která se musí naředit a pak zase může dojít k žilní trombě. Prostě nějak se malá musí dostat ven a i když jsem spíše pro přirozený porod, tak mé tělo si asi řekne co bude pro mě OK.
Tak holky hezký večer, jdu se dívat na Vyprávěj a zítra písnu.

evkaa25
18. led 2010

Michul,takže císař hrozí kvůli té tvé krvi.To jsem nevěděla.Ale at už rodit císařem,nebo přirozeně...........člověk musí věřit,že dr. ví co dělají a udělají to tak,abys ty i Darinka byla v pořádku. 🙂 A třeba ti ve čtvrtek řeknou,že to půjde samo. 😉
Fandro,16,2 to už máš za pár! 😀 Jiříček už je taky pěkný macík.Tak ti přeju co nejméně bolestivý porod a Jiříčka už brzy v náruči. 🙂
Ty a Michul máte skoro stejný termín porodu,tak jsem na vás holky zvědavá. 😉 No a taky jsem samozřejmně zvědavá na sebe.................začíná se mi o porodu opakovaně zdát a většinou se vzbudím total vyplašená. 😅 Ale zvládli to jiní,zvládneme to i my!!! 😉
Lili,tak hlavně že se tobě ani tatuldovi nic nestalo.Žádná sranda s tím sněhem........
Dobře že nezhořel právě ten lampion,který jste pouštěli jen s manžou.Věřím,že se vám taky konečně poštěstí a ten Nativ bude ten pravý!!Zasílám další těhu bacil všem snažilkám:TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Lajci,tohle životní období pro tebe musí být vážně těžké.Ale ty se s tím určitě popereš!Moc držím palečky,aby vše špatné brzy přestalo bolet a abys nabrala ten správný směr v životě! 🙂 Myslím na tebe...
Dnes už všem dobrou noc,jsem nějaká hotová,tak se jdu koulet do postele. 😵

monali
18. led 2010

Tak zase dobrý večer 🙂
Tak už jsem v teple doma. V práci s tím topením je to fakt nářez, ale já naštěstí nejsem nějak zimomřivá,
takže normálně to nějak zvládám - mám na sobě asi 3vrstvy oblečení a teplý čaj - bez rumu 🙂 - To akorát
ty pondělky jsou blbé, jinak se to dá. A taky většinu času sedím na zadku a moc se nehýbám.
Navíc na mě leze nějaké nachlazení, ach joo - tak piju poctivě čaj s medem a citronem, nějakou průduškovou
směs a doufám, že to co nejdřív přejde-,

Lili, no to jste teda měli s taťkou fakt štěstí, že to na vás nespadlo. Ten sníh má neuvěřitelnou sílu.
Lajci, fajn že o sobě už zase dáváš vědět. Tak se drž holka.
Evi, svatá pravda, chlapy je třeba chválit, chválit a chválit. Chvilkama to je teda dřina 😀, ale zase oni pak
líp fungujou.
Michul , no konečně fotky ze svatby, že jsme se konečně dočkali 😀 Byla jsi mooooc krásná nevěsta, a ty
červené šaty vůbec nemají chybu a ty botky jsou přímo dokonalé.

tak pro dnešek dobrou

evkaa25
18. led 2010

Takže jsem strašně unavená,ale nějak neumím usnout.Tak jdu brouzdat po netu.........
Koukám,že se mi nějak roztáhl příspěvek. 😅 Nechápu tedy proč,ale opět se vymluvím na těhu demenci. 😅 😀
Michul,ted jsem projela tvoje album.Fotky ze svatby jsou moc krásné!!Moooooccc ti to slušelo.Byli jste s manžou dokonale slazeni.A ty červené šaty fakt úžasné!!Moc ti to slušelo. 🙂
Moni,to je blbé,že na tebe něco leze a do toho musíš sedět v zimně v práci.Tak se pěkně kurýruj čajíkem s medem a citronem.Snad to brzy odezní. 🙂
Tak se mějte a pa pa zítra......

michule
autor
19. led 2010

Ahoj holky. Taky mám tu stránku nějak protáhlou, takže Evi nééé, žádná těhu demence. Dnešek jsem si teda pohla. Přišel drahý s kamarádem a dodělal skříňku pro malou. Vrtali a udělali neskutečný bordel. TAk jsem vysávala a žehlila. Mamča přišla, uklidila zbytky dřeva, nastěhovaly jsme věci pro malou na místo a jsem úplně v háji. Teď si musím nutně lehnout, to co je za normálních situací neprosto běžné, mě zmáha jako při 100kg.
Moc děkuji sluníčka za chválu. Jen doufám, že to nepíšete jen tak a doma se válíte smíchy!!??? 😀 😀 😀 😀 😀
No nic, i kdyby.
Moňul - děkuji. Šaty i boty jsou z Polska. Byla to z nouze ctnost. Měla jsem v merku úplně něco jiného, jenže moc jsem přibrala a nevlezla se do vysněného modelu. Ale nevadí. No a já jsem šílený boťař, a tyto lodičky byly taky kupované jen jako, že žádné jiné neměli. Ani nevím, k čemu je jako vynosím nebo mi zůstanou jen k těm šatům a na budoucí promoce mlaďocha 😀 😀 😀 😀 . Prostě když se podívám na modelky z časopisů a na jejich krásné korzetové šatičky, 50kg, 180 cm z toho nohy mají tak 120cm, tak se mi chce plakat, můj ty smutku!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 TAk třeba potřetí!!!!! To mi bude třeba 60, tak proč ne???? 😀 😀 😀 Dneska už bylo tepleji?? A jak se cítíš, citrónuješ???
Evi - možná jsi to udělala ty s tou stránkou???? 😀 😀 😀 😀 ( Já jsem zase humorná, že? ) Já jsem na nás taky zvědavá. NA všechny. Jako zvládly to všechny, já taky před 100 lety, ale co teď? Taky mám ty stejné sny. Údajně všechny těhotné mají tytéž sny. Ježiši, to je hrozné když se nad tím pozastavím. Teď si stěžujeme, jak se nemůžeme pohnout a pak si budeme stěžovat, jak se přestat hýbat. Market dodnes říká, jak moc bylo pro ni to bříško lepší, že teď prostě nestíhá a nic nemůže. Ani ven, borok. Volala mi a že se mám hned zítra po probuzení stavit, že už prostě nemůže. TAk se strašně moc těším na mimiška. Vždyť už mají měsíc a půl. To letí jako hrom. Pokud budu fotit, hned to tu hodím. A jaká byla večer anglina???
Tak holky večer kouknu a teď si jdu opět položit záda. Hezké odpoledne všem a pište!!!!!!!!!!!!!!!

evkaa25
19. led 2010

Ahojky.
Já dneska byla na dalším předporodním kurzu.Bylo fajn.Jen tam začínám být za likvidátorku pomůcek v bazénu.Používáme tedy jen tři a já za dvě lekce zlikvidovala dvě z nich. 😀 Používáme takového hada,co ve vodě nadnáší,balonek a brčko.Tím brčkem foukáme před sebou třeba ten balonek a tak.Je to kvůli dýchání.Učí se tím nádechy nosem a dlouhé výdechy.
No a já při minulém kurzu ztratila brčko.Mněly jsme si ho dát za plavky a mně samozřejmně někde uplavalo.Tak jsem dostala nové.No a dneska jsme před sebou foukaly balonek a mně na konci bazenu přehupsl do takového toho korýtka,kde odtéká voda.A přímo do takové černé roury a byl fuč. 😅 No PA ze mně musí mít nervy.Poslední cvik jsem radši udělala bez balonku.No a ted už zbývá zlikvidovat jen toho nadnášejícího hada. 😀 😀 😀 😀 😀
Pak jsem mněla ještě scuka s kámoškou a nakonec jsem byla nakoupit v Lidllu nějakou tu zeleninu a ovoce na moje dietění. 🙂
Domů jsem se dostala až před chvílí a docela vyřízená,takže ted už jdu odpočívat.
Michul ty už se taky radši moc nepřepínej,abys z toho neporodila. 😉
Včera v anglině docela v pohodě až na to,že jsem tam nějak usínala.S tím spaním už je to vážně všelijaké........
Jo a s tou stánkou-všechno možné,ale myslím,že to jsem neudělala já.A jestli jo,tak tedy nechápu jak. 😅 😀
Michul a na svatbě to tobě i manžovi vážně moc slušelo!!!!!Prostě kočka se vším všudy! 🙂 Šaty i boty úžasné,jaká znouzectnost?
Dneska jsem si tak vzpomněla na Koczurku a Honzíka,jak se asi mají???
Všechny moc zdravím a ted už jdu vážně odpočívat. 🙂

evkaa25
20. led 2010

Tak koukám,dneska to tu žije! 😀 😀 😀
Já jsem dneska opět žehlila a trošku uklízela.Ale moc se mi nechtělo.Pak jsem byla s manželem a hafíkem na prochajdě/manža samozřejmně na běžkách/.Bylo to super.Manža jezdil přede mnou a Trixinka mezi námi běhala. 🙂 No a já se ploužila nakonci.
A co vy?Co jste dneska dělaly???

michule
autor
20. led 2010

Ahoj holky - nebo jen Evi 😀 😀 😀 . To je fakt účast, my jsme nejhoroší diskuze na kobyle!!!!! No jo, ale aspoň jeden příspěvěk denně zvládáme. Já dnes byla celé dopoledne u Market. Kochala se miminkama, krmila, Kubíka uspala, Kačenka je klidná, takže to nebyl problém. Pak k ni přišla ještě jedna kamarádka s Damiánkem a 3 děti + ukopaná Darča v břušku už bylo moc pro všechny. Skláním se před každou maminkou co má dvojčátka, je to opravdový záhul. Domů jsem přišla kolem 13 h, úplně vyšťavená a ani jsem neměla náladu mluvit na Darču. Spala jsem, vzbudila se teď, drahý vrtá opět nějké díry do te nové skříňky a mě čeká asi vysavač. No a zítra ráno poradna, hematologie a začínám 9 měsíc.
Evi - takže manžu to chytlo ty běžky? !! Tak to je skvělé, co jiného se v takovém počasí dá dělat. No a tvé destrukční plavání mě včera pobavilo. Davej bacha, ať s tou rychlosti nezlikviduješ i instruktorku!!! 😀 😀 😀 😀 😀 Musí to být stejně skvělé se takhle věnovat chvilku sama sobě a vědět, že to děláš pro mimouška. Já to moc beru. Je škoda, že já jsem takový odpůrce bazénu. Nevím po kom ten mlaďoch to plavání má ( jako plavec jsem výborný, ale vodník je on větší ).
Tak krásný večer všem, zítra po lékařském maratonu se ozvu. A vy to udělejte taky. 😀 😀 😀 😀
Jo a tu stránku máme protáhlou jen my!!!! Každá jiná diskuze je na tom stejně. Mladý mi říka, ty - mami - to jsi udělala tym protože píšeš tak dlouhé příspěvky. A já koza stará mu říkám, fakt, to není možné. A teď tak přemýšlím, jestli to kromě nás Evi, mají i ostatní holky nebo je to nákaza těhotných!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lilienka
20. led 2010

ahojky holky
taky to tu mám protáhlé 🙂 i ti smajli jsou dááááleko od tady toho místa 😀 si připadám jak pako jak tu lítám s myší 😀 Jsem zvědavá jaký ten příspěvek budu mít.... 🙂 dnes jsem byla na nákupech se segrou-jsem si koupila pěkné tílko,které se hodí jak ke eleg.kalhotům,tak k riflím-a jen za 150 kč.Hned jsem si vzala sukni a konečně jsem si koupila podprdu v obchodě-žádný hočimin.A dárek pro malou od bratrance-v pátek jdem k nim na narozky-už je véliká-má 4 🙂 Jsem se byla projít se psem a všude je úplná klouzačka.
Jinak Michul moc ti to slušelo-hotová princezna
Evi taky jsem se bavila u toho bazénu 😀
Bych tě chtěla vidět 🙂
V po jsem objednala dárek pro naše-mají 35té výročí svatby.Nevěděla jsem co jim dát,tak jsem jim objednala hrníčky s fotkama.Neuměla jsem najít nějakou jejich pěknou společnou-jsme se s neteří domlouvali přes skype a posílali si fotky v mailu at se jako dohodnem a nakonec na jeden jsem dala neteře jak stojí u koně a dala jsem tam nápis "pro babi a dědu" a na druhý jsem já se segrou a nápis by tam měl být"K výročí🙂" tak jsem zvědavá
Ted koukám na zprávy-4letý kluk spadl z balkonu a byl sám doma.takové čůzy mají děti....bych ji rozdrtila držku krávě.Jsem se ted nervla...
no tot asi tak vše.Tak zatím ahojky

lilienka
20. led 2010

ha! tak to mám taky protáhlé-že bych byla těhu??? 😉 😀 😀 😀
Já debil ted hledala to tlačítko na odeslání a byla zoufalá,že ho tu nemám-mě nějak nenapadlo,zase se posunout na stránce do boku....to bude z přepracování 😉

lijank
21. led 2010

Dobré ráno, omlouvám se za vlez🙂. Už tu asi žádná z vás aktivně do FN nechodí, ale určitě ho v paměti máte, tak by mě zajímalo, jestli při kontrole těch 14 dní po ET, kdy se jde ráno na krev a pak na kontrolu, tak jestli při té kontrole je i prostor se domluvit co dál (poradna) nebo jen řeknout: krev je negativní, objednejte se do poradny?

Zvažuju, že tam prostě nepojedu, když bude test negativní, nebo si zajdu na Hcg u nás doma.

michule
autor
21. led 2010

Ahoj holky. Skvělé...stránka je normoš.Toto, ale trvalo. Takže já dnes válčila takto!!!!! Ráno 6.40h jdu do auta a baterka vyšťavená jako citrón. Oblečená jsem sice byla, ale čepice a pár dalších doplňků by se sešlo. Jdu přeci na poradnu a nemůžu vypadat jak šupák 😀 😀 . Takže má elegantní róba a -10st šlo dohromady jako sáňky v létě. Na poradně vše skvělé. Další kg nahoře, takže celkem 13. A malá...tak jak mi nahmatala minule hlavičku, že se otvírám, že ať vydržím, že to vydí do konce ledna, tak dostala asi strach a zalezla a já jsem se asi ze strachu z porodu zase zavřela. To znamená, že budu rodit ( možná ) v termínu a rybička to bude. Pro jistotu mi vzala stěry, ať mi můžou včas nasadit antibiotika ( bere je každá žena před porodem ) a další poradnu mám už příští týden. A u MUDr na hematologii....taktéž....výsledky svkělé, císaře nedoporučuje, rodit přirozeně ve stahovacích punčochách ( to budu mít aspoň krásné nohy bez celulitídy !!!!! ). Od porodu ředit krev tabletkami warfarinu a to po celou dobu šestinedělí, že maminky po porodu mají největší náchylnosti k trombozám. No a pak jsme zašly s mamčou na oběd, teď jsem došla domů a opět budu vyvalená v poloze střelce až do příštího čtvrtku!!!!! ( Nenapsala jsem, že mamka jela se mnou, razila mi cestu v tramvají a ječela po lidech, ať mě pustí sednout, pak razila cestu sněhem a opět ječela, že nejsou ohleduplní na těhotné!!!! Takže ostudy kopec a ještě jsem ji pozvala za ten křik na jídlo ). 😀 😀 😀
Lili - já jsem úplně stejně reagovala na odeslání. Já jsem to hledala a říkala si, ježiši, jak to mám jako poslat a volala mlaďocha ať mi poradí a on jen myši zajel bokem a říkal, že to už fakt je nad jeho síly. No a co jako!!!! 😀 😀 😀 Jo a pokud těhotná nejsi, tak brzy budeš, to je znamení 😀 😀 😀 😀 TTTFFFUUUJJJJJJ.. Děkuji taky za chválu. Jo a proč si jako kupuješ věci, stejně je už moc nevynosíš. Po tom Nativu jsi jasná a podprda ti bude na ho*** 😀 😀 😀 😀 Já taky mám letiště krásně malých věcí ( ne zas tak malých, normáních, ale připadá mi, že jsem to nikdy nemohla oblíknout!!! ) a nejraději bych spojila dvoje džíny dohromady. A podprdy taky. Teď jsem byla v SOS ( levný - hodně levný a asi nic moc kvalitní obchůdek ) a místo kojíci podprdy, které stojí kolem 400,- jsem si koupila stejnou za 49,- jen nejdou ty košíčky odělat, ale vytáhnout prseno jde skvělé. Takže neutrácej, nevyužiješ to 😀 😀 😀 😀 Každý den u zpráv nadávám a hrozím matkám, které zabijou dítě, trestem smrti, píšu transparenty a dopisy vládě. Hovada jim za to dají 10 let. No tak to je mazec. Nemůžu se dál rozepisovat. Jsem zlá. ( Jen matky puberťáku můžou vyhrožovat, že je zabijou, to totiž někdy rozum nebere ty jejich názory. Prosila jsem ho, ať vršky od Pepsiny vyhazuje do koše, a víš co, ráno je najdu pod posteli a néééé jeden. On vychlastá přes noc třeba 3, jsou to 250ml. Na zabití a pak mi řekne, že do něho pořád jen rýpu, ať už jdu na ty 4 dny pryč, že si to užije. Že se doma moc nudím - no coment!!!! 😀 😀 😀 😀 ) A toto tě čeká, nechceš si to rozmyslet??????? 😅 😅
Lijank - nevadí, že jsi tady, naopak, kdyby tady někdo nový přišel, jen to uvítáme. Není tam prostor na nic jiného. Jen ti řeknou, že je to buď poz. nebo neg. a objedáš se na další poradnu. Taky jsem mnohdy neměla chuť tam jet, jeliklož jsem věděla, že krev bude neg., ale tak nějak jsem cítila, že je to má povinnost a věděla jsem, že mi dál pomůžou a nemohla to brát jinak, než zodpovědně. Takže raději tam jeď i přes blbý neg. výsledek. Hodně štěstí , ať je testík pozitivní!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Evi - kdy ty jdeš na poradnu a kde ses rozhodla, že budeš rodit??? Nevím jestli jsi to tu už psala, ale prostě si to nepamatuji. 😅
Tak krásný podvečer všem a piště holky.
Lajci - jak je??? Moni - ty jsi umrzla v práci??? No a Koczurka - to je škoda psát, ta na nás prdí jak na placatý kámen. Tak dej aspoň hubana za nás Honzulákovi. 😀 😀 😀

koczurka
21. led 2010

AHOJ HOLKY!!!

Nebudu se pořád dokola omlouvat,ale prostě nemám fakt čas na nic,nemluvě o sobě.Vypadám děsně,strhaná jak borůvka,holiče bych potřebovala protože už se na sebe nemůžu ani podívat.
Už tak 14 dní si užíváme s Honzíkem různé nemoci a kopřivky a já nevím co všechno.Božatko ho to muselo svědit,probdělé noci.Začlo to kopřivkou,následovaly teploty až 39.Pak jeden den klid a zas teploty jak prase.Skončili jsme na ušní,nosní,krční...tam malý nález ale přece.Do toho průjem,kašel a aby toho nebylo málo tak zuby.Pořád teploty,pak klesali ale včera ráno jsem ho převlíkala a byl obsypaný tak že jsem se málem kantla...vypadalo to jak meningokok,no to vám nepřeju vidět.Utíkáme k doktorce a ta mně uklidnila že to je alergická reakce,asi pravděpodbně na čípky nurofen.Tak teď už doufám nepříjde nic a bude už jen dobře.Takže během dne jak usnul tak jsem usla taky a večer jsem šla hned s ním.Jo jo je to úděl nás maminek a to mně doktorka uklidnila že to ještě nic není že to nás teprv čeká. 😀
Dívala jsem se do alba Michul...moc Ti to slušelo fakt nádhera. 😵 Překrásné šaty,líbí se mi víc jak bílé.Jestly se někdy budu vdávat tak se budu opičit neva? 😉 To je fajn že je še v pořádku.Vidíš,Darinka je šikulka že se tak pěkně otočila.Už se to blíží..moc se těším na to jak mi příjde zpráva že už je Darinka na světě. 😵
Evko,ty taky to máš za pár.Už máš vše nachystané?
Ostatní moc zdravím,nestíhám dočítat.Poalu to pak po částech dočtu.
Zatím papa.

michule
autor
22. led 2010

Ahoj holky. Tak stránka opět široká. Jen co se začnu radovat, tak zas pro nic!!!! Ráno jako z pohádky. Po třech dnech konečně přišlo to, že půjdu na WC ( jako na velkou!!!! ) a zvonili chlapi, kteří nám přišli dělat mříže na sklep. Dovedete si mě představit v jakých křečích jsem slezla 4 patra a tvářila se jak kaktus. Ještě ve větší histerii jim nabízím kávu a pak se pomalu ploužím nahoru, opět 4 patra a málem jsem se po****no naprosta katastrofa. Ale budu mít mříže, kočár můžu dopravit už na místo a konečně lyže uskladnit a koupit kola i s vozíkem.
Koczurko - jasně, že to chápeme, že toho je hodně. Počkej, my ti dáme zapravdu jen co přijedeme z porodnice. To je mi líto, že Honzík marodí. To je fakt úděl nás matek. Děti nejsou jen radosti. Moc dobře si vzpomínám, jak jsem v noci běhávala s malým na pohotovost, od 6ti týdnu měl pichané ouška. Brečel den v kuse a já nevěděla jak mu pomoci. Hrůza. Pak třeba když v noci zvrací a má teploty a ty si připadáš bezradně. Je to horzné když je nemoc. Pak když byl starší a měl teploty, tak to bylo to nejhodnější dítě pod sluncem. Jen spal, i když za takovou cenu. Prostě tě chápu. Já to ani nemyslím ve zlém, jen bychom tě chtěly někdy více číst, ale všichni chápeme, jak moc času je třeba s mimoušem strávit. Tak držím paluchy, ať se brzy uzdravíte a ty se pořádně vyspíš.
Děkuji za chválu. Jasně, že musíš mít taky červené. Já se taky opičila. Viděla jsem jednu Japonku a měla ještě v ruce slunečnici. Ten kontrast žlutočervené mě dostal. Ale hlupa prodavačka mi řekla, že v zimě slunečnice nejsou, tak jsem se nechala přemluvit na Kaly a ono slunečnice byly. Byla jsem zlá, ale už to nešlo doobjednat.
Hned až budu v porodnici, píšu ti. Všem napíšu, jsem totiž hrozná drbna a chci, ať to všichni ví 😀 😀 😀 😀 .
Takže holky krásný den, pracantkám krásný víkend a pište.

evkaa25
22. led 2010

Ahojky.
Tak já mám stránku širokou normálně,jen ten jeden můj příspěvek je hrozně roztáhnutý,že kdybych ho chtěla číst,tak musím dole hýbat tou modrou lištičkou. 😅 Ale jinak už mám str normální,tak nevím.
Včera jsem se neobjevila,jelikož manža mněl v práci volno a tak jswm vymyslela výlet pro nás a pro ještě jednu těhotnou kamarádku s manželem.Jeli jsme na Pustevny shlédnout ty ledové sochy.Bolo úžasně,ale kosa šílená.Hlavně na lanovce,když se člověk nehýbe.Ale byla jsem důkladně oblečená a opečovaná manželem,tak bylo super.Na lanovku nás vyvezl vláček,potom lanovkou nahoru,hned do Koliby na čaj/já a kámoška samozřejmně bez rumu 😖/a pak se šlo na ty sochy.Nebylo jich moc,ale byly pěkné.No a pak jsme opět zapadli do chaty,dali si obídek/značně předražený,ale co už.........../ pak jsme se tam ještě prošli a lanovkou zase dolů.Já byla ve všem tom oblečení jak těhotná vorvanice 😀tak jsem se spíš kolébala než chodila. 😅 😀Ale parádní výlet.Jsem ráda,že jsme tak vyrazili. 🙂
Jsem ráda,že jsem vás pobavila svým vyprávěním o plavání.Se příště budu bát,na co zas mám dávat pozor. 🙂Ale zase až tam půjdu rodit,tak si mně bude PA pamatovat.Řekne si:"To je ta likvidátorka pomůcek. 😅 😀"
Michul příští výkend tam jdu na prohlídku s manžou,tedy na Fifejdy a asi budu nakonec rodit tam.Známá tam dělá,tak mi tam zařídí nadstandartní pokoj a tím že tam chodím do toho kurzu,tak už budu znát i ty PA.Nějak jsem se dlouho neumněla rozhodnout,ono jak se říká na vola narazíš všude.Ale koho znám a rodil na Fifkách,tak byl spokojený.I když vím,že to tam neni co se pokojů a vybavení týče žádný luxus.
Koczurko,ty jsi Honzíka rodila taky na Fifkách,že?Byla jsi spokojená??
Jinak je mi teda líto,že s Honzíkem tedka takhle bojujete s namocema. 😒Hlavně,aby se Honzík brzy uzdravil.Držím palce.
Do porodnice ještě nemám nachystané nic,i když jsem tvrdila,že to chci mít hotovo ve 30tt. 😅V úterý jdu na poradnu,tak asi potom se na to už vrhnu. 🙂
Lili,tak ty jsi byla nanákupech.Jak píše Michul,tak to moc nepřeháněj,protože za chvilku se nám začneš taky kulatit a co pak s malým oblečením?!? 🙂 😉
Na zprávy já už nějakou dobu nekoukám.Nemůžu.Polovinu případů jsem obrečela a u zbytku jsem se nervla.Tak radši zůstávám světa neznalá. 🙂
Lijank tebe mezi náma vítám a klidně přijd častěji.Držím palečky,aby krev byla pozitivní!!
Takže ode mně dneska tak.Musím jít uklízet,večer čekám návštěvu a vůbec se mi nechce.Tak zatím pa a všem krásný víkend.....

michule
autor
23. led 2010

Ahoj holky. Jdu jen pozdravit než vypnu PC a taky nás přehodit ze strany 4 na přední příčky. Nic nového, jen jsem se šla dnes s drahým projít a mrznul mi dech, takže zpět do tepla mi to trvalo asi 10 minut. Nevím sice co asi tak děláte v těchto mrazech, ale asi se nenudíte, jinak by jste psaly 😀 😀 😀 .
Stránka neustále široká, nechápu.
Evi - na těch Pustevnách muselo být úžasně. Hned jsem to zdělila drahému. Vlastně mu nadala, že se mnou nikam nezajde a on mi říká, že to se mnou nejde, že pořád kňučím a všude stojím, jdu pomalu a dýchám jak pes. Ani do kina už se mnou nechce jít. Řekl, že nejjistěji bude doma, tady máme tašku a vše potřebné v blízkosti. TAkže já jako budu ty 3 týdny jen protivně ležet a vyčítat mu všechno. Už se těším. 😀 😀 😀 😀 😀 Pak napiš podrobnosti ohledně těch fifek, jsem zvědavá. I když bychom tam mohli s drahým taky kouknout, že? V kolik a kdy to je??? To není špatný nápad, navíc má příští víkend volno.
Všem krásnou sobotní noc a pište.....co my to tu máme za babinec?????

evkaa25
24. led 2010

Ahojky,zdravím při neděli. 🙂 I když teda koukám účst je mizivá,asi si užíváte naplno víkendu.
Já jsem byla včera s manžou v divadle asi po pěti letech. 😅 na Válku s mloky.Byla to činohra a bylo to fakt super!
Manža říká,že má pocit,jako bych toho chtěla do porodu ještě stihnout nějak moc a má asi trochu pravdu.Pořád mám chut něco podnikat. 🙂 Ale samozřejmně jen samé nenáročné akce...........
Michul,ty Pustevny byly vážně skvělé.Doporučuju každému.Ty sochy tam budou do té doby,než neroztajou.Teda tobě už asi ne.Přece jen začít rodit na lanovce by nebylo zrovna ideální! 😀 😀 😀
Ty si užívej klidu před bouřkou. 😀
Na těch Fifkách je ta prohlídka v sobotu jen pro účastnice kurzu s partnery.Bude u toho asi i nějaká přednáška.Jinak tam jsou prohlídky tuším ve čtvrtek,ale to nevím v kolik hodin.
Škoda,ráda bych tě viděla,jaké už máš bříško.Já už jsem slušná koulička a to mám před sebou ještě asi 8 tt. 😅
Já teda doufám,že mám tu cukrovku pod kontrolou a že by mi nemuseli porod vyvolávat o moc dřív.No uvidíme......
Odpoledne mám sraz s kamarádem s práce a ted mám nejvyšší čas jít dělat pběd,tak se pro dnešek loučím,kuknu až večer,tak snad bude co číst. 😉

michule
autor
24. led 2010

Ahoj holky nebo Evi???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Účast mizivá. Pravda pravdoucí. No jo, ale zase v neděli se nemá nic dělat, tak chápu. 😀 😀 😀 Já dnes opět celý den prolenošila. Ráno teda celkem šok. Mladý vstala a říká mi, proč máme tak špinavý balkón, že si toho všiml když chtěl jako každé ráno větrat. No a když jsem přiletěla tak jsme zjistili, že máme prasklé pepsiny v přepravce. Pouze ty ve sklech, v petkách držely. Takže opravdová zima jak v Rusku. Ráno bylo tedy ve znamení úklidu, nechtěného. A, že z těch láhví byl neskutečný bordel nemusím asi popisovat. No a pak jsem šla s drahým do sklepa, úžasná procházka a pochválila ho, za krásné mříže. To znamená, že si zase v klidu můžeme někdy koupit kola a kočár tam bude taky pěkně schovaný. 😀
Evi - ty tedy fakt nezahálíš. Miminkem ti sice kulturní život nekončí, ale je pravda, že se jen tak někam nedostaneš - neme!!!!! Mladý byl na to taky ze školou. Museli pak na to psát seminárku. Já nestihnu nic. Tedy možná bych stihla, ale co když by to přišlo. Takže jsem doma a kynu. Nevadí s tou nemocnici. Mě to bylo jasné. Prostě půjdu do Vítkovic, když ne tak na Fifejdy a poslední máme ještě Porubu. Je fakt, že každá říká jiný názor na nemocnice. Jedné se líbí tam a druhé tam. Tak hlavně, ať se o nás dobře postarají. Škoda, že nedáš ani jednu fotku do alba. Chtěla bych taky vidět břuško. Je jasné, že koule už jsme obě. Ale ty se můžeš na mě podívat. TAk popřemýšlej a uvidíš, že když tě to chytne, tak pak budeš dávat pravidelně ( fotky ). A co jako až bude mimoušek na světě??? To nám ho jako taky nevyfotíš?????? Tak to teda ne. Rychel se to nauč nebo ať ti to ten synovec ukáže!!!!!!!!! Kdyby ti vyvolávali porod, tak max o 14 dní dříve tzn. 38tt a to se už rodí normálně. Neboj, vyvolávaný nebo normálně rozběhlý - přežít to musíme tak i tak!!!!!!!! 😉 😉 😉 😎 😎 😎 😀 😀 😀
Tak všem krásný zbytek neděle. A ozvěte se!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lilienka
24. led 2010

ahojky holky
já měla celkem frmol,tak píšu až ted.V sobotu jsme byli celá šichta v robotě-mákli si i chlapi(konečně),tak ve 2 jsme všichni sotva dýchali-no pohled to musel být úžasný,jak tam tak sedíme a sotva dýcháme 🙂 ,pak jsme šli ke kámošce-budou ji dělat okna,tak pomoct jim přestěhovat nábytek-je těhu,tak at nic netahá.Akorát mi připadalo,že by to zvládnul jen její přítel + máti.Nevím no.I manža říkal,že to bylo "divné" 😀 Pak k našim-tatka si koupil notebook,tak mu s tím pomoci.No a večer jsem padla jak zabitá.Dnes jsme si zašli poprvé na squash a pak do výřivky,tak jsme si celkem rochnili.Manža jako chtěl si to ono ve výřivce,ale já ne-ta představa,že si tam vrznou všichni kdo se tam bublinkuje... 😀 😀 😀 😀 a při hře-no comment-mi připadalo,že pokaždé jak chci odpinkout míček,tak mi zmizne sítka v pálce...jinak si to neumím vysvětlit-jsem máchala rukama o dušu a prostě jsem se netrefila-no aspon jsem se pořádně spotila 😉 a manža si pinkal sám se sebou 😀
Michul na to bacha(se zmrzlou vodou)-myslím že tak před 3 rokama to dokonce nějak poranilo chlapa-bylo to v tv,chtěl si vzít flašu minerálky,ale byla zmrzlá a bouchla mu v ruce.Včera jsme naměřili -20 st.síla.Manžovi to nedalo a šel zkontrolovat psa,ale říkal,že v boudě měla teplo.Taky ji přes léto zateploval.Dnes mi ten karas(jako pes 🙂 ) okousala květináče co mám venku.Já furt - co to tam křupe? A ona se pustila do plastu.Nezbila jsem ji-na to nemám,ale nadala-na to mám:- )No nic-jdu si ještě posurfovat a na tv.Chůva nám skončila a ta čarodějka nic moc no 😒
tak zatím pa pa

michule
autor
25. led 2010

Ahoj holky.
Zase 4 strana, tak posouvám. Venku je nechutně, jsem doma a čekám, až se mi to tu začne scházet.
Uvařila jsem si kyselici a pořád chodím a jím ji. Nevím, ale až mě to začně nadýmat co jako budu dělat?? 😀 😀
Lili - karas. Tak jsem se zase smála. Co má jako dělat? Ona se nudí. Volala mi segra a říkala, že Eliska miluje tu zimu. A ona, že ji nadávala, dělej ty larvo, jdeme domů a ta se vyvalovala v tom zmrzlém sněhu. Takže ji to prý v létě vrátí. Ségra se bude vyvalovat na lavičce a Elisku nechá jen tak. Oni ti buldočci nesnáší vedra.
No a s tou vodou je to fakt. Všechno jsme posbírali z balkónu. Jsou tam jen prázdné láhve. My jsme to tušili, ještě, že si drahý dal birely do ledničky, jinak by mohl žužlat zmrazky. TAkže ty jsi tak makala. Šikulka. Ani nebudu psát, že snad máš za to aspoň pěkné korunky, to by byl asi výsměch, že?? 😀 😀 😀 😀 No a s vířivkou - naprosto stejné u nás, ale já vím, že to tam všichni zkouší. A já jsem nesměla být vyjímkou. Takže Lili - nebraň se novému prostředí!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Všechny holky zdravím a neumrzněte. Meteorologové fakt varují před omrzlinama. Je to šílené, ale mám z toho strach. Mladému oblíkám punčocháče a on mi říká, že se nemůže na bazénu svlíkat a mít na sobě oblek pro gaye. No puboš. Ale, že si musel dneska jít k MUDr pro nějaké prášky, protože se necítí dobře, to je fakt zajímavé. Já ho nechápu. A drahý, ten byl včera v sauně ( jako každý týden ) a chvástal se, že to venku vydržel 5 minut. Pak se mu dívám na záda a on má omrzlé fleky. No rodina jedná báseň. A v knize Vzhůru do jináče se píše: 37 týden - mozek šel někam ven a nejspíš se tam nějkou dobu zdrží. A to je fakt.
Takže tím se loučím a kouknu, snad bude co číst.

monali
25. led 2010

ahojky,zase píšu až před spaním 😉
teda máme tu stránku natáhnutou nějak moc 🙂
Ty mrazy jsou fakt šílené. Nejlepší bych vůbec nevylízala ven, ale to bohužel nejde takže na sebe nahodím
2-3 vrstvy oblečení a pádím do práce. V pátek jsme měli tu prodejní akce - tentokrát tady v OV v hotelu.
Naštěstí bylo docela úspěšná. Večer v rámci programu byla MINI modní přehlídka spodního prádla, potom
byl kouzelník - ten byl skvělý, pořád odněkud tahal holuby a nešlo vůbec poznat jak to dělá.A nakonec ještě
barmanské show - míchali koktejly a házeli vším možným. A potom už volná zábava - karaoke(šéf je věrný zpěvák) a diskoška. A teď už jenom práce a práce.
Evi, ty Pustevny musely být super. My jsme chtěli jet kouknou v sobotu, ale v těch mazech se nám nechtělo.
Doufám,že to stihneme než roztajou.
Lili, ten tvůj pes je fakt číslo, aspoň máte o zábavu postaráno.
Vybavil se mi zážitek z loňska. Byli jsme na horách na výletě se švagrem a švagrovou a jejich psem - bernský
salašnický - Sendynka. Švagr šli na běžky a my s manželem na procházku se psem. Je moc hodná, lidí
si moc nevšímá a neotravuje, tak nám to řekli. Abylo to vážně tak, akorát když uviděla otevřený batoh -
samozřejmě cizí, tak ho prošmejdila 😀 - byla to neuvěřitelná přímo blesková rychlost. Tak jsme se omluvili
a šli dál. Pak zjistila, že i my máme v batohu jídlo (manžel nesnídal,tak jsem mu namazala chleba) a když
jedl tak se s ní rozdělil a zbytek strčil zpátky do batohu. V tu ránu se ze psa stal ten nejpozornější hlídač
našeho batohu 😀. Šla před náma a každých pár kroků kontolovala jestli má manžel pořád batoch na
zádech. A když jsme ho položili na zem seděla vedle něho a hlídala. A to všechno pro kus chleba, a to se
má doma moc dobře, rozhodně to není o tom, že by trpěla hladem. 😀
Michul, ty jsi tady věrný posouvač stránek. Kyselicu bych si dala , škoda že se jídlo nedá posílat emailem.
Jinak odpočívej a šetři se , ať udžíš Darinku co nejdéle.

Dneska jsem se ve psaní úplně překonala, tak dobrou.
Juknu zase až večer, v práci to teď vůbec nejde. Tak pa

evkaa25
25. led 2010

Ahojky.
Já mněla dneska den blbec.Nějak mi nebylo moc dobře,pak se přidal průjem a celkově se mi nic nedařilo.Večer už mi bilo líp a tak jsem se vydala do angličtiny.Ale byla jsem dneska dutá jak bambus.Neumněla jsem si vzpomenout ani na základní slovíčka.Tak jsem se vymluvila na těhudemenci. 🙂 Docela jsem ostatní účastníky kurzu pobavila........... 😅 😀
No a ted je večer,mi je konečně docela dobře a neumím spát.............
Monali,na ty Pustevny si zajedte,jestli budete mít čas třeba o víkendu.Těch soch tam sice neni moc,ale jinak to prostředí na horách je úžasné. 🙂 A vzhledem k tomu,že dneska hlásili ve zprávách,že v Ostravě je nejhorší ovzduší z celé Evropy...................to je vážně síla!!!! 😠 😖
Bernáci/jako psi/bývají co já vím strašně hodní.Jsou to takové milé trdla.Jsou velcí,ale většinou z nich nejde strach,protože jsou fakt mírumilovní. 🙂 A jak vidím,tak švagrův pes je ještě dobrý hlídač-batohů. 😀
Lili o tom ,že tvoje Lili je roštanda po paníčce neni pochyb.Ale květináče??? 😕 😀 😀 😀
Michul,ještě že tě tu máme,že nás vždy posuneš ze 4 strany. 🙂S tím pitím na balkoně,to neni žádná sranda...v těhle mrazech vážně bacha!!
S tím albem máš pravdu.Zatím mi to tedy nijak nevadí,že ho nemám.Ale s miminkem se budu chtít pochlubit,tak mám nejvyšší čas se to naučit.Když já na to vždycky když tu mám synovce zapomenu a s manžou jsme přes PC antitalenti. 😅 Mám na to ještě dva měsíce,tak snad to do té doby zvládnu. 🙂
Holky já dneska začala 8 měsíc. 😲 😀
Zítra jdu na poradnu,pak do cvičení a mám taky spoustu zařizování v Ov,tak se ozvu až večer.
Zatím se mějte krásně. 🙂 Pa

ili5
26. led 2010

Ahojky,
pro holky, co si píšem z diskuze v IP, nestíhám psát, tak jen ve zkratce. Malý se narodil 16,1. dal mi pěkně zabrat, 3 dny trápení, vyvolávačky, pak na noc injekce ať se vyspím a třetí den od rána bolesti. \byla jsem připásaná na posteli, malý měl špatné srdíčko. Pak večer při samotném porodu se posunul do boku a nešel ven. Primář ho chtěl otočit rukou, ale jsem se na prstenec neotevřela, zasekla jsem se, takže na poslední chvíli mě brali na sekci. Váží 4 050 a 51 cm ve 38 tt.
Evko, holkám jsem psala už, cukrovka vymyzla, nepíchám už, neměřím, je to v poho, jen ruce mravenčí stále, prý ještě bude 6 tt, takže neboj...
Michul, moc držím pěstičky, abys měla lehký porod a zdravou holčičku. Fotečky chci dát do albumu, ale nejde mi to, furt píšou, že mám velký formát a menčí dát neumím. Tak jak mi někdo pomůže, tak ho dám. Je to celý tatá, prý ještě takovou podobu neviuděli po 2 dnech, bradu, čáru ohlou na bradě, nos a uši, kulatá hlava, ty vlasy, asi ty děti ze skumavky podědí po otci geny všechny. Je nádherný...Akorát furt řve hlady, musím přikrmovat, vypiuje přes 100 ml, týdenní mimčo. Nikol mi nevypila ani 50 za celou dobu. Mám váhu od dr, tak vážím před a po kojení. Z prsou vytáhne těch 50-60 g a ještě řve na příkrm. Mám už jen 1,5 kg navíc, za chvíli budu jak suška... 🙂

lilienka
26. led 2010

Ahojky
teda ili-tos musela fest trpět-hlavně že máš vše za sebou a doufám,že malý je zdravý(ohledně toho srdíčka) Jinak moc moc gratuluju!!!!Už se těším na fotečky.
Evi-ten čas letí-to není možné.Já už chci takýýý 🙂
Moni ta moje Lil je taky pořád hladová,ta ani nekouše-ta to rovnou polyká a pak má břicho nafouklé-je jak balon.Pro jistotu ji dávám nažrat až když ji zavírám.
Jinak se chystáme na další stavbu-budeme bourat barak po babi a místo něj chceme garáže.Jako garáž je třeba,ale to zase bude peněz.....a ted ty pokusy.No já žiju fakt jen abych něco splácela 😒 a to nemluvím o tom,jak to obrečím-já jsem pako staré-já ořvala i stodolu jak jsme bourali.Jsem nějaká cíťa.
Tady ten týden jsou holky od segry poprvé samy doma.Segra má odpol a švagr je pracovně v Plzni.Tak jsem je včera kontrolovala na skype a pak jim večer volala.Jsou to holky šikovné akorát ta mladší je zaškvara 🙂 Já je prostě miluju a je to 😉 Tak zatím papa