• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

12. října 2014 
Neboj to už uteče.Já jdu 10. dubna a už se taky nemůžu dočkat. :slight_smile: :slight_smile:
27. bře 2008 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Michul,já tomu moc teda nerozumím,vše super,vyšetření hodně a ty embriika jsou už ale oplodněna,nebo se pletu?Já myslela,že si dojedu pro ten dusík do Olomouce a z OV si přivezu hotové mimi,kde mi to zavedou,samozřejmě vyšetří mě a dají léky,které v OV nedávají.To jsi musela vše podstoupit před ket?Napiš,jsem napnutá jak kšandy :grinning:
27. bře 2008 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím Gabi,když jsem vydržela tak dlouho tak teď už to zmáknu!Ty to máš za chvilku!!! :grinning:
27. bře 2008 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,vidím,že jsme se tady sešly.Gabko vítám,málokdy se setkáme spolu.
27. bře 2008 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ili to teda jo, málokdy se tu potkáme.Už ti je lépe?No a ještě tu chybí Michul, asi tu na nás čekala, dlouho jsme se tu neobjevovaly, tak to vzdala. :frowning2:

Koczurko, to si piš, že to zmáknem!!! :slight_smile:
27. bře 2008 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi,už se ti to krátí,co?Já to teď nemám nejlepší doma,tak se uvidí jak to vůbec bude dál.Byla by ale škoda těch 4 miminek co na mě čekají se vzdát.O tom je ale život.....
27. bře 2008 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
O tom ani neuvažuj to vzdávat....miminka na tebe čekají, až budou u tebe!!!!A copak doma, kdo zlobí dcerka?Jestli o tom nechceš psát, tak se nic neděje...do toho mi stejně nic není.
27. bře 2008 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ili,to nesmíš vzdát! :wink: To by byla škoda,vždyť jsi bojovnice,tak bojuj! :wink:
27. bře 2008 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dcerka ne,ale manžel,nevím jak to bude dál...
27. bře 2008 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jak píše Koczurka, určitě jsi bojovnice, tak jako my ostatní!!!!Musíme bojovat za to co chceme :wink:
27. bře 2008 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je mi líto, ale určitě to bude zase všechno v pořádku :wink:
27. bře 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta Michule asi fakt na nás čekala a pak to vzdala.No však ona se objeví a nebude stíhat odpovídat na naše dotazy.Jo Michul a to drahému naordinovala léky volně prodejné nebo na recept?Že bych to taky drahému naordinovala,však uškodit mu to nemůže ne? :grinning: :wink:
Gabi,dneska jsi všechny odehnala od PC?
27. bře 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nevím jsme od sebe od úterka,nevím jak to budu řešit.Kdybych neměla ty zmrzlíky,tak vyřešené,ale jinak nevím co bude dál. :frowning2:
27. bře 2008 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koczurko právě že ne!!!Synátor už mi stojí za zády a čeká až mu to tu uvolním.Tak budu končit.Za chvíli je stejně Ordinace, tak budu čučet na telku. :slight_smile:
27. bře 2008 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ili,to mně mrzí že máš starosti.Přeju ať se to brzo urovná!
27. bře 2008 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to ani nepočkách na Michul jo?Já Ti jí pozdravím jak dojde :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
27. bře 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji,moc chci do té Olomouce a je mi jedno jestli budu sama s mimim nebo s ním,ale je to škoda zlikvidovat,na to bych neměla srdce.
27. bře 2008 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ili moc ti držím pěstičky, ať se to u vás doma co nejdřív urovná!!!

Tak holky zatím pá. Pak tu zkusím ještě nakouknout.Jestli se tu už nesejdeme tak dobrou noc. :slight_smile:
27. bře 2008 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pa Gabi! :sweat_smile:
27. bře 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pa holky a dobrou noc
27. bře 2008 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ili,to je jasné.Určitě to bude dobré...a miminka na Tebe netrpělivě budou čekat! :wink: Drž se holka naše!!!
27. bře 2008 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ještě nejdu spát,ne,ne!

Počkám tu na Michul,musí mi zodpovědět moje otázky!!!

Jsem zvědavá... :sunglasses: :grinning:
27. bře 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No taky by mě zajímalo jak je to s těma zmrzlíkama jejíma.Co ty na to říkáš,Koczurko?
27. bře 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jak psala Mimco,hned se chytne,jak mají takový přístup,žejo?To je super
27. bře 2008 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mimco ,jak ty bojuješ dál?Kdy se chystáš na další ivf?Pak napiš,budem se těšit,pa
27. bře 2008 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to super,udělají ji vyšetření ať se ujistí že je v pořádku¨,pak si převeze mimísky a jde se na to.A hlavně jde o ten přístup že!Kde je Mimco by mně taky zajímalo...
27. bře 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je super,v OV by se na to Vysr
27. bře 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
To určitě jo.Ještě jsem od nikoho neslyšela že by v OV někomu napsaly nějaké léky na zlepšení kvality střeliva...
Oni jdou rovnou do tahání peněz...není čas na blbosti.
27. bře 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili - ano, nakonec nám vyšlo IUI a teď si užívám těhu nevolnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:

je dobře, že jste všechny tak pozitivně naladěné, tak ať vám to klapne :wink:
27. bře 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
zítra to bude měsíc ce jsem po revizi. Další IVF nás čeká nejdřív na podzim. Musíme si dát půl roku pauzu. V Ov by mě určitě vzali dřív, ale paní doktorka Oborná je poctivka a ví, že se tělo musí dát dohromady. Poslední týden v květnu mě čeká maturita, pak bude léto a hned podzim. Těším se, ale vím, že nás čeká plno vyšetření, hlavně mé krve.
V neděli jdu poprvé do práce, měla jsem až v úterý, ale potřebovali, abych vzala za někoho noční. Nějak mi to nevadí, alespoň se do toho zase dostanu. Ve středu mám maturitní písemku, tak jsem zvědavá na ta inteligentní témata a hlavně jak se s tím poperu. To bude sranda.
Jinak na maturitu jsem se ještě nezačelal učit, já jsem hrozný flegmoš, pořád mám čas.
27. bře 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek