Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

michule
autor
23. kvě 2008

Smil - děkuji a srdíčko už bude co nevidět vidět a třeba i několik srdíček, že?? 😀 😀 Pak čekáme na splav bacilek!!!!
Mimco - taky jsem byla jako poslední a všechno to ukončovala, takže znám pocit, když holky pomalou slavily a já se nervovala před třídou. Ale pak budeš šíleně šťastná, neboj, pak to oslavíme na srazíku. Já mám ráno scio testy a odpol jdeme na srazík, určitě se přijď podělit o dojmy. Budu na tebe strašně moc myslet, budou to nervy.
Koczurko - srazík platí, i Mimco přijde, to je jasné!!! 😎 A zbytek holek se snad taky přidá, že Gabi???? 😀
( děkuji za mejlík a už se těším - U HODIN ) 😀 😀 😀 😀

ili5
24. kvě 2008

Ahoj zlatíčka.Omlouvám se,ale nešel pc,protože kabelovku vzala jiná firma,tak jsem byla bez.Narychlo jsem to pročetla,přeskakovala jsem,nebo je toho požehnaně.Vidím,že s tím Olomoucem se to vyhrálo,že?Já to pořád odkládám a jak nyní čtu,tak je čekačka teda dlouhá,asi tam hned v pondělí zavolám,ať mě kolem sprpna taky vemou.Mám tam 4 zmrzlé,tak je alespoň budu chtít převést a ty odběry,no nečekala jsem,že to bude tak dlouho trvat.Napište mi kde se ten sraz koná,a v kolik,zase u hodin?Nechala bych se tam odvést.Michul ty už máš mimina převezené,napiš mi prosím od začátku postup a kolikrát už jsi tam byla a co ti dělali,děkuji moc.Já to sice tady četla,ale je vás tu nějak víc,nové jména,tak mám ještě v tom guláš.Jinak se budu snažit nezanedbávat tady diskuzi 😎 .papa

koczurka
24. kvě 2008

AHOJ HOLKY!!!

Mimco,Tobě držím moc,moc pěsti na pátek!Budu taky na Tebe myslet,určitě to zmákneš v pohodě a v sobotu to oslavíme. 😉 Teda pokud to stihneš a dorazíš,doufám že jo,bylo by to moc fajn.A příště se hloupě neptej jestly můžeš 😠 😀 ,to je snad jasné!!!
Gabi,co Ty doufám taky dorazíš! 😅
Ili,určitě doraz!Sraz je u hodin,čas ještě není určen tak navrhuju zase jak minule v 17h??????????
Michul,taky doraz určitě i kdyby později tak určitě jo?Vím že nezklameš. 😉 😀 Když tak Ti pošlu moje tel.číslo abys věděla kde jsme.Taky se moc těším až zas pokeckáme! 😀

HOLKY?TAK V KOLIK SI DÁME SRAZ U HODIN?TŘEBA ZAS V 17H JAK MINULE?
Napište jak Vám to vyhovuje.

michule
autor
24. kvě 2008

Ahoj holky.
Koczurko - jasně, že příjdu. Budu prostě v 17.00 u hodin. Ty scia mám ráno v 9h. takže já jsem bez problému. Těším se na vás, protože už jsem úplně vypadla z normálního světa a teď se ho nemůžu dočkat. 😀 😀 😀 😀
Ili - doufám, že ti to vyjde!!!!! No a má cesta - z OL volali do OV, kdy mi asi přichystají zmrzlinky. No a já jsem pro ně jela, předali mi je v kontejnéru, no a vyrazila jsem do OL. Tam jsme při jednom odevzdali ,, náboje ,, a jeli jsme domů. Je fakt, že paní embryoložka tam je zlatá, že je nesla do boxu opatrněji než já. Prostě přístup tam je zlatý a sama se pomalu začínám těšit, až tam zase naběhneme.
Takže holky - zatím pa a jdu se projít s mlaďochem a vychutnat vzdoušek už ne jen z balkónu!!!!! 😀 😀 😀

sidonie
24. kvě 2008

Ahoj holky , nechci se vtírat , ale zajimalo by mně jestli je někdo z Vás na FN OL . Já jsem tam přestoupila z gyncentra Ov . Mám domluvenou schůyku na 14.7. Dřív nemají volný termin . Můžete mi napsat , jak jste tam spokojení ? Děkuji .

michule
autor
24. kvě 2008

Sidonie - copak tady se někdo vtírá. Jsme na jedné lodi, takže jaké vtírání. Jsme tak na půl, někdo ve FN a někdo ve Fertimedu. Já jsem z FN a byla jsem u doc. Oborné jen jednou a zatím jsem moc spokojená. Holky ti napíšou více. Je to prostě úplně jiné v gyncentru. O 100%. Moc ti přestup schvalujeme 😀 😀 😀

gabka14
24. kvě 2008

Ahoj holky!!! 🙂 🙂

Michul tobě velká gratulace za složení zkoušky dospělosti 🙂 🙂 Vždyt je úplně jedno, že až teď...já taky maturovala tak pozdě. 😀 😀 😀

Holky s tím srazíkem ještě nevím....zkusím to domluvit s tou kolegyní, jestli mi to vymění. 😔 Moc ráda bych se s vámi zase sešla.

gabka14
24. kvě 2008

Ahoj Sidonie....já jsem taky na FN OL a jsem velmi spokojená. S Ostravou se to nedá vůbec srovnávat. Tak jak píše Michul, je to prostě něco úplně jiného. 😉 😉 😉 Ten přístup k pacientkám je tam úplně jiný,lepší. 😉

sidonie
24. kvě 2008

Já jsem objednana k Dostalovi , tak jsem zvědava . Hrozně moc si přeji miminko a jinou cestou už to bohužel nejde . Říkam si , že naděje umíra poslední . Zkusím to 3krát a pak ☹ . I bez dětí se da žít , ale pořád něco té ženě chybí .

ilci
24. kvě 2008

Sidonie - Dostál je suprovej 😉 ale já si nemůžu stěžovat na nikoho 😀
tak ať vám to klapne

konka
25. kvě 2008

michul: gratuluji ke zkousce z dospelosti.

sidonie: ja sla do fertimedu, kratsi cekaci doba.. sice me nejdriv zarazilo, ze u kazdeho vysetreni byl nekdo jiny, ale clovek si zvykne. kazdopadne se zadarilo, ( teda doufam, jeste mit srdicko) tak i tobe. uvidis. zatim taky nebudu plivat bacilky, uvidim co mi reknou zitra... jsem fakt zvedava

sidonie
25. kvě 2008

Ahoj . A ten Fertimed fumguje Jak ? Myslim tím co se tam platí a tak všeobecně .

sidonie
25. kvě 2008

konka : moc Ti přejí , že se Ti zadařilo . Já si ještě ten měsíc počkám a pak se ukaže . Po zdravotní strance jsme oba v pořadku . Jsem zhruba 8měsicu po operaci a mám za sebou i lazně , tak jsem v podstatě připravená . Už aby byl červenec .

konka
25. kvě 2008

sid,: ve fertimedu jsme platili poplatech 500.- jako vstup, pak ISCI je 7000 /my to museli, manzel ma spatne spermie) nariznuti obalu vajicka pred transferem 3000 ( to uz nemusis, zalezi jen na vas, ale ja jsem starsi rocnik a mela jsem malo vajicek) a narkoza 500, tzn. to co by me v ostrave vyslo na 17000, tak tam na 12500. ja stimulovala fostimonem, ktery proplaci pojistovna, ale musi ti ho nekdo pichat, ma skvelou sestricku na gynde, ale jinak byli mili i na fifejdach na pohotovostni gynekologii, taky me obcas pichli. musis sice pocitat ty cesty, ale zas na druhou stranu, oni po, st a pa ordinuji i v porube na fakultce.

princ
25. kvě 2008

Ahojky všem ....
já taky chodím do Fertimedu... ceny jsou super ... mě v OV řekli cenu 26. tisic i s léky tak nevím co mi všechno chtěli dělat .. po 2 návštěvě jsme to vzdali s manžou .... ve Fertimedu jsem platila za vstup 300 .... , ISCI 7000 ... asistovaný hacting 3000 ... a anestiziologa 500 .... takže když to sečtu 10 500 nás to stálo ... nepočítám cesty a regulacní poplatky a jestě doplatky na některé léky a repecty .....
Teďkom mám týden po transferu a čekám jestli se z toho něco vyklube ... mám 2 vajíčka .... na kontrolu jdu 4.6. do Polanky .... takže potom zase pisnu co a jak .... papa a užijte neděli .... 🙂 🙂

konka
25. kvě 2008

princ: tak gratuluji k mimiskum, mas nejake mrazacky, ja zadne nemela, pri OPU mi vytahli jen 2 vajicka, nastesti obe se oplodnila a kolik se jich uchytilo se dozvim nejspis zitra 😀 ja ti mam pocit, ze za vstup 500, ale je to mozne tech 300, uz mi to nejak splyva, tak oni oteviraji jeste pobocku v polance a ktere dny tam budou? tak budou mit dve pracoviste jedno v porube a druhe tam?

sidonie
25. kvě 2008

princ:gratuluji , hodně štěstí ať to vyjde .

konka : děkuji za ceny . Teť se musím jen rozmyslet kam , ale nejspiš to zatím nechám na tu fakultku . Mějte všechny krásné odpoledna .

princ
25. kvě 2008

konka: děkuji, v mražáčky žádné nejsou , měla jsem jich celkem 5 ... z toho 2 byli auva ... 3 se oplodnili ale jak se vyvíjeli tak jedno bylo 3 buněčné .... takže zůstali 2 a ty jsem si nechala zavést .... Určitě za vstup 300 , protože jsem takový poctivec že si všechno píšu .... Těsně před transférem v sestrerně se sestřička na kontrolu ... a já jsem jí řekla jestli by to nemohlo být v Ov že to mám blíž, tak mi řekla v Polance .... ale já nevím přesně kde to je ... budu tam v pondělí 2.6. volat ať mi řekne přesnou adresu ...manžel docela moc jezdí po okrese tak zná každý kout .... přibližně ví kde ale není si jistý .... takže uvidím v po .... potom napíšu ....co a jak ....

sidonie: tady jsou ceny

Fertimed Olomouc
Ceny v centrech

Vstupní poplatek 300,-- Kč
Poplatek za objednání 30,-- Kč

Úkony nehrazené pojišťovnami

Anestézie 500,-- Kč
ICSI (pro 6 oocytů) 7000,-- Kč
ICSI (pro každých dalších 6oocytů) 1000,-- Kč
TESA/MESA 9000,-- Kč
AS asistovaný hatching 3000,-- Kč
sperma dárce 500,-- Kč
kryokonzervace embryí (zamražení) 1500,-- Kč
odmražení embryí 1500,-- Kč
prodloužená kultivace (nad 48hod.) 3000,-- Kč
skladování spermií (za 3měsíce) 500,-- Kč
vyšetření teploty varlat 200,-- Kč
zamražení spermií 150,-- Kč
transferový katetr 1500,-- Kč
nocleh se snídaní 300,-- Kč

papa 🙂

konka
25. kvě 2008

princ, tak ja doufam, ze to v porube zatim nezrusili.. zitra tam mam jit, tak snad tam budou 🙂

smilers
25. kvě 2008

Zdarec devcata, jstese tu konecne rozkecali🙂 konko drzim palce at to zitra vsechno klapne 😉 princ no ja mela 4 vajicka oplodnena a z toho jsem si dala 3, to posledni bylo jen dvojbunecne, ale jinak mam v sobe jedno 3 bunecen s blastocystouz a 2 ctyrbunecne ( teda pokud jde vse ok, tak uz maji kluci vicebunecnost😀😀)

lilienka
25. kvě 2008

ahojky holky.Tak se taky s mužem snažíme-skoro2roky a nakonec mi zjistili vroz.vadu ☹ tak můžem jen uměle.nemám s tím žádné zkušenosti,tak mám obavy co mě čeká.hledala jsem nějaké gyncentra na netu a chtěla jet do Ov,ale jak tak čtu,tak na ně každý nadává,takže asi Olomouc.Můžete mi dát vědět,které je lepší? Jestli nemocnice nebo Fertimed? Budu moc vděčná za každou radu.Mějte se.pa pa L.

konka
26. kvě 2008

lilienka: to zalezi asi na cem se rozhodnes, ve fertimedu jsou kratsi cekaci doby nez ve fakultce, ja chodim do fertimedu. maji pobocku i v ostrave, ale jen po, st a pa.. jinak musis tam. coz je nekdy narocne, ale da se to zkloubit. ja jsem se rozhodla pro zmenu z gyncentra, ne ze bych byla az tak nespokojena, ale me "presunula" i ta cena. v olomouci jsem zaplatila o pulku min a to jsem do toho zapocitala i cestu. ale je fakt, ze zase se ti pokazde venuje treba jiny doktor. to ja snasela spatne, ale uz jsem si zvykla 🤐 😵
tak drzim palce a IVF se neboj, ja se bala snad uplne vseho, ale nakonec to strasne rychle uteklo, ono se hlavne jedna o ruzna vysetreni. u nas je problem v manzelovi, mozna proto to slo tak rychle a za dva mesice jsme stimulovali

lilienka
26. kvě 2008

konka.díky za info.Stejně je to smutné,co všechno člověk musí podstoupit ☹

konka
26. kvě 2008

lilienka.. smutne to je, ale budme rady za tu moznost.. pred 20 lety by se nam o tom asi mohlo jen zdat, ale je fakt, ze tenkrat mozna az tak velke problemy nebyly anebo se o nich nemluvilo. ale uvidis, povede se a kdyz uz tak treba hned dva najednou .-D a to pak bude radosti..

smil: jak se citis? je ti dobre, ja nemam zadne tehu priznaky. je to divne, ne? ale ty uz jsi zase testovala 😀 no ja radeji uz ne... doufam, ze dnes uslysim neco hoooodne pozitivniho 😵

princ
26. kvě 2008

Ahojky..... Smilers tak co jak je??? já jsem si dneska zkoušela dělat testík a je tam jenom jedna čárka .... 😢 dneska to je 8 den po ET .... moc bych si přála 2 čárky ... 😉

ili5
26. kvě 2008

Ahoj holky,prosím napište mi číslo do fakultky a ke komu se mám objednat,kdo je tam dobry?Třeba do interní pošty.Chtěla jsem tam dnes zavolat,ale nemůžu najít to číslo,tak se ozvěte a zítra tam budu ráno volat.Díky,pypy

konka
26. kvě 2008

princ: to je jeste moc brzy, nez se bobisci uhnizdi a zacnou produkovat hcg tak to trva... vydrz holka.. ikdyz ja byla taky strasne netrpeliva... a den et se nepocita 😵

smilers
26. kvě 2008

AHojky, princ, je me uplne normlane, kdybych si nedelala testy, tak ani nevim, ze v tom jsem 😀 😝 krome teda nafouklychprsou 😀

princ no ja osmej den mela tu carku fakt neviditelnou, postupem ti to zacne silit, hlavu hore 😉

princ
26. kvě 2008

Holky díky za podporu, ale ..... už bych ji taky ráda tu druhou čárku .. ... mě trošku bolí prsa ... tlak a taky trochu nafouknutá ... tak doufám že to něco znamená ... 😉 😉

smilers
26. kvě 2008

princ hlavne se moc nepozoruj, rikam kdybych si nedelala test, tak ani nevim, ze se neco deje 😉 a neboj u nekoho ty carky jsou pozdeji, nemuzeme se kazda srovnavat, kazda mame telo nastavene jinak a hlavne je to individualni 😉 takze v klidu a miru si uzivej