Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

koczurka
8. čer 2008

AHOJ HOLKY!!!

Fandro,chci se zeptat,to se můžeš objednat všude na tu lapárku nebo jen v Olmíku?Jinak já mám za sebou jeden pokus.A Tvůj by to byl který pokus?Jsem zvědavá co? 😎 😀
Michul,aha tak konečně už tomu rozumím s tou imunkou.To jsi šikovná že piješ ten kontryhel a užíváš babyplan.Já neužívám nic. 😒 Asi taky začnu.No já myslím že u většiny párů příčinu zjistí ne? 😕 Jinak by to vyšetření nemuseli ani dělat.No budeme věřit tomu že jo. 😀
Už aby jsme jeli do toho Olmíku pro ty výsledky,jsem nedočkavá jak...už aby jsme věděli na čem jsme.Mám hrůzu z těch výsledků,asi by mně to položilo kdyby nám zjistili ještě něco.

gabka14
9. čer 2008

Ahoj holky!!! 😀
Tak jsem se na tu genetiku teda objednala do Poruby, jdu tam 3.7.Ale to nevadí, myslím si, že ty výsledky budu mít asi mnohem dřív, než kdybych teď jela tam, kde byla Michul.

fandra
9. čer 2008

Ahoj holky.Koczurko na tu laparku mne poslala doc. Oborná a to kvůli podezření na endometriozu.Jinak mám za sebou také jeden pokus i s KET.Michul určitě to tak není,protože jsme chtěli nechat udělat i tu imunologii,ale bohužel nebylo vyslyšeno.Takže dělá se zvláště.Jinak máš pravdu, nejdříve ty zuby a pak se posuneme dále.Raději si počkáme,postoupíme postupně ty vyšetření a pak na to půjdeme.Nemá cenu něco uspěchat.Holky držte se a pěkný den.

konka
10. čer 2008

ahoj holky, tak s tim srazikem me to mrzi, ja bych prisla, ale byl to spatny cas, kdy nemam vychazky...

tak jinak mame potvrzene srdicko, takze plivu obrovske tehu bacily... a uvidite, za chvili vsechny budete mit velky brusek.. 😵

ilci
10. čer 2008

holky, na imunologii se standardně neposílá, to při opakovaných neúspěších, potrácení apod.
ale vím, že holky z FN se objednávali do Plzně k Ulčové, pak se imuno dělá ještě v Praze

koczurka
10. čer 2008

AHOJ HOLKY!!!

Gabi,já jsem taky byla objednaná za měsíc po zavolání.Ale ty výsledky budeš mít určitě rychleji než tam.
Fandro a to se můžeš objednat kdekoli do nemocnice na tu laparku?Třeba v místě bydliště?
Konko,díky za bacilky,doufám že se nás všech chytnou. 😀 😉
Ilci,díky za informaci,už v tom máme aspoň pořádně jasno. 😎
Michul,opět absence. 😉 😀

gabka14
10. čer 2008

Ahoj holky!!! 😉 🙂

Konko díky za bacilky, doufám, že se tu všichni nakazíme 😀 😀 😀

Koczurko, no to si myslím, že ty výsledky budou mnohem dřív než tam.Já jsem volala včera a objednaná jsem dřív než za měsíc 😀 😀 , tak doufám, že to tak rychle bude i s těma výsledkama.Už se moc těším zase do Olomouce, jsem moc zvědavá, co nám tam zjistí.Ale jsem z toho i docela nervózní.

smilers
10. čer 2008

KOnko gratulka k srdicku, no me ceka dalsi UTZ zitra a tam se snad dovim, co a jak, takze prskat definitivo budu zitra😀

gabka14
10. čer 2008

Ahoj Smilers, držím moc pěstičky na zítřejší UTZ, věřím, že všechno bude v pořádku 😉 😉 .A těším se na další bacilky.Dneska plivala Konka a zítra přijď naplivat ty, jo? 😀 😀 😀

ili5
10. čer 2008

Ahoj Fandro,já taky byla na laparce a mám endometriozu,takže jsem neprůchodná.Laparku si můžeš nechat udělat v místě bydliště,kterému lékaři důvěřuješ.Jsem objednaná 21.7. do Fa.Tam se dozvím jak s převozem atd.asi to bude zdlouhavé,nejkratší doba by byla v OV,ale nepromrhám zbytečně zmrzlíky,když to tam mají hluboko.Jsem zvědavá jak dlouho to vše bude trvat a ty odběry...Zatím si papíry v OV brát nebudu a pojedu bez nich,nebo si mám pro ně zajet a jet už s výpisem?
Smilers,zítra budeš plivat určitě,držím pěsti.Tys byla na 1.et?Máš 3 miminka jestli se nepletu,tak napiš a drž se. 😉

smilers
11. čer 2008

Ahojky , muzu Vam rict, ze mam hlavu jak balon, jen staci kopnout, mame potvrzene UTZ, ze cekam trojcata a vsem tlucou srdicka 😉

za 3 tydny me ceka dalsi UTZ, kde se provede screening a pokud zase priroda nezasahne a nezastavi vyvoj jednoho z nich, tak me ceka to nejhorsi rozhodnuti v mem zivote, proc ja musim met vsechno tak slozite ☹

ili ja jsem po prvnim IVF

gabka14
11. čer 2008

Ahojky!!! 🙂

Smilers moc gratuluji a to hned třikrát!!! 🙂 😉

michule
autor
11. čer 2008

Ahoj holky.
Smil -to je prostě pecka. To jsem tady ještě nečetla. Strašně moc ti gratuluji a ještě pořád jsem z toho v šoku. Moc ti držím palečky k dalšímu rozhodování. Je to asi mazec, co? Ale nadruhou stranu to je prostě PECKA. Když mi poprvé zaváděli 3 embryjka tak jsem se ptala, jaká je pravděpodobnost, že se ujmou všechny 3 a paní embryoložka mi říkala, že žádná, že se to moc často nestává, ale že se projistotu zavádějí 3, no ty jsi ten příklad, že se to prostě stane. Buď statečná a opatruj se.
Gabi - to jsi udělala moc dobře, že jsi se přeobjednala, kdybych to já věděla, tak tak nikdy nejdu, to jsem ještě nezažila, tak dlouho jsem nikdy na nic nečekala, ani na nové boty od drahého 😀 .
Koczurko - já normálně pořád něco vymýšlím a jsem na tom ještě hůř, než když jsem chodila do školy. Prostě jsem si nakoupila pernamentky na cvičení a chodím poctivě cvičit, aspoň nevymýšlím kraviny. Tak teď jsem, ale napsat musela, jelikož jsem pořád s pusou otevřenou na monitoru, nad zprávou od Smil. To je trojité štěstí 😀 😀 😀 , šílenství.
Ili - žádný papír z Ov fakt nepotřebuješ, já jsem plašila, ale nakonec MUDr. Oborná si stejně udělá všechny vyšetření svoje, takže nic mít nemusíš. Převez v klidu jen zmrzlinky, ty jim tam nenechávej!! Pokud by, ale chtěli vědět, kdy jsi byla na 1 IVf a jaké léky jsi na to brala, tak to asi budeš muset udělat. No a připrav si za výpis 200,-. Alespoň po mě to chtěli. 😠
Tak se holky těhuly držte a my čekatelky snažilky - pevné nervy na nekonečné čekání!!!!! 😀 😀

michina
12. čer 2008

AHoj holky, můžu se zeptat na názory z ostravského centra? Jájsem byla totiž rozhodnutá jit do Fertmedu do OL hned, vynechat Ostravu i přes to dojíždění, ale máme 2 auta, takže snad to bude v poho. Jak to zvládáte s tím dojížděním, je to maso, anebo cokoliv jen ne OV? Můj gynekolog mi řekl, že je to v podstatě jedno, že všechny cestra mají úspěšnost stejnou.. Ale kolegyně, co se mnou v lednu ležela na laparce z OV taky utekla, nic tam s ní pořadně nedělali. Odešla do Fertimedu, řádně ji vyšetřili a ted je 12tt, na 1.IVF. U nás to jde taky jedině IVF a tak bych se chtěla rozhodnout správně, ale nevím. Poradíte mi? Díky moc. 😉

gabka14
12. čer 2008

Ahoj Michino,ptáš se nás na náš názor na Ostravské gyncentrum, ale tady jsme většinou všechny přeběhlice z Ostravy do Olomouce. Je pravda, že úspěšnost je většinou všude stejná, ale taky jde o přístup doktorů k nám, ale o tom jsme tu už hodně psaly.Hlavně na stránkách Ostravské gyncentrum, tak zkus si najet trošku dopředu a něco si pročíst.Ono to rozhodnutí je hlavně na tobě.Já jsem své první IVF absolvovala v OV a neúspěšně, ale kvůli toho jsem z OV neutekla.Šlo tam o přístup.Jak to chodí ve Fertimedu, to nevím, já jsem se rozhodla pro fakultku v Olomouci.Záleží hlavně na tobě samé, pro jaké centrum se rozhodneš. Moc ti přeju, aby ses rozhodla správně. 😉 😉 Zkus si teda přečíst pár názorů trochu vepředu, možná ti to aspoň trošku při tom rozhodování pomůže.Hodně štěstí!!! 😉 😉

michina
12. čer 2008

JJ, četla jsem tu diskuzi celou. Jak zvládáte to dojíždění z OV do OL?

konka
13. čer 2008

ahoj michino: ja chodila do gyncentra k dr. Jarosovi, spokojena jsem s nim byla, ale tak nejak celkove ne, ted uz to s odstupem casu tezko dokazu popsat, ale kazdopadne jsou daleko drahsi nez ve fertimedu, kam jsem presla. v gyncentru mi rekli pribliznou castku 23000 a tam jsem zaplatila necelych 13000 a v tom mam zapocitane i cestovani autem. oni maji pobocku v polance v po, str a pa. na prvni pohovor jsme ale museli do olomouce, cekaci doby na prvni navstevu nejsou dlouhe, vzali nas ani ne do mesice. neprebirala jsem si ani zadna vysetreni ani zpravu. jen jsme prisli s manzelem. vsechna vysetreni udelali znova. a na ivf jsem sla za dalsi dva cykly. u nas nedoporucovali IUI, protoze manzel ma velice spatny spermiogram. preji ti hodne stesti pri rozhodovanií a hlavne aby bylo korunovano uspechem. 😵

michule
autor
13. čer 2008

Ahoj holky.
Michino - tak už tady máš dva názory, no a myslím, že všechny bychom psaly totéž. Prostě Ostravské gyncentrum je špatné. Proto jsem taky všechny utekly. Zatím nejlepším důkazem toho je Konka a doufám, že se brzy přidáme - do jedné 😀 . Komunikace v Ol a Ov se nedá vůbec srovnat. Nevadí, že se nám tam nepodařilo otěhotnět, ale vadí to, jak s námi zacházejí, nekomunikují, nevyšetřují. Prostě byla to ztráta času a peněz. No a teď si myslím, že jsem všechny spokojené, alespoň co se týká chování sestřiček a lékařů. No a to dojíždění není zas tak šílené i když....., dá se to v pohodě zvládat. Pohodlnější to bylo zajet si do Ov a být za chvíli doma, ale co se dá dělat, musíme pohodlí vyměnit a za odměnu nám snad bude vytoužený úspěch. Ceny zatím nevím, jsem ve fakultce v Ol, ale Ostravě jsem 50tisíc už darovala, takže to už neřeším a přestala jsem i počítat. Hlavně se rozhodni dobře, já za sebe říkám, OV ne - nikdy, raději ,, maso ,,dojíždění 😀 do OL.
Koczurko - takže já absence???? Ne ne, ty tu nejsi 😀 😎 🙂 😉 .
Konko - jak se cítíš těhulko?? 😀
Gabi - jak je doma?? Máš prostě prázdniny, co? Jen si odpočiň!!! Myslím, že to potřebujeme 😎 všechny.
Přeji vám kásný víkend, já odjíždím do Zlína a v neděli se tady mrknu, jak jsme na tom. 😀 😀 😀

michina
13. čer 2008

Díky moc za info, holky. Taky se asi přikláním k dojíždění, řádému vysvětlování, dobrému pocitu, že mají zájem. To je to co chceme, máš pravdu michule, díky.
Myslím,že už jsem rozhodnutá, dám pak vědět a přidámse k vám do klubu. Třeba se tam někde potkáme 🙂

konka
14. čer 2008

michul: no jakse citim, tak nejak normalne.. akorat divny pocit od zaludku, tak kdyz jim, tak zmizi a kdyz nejim tak tam zas je, takze jim porad a manzel rikal, ze radeji na vahu stoupat nemam 😠 no snad to prejde.

michino: jen bych ti chtela rict,ze ve fertimedu mi jedine vadilo, ze dr. se tam stridaji, nebudes mit nikdy jednoho, ale na druhou stranu jsou tam 7 dnu v tydnu, coz gyncentrum neni a kdyz chodis k nejakemu dr do ov, tak stejne neni kazdy den. takze sice v ol te bude vysetrovat pokazde nekdo jiny, ale na druhou stranu budou ti vzdycky k dispozici, ja mela odber vajicek v sobotu, to by se v gyncentru stat nemohlo. ale mam kamaradku, ktera byla s gyncentrem spokojena a otehotnela. rozhodnuti musis stejne udelat sama 😀

smilers
14. čer 2008

Nazdarek holky, tak jak jsem slibila tak tu prsknu pro stesti, ale doufam, ze zadna nebudete met trojcata😀

prssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssskkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam

koczurka
15. čer 2008

AHOJ HOLKY!!!

Smilers,to je velikááááánskéééé štěstí že se chytla všechna miminka!!!Moc,moc,moc gratuluji!!! 😀 😀 Opatrujte se! 😉 😅 A díky za prskání,doufám že to pomůže.
Michino,přesně to co napsala Michule o přístupu a tak,tak to samé bych Ti napsala taky...prostě s tím co napsala plně souhlasím a je to pravda. 😉 Tak přeju ať se rozhodneš správně.
Michul,tak jsis odjela užívat víkendu jo?Teda Ty se máš.Já jsem včera byla na těch kolech a ujeli jsme spoustu kilometrů takže dneska nemůžu skoro ani sedět jak mně bolí zadek z toho sedátka.No holt nejsem zvyklá na takové jízdy,ale jinak byla sranda a počasí bylo taky ideální. 😎 😀 Tak pak napiš jak jsis užila Ty víkendu a tak ju?
Zatím papa....

gabka14
17. čer 2008

Ahoj holky!!! 😉 🙂

Začaly jsme to tady pořádně flákat, že? ☹
Smil díky za bacilky, snad se tím nakazíme co nejdřív. 😀

koczurka
17. čer 2008

AHOJ VŠICHNI!!!

Jak se všichni máte,že ani nepíšete?Venku škaredě,tak co děláte?

koczurka
17. čer 2008

Já se neskutečně nudím,zase fotbal v telce takže mazec. 😒 😀

konka
19. čer 2008

koczurko, dnes je ale krasne, vid? no vyrazim do prace v zabkach a jako vzdycky urcite sprchne :-d tak kde se holky toulate.. to uz jste vsechny odjely na dovolenou, nebo dochazi dech? 😵

koczurka
19. čer 2008

AHOJ HOLKY!!!

Konko,dneska je fakt nádherně,jen aby to vydrželo i přes víkend.Žabkama nic nezkazíš,přinejhorším budeš mít vylej,nalej. 😀 😉
My jedeme na víkend někam za Bečvy,už se moc těším.Jede nás tam docela hodně tak bude kopec srandy.Navíc to je s plnou penzí takže pohodička.
Jinak dnes mi volali z genetiky že mi posílají výsledky doporučeně.Jsem se strašně lekla že nám něco našly,protože říkala sestra pokud něco nebude v pořádku tak mi budou volat.No to je rychlost,jsem fakt překvapená.Tak jsem hned volala do Olmíku že mám ty výsledky a pozvala nás do poradny na 30.července.Už aby to bylo.
Zatím se mějte holky a PIŠTE už konečně!!! 😀 😉 😎

michule
autor
19. čer 2008

Ahoj holky.
Koczurko - to je paráda, fakt jsou rychlejší než pendolíno 😀. To já se tam dostano s tou ,, fifejdskou ,, rychlostí tak příští rok. Jinak jsem byla taky v OL, ale za účelem přijímaček na výšku. Takže vlastně nic nového, pořád plaším. Včera jsem se ovšem dozvěděla bezva zprávu...jsem přijata do Opavy na výšku, takže zase důvod slavit. 😀 😀 😀 😀 ( proto pořád nemám čas tady napsat 😀 ). Víkend budeš mít parádni, tak budu na tebe myslet, jak si hezky užíváš. 😀 😀
Konko - ty chodíš do práce?? Myslela jsem, že máš nemocenskou alespoň první 3 měsíce? Opatruj se těhulko!!!!! 😎 😀
No a já kdybych napsala ,, holky pište ,, tak jsem asi bláznivá, že?? Já která to taky tady pěkně zanedbává, ostuda jsem , fuj!!!! 😉 Všem moc hezky večer.

ili5
19. čer 2008

Ahoj holky,zase mi jde na chvíli pc,tak se rychle ozývám a dočítám,moc jste toho nenapsaly...Já jdu do Fakultky 21.7.Jedu na dovču 4,7,a 20.7.se vracím,tak to hned spojím s Fakultkou tu dovču.No ale jak tady čtu jak to dlouho trvá,tak mám strach,že to do vánoc nestihnu 😀 .Myslela jsem,že v září by už to mohli zavést,no uvidíme,hlavně aby se zmrzliny chytli,ještě v jakém stavu vůbec budou,na nový pokus už nepůjdu,protože na to nemám,tak snad se to povede.Tak se mějte a zas čučnu jak pokračujete. 😉

konka
19. čer 2008

michule: nemocenskou mam, ale ona ta prace nepocka.. jinak studuju dalkove v opave.. a to studijni je fatk hruza.. ale kazdopadne gratuluji na jaky obor ses dala?

koczurko: my taky jezdime kazdy rok na becvy, ale prostredni, tento rok opet... 😀

ili. vyjde to.. plivu na tebe obrovsky bacil.. ale upozornuji, momentalne trpim zacpou a ta prijmena neni, ale porad lepsi nez zvraceni, ne? 😀