Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

koczurka
5. říj 2008

Michul,
to máte ale dobrotku dneska na oběd. 😝 My máme segoš a dělala jsem domácí kynuté knedlíky,dělala jsem je poprvé a jsou fakt dobré. 😵
To nevím jestly uspěješ s tím čekáník,ale možná jo.My jsme šly do obchoďáku,tam jsme se pomalu prošly,pak jsme šly na pizzu a bylo to.Tebe bolí dneska hlava a mně zase pobolívá břicho tak nevím,nevím. 😒

michule
autor
5. říj 2008

Koczuro - segoš miluju. Hned bych to vyměnila. Prostě kyselé zelí na jakýkoli způsob. 😀 😀 😀 No a s tím čekáním, já vím, prostě počkám, to je pohoda, když se nedá nic dělat, ale nechápu to. Proč jako bych si tam jednoduše nemohla zavolat? Stejně pokud je krev pozitivní, tak tě pozvou za dalších 14 dní a pokud je to negativní, tak se nic neděje, to už s tebou přece nepotřebuji mluvit. No prostě to fakt nechápu. Ale co, když už tam budeme, tak taky něco podniknem. Břicho - no tak to máme opět bezva den. Já myslím, že to můžu mít z málo pitného režimu. doma se nekontroluji, ale v práci vypiju na co příjdu. Nebo se mi může pomalu rozjíždět MS, před tím jsem jedna velká bolest - břicho, nohy a hlava. Báječná neděle, že?

lajcikova
5. říj 2008

ahojte holky,dnes je mi asi nejlip asi tim sluničkem,nalada se u nas lepši 😉 nejhorši sou večery a samota 😢

kocurko nepřivolavej na sebe takove hlouposti,ty tam to mimčo maš a basta! 😀
ja sem taky pořad četla o potratech a otom jak umiraj děti a podivej 😒 pozitivni myšleni je prej duležite 😉

gabka14
5. říj 2008

Ahoj holky!!! 🙂 😉
Koczurko tak jak psala lajcik...ty to miminko v tom břichu máš a ani se neopovažuj myslet, že ne!!!! 😀 😀

MichuL nezkoušela jsi ještě jednou testovat? Tak moc držím pěstičky, ať ti to dobře dopadne na krvi.No s tím čekáním tam to je ovšem děs. 😉 😉

koczurka
5. říj 2008

Ahojky,
Michul,s tím čekáním to taky pořád nějak nechápu,ale snad to svůj smysl. 😉 Segoš taky moc miluju,ale to nadýmání pak 😝 .Veškeré nadýmavé věci mi dělají problémy. 😀 😀 Zítra na Tebe budu strašně moc myslet,jsem s Tebou! 😉
Lajci,tak já už maslím radši pozitivně 😀 😎,snad to pomůže.A jak Ty s tou prací?
Gabi,co Ty užíváš pohodičky?Ještě nejsi přeležená nebo tak? 😀

lajcikova
5. říj 2008

no ma prace je na bodu mrazu 😖 asi pujdu dělat tu kur......... 😀 ne ted sem něco hledala na internetu,zitra to obvolam a uvidim 😉 to je vono pozitivni myškleni 🙂

koczurka
5. říj 2008

Lajci,tak to je škoda že Ti nevyšla ta práce předtím,ale nebyla jediná že? 😉 Na kur..... jo?Tak mi tam drž když tak fleka. 😀 😀 Moc,moc přeju ať se Ti něco zalíbí.Ale trocha odpočinku taky neuškodí,obzvlášť když zas za chvilku budou vánoce a zas ten vánoční zhon. 😖

michule
autor
5. říj 2008

Gabi - nedělala jsem si další test. Já jsem ani v ten pátek nechtěla testovat, ale jelikož jsem musela zaplatit ten sklípek z práce, tak jsem chtěla mít jistotu, jestli fakt pojedu. Teď vím, že jedu. To by se zítra musel konat zázrak. Jedno je pravda, že jsem se vždycky rozkrvácela ten 10den a teď nic. Nadruhou stranu mi tu mrchu můžou držet hormony. Pak se taky kamarádce stalo, že testy nic a z krve byla těhu. Já si prostě počkám na ten zítřejší ortel. No a hned vám po příjezdu napíšu. Za pěstičky děkuji. Ty se opatruj a lenoš co to jde, já to dělám do teď. Včera jsem se sice rozhodla žehlit a měla jsem co dělat hodinu a půl. UF. 😖
Koczurko - děkuji. 😀 😀 😀 😀 Jo a já už bych k...a být nemohla, v mém věku bych si nevydělala ani na suchý chleba 😀 😀 😀 😀 😀 . Díky za mou práci. No i když bych se taky nejraději ztratila třeba na 3 roky 😀 😀 😀 😀 😀 .
Lajci - ty jsi nezaměstnaná nebo se do své práce nechceš vrátit? Asi jsi to už psala, ale opět jsem to možná zazdila. 😉

koczurka
5. říj 2008

Michul,ty kecko...vždyť jsi pěkná ženská a na svůj věk nevypadáš ani náhodou.Takže bez obav by jses klidně mohla přidat. 😀 😀 😀 Jo a pamatuj ,,Naděje umírá poslední " a zázraky se taky konají. 😉

michule
autor
5. říj 2008

Koczurkok - ty jsi zlatá baba - tak děkuji. Ano - naděje umírá poslední - fakt se toho držím.
Takže holky zítra odpol. jsem tady. Pa a všem hezkou noc, musím tu opět pustit omladinu. 😀

mimco
5. říj 2008

Ahoj holky,
pořád Vás sleduju.
Gabi - moc držím palce, opatruj se.
V té Olomouci se musí čekat na výsletky hcg. Jde vlastně jen o léky. Pokud je to pozitivní dostanete další předpisy na utroš atd. Bez výsledků Vám to prostě nedají. Proto to čekání. A tyky kvůli nemocenské, pokud by to bylo negativní, ukončí nemoc.
Jinak my jedem 13. 10. do té Plzně na imuno, tak jsem fakt zvědavá.
Zatím a opatrujte se.

lajcikova
5. říj 2008

michule no ja měla fakt štěsti.25.8sem ukončila prac.poměr a 8.9sem šla ne et.takže ochrana lhuta v prd...,no a ted sem měla nastoupit a asi z toho nic nebude 😒 řikam mam štzastne obdobi 😠 😢 zitra ti držim palce,ja řikam jak tam neni krev tak je to dobre. 😉

lajcikova
6. říj 2008

dobre ranko 😉
dnes to vypada na sluničko,tož uvidime 😉
sem tu dlouho neviděla lilienku 😕 snad je o.k. 😉

koczurka
6. říj 2008

Ahojky!
Lajci,taky jsem na ní myslela.Snad se co nevidět ozve.
Dneska to vypadá sluníčkově no,zrovna peru tak to pak pověsím ven. 😅

lajcikova
6. říj 2008

taky peru už mam jednu pračku venku,zapla sem myčku,a ted teda pujdu něco uvařit i když samotne mi to neleze. 😒 sem zvědava na michul,určo to je v pohodě 😉

lilienka
6. říj 2008

Ahojky děvčata
tak mám potvrzeno,že těh.nejsem.Ještě musím v pátek zas na krev a pondělí opět(i když nechápu proč),ale pak už půjdu do práce.Na další snažení počkáme2 měsíce a pak zase bude zkouška odolnosti mého duševního zdraví a nervů 🙂 jsem ráda,že to není mimoděl.Já vás tu holky stále sleduju,akorát jsem měla pořádnou depku,tak jsem byla radši ticho at vás"nenakazím".Zrovna si dávám domácí likér z černého bezu-je to výborné a nespíše se dnes asi speru😉držím všem palečky holky a víte co? Já se nevzdám a pořádně se o to mimi poperu 🙂

lilienka
6. říj 2008

jo koczurko-ty se nenatahuj! žádné věšení prádla.

michule
autor
6. říj 2008

Ahoj holky.
Zkouším pořád dokola zapínat net a až teď. No konečně. Takže hCG 0,5. To jsem čekala i když jsem měla malou dušičku při vstupu do ordinace pro výsledky. MUDr Dostál se chudák tvářil tak smutně když mi to říkal, že se mi chtělo brečet. No a ještě pořád mám nakrajíčku. Vím, že život jde dál a nejsem zdaleka jediná. Ale zdrbla jsem fest. Nemocenskou jsem neměla, takže zítra hurá do práce. Kolegyně si zítra odjíždí do Tunisu, celkem ji to teď závidím, tak budu dělat za nás obě. Jinak další IVF mám plánováno na 11. 12 - je to náš poslední pokus. Taky to nevzdáme a vzhledem k věku musím postupovat rychleji. Byly jsem 3 co nám to nevyšlo a jedné kočce ano, vylezla z ordinace strašně šťasná a já ji to tolik záviděla. Ale v dobrém, to je jasné. Ještě na vás kouknu, teď jdu opravdu pořádně vygruntovat.
Koczurko a Gabi - držte se.
Mimco - dopadne to dobře, pak třeba začneme stimulku společně.
Lajci - taky jsem si myslela, že pokud nekrvácím, je tam ještě šance, no a vidíš. Ty debilní hormony tu krev drží jako čert. 😀
Lili - speru se taky, ale až večer, teď mám kybl s vodou před sebou a po této akci nastává akce - rychlé vííííno.

lajcikova
6. říj 2008

teda holki to je kur...........v prd.....fakt mam zlost 😒 prej spravedlnost na tom světě.hovno.....jen cigoši ti nemaj problem otěhotnět a porodit. 😒 sem nesrana.ve středu jdu do fertasu tak sem zvědava co mi jako řeknou,jestli mě aspon nějake testy udělaj,přemyšlim konzultaci ve fn.no uvidim.kdyby bylo vic peněz tak jdu do brna kde se na darovane nečeka ale.....jak řikam štěsti chodi po horach a ne po lidech. 😖 prominte jestli sem sprosta ale fakt mam vztek na celej svět.

koczurka
6. říj 2008

Michul,to mně strašně mrzí.Jsem z toho všeho tady co se nám všem děje hodně smutná a vytočená. 😔
Holky držte se,já ani nemůžu psát...

michule
autor
6. říj 2008

Lajci - nejsi vůbec sprostá. Já se snažím zachovat dekorum, jinak bych nadávala, až bych toho KOŇE zrušila. 😀 Já s drahým pořád jen šetřím. Ty penízky na to máme, ale bohužel, někdy ani to nestačí. Cigoši neví co je to neplodnost. O tom se nedá ani mluvit. Vytírám, ale jak se mi nechce, jsem jak lenora. Kousek vytřu a jdu k netu. Hnus, fuj, ble. 😉 Říkáš, že v Brně na darované vajíčka nečekáš, kolik to stojí? Já jsem už chudší zhruba o 65 tis. Počítám do toho i tento nezdařený KET a cesty do OL. Já bych vlastně ani na kočár neměla, takže jestli to tak není náhodou lepší? 😀 😀 😀 😀

michule
autor
6. říj 2008

Koczurko - já se z toho dostanu. Byl to KET, víme, že ty jsou míň pravděpodobné než čerstvé. Takže ten poslední pokus už vyjde, jinak vysííííím. 😀 😀 Jdu hubnout. Nežeru a cvičím. Mám špek, že takový jsem neměla nikdy. Zhubnu a nakoupím si ..... asi nic, nemám za co. 😀

lajcikova
6. říj 2008

v reprofitu 33tisic a ve fertasu 15tisic.nas to stalo prvni ivf s mym jednim vajičkem 38tisic jelikož sem potřebovala haldu injekci 😝 no a ted to bylo 16500kčbyly v tom zmražene spermie,to nepočitam leky každej měsic na sliznici.no tak na ten kočar bych neměla ani ja 😀 přinejhoršim bych si vzala od segry malej ma 18měsicu,ale nejhorši by bylo že bych celej devět měsicu neměla přijem,tak to tak asi fakt mělo byt 😉

koczurka
6. říj 2008

Je fajn že neztrácíš humor. 🙂 Další pokus musíííí vyjít a výjde. 😉

lajcikova
6. říj 2008

😀 michul dobry sem na tom stejně,taky bych potřebovala zhubnout a moooooooooc a nakupovat bych šla ale taky nemam za co 😀 tak zase budu lapět doma 😝

michule
autor
6. říj 2008

Holky - já pořád dokola uvažuju, proč jako jedno dítě šlo úplně normálně, bez problému, těhotenství pohodové, porod ukázkový...a proč jako to teď ani neškytne??? Jako co se dějou v tom těle za změny? No to kdyby někdo věděl, že? Ale jedno pozitivum - techtle mechtle jsou za dveřma 😀 😀 😀 😀 - možná nás budou chtít po 2 měsících půstu vystěhovat - 😀 😀 😀 jééé. Zase plánuju a večer usnu jak nudle. 😒

michule
autor
6. říj 2008

Lajci - to je strašný bordel, že nemůžeš mít vajíčka od někoho známého. Jaké musí být, aby jsi je mohla přijmout? Vím, že jsi psala, že i segra by ti klidně darovala, v čem je do prd...jako problém???? Moje segra zase potřebovala někoho, kdo ji to mimi donosil, vždy otěhotněla v pohodě a hned, ale já už ji asi nepomůžu. Tak jak to bylo v zoufalých manželkách - těsto by bylo, jen potřebujeme kvalitní troubu. Já možná i kvalitní těsto 😀 😀 😀

lajcikova
6. říj 2008

😀 tak dobrou,manžel bude určo rad 😀 u nas si teda ještě počkame tak 5tydnu,chudak manža od 3.9 nic 😝

lilienka
6. říj 2008

tak si vás tu čtu a musím říct holky,že na tu kalamitu to zvládáme.I když nám nic jiného nezbývá,co?Jinak dnes mi dr řekl,že techtle můžeme mít,ale jen s kondomem-abych prý neotěhotněla-se mi chtělo chystericky smát-dyt k vůli toho tam chodím ne? 😀 Jinak Michul segra první neteř měla vše v poho a o tu druhou se snažili více jak 2 roky...lajci-to musíš tak dlouho čekat?To ještě nejsi v poho?

lajcikova
6. říj 2008

no ja v pohodě sem myslim,ale sem necelej tyden po revizi ☹ tak nevim prej bych měla dodržet šestineděli 😝 tak fakt nevim ve středu se zeptam.