Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

gabka14
27. bře 2008

Neboj to už uteče.Já jdu 10. dubna a už se taky nemůžu dočkat. 🙂 🙂

ili5
27. bře 2008

Michul,já tomu moc teda nerozumím,vše super,vyšetření hodně a ty embriika jsou už ale oplodněna,nebo se pletu?Já myslela,že si dojedu pro ten dusík do Olomouce a z OV si přivezu hotové mimi,kde mi to zavedou,samozřejmě vyšetří mě a dají léky,které v OV nedávají.To jsi musela vše podstoupit před ket?Napiš,jsem napnutá jak kšandy 😀

koczurka
27. bře 2008

Já vím Gabi,když jsem vydržela tak dlouho tak teď už to zmáknu!Ty to máš za chvilku!!! 😀

ili5
27. bře 2008

Holky,vidím,že jsme se tady sešly.Gabko vítám,málokdy se setkáme spolu.

gabka14
27. bře 2008

Ili to teda jo, málokdy se tu potkáme.Už ti je lépe?No a ještě tu chybí Michul, asi tu na nás čekala, dlouho jsme se tu neobjevovaly, tak to vzdala. ☹

Koczurko, to si piš, že to zmáknem!!! 🙂

ili5
27. bře 2008

Gabi,už se ti to krátí,co?Já to teď nemám nejlepší doma,tak se uvidí jak to vůbec bude dál.Byla by ale škoda těch 4 miminek co na mě čekají se vzdát.O tom je ale život.....

gabka14
27. bře 2008

O tom ani neuvažuj to vzdávat....miminka na tebe čekají, až budou u tebe!!!!A copak doma, kdo zlobí dcerka?Jestli o tom nechceš psát, tak se nic neděje...do toho mi stejně nic není.

koczurka
27. bře 2008

Ili,to nesmíš vzdát! 😉 To by byla škoda,vždyť jsi bojovnice,tak bojuj! 😉

ili5
27. bře 2008

Dcerka ne,ale manžel,nevím jak to bude dál...

gabka14
27. bře 2008

Tak jak píše Koczurka, určitě jsi bojovnice, tak jako my ostatní!!!!Musíme bojovat za to co chceme 😉

gabka14
27. bře 2008

Tak to je mi líto, ale určitě to bude zase všechno v pořádku 😉

koczurka
27. bře 2008

Ta Michule asi fakt na nás čekala a pak to vzdala.No však ona se objeví a nebude stíhat odpovídat na naše dotazy.Jo Michul a to drahému naordinovala léky volně prodejné nebo na recept?Že bych to taky drahému naordinovala,však uškodit mu to nemůže ne? 😀 😉
Gabi,dneska jsi všechny odehnala od PC?

ili5
27. bře 2008

No nevím jsme od sebe od úterka,nevím jak to budu řešit.Kdybych neměla ty zmrzlíky,tak vyřešené,ale jinak nevím co bude dál. ☹

gabka14
27. bře 2008

Koczurko právě že ne!!!Synátor už mi stojí za zády a čeká až mu to tu uvolním.Tak budu končit.Za chvíli je stejně Ordinace, tak budu čučet na telku. 🙂

koczurka
27. bře 2008

Ili,to mně mrzí že máš starosti.Přeju ať se to brzo urovná!

koczurka
27. bře 2008

Tak to ani nepočkách na Michul jo?Já Ti jí pozdravím jak dojde 😉 😀 😀 😀

ili5
27. bře 2008

Děkuji,moc chci do té Olomouce a je mi jedno jestli budu sama s mimim nebo s ním,ale je to škoda zlikvidovat,na to bych neměla srdce.

gabka14
27. bře 2008

Ili moc ti držím pěstičky, ať se to u vás doma co nejdřív urovná!!!

Tak holky zatím pá. Pak tu zkusím ještě nakouknout.Jestli se tu už nesejdeme tak dobrou noc. 🙂

koczurka
27. bře 2008

Tak pa Gabi! 😅

ili5
27. bře 2008

Pa holky a dobrou noc

koczurka
27. bře 2008

Ili,to je jasné.Určitě to bude dobré...a miminka na Tebe netrpělivě budou čekat! 😉 Drž se holka naše!!!

koczurka
27. bře 2008

Já ještě nejdu spát,ne,ne!

Počkám tu na Michul,musí mi zodpovědět moje otázky!!!

Jsem zvědavá... 😎 😀

ili5
27. bře 2008

No taky by mě zajímalo jak je to s těma zmrzlíkama jejíma.Co ty na to říkáš,Koczurko?

ili5
27. bře 2008

Tak jak psala Mimco,hned se chytne,jak mají takový přístup,žejo?To je super

ili5
27. bře 2008

Mimco ,jak ty bojuješ dál?Kdy se chystáš na další ivf?Pak napiš,budem se těšit,pa

koczurka
27. bře 2008

Je to super,udělají ji vyšetření ať se ujistí že je v pořádku¨,pak si převeze mimísky a jde se na to.A hlavně jde o ten přístup že!Kde je Mimco by mně taky zajímalo...

ili5
27. bře 2008

No to je super,v OV by se na to Vysr

koczurka
27. bře 2008

To určitě jo.Ještě jsem od nikoho neslyšela že by v OV někomu napsaly nějaké léky na zlepšení kvality střeliva...
Oni jdou rovnou do tahání peněz...není čas na blbosti.

ilci
27. bře 2008

ili - ano, nakonec nám vyšlo IUI a teď si užívám těhu nevolnosti 😝

je dobře, že jste všechny tak pozitivně naladěné, tak ať vám to klapne 😉

mimco
27. bře 2008

Ahojky,
zítra to bude měsíc ce jsem po revizi. Další IVF nás čeká nejdřív na podzim. Musíme si dát půl roku pauzu. V Ov by mě určitě vzali dřív, ale paní doktorka Oborná je poctivka a ví, že se tělo musí dát dohromady. Poslední týden v květnu mě čeká maturita, pak bude léto a hned podzim. Těším se, ale vím, že nás čeká plno vyšetření, hlavně mé krve.
V neděli jdu poprvé do práce, měla jsem až v úterý, ale potřebovali, abych vzala za někoho noční. Nějak mi to nevadí, alespoň se do toho zase dostanu. Ve středu mám maturitní písemku, tak jsem zvědavá na ta inteligentní témata a hlavně jak se s tím poperu. To bude sranda.
Jinak na maturitu jsem se ještě nezačelal učit, já jsem hrozný flegmoš, pořád mám čas.