Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

evkaa25
28. pro 2008

ahojky,tak jsem tu zas.Právějsme došli z tříhodinové procházky 😀 Byli jsme v šesti lidech a s jedním-našim pejskem a mněli jsme sebou tři plaskuly rumu 😀 😀 😀 Bylo to super........
Tak ted už jdu vážně relaksovat k telce 😉
Lajci 5 kg a to jsme teprve v polovině.Ještě je před námi Silvestr,to bývá vždycky-alespon u nás-slušná žranice 🙂 Ale já se mu nedivím,že tak přibral,když tys mněla napečeno tolik druhů určitě výborného cukroví.Určitě jsi ráda,že mu to chutná a on to pak shodí......... 🙂

lilienka
28. pro 2008

ahojky holky
tak jsme se právě vrátili z lyží-bylo super-jsem úplně uondaná.Sice sních umělý a namrzlý,lidí hafo,ale kupodivu ač se všichni předbíhali,tak se tam nenadávalo 🙂 cestou zpět jsme se stavili na pozdní oběd-trapas jak mraky-všichni fajn oblečeni a my tam vlezli v oteplovákách 😀 ale pošušňala jsem si dost dobře.Ted tu sedím u kýblu čaje a kávy a tlačím cukroví 😀 A ač jsem doufala,tak se dnes asi dostavila mrcha 😒 -aspon skočím na krev-na ty hormony.Když už nic,že?My byli taky na půlnoční-máme polského faráře,tak legračně mluví,ale příběhy vykládal perfektní. 🙂 Ach jo jo ach-já už nemůžu ale furt tlačím do hlavy-holkyyyy dejte to ode mě prýýýýýýč 😀

lajcikova
28. pro 2008

jo to mam radost že mu šmakuje,ale už neni skoro co 😠 všechno zdlabal 😝 my jsme byli včera na hranicke rozhledně,a pak v odrach u zname,domluvila mi schuzku s biotronikem v ostravě,tak sem zvědava. 😕

lil to se maš že umiš lyžovat-to ja bych byla jak pometlo 😀 by stese určo nasmali. 😀 a lil nežer 😀 😀 😀 cukrovi neni zdrave 😀 ale ty si jak lunt.no tak si teda dej 🙂

evkaa25
29. pro 2008

Čauky,to je fajn,že už se tady zase ukazujem čím dál častěji 🙂
Lili já jsem kdysi lyžovala.Naučila jsem se lyžovat na lyžáku a pak jsme s kámoškou spolu jezdívali na Hamry lyžovat.No ale ted už nelyžuju i když si s manžou každý rok slibujeme,že si zajedem na víkend na hory,tak to pak nikdy nastihnem 😒
Jo jinak Lili je to hrozné s tou naší psichykou.Já už jsem si taky řekla,že si dám od umělého oplodnění a od myšlenek na těhotnění na chvilku pauzu,ale stejně pořád v duchu doufám.Co kdyby se to povedlo i přirozeně,i když vím,že by se musel stát opravdický zázrak,tak si to tak v duchu kolikrát představuju.Jsem prostě nemožná.............
Lajci to je fajn,že se u vás cukroví zdlabalo.Já ho mám ještě docela dost,tak snad to všechno zbaštíme 😀 Jo a Lajci co je to biotronik???

lilienka
29. pro 2008

ahojky
já jsem jen takový rekreační lyžař.Sice nepadám a myslím,že jezdím docela rychle(ale bezpečně!) ale mám takový svůj "rozvlátý"styl 😀 Evi-já su tež na bednu-já vím,že normálně neotěhotním ale doufám-a to přitom naději nesnáším!no štěstí,že psychinu mám za rohem.Ještě musím zavolat k tomu dr.dnes tak je tam až od 14hod a to už se mi nechce ven 😀 dnes jsme byli vybírat postel do pokoje-jsme zmrzli jak preclíci 🙂 tak zatím-ještě dnes kouknu

lajcikova
29. pro 2008

ahojik
evi je to něco jako lečitel ale použiva energii z ruk,mluvila sem pani ktera po jeho navštěvě otěhotněla,a to měla za sebou 4ivf 😕 tak třeba,a chce jen dvě kila,což mě už nezabije a je to min než za ivf.

lil jak vypada rozvlaty styl? 😀 to si jako neumim představit 😅

a monča koczurka tu dlouho nebyli 😠 holky dostanou na holou 😀

lilienka
29. pro 2008

lajci,abys nedopadla jak já tehdá s tou paní.Kámoška ji vychvalovala do nebes a mě úplně rozhodila 😖 A můj styl-nooo-těžko se to popisuje-nejsem prostě standartní lyžař 🙂

evkaa25
29. pro 2008

Lajci dík za vysvětlení.Máš pravdu že dvě stovky jsou v tom množství peněz,co jsme do toho už daly naprosto zanedbatelné,tak to zkus a pak nám dáš vědět 🙂
Lili na to si pamatuju,jak jsi to tu psala.Řekla ti samé hnusné věci,že?!Ale kašli na ni.Tady na těhle stránkách jsme na tom všichni podobně a všechny musíme věřit!!!!!!! 😉
Jo a Lajci máš pravdu,že holky dostanou na holou,jestli nás tu brzy nepřijdou alespon pozdravit 😀 😀
Holky,kdybyste věděli,jak mně se nechce zítra do práce.... 😖 Jdu sice snad jen od sedmi do pěti,ale fakt se mi nechce.Manža už mi dneska nadává,že jsem omrzlá,ale to se mu to mluví,když má ještě celý týden volno........
No a u nás hned 2,1,2009 v pátek začínáme s inventurou skladu a to jsou vždycky šichty od nevidim do nevidim ☹ No tak si musím ještě co nejlíp užít Silvestra a Nový rok 🙂
Na Silvestra bude teková menší akcička u nás doma v 8-10lidech.A co vy???Co podnikáte???

lajcikova
29. pro 2008

evi my budem sestava jak na štědry den 😉
lil tohle je nějakej pan,a je prej hodně dobrej děla diagnozu i přes fotky.a ta znama děla s manžou,tak snad by mě neposlal k nějakemu.....byl ji i za svědka.no uvidim 😉 a mě myslim jen tak něco nerozhodi-sem ostřilena a zvykla na kde co.max mu střelim 😀

jinak už mě boli všechno z te televize,zdenula je v praci a ja doma sama,jdem až 7.1 😠

lilienka
29. pro 2008

tak na té krvi jsem byla už dnes-volala jsem tam a ta sestra mi řekla,že zítra odběry nevedou.Měli tam od 14-16 hod.přijela jsem tam před3 a odcházela po 4 a to tam bylo ještě tak 10 bab(mimochodem všechny těhotné-jsem cítila jak na mě padají zdi 😖 )pak jsem se vetřela k sestře-byla mrská jak stará prdel(se jí sice nedivím,ale....)vrazila mi tam tu jehlu jak by to dělala poprvé-no normálně bolest šílená-ještě se mi nestalo,že bych měla náplast naskrz od krve...ještě ted neumím ohnout ruku.Byla jsem zavést neteře a rovnou jsme se se segrou domluvily na silvestru-budou všichni u nás i s našima-to bude žůžo 😀 i s tím malým psem-s tím trotlem 😀 zkusím britu okoupat a budu jí mít taky doma-at se poměje 🙂 Já jdu do práce 5.1.holky mám chut se napít-nechcete přijet? Manža moc nepije-nemám ted s kým chlastáááááát 😀

evkaa25
29. pro 2008

Lili,tak to sis dneska užila s těmi doktory,že?! 🙂
Tak vidím,že Silvestr budete mít taky pěkný v rodinném kruhu 🙂 A taky zvířecím,jako u nás 😀
Můj manža si doma taky jen tak se mnou víno nedá,ale já si někdy dám sama.Vždycky ale zůstanu u jedné,nebo dvou skleniček a zbytek flašky mi pak doma stojí hrozně dlouho....... 🙂
Přijet nemůžu,jelikož vstávám do práce,ale možná si dneska dám doma trošku vínka,tak si na tebe vzpomenu,že třeba doma taky tak sedíš u telky a popíjíš,jako já 😎 Chce se ještě někdo přidat??? 😀

koczurka
31. pro 2008

AHOJ HOLČENKY!!!

Přeju Vám všem vše nej,nej,nej do Nového roku,zdravíčko,štěstíčko a hlavně ať se Vám splní to po čem tak toužíte. 😉 😀
Já jdu příští středu na odběr plodové vody,měla jsem v krvi zvýšené hcg a tak chcou mít jistotu.Mám strašný strach,ale snad to bude v pořádku.Je to prostě pořád něco a já už to nějak nedávám a pak si mám užívat těhu,jsem pořád akorát v nervech.No nic,mějte se krásně a opatrujte se.
Dneska jdu do naší hospůdky oslavit Silvestra tak snad příjdu na jiné myšlenky.

lilienka
31. pro 2008

Děvčátka-taky vám všem přeju jen to nejlepší-hlavně zdraví a štěstí,sem tam nějaké ty penízky,plno důvodů k úsměvu a splnění všech přání 🙂
Koci-neboj,všechno bude v pořádku-musí!

monali
31. pro 2008

ahoj holky,
tak vás všechny moc zdravím, užijte si dnešního silvestra, a do nového roku hodně štěstí, zdraví a ať se nám
všem splní to naše velké přání.
My jsme tentokrát na silvestra doma, pěkně v klídku ssi to oslavíme.

michule
autor
31. pro 2008

Ahoj holky.....
Dlouho jsem se nespojila, ale tento den chci....A chci popřát nám všem snažilkám..
PF 2009......hodně pohody, šťastné náhody, žádné nehody, významné dohody, legrační příhody a další života výhody....taky ať máme to pokakané štěstíčko ve formě malého uzlíka...
Koczurko - tobě zdravé miminko, ale před tím obrovské bříško 😀
Všechny ještě jednou moc zdravím.

lajcikova
1. led 2009

holky moje zlate tak ja vam přeju do noveho roku jen to nejlepši a všem to vytoužene mimčo 🙂

koczurko tobě hlavně zdryve miminko,a testy budou o.k. neboj a už budeš i vědět co čekate-tak pak podej zpravu jestli sem se trefila 😀

lilienka
1. led 2009

ahojky
tak mi ten nový rok moc dobře nezačal 😢 "párty" byla super-moc jsme se nasmáli.Dnes jak jsem šla zavřít psa,tak jsem z hrůzou zjistila,že je jak balon-převrátil se jí žaludek.......zrovna ted jí operujou-šance je 50 na 50-prý kvůli věku a ještě k tomu,že má to srdíčko nemocné.Holky jestli ona umře.........já to nedám-to nerozchodím.Peníze vem čert,hlavně at se mi vrátí!!!!!!!!!!!!!!!!!já su na mašlu

lajcikova
1. led 2009

lil to je smutne ☹ no snad to dopadne dobře,moc na tebe myslim.to je hruza pořad něco. 😒 hlavně klidek,nestresuj se.musiš věřit nic jineho dělat nemužeš. 😢

lilienka
1. led 2009

já si tady pořád též stěžuju co?Když já to nemám komu říct-vlastně mám,ale nechci rodinu nějak stresovat-stačí že se o ní bojím já.Mám chut se ožrat ale totálně.Doufám že se tak blbě mám jen já a vy že si užíváte.

lajcikova
1. led 2009

no nevim lilinko,cely den sem měla depku,zapalila sem svíčky za naše andilky a zase opět plakala 😢 je mi to hrozně líto že sme pořad sami ☹ ale asi to tak ma byt.takže nejsi sama kdo si tu stěžuje bez obav proto tu sme 😉

petista
2. led 2009

Ahoj holky,
dlouho jsem tu nebyla, ale všechny ty návštěvy .... Nejprv vám všem přeju vše nejlepší do nového roku a hlavně těhu a zdravé prcky
Lil, ať to dobře dopadne s pejskem
Lajci, mě hodně povzbudilo ( výjimečně na IVF OL), jak tam holky psaly, jak byly minulé Vánoce smutné a teď už mají některé mimina doma a většina je čeká. Tak snad tady příští vánoce taky budeme vyměňovat informace o počtu vypitých lahviček .... 😉
Koczurko, držím ti všechny pěsti na vyšetření
Evka má chudera dneska inventuru, tak jí to snad rychle uteče
My jsme počínaje 25.12. měli až do 29.12. každý den návštěvu, některý den i dvě, takže kolotoč - nachystat pohoštění ( nejvíc se chytala masová mísa, cukroví už byli všichni přežraní), vysát, naskládat nádobí do myčky, vyskládat, nachystat ... No a teď jsme byli na silvestra u kamarádů a nejlepší bylo, že jsme skončili u jejich sousedů, úplně cizích lidí, kteří byli ale strašně fajn, dokonce naše Ťapinka si výborně rozuměla s jejich kokrem a kocourem.
Jinak nás po MS čeká to vyšetření imuno v Plzni, a pak se pořád rozhoduju, jestli jít na tu laparku nebo ne, ale asi spíš ano. A pak bych ráda do těch lázní a ke konci jara či v létě další pokus.
Jinak jak jste tu psaly o té naději, já tady každý cyklus doufám, i když po 4 letech snažení, 6 IUI a IVF by přirozené těhu byl zázrak. Nicméně i ty se někdy dějí. Zatím pápá

monali
2. led 2009

ahojky všem,
tak Vás zdravím v novém roce a už zase z práce 😝 myslela jsem si , že třeba dneska skončíme dřív, ale
podle toho jak mě šéf zaúkoloval, to vypadá tak do večera 😠 😠 No aspoň je dneska pátek a víkend před
náma. 🙂
Evko, doufám že inventura jde dobře, u nás se bude počítat od pondělka, to zase budou numera 😖 kolikrát
se nestačíme divit co na skladě máme, a kde se to tu vzalo 😀 Ale konečný výsledek nakonec není nikdy moc špatný.
Koczurko, držím palce na rukách i na nohách, určitě to bude všechno v pohodě.
Peti, to bylo na čase že ses ozvala, jo a máš pravdu, návštěvy jsou vyčerpáváající
Lili, myslím na tebe i na pejska a doufám, že bude OK.
Lajci, uvidíš letos už to zvládneme dohromady, a je super že tady se můžem navzájem vykecat.

Těm co mají ještě volno, tak si ho hezky užívejte...
Taky u Vás pořád sněží a sněží a sněží ?

lilienka
2. led 2009

ahojky-Brituška mi umřela..........

lajcikova
2. led 2009

lil to je mi moc lito ☹ ☹ ☹

lilienka
2. led 2009

jestli vám to holky nikdo neřekl,tak život je zasraně nespravedlivýýýýýý.

lajcikova
2. led 2009

no lil to maš tedy pravdu 😢 ja vubec nevim co ti napsat abych tě podpořila,je mi smutno s tebou ☹ čas vše zahoji,tak se drž

evkaa25
2. led 2009

Ahojky všichni 🙂
Chtěla bych vám všem dodatečně popřát všechno nej.nej.nej. do Nového roku a hlavně aby se nám všem splnil náš sen............
Lili tvého pejska je mi fakt moc líto.Moc dobře vím,co může takový pejsek pro člověka znamenat a jak moc bolí,když ho ztratí............................ ☹
Monali inventura je u nás tak na deset dní,tak se ještě mám na co těšit 😒 Zatím jen balíme a počítáme vánoční zboží.Hrozí nám,že půjdem do práce i v neděli,tak snad si to rozmyslí 😉 Po těch svátcích je to docela záhul 😅
Koczurko držím palce aby testy dopadly na jedničku.Určitě to tak bude 🙂
Peti to je dost,že ses ukázala,ale máš pravdu že o svátkách to je většinou záhul 🙂
Moc zdravím Michuli 🙂

lilienka
2. led 2009

zjistila jsem,že ač člověk žije,tak může být uvnitř mrtvý

lajcikova
3. led 2009

ahoj všem
tak sem si včera vyložila karty(hold sem jak čarodějnice)a věštba pro koczurku:vyšlo mi tam těhotenství,ale u tve karty byli děti dvě 😕 kluk,a děvče-což dvojčatka asi čekat nemužeš to by si už věděla,nebo mate v okoli malou slečnu?mělas kolem sebe same pozitivni karty,žadne nemoci-nic takoveho 🙂 tak doufam že mi ta věštba vyjde.podle mě by to měl byt kluk.no fakt sem zvědava.co se z toho vyklube.jen nechapu proč vadi že maš vysoke hcg?z toho plynou jako nějake rizika? 😕

asmeena
3. led 2009

Ahoj lajci, nechceš mi taky vyložit karty? Jsem se už těšila, že tentokrát pokus vyjde, ale dostala jsem mrchu, takže je to zase v háji. No nedá se nic dělat. Ještě, že vás tady všechny mám a hodně mě podporujete. 😉 Zkusím to teď s Jonášovou metodou výpočtu plodných dní dle lunárního kalendáře. 😀 😀