Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

lajcikova
12. únor 2010

ahojik berušky se zdravim aby ste věděli že žiju,a mam se celkem fan v ramci možnosti,to jde

fandro ten uzliček je krasnej 😵
všem přeju pohodovej vikend

koczurka
13. únor 2010

AHOJKY HOLKY!!!

Fandro,malý je nádherný. 😵 Další zázrak mezi námi. 😵 Hodně štěstíčka a zdravíčka přeju.
Lajci,ty jses nám nějak zakřikla.Co se stalo? 😕 Už ani nepíšeš o těch chlapácích.Opatruj se.
Michul,už to určitě příjde neboj a vydrž.Taky jsem tak čekala,neměla žádné známky porodu a přišlo to jak blesk z čistého nebe.No vlastně mně to asi vyvolalo počasí bych řekla,byla neskutečná bouřka a duha a takové divné mraky a světlo,fakt.Ještě jsme s drahým se dívaly z okna a fotily a říkaly si že je to divné a že jsme to nikdy neviděly.Pak jsme si šly lehnout a za cca 2h jsme jely.Hodím fotku do alba.
No jinak u nás nic nového,malý roste před očima a dělá pokroky den co den.Teď pořád jen řeším co mu můžu už dávat na jídlo a co né,to víte sto lidí sto názorů a tak je to fakt složité.No už aby papkal všechno a bude to. 🙂 To počasí už mi drásá nervy,to je nekonečný maras.
Mějte se krásně....papa.

koczurka
13. únor 2010

Tak jsem jí tam hodila tu fotku.A to podotýkám že bylo nějak po 20h a byly duhy. 😒

evkaa25
14. únor 2010

Krásný víkend všem.
Koukám,že to tady pěkně vázne a já nakukuju taky jen tak na chvilku.Včera jsme byli na narozeninách synovce a ségry.Synovec měl 1 rok a ségra slavila 30.Takže to bylo docela ve velkém.Švagr se zliskal jak hovadko,manža to naštěstí ustál jen s mírným bolením hlavy.Ráno mě moc překvapil.Přivstal si/a to šel včera spát okolo druhé/a přinesl mi nádhernou kytici!!Ale opravdu nádhernou. 🙂 No jakožto zahradnici si nemohl dovolit přinést nějakou metlu. 😀 😀 😀
Jinak jsem už pár dní docela špatná z té mé cukrovky.Mám půjčený glukometr od kámošky,dietu držím témněř pořád poctivě a i přes to jsem si naměřila dost vysoké hodnoty.Norma je do 7,2 po jídle a já mám i 9,1- 9,5což je vážně moc!!!Ta moje dia dr je úplně nemožná,mám pocit že o těhu cukrovce toho vím víc než ona.Navíc mně tam vždy kontroluje jen nalačno a to mám hodnotu dobrou,ale to jsem ji mněla dobrou i při tom zátěžovém testu.Holt mi vždycky ta hodnota vylítne až po jídle.A to už skoro nejím. ☹ A to taky nemůže miminku prospívat. ☹ Asi tam budu muset zítra zajít a zeptat se,co mi na ty hodnoty řekne.Snad nebudu muset ještě hledat jiného dia dr. 😖
No nic,všechny moc zdravím a pisněte,jak se máte..........

michule
autor
14. únor 2010

Ahoj holky. Všem krásnou neděli. U mě nic nového. Vařím, uklízím, a snad se mi povede i něco vyžehlit. Aby jste se zasmáli, tak máme na oběd opět zalňačku a segedín. Pro drahého těstoviny se sýrovou omáčkou, žampionama a kuřecím masem. Já to zelí prostě miluju. 😀 😀 😀 Je to jako na začátku těhulení, když jsem si vařila dvě polévky. 😀
Fandro - malý krásný chlapík. Je to úžasné a neskutečné, že to tak uteklo a pak takový tvoreček. Hodně štěstí do výchovy.
Holky, tak to už máme třetí narozené miminko a všichni tři jsou chlapi. Takže jsem zvědavá co Evka, protože Darča už teď má 3 ženichy 😀 😀 😀 😀 . Jéééé, to si může vybírat. Ta bude rozežrana.!!!!!
Koczurko - já vím, že se to může zvrhnout během minuty, ale já tomu nevěřím, podotýkám u sebe!!!! S tím počasím to vím, to se říká, že jakmile nastane nějaká změna, rodí se, jenže dovedeš si představit jaká změna by musela nastat u mě a teď? Oteplení na 30 st. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a teprve pak by se malé chtělo ven. Ona to své narození má těžce na háku, je celý její tatínek. Ten je taky věčný flegmoš. Jenže ty kila se tak podepisuji na těch nešťastných zádech, že jsem jak stará žebračka. 😵 Chápu tě jako nikdo jiný, co dělat doma v takovém hnusu. To už fakt není možné. Všichni jsme z toho počasí vyčerpaní. A navíc my celý týden máme úklid před barákem a chodíme 3 x denně ven odhrabávat sníh. Nejhůře to nese mladý. Ten řve na mě do okna takové slova, že je mi hamba je tady napsat. 😀 😀 😀 😀 Fotka neskutečná!!!!!!!!!!!
Lajci - a Lili - jste skvělé, že nás chodíte jednou týdně zdravit 😀 😀 😀 , ale my chceme drby!!!!!!!!!!!!!!
Lajci - co zlatíčka, jak se vede? A Lili - jak je v práci???Ještě prudí??? Moni - jak jsi dopadla v pátek po konzultaci u Dostála? Tož baby, z vás aby jsme to tahaly jak z chlupaté deky 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Evi - u vás taky jenom slaví. Vy se máte. No a s tou cukrovkou to asi není úplně ideální, že? Já tomu prd rozumím, jelikož jsem nemusela tomu rozumět, ale je mi jasné, že si děláš starosti. Normálně tam zítra jdi nebo volej, a na vše optej. Řekni ji o hodnotách ráno i přes den. Ony ty MUDr(y) jsou sice někdy hluché, ale co naplat. Já te své teď každou poradnu říkám, že jsem neustále mokrá, jestli je možné, že by plodovka odtékala postupně a ne najednou ( jsem blbá, že? ) a ona mi řekne, vše v pořádku tak zase příští týden. Tak nevím jestli se se mnou nechce bavit, nebo nemá čas, ale snad je fakt vše OK. Navíc jíst musíš. Co mimisko, chceš, aby to bylo chuďátko malé???? Tak ty jsi dosatla velikou kytici. To je hezké. Drahý mi už v pátek koupil čokoládové srdce i perníkové a já ho už týden do předu upozorňovala, že jsem protivná a že mě žádný Valentýn nezajíma. Jsem romantik, ale nemám náladu 😀 😀 😀 . Chci rodit a on mi dnes řekl, že vypadám jak Skipy, že to není možné, že to břiško tak může vyrůst. Tak jsem ho vyhnala ven, šel na turnaj v ping pongu a chci se tu válet sama. Takže krásného Valentýna všem. 😀 😀 😀 😀 😀 Jo a ještě se tu válím s mladým, dělá zítra zkoušky z biologie, opět nadává a tváří se stejně jako já. To je skvělý pohled. 😀 😀 😀 Tak zítra dej vědět pokud tam půjdeš. Držím palečky. Hlavně, ať se můžeš pořádně nadlábnout!!!!!
Tak holky užijte zbytek víkendu a pište.

evkaa25
14. únor 2010

Jééééééééééééé holky,já jsem dneska koukala na předchozí stránku a říkám si nikdo tu nepíše! 😠 A my jsme se zatím překulili na stránku 205. 😅 😀
Fandro,malý je vážně nádherný!!! 🙂 A je super,že už jste doma z porodky.Porod 18 hodin?!? 😲 Ojajaj!!Ale stálo to za to!!!!! 🙂
Koczi,to počasí je vážně síla.Taky už jsem z toho znechucená!!
Lajci co ti tvoji nápadníci??
Michul ani se nedivím Darče,že se jí nechce do té zimy.Je pravda,že už tu má 3 nápadníky,tak uvidíme,jestli se mi z bříška vyklube další Darinčin nápadník,nebo kamarádka. 😀
Dneska se hodlám celý den měřit tím glukometrem,ráno po snídani jsem mněla hodnotu dobrou,tak uvidíme,co po obědě a pak po večeři.Jsem z toho docela mimo a to bych nemněla,jelikož stres je na cukr nejhorší.Tak uvidím ještě dneska a pak se rozhodnu,jestli to mám řešit hned zítra,nebo počkat do poradny příští pondělí...........vážně nevím.A nejhorší je,že té mojí diabetoložce absolutně nevěřím po tom,co jsem si přečetla na netu..........ty její odběry na lačno jsou mi naprosto na hov.oA holky z diskuze s těhu cukrovkou mi to potvrdily.Tak to je pak vážně těžko,se něčeho dovolávat.No snad se to nějak srovná.Hlavně at se má u mně mimi dobře!!!!!!!

michule
autor
15. únor 2010

Ahoj holky. Jdu pozdravit a posunout 😀 . Nic nového, jen, že jsem vyžehlila a teď mě čeká ležení - zase!!!
Když jsem stimulovala, tak jsem se od začátku v Ol potkávala s jednou kočkou. Byly jsem spolu i na OPU a já jen o den dříve na transféru. Všechno jsme absolvovaly spolu, celou dobu si psaly a ona dnes CŘ porodila Tobiáška. Tak jsem si pobečela, že už to má za sebou a já hysterka pořád ,, smrdím ,, 😀 😀 😀 😀 doma. Tak to je jen pro zajimavost, že jsem fakt exemplář, který v prosinci šílí, že porodí dřív a v únoru šílí, že porodí v březnu 😀 😀 😀 😀 .
Evi - no nechce se ji princezně. Asi fakt čeká až to roztaje. Ale já jí při vytíraní tahám po zemi. Vytírám na kolenou a když se ohnu, tak je fakt na podlaze. K prknu ještě dosáhnu, ale tak tak. A dnes jsem si chtěla ostříhat nehty u nohou, ať jsem nesmírně krásna na porodním sále a spíše si budou myslet, že mi je někdo okousal. Ještě, že mě nenapadlo si je nalakovat. 😀 😀 😀 😀
Volala jsi nebo jsi byla v te dia poradně???
Přeji krásné poledne a pracovní týden.

evkaa25
15. únor 2010

Ahojky.
Michul,tak to je super,že další mimi z IVF je na světě. 🙂 A zase chlapeček. 😀 😀
Jo s nechty na nohou to už znám taky.A to mám do porodu ještě proti tobě daleko.Ale mně to připadá hrozně blízko. 🙂
Včera jsem celý den měřila hodnoty/už nemám skoro žádné papírky,jsou strašně drahé/a byla jsem v normě.Tak tak,ale byla.Takže jsem si řekla,že se zeptám příští pondělí,kdy jsem tam objednaná.Musím si to jídlo holt hlídat.Možná už jsem trošku polevovala a sem tam zobla něco mimo jídelníček.Pro to mi to asi tak lítalo.Ale i tak se to zřejmně zhoršuje,nebot ty hodnoty jsou vyšší než před měsícem....... 😒Ale v normě. No uvidím.Cítím se dobře,až na to,že mám skoro pořád hlad.Rozhodně nic nechci zanedbat.
Jinak zítra jedeme s manžou pro kočárek do Ovy.Už se hrozně těším. 🙂

michule
autor
15. únor 2010

Evi - no samí kloučci se rodí. Ale to je správné. Prvorození mají být kluci a pak chránit ty svoje ségry. 😀 😀 😀
Vždyť ty to máš hned po mě. Nezoufej a navíc asi víš, že ,, cukrářkám ,, ( to zní tak chutně, že? ) se rodí děti dříve. Že si je zvou do porodnice o 2 týdny dřív. No nevím jestli je to vždy pravidlem, ale tak jsem to četla. Takže se taky může stát, že já odrodím ( pokud teda někdy odrodím 😀 😀 😀 ) a ty budeš hned po mě.
Já se ti ani nedivím, že máš hlad. Pořád se tak hlídat a kontrolovat musí být šílené. Ale těch pár týdnu to už vydržíš a pak se nadlábneš, ať máš hodně mléka!!!! Já jsem teď doobědvala, snědla Bounty čokoládku a nudím se. Famózní nuda. Počkám na drahého a jdeme ven. Máme to jako rituál každý den hodinová procházka a už se mě ani neptá jeslti mi to vadí, už chce taky ať jsem v nemocnici. No jo, ale až příjde, pondělky má zabité. Takže vzhůru do válení.
Začíná Monk, jdeme se dívat. 😀 😀 😀 😀

michule
autor
15. únor 2010

Jo a Evi, chtěla jsem ti ještě napsat, že by jsi mohla hodit fotku kočárku do alba 😀 😀 😀 😀 😀 😀 !!!!!!!! Co ty na to??????

lilienka
15. únor 2010

ahojky holky
tak tu máme zase pondělí.To počasí už začíná nudit,ale mám strach co z toho bude až to začne tát.Bydlím sice na kopečku,ale o ségru se bojím- ač bydlí asi 200 m od vody,tak v r.97 to měli doma. Včera jsme se koukali na olympiádu(no já u toho podřimovala 😅 ,ale jak jela Sáblíková,tak ten komentátor řval jak tur,tak mě to vzbudilo-holka šikovná má zlato 😵 )V pátek jsme byli na lyžovačku a řeknu vám-špica největší.Jsem si to opravdu užila-jsme kozlíkovali na šlepru až jsem měla obavy,že nás vyhodí 🙂 málo lidí,sníh super-no lahoda. Manža spadl jak jsme vystupovali ze šlepru-se mu sekla hrana do sněhu- a on pak neuměl vstanout,se tam válel z jedné strany na druhou,jsem se řezala jak kůň.Dnes byl odstranit jedno znamínko,tak tu ted leží a já kolem něj lítám.Božatko moje má bebí 😀 😀 😀 ti chlapi-něco je píchne a oni to prožívají jak operaci 🙂 ale jen at si odpočine-v robotě se nadře,tak má na to právo.
Normálně dnes sousedka nechala odstranit haldy sněhu před barákem a oni to vzali i nám,ale i s kusem stěny...a zatím se nikdo neozval jak to napravit.Nevím ted jak reagovat,protože chceme ten barák zbourat a postavit místo něj tu garáž,ale zase není jisté jestli to zbouráme-podle financi....a pak-mám obavy že kdyby jsme reagovali nějak přehnaně,tak nám tu stavbu sousedi zakážou-tak co ted no 😒
furt něco co? Sice každá něco jiného řešíme,ale i tak je to otrava.

monali
15. únor 2010

ahoj holky, tak zase píšu večer
Michul , jak tak čtu cos napsala tak nevím jestli se mám smát a nebo tě litovat. Raddši si pomalu zvykej,
že budeš Darču nosit do jejich 18náctin 😀 😀 vypadí to že se jí moc na náš svět nechce 😀
Evi, tobě to taky uteklo hrozně rychle a za chvíli budeš jako Michul čekat na porod. A s tou cukrovkou
to je síla, aspoň že víš jak co jíst a dokážeš ji mít pod kontolou.
Lili, to máš pravdu, se sousedama se musí opatrně. My jsme vždycky měli naštěstí sousedy v pohodě,
ale znám spoustu případů o tom jak si sousedi schválně dělají naschvály, a je až k neuvěření kam to
někteří dovedou.

My jsme v pátek dopadli podle očekávání. Máme doporučení do Plzně a na tu hysteroskopii. Do Plzně
jsme objednaní na konec března. Dnesk jsem byla u svojeho gynekologa a mám se příští týden přijít
domluvit, nebude mi to dělat přímo on, ale nějaký jeho kolega ve Vítkovické nemocnici.
A ještě jsem se dnesla objednala k nějaké léčitelce do Orlové. Známý tam chodí a prý je vyhlášená
hlavně na neplodnost - takže očekávám aspoň trojčata 😀 😀 Ale vážně, doteď jsem vlastně nikdy
neřešila jestli léčitelům věřím a nebo ne. Ale rozhodně to chci zkusit - však víte - tonoucí se stébla chytá....
A kdo ví.... Jestli máte nějaké zkušenosti, tak sem s nimi 😉 Jdu tam začátkem března, a budu referovat.

zatím pa a dobrou

michule
autor
17. únor 2010

Ahoj holky.
Copak jsem nějaký posunovač???? 😀 😀 😀 😀
Hlásím se, stále jsem celá. Darča je tak živá, že by klidně mohla startovat na olympiádě a já ji marně říkám, ať si pomalu balí kufry a maže za náma. Neporodím nikdy a v létě budu dělat maskota na koupališti. 😀 😀 😀 😀
Takže fakt nic nového. Zítra mám poradnu, kde bych si s chutí vzala tašku a klidně přespala v ambulanci, jen ať to mám za sebou. Každý den povinná hodinová i delší procházka s drahým, dokonce už máme každý den delší trasy. Někdy nemůžu ani dojít, ale touha po přirozeném porodu je silnější. 😅 Toť vše.!!!!
Moni - tak to je skvělé, že se to takhle pohlo. Ta Plzeň budu rozhodující. Určitě ( já v to věřím ) vám tam Ulčová pomůže. Tu hysero ti udělají jen kontrolně, ať zjistí jak jsou na tom vaječníky, že? To zvládneš, to bude brnkačka. Je to podobný zákrok jako laparo, a my statečné baby. Ohledně těch léčitelek. Já dojížděla jendnou za 6 týdnu do Frýdlantu za skvělou paní. Řádila s bylinkama. Jediný malý problém byl v tom, že ta paní byla věříci a vždy mi říkala, že dítě počato umělé je nepřirozené a Bůh to odsuzuje. No a tak jsem časem zjistila, že k milé a hodné paní musím přestat chodit, nebo se začnu modlit ( nemám nic proti věřícím, ale já jsem ateista ). Nevím jestli si vzpomínáš, tak já přesně loni v březnu a dubnu začala chodit na lymfodrenáže. V květnu jsem začala stimulovat a říkala si, že teď co jsem zhubla to zase naberu zpět a za takové prachy!!!! No a pak jsem o tom mluvil as Dr. Březinovou a ta i řekla, že jsem si 100% pomohla i tím. Že se mi pročistilo tělo a rozproudil ten odpadní systém. Možná to jsou kraviny, ale jak ty říkáš, taky jsem proto miminko udělala vše. Takže léčitelku jen schvaluji a držím strašně moc palečky. Vždyť ty nemáš problém ( stejně jako mimco ) zapadnout, jen to mimisko donosit. Prostě ti plivu poslední zbytky těhu bacilůůůůů ttttttttttttffffffffffffffuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjj. Tak moc bych vám to přála. Už jen proto, ať tu můžete psát, jak je vám zle!!!! 😀 😀 😀 😀
Lili - už jste nějak řešili ty sousedy? A drahý má fuč znamínko, no bobeček malý. To není možné jak oni jsou křehká stvoření, že? Můj drahý je statečný. Ale mlaďoch, ten je ( já to tu napíšu, ale ticho - já mu říkám malý zmrdík 🤐 ), ten dnes ráno vstal levou a přišel mi zdělit, že jsem to přehnala když jsem vypla topení a že se celou noc třásl zimou. Chudák. On by mě mohl v to sněhu nosit na ramenou a není schopný si zesílit topení, to by mu namrzly ramínka. V sobotu má jet na závody a trenerovi řekl, že jedině pokud nebude mít rýmu. Ježiš to je chlap jak ..... on se neožení. Já se o něj budu starat do 30ti. Tak holky, které máte takové chlapy jako já tady toho mlaďocha, tak odpusťte matkám, ne vždy za to mohou!!!!!!! Já se taky dívala na Sáblíkovou, bečela jsem jak želva a ještě se mi o tom celou noc zdálo. Že běhám s vlajkou a jsem srašně důležitá. 😀 😀 😀
Evi - co je s tebou? Ty zakládáš album ???? 😀 😀 😀 😀 😀
Všem přeji krásný den a snad se opravdu začne oteplovat. Obuju totiž jen dřeváky. 😀

evkaa25
17. únor 2010

Ahojky.
Michul,jsi šikulka,že nás tu vždycky posuneš. 🙂
A s tím albem to je trefné!!! 😀 😀 😀 Myslím,že se dočkáte až po porodu a to jen pro to,že se budu chtít pochlubit s miminkem. 😅 Já na to asi nemám nervy špekulovat,jak tam mám ty fotky vložit. 😖
Kočárek už mám složený v obýváku.Je super!!Pořád kolem něj chodím a přehazuju hlubokou korbu na sporták a pak zase autosedačku ......... A večer ho musím zbalit a dát do sklepa,aby nebyl přímo v domě.i když pověrčivá nejsem. 🙂
Tak ty zvládáš denně hodinovou prochajdu?To já už po hodině plynulé chůze docela slušně funím
😅 Ale je pravda,že já chodím se psem v terénu a v tom sněhu se brodit je namáhavější,než někde po chodníku,nebo tak. 🙂
Na ten předčasný porod jsem se dr ptala,říkala,že cukrovkářky v žádném případě by nemněly přenášet,ale že pokud placenta pěkně funguje a mimi neni moc velké,tak se porod nevyvolává do 40tt.A moje mimi je váhově naprosto v normě,tak uvidíme.Od toho 37tt budu chodit na poradnu každý týden a dr to u mně bude víc hlídat.
Lili se nedivím,že se bojíš o ségru.Švagr bydlí v Hošticích u Opavy a taky jsou jen kousek od vody.Mají spravený domek a před pár lety byli taky zatopení. 😖 Snad se to nebude letos opakovat.
Jak jste to pořešili se sousedem??
Monali ,věřím,že ty různé vyšetření vám pomůžou a že už brzy se budeš taky pěkně kulatit.Když jste objednaní na konec března,tak to už půjde i Lili do Nativu a budete těhulkovat spolu!!A pak se přidá Lajci,mimco a ostatní kočeny..........Plivu jeden velký bacil.TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Já jedu za chvilku na bazén,tak se jdu připravit.........pa pa

lilienka
17. únor 2010

ahojky holky
tam jsem zbitá jak kůn-jsme myla okna a řekla si že udělám jen jedno patro a pak jsem si řekla,když už to mám rozdělané....no udělala jsem je všechny. Zrovinka mě štve manža-našim dnes zapojili net a ted mi tatka volal co má dělat s mailem apod,tak jsem mu to vysvětlovala a jelikož jako starší člověk je mírně nahluchlý,tak jsme mluvila nahlas -no a manža se dívá na olymp.a dal si to nahlas....řve to tu jak tur,no naschvál! 😠
se sousedem jsme nevyřešili nic-se nám asi vyhýbá či co,ale starosta volal,že až skončí mrazy,tak nám to opraví.
Holky to je úplně úžasné jak se tu bavíte o porodu 🙂 je to takové "normální a pro mě uspokojující"-asi mi šibe 😀
tož já zase mizím-po telefonu to vysvětlit nejde,tak tam musím dojít 🙂 pa pa

lajcikova
18. únor 2010

ahojik všem
moc vas zdravim,sem na neschopence,kvuli psychice,nějak toho je ted moc. ☹ bohužel sem se složila,tak sem doma,ale je to ještě horši.v ponděli jdu už do prace,radši.moc si z toho šoku nepamatuju jen to co mi řikala segra.......

jinak s tim mužem co ma toho syna,pořad se tam řeši ta jeho bejvala,takže nevim jak to dopadne???koho nakonec vybere?jestli mě,nebo matku od sveho syna???nevim a fakt mě to haže na dno.....

ale nepřišla sem vam zkazit naladu,koukam že se to holkam už bliži ty porody,moc vam přeju štěsti,a snažilkam jednou tolik,u mě se nic neděje a kdo vi jestli se vubec dit bude????tak krasnej mrazivej den vam přeji a mam vás moc ráda iveta

michule
autor
18. únor 2010

Ahoj holky.
Ivi - tak to na tebe dolehlo??? Já se ani trošku nedivím. Muselo to ven. Prožila jsi v krátké době velké změny a stres a tělo si řekne o oddych. Hlavně ( i když to je blbost a jenom slova ) se dej dokupy. Taky toho drahého nechej řešit jeho minulost nebo popřípadě budoucnost. Ty se tím nenervuj. Máš toho za sebou dost a i když to může být bezva člověk, na to vše musí přijít sám, zda chce tebe, ať se o tebe popere, a pakliže chce zpět svou bejvalku, tak ať si ji nechá. Jsi mladá kočka, která nebude čekat na jediného chlapa. Přeji ti moc štěstí. Možná tě fakt práce z toho dostane, ale nezapomeň, nejsme stroje a takový skrytý strašák ve formě depresí není sranda. Tfuj tfuj tfuj - plivu ne tebe štěstí. 😉 My tě máme taky rádi!!!!! 😀
Lili - tatík má net? A co, pochopil to? Úplně si dovedu představit svou mamču, která borok nechápe ani funkce mobilu. Pokaždé se hlasí - prosím. Já ji říkám, že to má na displayi to jméno a ona, že nemá čas se na to dívat a navíc na to ani nevidí. No a princip internetu nechápe vůbec. Oni jsou ti naší ,, staříkové ,, fakt ze starých škol. Mamka nechápala princip skypu, že kolik se za to platí, když tak pořád volám ségře. Vždycky se u toho šíleně pobavím. Ale ne všichni jsou stejni. U nás babičky v práci měly zájem o net a některé to neskutečně bavilo.

Jinak já na poradně - ani nemám náladu o tom psát. Ráno 2.30 jsem začala špinit, tentokrát krev. To už jsem tedy nespala a byla nervozní. Doufala jsem, že se snad nic neděje s palcentou ( díky te mé tromboze!!! ). Počkala jsem po II.hokejové třetině 😀 ( aspoň něco mě z toho dostalo, jsem šílená fanynka ) a jela jsem do nemocnice. Monitor na výbornou. Malý živočich kopal o 106. V ordinaci to všechno na MUDr vysypu a ona se musela jít poradit se starším a zkušenějším kolegou ( ona sama má po škole ). Čípek už nemám, branka mělká, otevřená na prst. Odešla mi kompletně hlenová zátka ( to byla ta krev ), rodit můžu každou minutu, ale i nadále - nerodím. Průtok pupečníkem Ok. Říkám jí, že jak dlouho mě nechají přenášet? A ona, že tak zhruba 7 - 10 dní. No šla jsem do vývrtky. Říkám ji znovu, že jsem trombofilik a že mám strach z trombozy placenty ( opět jsem moc četla ) a ona zase šla za starším MUDrem. Takže po poradě, kdy prý s takovýma pacientkama nemají zkušenosti mi řekla, že v pondělí mám dojít, raději i s taškou a uvidíme. Nemusí si mě tam nechat, ale kontrolována budu každý den. Dále se ji ptám na odtok plodovky, zda může odtékat postupně a že prý může, ale to by se miminko chovalo jinak. To moje je nevychované a nechtělo se nechat fotit. Pořád ji uhýbala. Řekla mi, ať ji donesu vložku ( slipovou a použitou ) a že uděláme test. Tak jsem ji z kabinky donesla intimku a ona na ni nalila nějaký sajrajt. No a plodovka to není, jen to ze mě všechno tak postupně odchází.
Holky jsem otrávená jako nikdy. Došla jsem a spala do teď. Mám radost když mě někde píchne a v zápětí zklamání, že to přejde. Jsem fakt úkaz.
Evi - kdyby jsi viděla a slyšela jak já funím! To je masakr, ale dávám to. Tak ráda bych viděla ten kočárek. Víš co udělaly holky na jedné diskuzi? Poslaly si fotky na mejlík, ta jedna ji to zmenšila, polslala zpět a ona si to pak do alba uložila. Klidně mi na mejlík pošli všechny fotky co chceš zmenšit a já ti je odešlu zpět a ty si je uložíš. ( Ježiši - doufám, že to zvládnu když se tu tak nabízím!!!! ) 😀 😀 😀 😀
Tak jsem se zase rozepsala. No jdu se za chvilku podívat na trenink od mladého a cestou se stavím do MC Donaldu na ,, kapučínko ,,. Takže holky, hezky zbytek dne a zase kouknu.

evkaa25
19. únor 2010

Čauky.
Lajci,to je přirozené,že když toho ted na tebe bylo tolik, to psychika nezvládla.Vždyt člověka mnohdy rozhodí naprosté prkotiny,natož odchod manžela a vůbec vše kolem dokola,co sis prožila.Snad se to brzy uklidní a tobě bude dobře.
🙂
S tím tatínkem toho syna,bych se snažila to moc neřešit.Vždyt to chce trochu času,moc brzské závěry taky někdy nebývají dobré.A hlavně neni to jediný chlap,no ne?!? 😀 😀
Lili,ty umyté okna ti teda docela závidím.Přes ty naše už témněř nejde vidět. 😅 Ale já už se na to nějak necítím.Možná až si budu chtít jak Michul vyvolat porod. 😀 😀 😀
Michul,to tedy koukám,že by tě nechali přenášet 7-10 dní.Ale když už ti odešla ta hlenová zátka CELÁ,tak myslím,že bys mněla vážně rodit každou chvilku.
To je moc dobře,že už si tě tam v pondělí radši nechají.V nemocnici to sice neni nic příjemného,ale raději at tě kontrolujou,aby se nic nezanedbalo,když jsi trombofilik.
To tě tam kontroluje tak mladá dr?Že se musí chodit radit?Já vím,že žádný učený z nebe nespad,ale ´to by na mně asi nepůsobilo moc dobře.Je ale pravda,že já ve většině věcí přehnaně plaším. 😀 😨
Michul,tak díky za nabídku s tím albem.Jestli ti to tedy nebude vadit,nafotím kočík a pošlu ti to na mail. 🙂Příští týden mají děcka prázdniny a přijede mi tu můj 15letý synovec,tak se pokusím ho spacifikovat,aby mi ukázal,jestli to teda bude umět,jak se ty fotky zmenšují..........Na mně lajka je to vážně docela nadlidský výkon. 😖
Jinak já dneska zase mněřím glukometrem cukry v krvi,at vím co mám v pondělí dr říct a jsou zvýšené,ale naštěstí v normě.Ale to si vážně nemůžu dát ani slazený jogurt. ☹No cítím se pořád taková neuspokojená a hladová,ale pro mimi všechno. 😉

fandra
19. únor 2010

Ahoj holky.Děkujeme moc všem.Jak se Vám jinak daří?Co ty Michul a Evko jak se cítíte?A co ostatní holky?Koczurko malý je moc šikovný.Jinak u nás je to klasika-přebalit,nakrmit,překonat prdíky atd.Je to náročné,ale stojí to za to.Všem přeji hezký večer.

lajcikova
19. únor 2010

ahojik,děkuju za ty slova no ja vim že namam tlačit,sem jak splašena kobyla,hruza.ale fakt sem se zamilovala,a nevim co stim???snažim s ebyt trpěliva,ale moc mi to tedy nejde,to vubec.

jinak to složeni,no bylo toho moc namě,zdenek,ted to s radkem a nakonec mi volala maminka člověka kterej měl jit na operci am leukemii,a na konec upadl do komatu,a ja se od jeho mamky dozvěděla že mě už 2roky miluje,a ja to vubec netušila,to mě prostě složilo na zem.řikala že se probudil zeptal se jen kde sem a usnul znovu do komatu.jako hruza holky, ☹ ale je mi už lip.jen musim byt trpěliva s radkem,ale je to moooc těžke.

nic jdu,jedu ze segrama na pařbu 😀 😀 😀 😀 jdu lovit chlapy 😅 tak hezkej večer berušky

koczurka
20. únor 2010

AHOJKY VŠEM!!!

Určitě už to většina holek víte,ale já jsem drbna a snad to Michulce nebude vadit že tu radostnou zprávu tu písnu.
Dneska pár minut po půlnoci se narodila DARINKA 😵 😵 😵 .Vítáme Tě mezi námi Darinko a přejeme hodně zdravíčka a štěstíčka.Ať se Ti na tom světě líbí!Michul,moc gratuluji ještě jednou mamino. 😵
Už se těším na fotečky.

koczurka
20. únor 2010

Jak mi večer přišla ta zpráva tak jsem byla tak dojatá že jsem si radostí poplakala a pak jsem na holky tak myslela že jsem nemohla spát. 😀 😵 Pak jsem vzpomínala na to jak jsem já porodila,jak to bylo krásné a jak jsem se cítila a myslela na Michul jak se cítí a tak. 🙂 Určitě taky nemohla usnout protože se těšila na ráno až jí Darinku donesou. 😵 😵 😵

mimco
20. únor 2010

Já jsem tušila, že se něco děje 😵.
Michulko, obrovská gratulace, ať Vám dělá Darinka jen samou radost 😵.
Mějte se moc hezky.

evkaa25
20. únor 2010

Ahojky................
Já taky moc moc gratuluju Michulce k Darince!! 🙂 Taky mi přišla sms před druhou.Já jsem si ji přečetla ve tři,když jsem šla na záchod a byla jsem tak dojatá,že jsem neumněla vůbec usnout. 🙂 Taky jsem si poplakala. 🙂 🙂 🙂
A já tady bonznu i Darinčiny míry:3,65kg a 52 cm.No prostě nádhera!!Přeju jim hlavně zdravíčko.Jak mamince,tak Darince. 🙂

larri
20. únor 2010

Michulko,moc gratuluji.Mám na obou rukách postavené chloupky 😉 a slzy štěstí v očích.

A už se těším na fotečky. 🙂

lajcikova
20. únor 2010

michulko beruško moooooc gratuluju,přeju mooc zdravička,krasy at ste obě v pořadku 😵 😵 😵

mimco
20. únor 2010

Já už to nevydržím. Dnes ze sebe udělám špatnou, stejně, jako to uděla Ilii5, ale nemůžu si pomoct.
Asi po druhé se vyjádřím k Lajčíkové.
Naposledy jsem se vyjádřila, když Tě opustil manžel, bylo mi Tě líto, muselo to být těžké.
Teď tedy po druhé a naposled.
Píšeš, že jsi se psychycky složila, jsi na dně a musíš být na neschopence.
Umírá ti kamarád (člověk jak píšeš) na leukémii, který tě miluje.
V zápětí máš hned další odstavec plný smajlíků, že jdeš se ségrma na pařbu lovit chlapy.

Nezlob se, ale jelikož máme svobodu slova, dovolím si napsat, že většinu tvých příspěvků ignoruju, ale tenhle mě praštil do očí. Je to zvláštní a moc Ti to nebaštím.
Každá z nás to nemá lehké. Ale některé věci mě nepřestanou udivovat a tvůj poslední příspěvěk mezi ně rozhodně patří.

Toto je můj názor, hodnotit tvou osobu mi nepřísluší, neznám Tě osobně a ani po tom netoužím.

Je mi jasné, co těď bude následovat, že mě tady ukamenujete.
Ale prostě tohle je trochu silné kafe i na mě a nevidím důvod proč nenapsat svůj názor.

petista
20. únor 2010

Ahoj holky, tak se průběžně opět hlásím s tím, že jsme opět v bojové pohotovosti 😵
Michul, moc gratuluji, vítám Darinku na světě a oběma přeju jen to nej... 🙂
Všem těhulím přeju, ať jim to rychle utíká.
Lajci, nemáš to jednoduché 😔 Mimco, řekla bych, že tady si opravdu může napsat každý svůj názor a kamenovat tě rozhodně nebudu 😉 Já už ale raději po zkušenostech své názory vyslovuji velmi opatrně, nikdy člověk neví všechno 🤐
Koczi, malej je krásnej 🙂
Fandro, rovněž tobě opožděně gratuluji.
Jinak zdravím všechny ostatní - Moni, Lili ... Jste rovněž některá v průběhu boje?

lilienka
20. únor 2010

michul-OBRRRRRROVSKÁ GRATULACE!!!!!!! Taky jsem dost dojatá jako holky tady 🙂 snad jste to zvládly obě v pohodě 🙂
Peti-vítám tě tady 🙂 my budem bojovat od dalšího měsíce.Ještě nic neberu a už se mi bouří hormony-to bude veselo 😅
Mimco-já tě kamenovat nebudu 🙂
božínku-já mám dnes pěkný den-díky Darince 😵 😵 😵 😵

evkaa25
21. únor 2010

Ahojky všichni. 🙂
Pořád na Michul a Darinku myslím,jak se asi mají v porodnici,jak zvládají kojení a tak.Ale určitě vše klape a Michul nám tady později napíše,jak vše probíhalo. 🙂
Je super,že se vás tady ukázalo tolik.Ahojky Larri,jak ty se máš??A Peti,takže kdy jdete do boje?Asi budete zároven v akci s Lili a Monali. 🙂 Budu moc moc držet palečky!!!Věřím,že ted už to vyjde.Když rodila Koczurka otěhotněla Michul,Ili a já................ 🙂 🙂 🙂
Fandro,malý je nádherný!!Musí to být tedka kolotoč,kolem mimi,ale určitě se to časem ustálí.Sama jsem zvědavá,jak to budu zvládat. 😕
Dneska jdu na návštěvu k našim a pak musím jet něco nakoupit.Doma už nějak nemáme co papat.I když s tou mojí dietou toho zas tolik nepotřebuju. 😅 Hlavně když je doma ovoce a zelenina.Ale manžel už chudák nemá do čeho hryznout. 😅 😀
Zdravím všechny.............Mimco,Lili,Koczi,Lajci.........