• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

12. října 2014 
no evi nic moc jineho mi ani netzbyde.bylo to nevim co :angry: ale moc dobře vim že sem anoovulačka,tak se ani nedivim.to by byl zazrak,a ten je jen v pohadkach :wink: takže v lednu hura do fn,a posledni pokus před nami :wink:
4. pro 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
Lajci, no to se nedá nic dělat, zázraky fakt nejsou :frowning2: ale co leden je za chvilku a možná nakonec do toho všichni
spadneme najednou. :slight_smile:
Evko, práci máš náročnou, ale zase určitě krásně voňavou. A k té adopci, papíry jsme dostali na sociálce, domluvili
jsme si schůzku a paní - příjemná, nám dala k vyplnění hromadu papírů a ve zkratce řekla co nám asi čeká. Bavili
jsme se o dítěti do 2let, a v OV je čekací lhůta 2-3roky. A ty papíry - potvrzení příjmů, pracovní posudek,
zdravotní stav to má každý z manželů zvlášť, a potom ještě dohromady nějaký papír, jak jsme spolu dlouho atd.
Až jsou papíry pohromadě, tak se s ní domluví schůzka přímo u nás doma, zase se něco vyplní a ona potom už
oficiálně odešle žádost na úřad, a ti to zpracovávají. Potom jsou různé pohovory s psychologem, kolektivní víkendové sezení a kurzy , ale to už tak přesně nevím. Pokud by tě to zajímalo ještě víc, je tady diskuze Adopce,
tam to holky popisují.
4. pro 2008 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni diky,po deseti letech vim že to neni vubec jednoduche :frowning2:
ty jo u vas na ostravsku je ta čekaci doba kratkä u nas na olomoucku je 3-5let,my by sme chtěli ditě do 3let a je nam jedno jake pohlavi :wink: ještě zkusime ten posledni pokus a když nic tek jdem do adopce taky,manža se tomu trochu vyhyba,ale sam řekl že využijem co nam nabizi pojištovna a pak teda tu adopci.ale upřimně mam fakt strach,že anm ji neschvali :frowning2: mame dluhy atd.
4. pro 2008 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj, máte ještě jeden pokus, a určo už úspěšný.
Vždyť hodně lidí, má různé úvěry, hypotéky a kdovíco. :wink: Zatím to neřeš, však ono se to nakonec vyřeší.
A kdo jsou vlastně ti bobíšci na tvojí fotce?
Já mám spíše strach z těch psychologických testů, co když zjistí, že se vůbec jako rodič nehodím? :sweat_smile:
4. pro 2008 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsou děti od bratrance manžela,a ta holka v modre mikině to je od segry.
jo tak ty psychotesty vubec neřešim-sem magor a to nepotřebuju psychologa :grinning: a vy už mate podanou žadost?
4. pro 2008 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne zatím máme doma jenom ty papíry a ani je nemáme vyplněné, manžovi se do toho moc nechce pokud
je ještě naděje mít vlastní, a já na něho nechci moc tlačit, ale pomalounku pomalounku :wink: ho tak zpracovávám.
hlavně se mu nechce do těch skupinových sezení,se mu ani nedivím.
Ale co je dobré, kámoška si podávala žádost v září, takže počkáme jak to bude u nich probíhat, aspoň budeme
mít trochu představu do čeho jdeme.
Zatím se rozloučím, pádím z práce domů.
4. pro 2008 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky
na genetice jsme byli ve fakultce v porubě-proběhlo to úplně stejně jak jste psaly.Výsledky by měli být až koncem ledna,tak pak budu volat k dr.na ten další pokus.Sama doktorka mi říkala,že do Ov do caru nemáme chodit-když už to říkají i dr.....síla.Spát jsem šla před 9-sice jsem vstávala až ted,ale pořád jsem se budila.Jinak -s manžou se vidíme hodně málo-on dělá od 6 do 5,takže jak mám odpol.tak to vůbec-to si píšeme vzkazy co a jak :slight_smile: a 2x týdně má tréninky a v sob.zápasy. Já nevím,jestli bych měla sílu na adopci-děti miluju,ale geny jsou geny(jestli mě chápete)a právě proto obdivuju,ty co si děti berou.Ale jak tak ted uvažuju-vlastně-proč ne? jsem magor :sweat_smile:
4. pro 2008 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem :slight_smile:
Monali jsi moc hodná za ty informace o adopci.Chtěla jsem to zatím vědět jen orientačně.......Ještě s tím nejsem smířená,ale vím že bych do toho šla.Někdy v budoucnu.....Ted´ ještě budu bojovat :slight_smile:
Lili je vidět,že jsi narozená ve znamení raka jako já.Mně trvalo hrozně dlouho,než jsem se s tou myšlonkou na adopci smířila,ale myslím,že nakonec dětátko považuješ jen a jen za své,i když nemá tvé geny.Ale důležité je,že ho vychováváš TY a TVŮJ PARTNER.
A to ti říkala přímo dr,že nemáš lít do Ov?To je teda husté! :grinning:.Myslím,že všechny tady už jsme s Ov gyncentrem vyrovnané,co??? :grinning:
5. pro 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
no tady to teda žije! našla jsem nás až na 3.straně :astonished:
Evko, není zač, já taky doufám , že budeme mít vlastní bobíšky, ale kdyby náhodou... A jak si užíváš poslední volný den?
Lili, nejsi magor, adopce je něco tak vážného, že je třeba to promyslet :wink:
Dnes mi volali, ať si příští týden přijdu pro výsledky z genetiky, tak snad bude všechno OK .No a s tím OVgyncetrem
to je fakt nářez , když už varujou i doktoři. Ještě že už tam nejsme.
A co plánujete na víkend? My zítra vyrážíme po obchodech a v neděli se pustím do svých 3 druhů cukroví.
5. pro 2008 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
Monali máš pravdu,že si poslední den užívám.Jsou to docela fofry.Zítra mi totiž přijede na otočku návštěva z Čech a ségry z Ov a tatka s mamkou.Mám rodinu ve Vysokém Mýtě a zítra přijedou teta a babička,jestli se bude cítit a tři rezavky :grinning: to jsou tetiny pejsi.Mamka mojí fenečky a její ségra a teta.Ted myslím psí. :grinning:Moje teta má s nimi ( Irskými teriery)chovnou stanici.To mám v plánu i já s manželem uchovnit naši Trixi a aby mněla štěnátka.
Manža říká,že když bude mít naše fenečka štěnátka,tak se třeba na to tak upnem a nebudeme myslet na naše pářící se nezdary :grinning: a třeba se to pak povede,když se uvolní mysl :grinning: No to jsou ty chlapské teorie :grinning: :grinning: To bylo jen tak pro zasmání.
No a právě pro to,že my máme velkou zahradu,tak se zítra všichni sejdeme u nás :wink:
Tak já byla dnes na nákupech,uklízela jse a vařila..............No a večer jsou tady u nás Rockové Vánoce,tak tam jdem s partiou.Takže víkend fakt nabitý.No a v pondělí hurá do práce :unamused:
Holky doufám,že vám všem genetika vyjde OK....a všem přeju krásný Mikulášský víkend :slight_smile:
5. pro 2008 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik
ted sem dorazila od segry,chodily čerti a mikulaš :grinning: neteř slibovala jak o život,jsem zvědava jak ji to dlouho vydrži :grinning:
dnes sem udělal ořechy,ještě tam mam těsto na pracny-ale to až zitra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. pro 2008 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík, tak muže mám na pánské jízdě, tak jsem konečně tady.
Lajci, musím říct, že mám před tebou hluboký respekt. Osud si s tebou zahrává, ale ty jsi strašně statečná. Taky tě obdivuju, kolik toho pečeš. Já to vůbec nestíhám a hlavně se mi do toho tak moc nechce. Takže dělám to, co mě baví, tj. jeden perníček zdobím 10 min ...
Evi, máš recht, pěkně si to s manžílkem a partijou užij :slight_smile: No a zítra s rodinou taky, já mám rodinné srazy docela ráda, rodina je fajn, chtěla bych taky svoji, velkou, měla jsem v plánu 3 děti a tak to vypadá, že budu ráda, že bude jedno :unamused:

Holky, všechny vás obdivuju, že byste šly do adopce. Já na to nemám odvahu, bohužel v práci vidím jen ty případy, které nedopadly dobře, ale zase známí mají adoptovaného chlapečka a je úplně zlatý. No a je pravda, že vlastní dítě není zárukou ...
Monali, držím pěsti s výsl. z Gen
Na víkend jedeme do Prešova za rodinou, takže se objevím až v pondělí.
Evko, s těma pejskama budete mít veselo. Mně tedy bohatě stačí naše Ťapinka, takových ďáblíků víc, tak nevím
:grinning:
5. pro 2008 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti neni co obdivovat :frowning2: většinou si to obrečim někde potaji :frowning2: a věř že je to často,uplně mě dožira když vidim všem všechno vychazi-a ja?nic,dluhy,bydleni v prdeli a ani to ditě nemam.takže tak možna pusobim.ale opak je pravdou,ale bohužel i v realitě pusobim že sem silna,nedavam na sobě většinou nic zdat-na co zřidka kdy to někoho zajima,ten muj osud.
jo to pečeni jedu teprv druhy rok,asi starnu :grinning:

my o vikendu žadne plany,ja marodim a zdenula ma nočni :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže ještě dopeču ty pracny-a se....na to :rolling_eyes:
5. pro 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lajci, nás zajímáš :slight_smile: A držíme ti ( a si všechny navzájem) všechny pěsti, který máme. A klidně si doma řvi a tak, já to dělám úplně stejně. Všichni mi pořád říkají, jak jsem šikovná, jak jsem to zvládla, ale není to pravda :frowning2: Teď se např. psychicky připravuju na vánoční besídku, co máme s holkama z vejšky, vlastně posledních deset let nej kamarádky. Jedná má ročního prcka, jedna tříměsíčního a další čeká za měsíc. A to jsme začali mluvit a zkoušet prcka jako první, že se až divili, že tak brzo.
A stárneme všechny, u nás se to projevuju zejména na zahradě, dřív nás absolutně nezajímala, teď se na ní od jara do podzimku příjemně odreagováváme po práci a hrooozně nás to baví. Předtím jsem si v podstatě klepala na čelo, co ti lidi blbnou.
Moc se těším na srazík, takže příští víkend jsou plány jasné pro nás všechny :grinning:
5. pro 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
Peti, zdravím, dlouho jsi tu nebyla, asi fura práce,co?
Evko, to vypadá na super večer, potom napiš jak bylo. Jo a v těch příbuzných a psech mám teda totálně chaos :grinning:
ale hlavně, že se máte všichni rádi.
Lajci, Peti má pravdu klidně řvi. Ono to fakt pomáhá. A co ty,taky si slibovala čertovi, že už budeš hodná? :grinning:
Je fakt, že to máme blbý. Včera jsem mluvila s kámoškou, dlouho jsme se neslyšely a co byste řekly - je těhotná.
A tak jsem byla nadšená, gratulovla jsem jí, a doma večer potom bulila do peřin. Ach joo :frowning2:
Na příští týden se už taky těším, zkusím si sem dát nějakou fotku, abyste mě poznaly. A nevím jestli jsem to
už jsem psal a - jsem Monika.
5. pro 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ HOLKY!!!

Chtěla jsem se vás zeptat jestly náhodou by se ten srazík nemohl konat na SVINOVSKÉM nádraží???Je to o zastávku dřív vlakem jak holky pojedou a navíc to je blíž i pro holky co pojedou od Opavy autem.Co vy na to?
Já jen že to hlavní nádraží je v takovém zapadákově a nic tam poblíž není,jsem to probírala s kámoškou a kolem toho Svinova přece jen něco znám.Jak chcete ale,je to jen promyšlenější návrh. :wink:
Tak písněte ju?
Doufám že vás čertíci dneska moc nepostrašili! :wink: :grinning:
5. pro 2008 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky
tak mi Svinov vůbec nevadí :slight_smile: Jinak Evkoo,tak nějak ted nevím jestli pojedu autem-segra ho potřebuje,ale dnes k ní jedu,tak to zkusíme nějak domluvit :slight_smile: ještě dám vědět.Ale kdyby něco,tak se nezlob(u mě je to furt stejný-něco slíbím a pak se něco stane,že to nejde :frowning2: )Včera jsme byli na trhách v Opavě-holky-já se tam zrušila :grinning: no myslím,že pít nějakou dobu nebudu :sweat_smile: a jak vydíte-čert mě nevzal :slight_smile:
6. pro 2008 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik

ja klido vystoupim na svinově,musim kouknout jestli tam ten rychlik stavi :grinning: no když tak za jizdy-jak v slunce seno... :grinning: to zvladnem ne peti :sunglasses:

jo holky a nejvic mě sere že muje starši segra je obyčejna štětka-věčně se flaka po barech...a takova ma dvě děti?k čemu,vždyt o ně nema vubec zajem :frowning2: a ještě mi s usměvem řekne že sem si ten potrat zasloužila :frowning2: prej sem sobec,no tak asi jo :unamused:

my jedem v patek do polska,tak snad tam dokoupim co potřebuju ještě k vanocum. :rolling_eyes:
6. pro 2008 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ten vlak stavi i ve svinově,takže vyskakovat nebudem :grinning:
jo peti a zpatky nam to jede ze svinova 16.10 zas až do olomouce,teda aspon ja s nim pojedu.
jo holky a asi vas moc nepotěšim ale asi budu hlidat 4letou neteř-tak nevim jestli ji nebudu muset vzit sebou :rolling_eyes: tak pokud by byl problem tak bych nejela,ještě to nevim jistě ale asi to tak bude :pensive: tak pokud by vam to vadilo tak mi to klido napište-bohužel asi na mě vyjde služba-chtěji na vanočni nakupy a s dětma to nejde,no ještě že mi nenabali 20měsičniho miloška :grinning: by vas fakt kleplo :grinning:

NO A JA SI TU PIŠU SAMA :angry:
6. pro 2008 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
teda Lajci-tvá segra je teda vyloženě metla na entou.To může říct jedině degen.Mi osobně malá vadit nebude :slight_smile: Já teda zkusím najít nějaký vlak-pro případ,že mi segra zabaví auto :slight_smile: Ted jsem sama samotinká-manža má zápas a pak má sraz ze střední-večer pro něho jedu.Ale i tak jsem si udělala romantiku-mám zapálené ván.svícny :slight_smile: Evkooooooooo doufám,že se nezlobíííííš :sweat_smile:
6. pro 2008 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
se maš ja sem taky sama doma,zdena šel na nočni :angry: ja jdu až ve středa a ve čtvratek na deni12.
jsem rada že ti mala vadit nebude,je to dcera do te moji milujici segry :unamused: ale děti za ni nemužou :wink: tak to nas určo poznate,mala ma ružouvou bundu :dizzy_face: a ružove boty :grinning:
ted sem si udělala mou specialni omeletu-rošleham vejce ,vyliju na panev a zasypu kukuřičnymi lupinky a syrem otočim a je to :wink:
6. pro 2008 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla noc ten týden a mám 2 kg dole-doufám,že tam už zůstanou :grinning: já hlad ani nemám spíše si asi udělám kávu.Ted si tu kopíruju fotky-segra má psa bišonka a to je trotlík-nejde vůbec vyfotit,furt někde skáče a utíká :grinning: tak tu mám jen samé rozmazané fotky :slight_smile: že máte takový divný vztah-já si se segrou celkem rozumím,akorát má ted nějaké problémy.Ale včera bylo super-jsme si zašly na punč :slight_smile:
6. pro 2008 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my se moc nemusime :unamused: ale s moji mladši segrou tu fakt zbožnuju :dizzy_face: halvně maleho miloška-taky veškere bolesti i radosti proživala se mnou :dizzy_face:
ja mam největši hlad když sem sama a ted sem sama :angry: taky podle toho vypadam,snad se mě neleknete :grinning:
6. pro 2008 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jsi ale teda :slight_smile: já prý vypadám na první pohled nepřístojně až nesympaticky :sweat_smile: už mi to řeklo hafo lidí-a přitom já su taková hodná :grinning:
6. pro 2008 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no co už každej vypadame nějak že ano??? :grinning: ja prej taky pusobim jak furie.zkusim se přišti tyden vyfoti a hodit do alba at amte představu :grinning: sem zvědava jake si dame poznavaci znameni s petkou aby sme se poznali ve vlaku-no ja potahnu zavazadlo s jmenem karolinka :grinning:
6. pro 2008 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ HOLKY!!!

Tak to je fajn že vám to zatím žádné nevadí,je to fakt mnohem lepší.
Jinak Lajci mně taky nevadí že budeš mít doprovod. :wink:Snad už vím kde by jsme mohly i zajít,je to kousek a mají tam i pizzu,mňam tu já můžu ve velkém. :grinning: :grinning: Jo a v kolik to teda je na tom Svinově Lajci?Lajci,ty máš ale sestru,já bych jí takové kecy nemohla nikdy odpustit a nechápu jak ti to takhle může říct.Jinak zajímavé omelety děláš. :fearful:
Jsem na vás holky fakt zvědavá,protože to co tu o sobě píšete je fakt zajímavé.Tak to už vás poznám stoprocentně. :grinning: :grinning: :grinning:
6. pro 2008 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo pizu ja taky rad :grinning:
ten vlak přijiždi 13.52 do svinova :wink:
tak už jen 6dni a už se pozname,musim si vzit fotak :grinning:
7. pro 2008 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak se hlásím až ted´ :slight_smile: Nějak mi vypadává net,tak doufám,že už mi pojede.Sem mněla strach,že se tu ani nedostanu a to by mně fakt štvalo.Jsem dokobnalý závislák.
Lili v žádném případě se nezlobím :slight_smile: Co tě to napadlo.Mně nedělá nejmenší problém dolet na Svinov. :sunglasses:
Lajci to cos tu psala o ségře je hrozné.To by mně asi moc moc bolelo,ale i takové vztahy jsou :confounded: Já mám taky jednu mladší a jednu starší ségru.Každá je jiná a já jsem takový střed :grinning: Ale máme se fakt rády i když každá má své problémy.Jinak moje starší ségra čeká v únoru mimíska a jak jsme ted´ mněli tu rodinnou sešlost,tak mně ségra poprosila,jestli bych nebyla s ní u porodu,pokud nebude moct její přítel.On má dost složitou pracovní dobu a taky jezdí po celé ČR.Tak mně to šoklo,ale samozřejmně jsem souhlasila :slight_smile:
Koczurko já pizzu mám taky hrozně ráda :grinning: Taky nejsem žádná štipka :grinning: :grinning:
7. pro 2008 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a monali nedivím se,že máž v té naší lidsko-psí rodině chaoz.Ale přesně jak píšeš,tak se máme rádi a to je hlavní.U nás jsou pejsci plnohodnotnými členy rodiny :slight_smile:
7. pro 2008 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
EVI U NAS TAKY,NAŠ PES S NAMA SPI I V POSTELI :angry: MAM POCIT KOLIKRAT ŽE JA SEM TA DRUHA A NAŠE NINY PRVNI :angry: -NO CO JAKL SME SI JI NAUČILY TAK JI MAME ŽE :grinning:
7. pro 2008 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek