Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

ili5
12. zář 2008

koczurko,teda taková úroda,to bys mohla i něco podarovat 😀 .Po prvním ivf se ti tak nedařilo,že ti nezbylo na ket?Tělo si odpočalo a vidíš jak se daří.Kolik si jich necháš zavést?

koczurka
12. zář 2008

Tak jsem se trochu prospala a jsem tu.Já měla při prvním ivf jen čtyři nebo pět,už si nejsem jistá.Právě proto jsem moc nedoufala že bych jich měla víc.Břicho mě bolelo hned po probuzení a pak to trochu přešlo a teď mně zas začlo bolet a dost. 🙄 Ale to vydržím. 😉 Hlavně že už tu punkci mám za sebou. 😵 V neděli určitě napíšu jak budu vědět,do té doby se budu modlit.
A kolik si nechám zavést?No co nejvíc budu moct,třeba všechny jestly budou dobré. 😀 😀 😀 😉

koczurka
12. zář 2008

Jo a ještě je zvláštní to že to co mi nahlásila dr.Oborná při posledním ultrazvuku(myslím ten počet),tak tollik jich fakt bylo,že ani jedno neprasklo. 😨

konka
12. zář 2008

koczurko, vyborna nosnice jsi 😀 gratluji, to budou i mrazacci a za dva tri roky bude sourozenec .-D

lilienka
12. zář 2008

páni-21-teda to seš fakt dobrá.Já jich měla jen 8.Z toho 3 vydrželi až dokonce-měla jsem tu prodlouženou kultivaci.Dali mi jen 2 😒

koczurka
12. zář 2008

Holky,díky.To doufám že mi zbyde něco do mražáčku,aby kdyby se to nepovedlo tak ať můžu jít na KET a nemusím znova stimulovat.
A jak je tobě Lili?
A co ty Konko,co Adélka kope,kope?
Ili,darovat nee.Já si je nechám všechny radši. 😀
Michul,třeba nám to fakt výjde a půjdem zároveň. 😉 To by bylo fajn.

michule
autor
12. zář 2008

Jsem tady. Koczurko - to si piš, že ti vyjde na zmrzlinky, ale nebudeš je potřebovat, neboj. Ne teď, pak jen na sourozence, jak psala Konka. Já si myslím, že ti je budou zavádět dříve, nejspíš v pondělí. Já se tam opět projedu v úterý a pak se snad dočkám, to ty už budeš ležet a oddychovat s miminkama.
Holky - já si nemyslím, že se můžme nějak rozhodnout kolik embryí chceme zavést. Mylsím si, že oni prostě ví co dělají a já jsem podstoupila 2IVF a 2KETy a vždy jsem měla zavedené 3 embrya. Ani se mě nikdo neptal. No, snad to v OL bude jiné.
Jak jsi psala Koczurko - klidně ať je tam dají všechny, že?? 😀 😀 Hlavně, že bude vyhráno.

lilienka
12. zář 2008

celkem mi je fajn-jen se cítím jak před mens. 😒 tak nevím no.Mě se doktorka ptala kolik jich chci,ale mám vroz.vadu,tak mi doporučila max 2.Já bych si je tam dala snad všechny 🙂 To bude sranda,jestli mi vydrží obě 🙂 Nevím jak bych vydžela další stimulaci atd.Holky musíme to vydžet.

michule
autor
12. zář 2008

To máš pravdu LILI - ta stimulace mě taky strašně vyčerpávala. Já bych se normálně musela pořádně psychicky připravit na to svoje třetí a vlastně poslední IVF. My jsme strašně statečné. Co my musíme všechno vydržet, že?
A neboj, drž se. Zítra referuj.
Mě se nikdy neptali, fakt, vždy zněl ortel - tři a snad se jedno udrží. Poprvé jsem měla úplnou hrůzu když mi dávali 3, ještě jsem se ( naivně ) ptala, jestli se můžou uchytit všechny a tehdy mi embryoložka řekla, že šance je malá a vidíš Smil ( z diskuze OL ) je jasným důkazem, že všechny 3 se ji udrželi a navíc psala, že dnes zjistili, že všechny 3 jsou holčičky.

koczurka
12. zář 2008

Jé ahoj,to jsme se sešly pěkně! 😀

koczurka
12. zář 2008

Lili,no to by byla sranda kdyby vydržely všechny.Nejdřív nic a pak dvě najednou,no to musí být docela nápor že?Ale je jasné že by nám to vůbec nevadilo že? 😀 😀
Michul,to si musím pročíst tu Ol diskusi,to je super s tou smilers.Tři holčičky. 😵
Jinak s tím počtem nevím,možná se zeptají možná ne.Pokud se nebudou ptát tak se zeptám já.

michule
autor
13. zář 2008

Ahoj holky.
To je venku, ale zima, ani to sluníčko už nehřeje, že bychom jsme tady už měli podzim? No a zase 5 měsíců šedo, fuj. ☹
Lili - tak co, testovala jsi? No tak piš!!!!
Koczurko - je to možné, že se budou ptát, já jsem sama zvědavá. Však uvidíme. Není možné, že z toho počtu se nenajde jedinný silný jedinec. Musíme doufát a myslet pozitivně. 😀 😀 😀

konka
13. zář 2008

ahoj holky, hezky vikend preji..

michul: ja takove pocasi zboznuju, ale asi jsem divna .-D i tu unorovou brecku 😵 nejsem stavena na vedra, takze ja si to uzivam a dokonce se mi nejak lepe dycha..

koczurko: chapu, ze nechces darovat, ja bych darovala v pripade uspechu a v zaloze bych jeste mela mrazacky na sourozence.. skoda, ze ja zadne nemam, ikdyz v mem veku je to mozna lepsi 😵

lili: bude to dobre, vydrz, kdy se teda chystas testovat, dnes je 10den po Et ne?

michule
autor
13. zář 2008

Konko - ani se nedivím, že ti toto počasí vyhovuje. Mít bříško v takových vedrech, vždy jsem ty těhulky litovala. Ty pořád píšeš, že v tvém věku....já myslím, že jsem nejstarší z celé diskuse 😀 . Ani si to nějak nepřipouštím, takže o věk tady nejde. My nestárneme, to jen naše děti. No ne??
😀 😀 Představa, že musím všechny letní věci uložit, vytáhnout zimní a tím myslím i celý botník, ta to mě úplně šokuje. No a teď jdu vařit, pak zas nahlídnu.

lilienka
13. zář 2008

ahojky holky,takže test mi nevyšel ☹ ...pár slziček bylo,ale uklidnuju se tím,že je ještě brzo.Chci se zeptat-mohly jste začít"další várku" hned po nezdaru nebo se muselo určitý čas čekat? Já takové počasí taky mám ráda--žádný hic a když se člověk více oblíkne,tak vydrží sedět na zahradě u horkého čaje 🙂

michule
autor
13. zář 2008

Lili - však uvidíš. Třeba je fakt ještě brzo. Každopádně - nevím, jestli máš nějaké zmrzlinky? Pokud ano, tak KET se může dělat hned. Na další IVF musíš mít asi 3 měsíce pauzu, ať se tělo dostane zase do klidu. Alespoň já jsem musela takhle čekat. Zkusíš zase zítra, třeba se // objeví. Moc bych ti to přála.

lilienka
13. zář 2008

žádné zmrzlinky nemám 😖 3 měsíce-to je doba! ach jo

konka
13. zář 2008

lili, treba je jeste brzy, neves hlavu, koukni se po terminu, jestli se tam nekde nevylihla.. jinak jakou jsi mela znacku testu, ne vsechny jsou tak citlive, jeste neves hlavu

lilienka
13. zář 2008

byl to obyč.test z Globusu-nějaký comfort-manža ho kupoval 🙂 mám ještě jeden v záloze,tak ho vyzkouším až příští týd.Moje povaha není stavěná na velký příděl zklamání a ted ten půlrok byl přímo úrodný na totok.No nic jdu kuchtit 🙂 a díky za podporu holky

konka
13. zář 2008

lili, ja si myslim, ze nejspolehlivesji je mamatest. neves hlavu. nic neni ztraceno

koczurka
13. zář 2008

AHOJ HOLKY!!!
Teda vy jste se dneska rojzely. 😅
Michul,musíme myslet pozitivně a věřit.To by bylo aby nebylo.Jsme přeci bojovnice nevzdáme nic bez boje. 😉 😵
Konko,o sourozencích jsem nepřemýšlela,chtěla jsem mít vždycky jen jedno dítě.Ale člověk nikdy neví že? 😀
Lili,třeba je to fakt ještě hodně brzy.Kdyby to šlo tak brzy zjistit tak by nás na testy krve zvaly dřív ne?Ještě neztrácej naději. 😉

ili5
13. zář 2008

Ahojky lili,je mi to moc líto,ale zkus zítra znova.menzes si nedostala,tak šance je furt.Vy pořád píšete ,že jste staré,ani nevím kolik je komu let.Tak se pochlubte,ať vím co je u vás staré 😀 .Já si myslím,že jsem furt mladá a mám 34,tak asi taky uberu 😒 .Tak pište věk. 😉

michule
autor
13. zář 2008

Je...to se nás tu objevilo.
Ili -mě je taky 34, no vlastně už mi moc dlouho 34 nebude,mám to za pár. Já si, ale taky připadám dobře. Tolik toho máme ještě před sebou!!! 😀 😀 😀 No ne??
Koczurko -to si piš, bojujeme ze všech sil. A budeme.

koczurka
13. zář 2008

AHOJKY!!!
Mně je 28 a nepřipadám si nijak. 😀 Ale 34 není vůbec ani náhodou moc. 😉

konka
13. zář 2008

holky, tak me je 36.. takze fakt nejstarsi? 😀 matka pluku? 😝

ili5
13. zář 2008

konko,psalas,že si stará?Myslela jsem,že před přechodem a ty jen 36 😀 .To není žádný věk,jo 50 to už je věk pro jinou diskuzi,takže máme času....

ili5
13. zář 2008

konko,ty jsi otěhotněla hned po 1.icsi?Nechce se mi vracet a hledat to.

konka
13. zář 2008

ili 😀 ja se citim mlada, ale nekdy i na 100 😀 jinak jsem otehotnela pri svem prvnim ivf, meli jsme ISCI i AH, dr rikal, ze preci jen mam starsi vajicka (sprostak co? ja takova mladice) a ja opravdu mela pri opu jen dve, takze jsem unikat a dr rikal, ze je to zazrak, protoze z manzelovym spermiogramem, pod 500000 je to fakt sila, ze se to povedlo, ale holky jsou silne, takze adelka bude opet po me a kdyz se zakousne , tak uz se nepusti 😀 chudak manzel..

ili5
13. zář 2008

konko,to máš obrovsé štěstí,jinak jsem se dívala,že ty sperma má tvůj takové jak můj,ten má jen 5%.A chodíš do Fertimed?Holčičku bych si taky přála,jednu mám,ale je už velká 15. 😀

ili5
13. zář 2008

jinak jsem se dívala na ty jeho sperma pozpátku v diskuzi,aby se někdo nedivil.... 😀