Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

gabka14
2. říj 2008

Tak se Princ asi nepotkáme. 😀 😉 Ale moc držím pěstičky, ať máš hodně vajíček. 😉

lilienka
2. říj 2008

já byla na genet.2x -poprvé jim to nějak nešlo a z druhého ještě nemám výsledky...

koczurka
2. říj 2008

AHOJKY,
Gabi takto je rychlost...super tak ať se mimískům u tebe líbí. 😉
Lili,ne já nejsem vdaná...ale už o tom uvažujem. 😵 To je docela divné že nečekali na výsledky z genetiky. 😕

koczurka
2. říj 2008

A gabi,to ti budou dávat všechny tři? 😨

gabka14
2. říj 2008

Koczurko já jsem pochopila, že jen dvě.Ale co s tím třetím?Zamrazit ho je asi zbytečné, když je jedno. 😕 🙂

koczurka
2. říj 2008

No možná ti dají tři. 😀 Ale to pochybuju...

gabka14
2. říj 2008

Koczurko a tobě ať to všechno dobře dopadne.Jak dlouho jsi ležela po ET?Jak dlouho ti v OL doporučili, že máš ležet?

lilienka
2. říj 2008

svatba je super-byl to nejštastnější den v mém životě.No nádhera 🙂 byli jsme i u genetičky a ona řekla,že i kdyby byl nějaký problém,tak by jsme to určitě zkusili-a myslím,že má pravdu-já bych do toho šla.Však je potom odběr p.vody kdyby něco.

gabka14
2. říj 2008

Taky si nemyslím, že by mi je daly všechny. 😀 😀 Uvidím zítra.

koczurka
2. říj 2008

Jé fakt jsis tu svatbu tak užila?No tak to je super.Tak jdu do toho... 😵 😅

koczurka
2. říj 2008

No to bude překvápko Gabi... 😀 už se těšíš že?

lilienka
2. říj 2008

bylo to něco úžasného-vše se vydařilo.Až na to,že mám švagra celkem hnupa a furt dorážel na kapelu,tak bylo fajn.Myslím,že se všichni bavili.

gabka14
2. říj 2008

Už se strašně moc těším 😀 😀 a věřím, že se to obejde bez těch komplikací, co jsem měla v prosinci.Jak dlouho jsi teda ležela po ET?

koczurka
2. říj 2008

No doufám že si to taky tak užiju.A jak dlouho jsi vdaná?A po kolika letech jste se vzali?

koczurka
2. říj 2008

Já jsem ležela v den transferu,na druhý den jsem jen uvařila oběd no a třetí den jsem už víc chodila a dělala drobné domácí práce.A to jsem měla ten hyperstimulák takže jsem víc ležela.

koczurka
2. říj 2008

Je Gabi ty máš fotečku. 😵 😀 😅 😎 😉 🙂

gabka14
2. říj 2008

Holky zatím ahoj...k večeru tu ještě nakouknu 🙂 😵 😉

koczurka
2. říj 2008

Pěkná fotečka...

gabka14
2. říj 2008

No trošičku jsem si hrála. 😀 😀 😀

koczurka
2. říj 2008

Lili,ty máš taky samo moc pěknou fotku.Tak pa Gabi...

koczurka
2. říj 2008

Michule má určo nefunkční net zase.To není možné že by se neozvala. 😕 😨

lilienka
2. říj 2008

jsem už člověče 3roky a 5 měsíců-jéjej toto utíká.Jinak jsme se vzali po 2 letech. A jak dlouho jste spolu vy?
Dnes se mi celý den točí hlava-humus fuj.Uvažuju,jestli to není z toho že prakticky už 14 krvácím-jako ztrátou krve.To se prý někdy stává.
Gabi já musela ležet celý den,ale nejdůležitější je prý prvních 4-5hodin.A pak 2 dny klid na lůžku a pak už lehčí zátěž.

lajcikova
2. říj 2008

ahojte.lili moc mě to mrzi,myslela sem že to aspon tobě klapne 😒 chodim taky do fertasu,přišti tyden jim povezu zpravu z nemocnice 😢 vubec se mi tam nechce.a stim hcg,ja měla v ponděli 1400a v utery jen 600,takže konec,ale ja to věděla sem na zachodě viděla co za mě vypadlo,a doktor mi řekl v neděli že tam vidi 2těhu vačky,to teda nevim co viděl?nic je to za mnou,mame ještě jeden pokus ale to čekani na darovane,fakt nevim jestli to dam,nejvic mam hruzu že se to bude opakovat.tak se opatrujte,přeju hlavně psichyckou silu,je moc potřeba.

lilienka
2. říj 2008

Koczurko co je ten hyperstimulák?

koczurka
2. říj 2008

No já jsem s drahým už 12 let. 😀 Takže už jak manželé.Ta hlava se dneska točí i mně,špatný tlak nebo co.

lilienka
2. říj 2008

ze mě pořád něco valí-samé kusy.Taky mi řekli ze začátku,že vidí 2 váčky a přitom nic vidět nemohli....ty nemáš svoje vajíčka?-teda jestli to chápu dobře-dnes jsem nějak mimo.....já se cítím tak nějak až ledově chladná-jako vevnitř...možná že už jsem se vybrečela předtím a ted už hysterčit nebudu.Tak to se snad někdy potkáme ve fert.
Koczurko-12 roků....tý brd´o,já předtím chodila s klukem 6 a až pak jsem zjistila co je zač....brrrr.To manža je svatý i když taky má své chvilky.

monali
2. říj 2008

ahojte,
kdyby vám to moc nevadilo, ráda bych mezi vás občas nakoukla. Navíc jak koukám jste všechny popředu, takže mi bude každá vaše rada dobrá,
Minulý pátek jsme byli poprvé u Dr.Dostála, a mám z něho docela příjemný pocit a i vaše zážitky znějí nadějně.
A teď potřebuju poradit , jak se posílá krev poštou- to dám do balíku a pošlu? a jako expres nebo křehké, jsem z toho docela zmatená. Navíc 3DC mi samozřejmě vychází na sobotu, takže ráno ještě poletím na pohotovost, pak dám krev do ledničky, a potom k nám na oběd přijde celá rodina - manžel má narozky. No prostě super
☹ jestli budete mít chviličku prosíííím poraďte mi zatím dík

lajcikova
2. říj 2008

no lili,to se čisti děloha,stejně si ale myslim že tě pošlou na vyčistěni tak jako mě 😒 ale aspon vim že tam nic nezustalo.ne nemam svoje vajička,takže zase čekaci doba až pul roku 😢 taky doufam že tě potkam,je fajn znat lidi kteři vi jak se citiš 😉 ja už taky nebrečim už nemam co nejhorši bylo ponděli večer před tou revizi,ted sem celkem v klidu.v ponděli nastupuju do nove prace,musim mezi lidi,doma bych se užrala.zustali mi jen těhu testy,nejdřiv sem myslela že je vyhodim ale nakonec sem je schovala pod sošku andělička,nějak je nemužu vyhodit 😒 třeby časem.

jinak ja sem s manželem 11let,z toho od 2002manžele,tak aspon něco pozitivniho 😉

lilienka
2. říj 2008

monali,tak s tím ti já neporadím-to slyším poprvé.Mi to vždycky vzali u dr a výsledky poslali do centra...

lilienka
2. říj 2008

a to jsi brala pořád ten utroš? Mi říkal,že když tak to potom přestanu brát a odmenstruju.I když nevím jestli mám co poněvadž už nemám nejspíše dostatek krve.jo,ty testy mi taky zůstaly.....půl roku-to je doba.A proč tak dlouho?Jestli nějaké budu mít navíc klidně ti je dám zadara 😉