• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

12. října 2014 
ahoj lajci,nedalo mi to a musim ti napsat,me taky ceka prvni navsteva ve fartasu v polance a problem bude asi taky jako u tebe...ty nase kila navic...mam z toho hruzu...chodilas taky do polanky?????janak asmeenko ty casto navstevujes polanku,tak jsou tam i baculky???fakt mam z toho strach. :frowning2:
16. led 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katrin: z hubeňourů si nic nedělej. Chodí tam teda převážně moc pěkné, mladé a hubené holky (to jsem teda čučela jaké modelky mají také problémy, ale není to jenom v Polance), ale samozřejmě i baculky. Ze začátku jsem z toho měla trošku dilema (protože já nejsem nejhubenější 165cm 70kg), ale prostě jsme všechny na jedné lodi.
16. led 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jenze ja mam o dobrych 20 kg vic nez ty asmeenko....a to jsem vyssi o pouhy centak nez ty....mam nemocnou stitnou zlazu tak mi dela neplechu......fakt mam z toho depku...a budu se tam vazit???doufam ze ne.... :confounded:
16. led 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebudeš se vážit. A jestli půjdeš k Jarošovi, tak ten je moc hodný. Nemusíš mít strach. Uvidíš co ti doporučí. Možná ti nejprve navrhne IUI a pak budete teprve řešit IVF. A možná, že by bylo dobré mu říct o té štítné žláze. Od mojí mamky známá má dceru, která měla taky problémy se štítnou žlázou (díky tomu nemohla otěhotnět) - dostala léky na úpravu nějakých hormonů, které ta žláza produkuje a teď se rozrodila tak, že musí brát i antikoncepci, aby doma neměli školku. :wink:
16. led 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo kazdopadne chci jit k jarosovi....dam na vas...on ordinuje vzdy jen dopoledne???a holub odpoledne????jj reknu mu o stitne zlaze....to IVF me moc nelaka,jelikoz je dost drahe....takze do toho asi nepujdu.........spis jen IUI....jsem uz taky dost z toho psychycky na nic.... :fearful:
16. led 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už to beru sportovně, akorát bolesti se bojím, ale jinak už né. Jaroš je tam jenom dopoledne.
16. led 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to ja taky bolesti....uplne silim jak mi jen berou krev.....a tam mi ji budou brat nekolikrat ze???ze normalne divim ze jsem nekdy porodila.... :grinning:
16. led 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrin: sestřičky jsou tam šikovné a nemusíš se bát ani té krve.
16. led 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidim,ve stredu pisnu jak sem dopadla...mate zitra sraz ze????se mate....skoda ze v ostrave...je to dost daleko.....
16. led 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katrin: nijak se nemůžeš na srazík dopravit? To je škoda, jinak jsi samozřejmě taky vítaná.
16. led 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
asmeenko nemuzu,ostravu vubec neznam,a mame zitra s manzelem akci.....a vubec...ty si tady pises nemas nahodou dneska sexovat????? :wink:
16. led 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
to už mám za sebou. Chtěla jsem na to skočit ještě jednou, ale to už se mi teď moc nechce, tak to nechám možná ještě na zítra ráno. :grinning:
16. led 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to jo...ja ted nemuzu mam mrchu,tak zitra budu muset pomoct mojemu at je 4 dny na stredu po sex.abstinenci...... :grinning:
16. led 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
4 dny jsou lepší?
16. led 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jak sem tam volala tak mi rekli ze at ma tak 3 az 4 dny sex.pust...tak to tak akorat vyjde.....
16. led 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my jsme se milovali v sobotu a pak až ve středu na IUI dával manžel vzoreček, tak měl jenom 14mil. a pak hned v pátek měl 21mil. Je to zvláštní, čím delší má můj muž pauzu, tím má horší spg. Nebo už nevíme čím to může být. A prý když předtím vypije kávu, tak jsou rychlejší (ale nevím co je na tom pravdy, tak manžel dnes vypil rychle kafíčko a frčeli jsme do Polanky - normálně kávu ale vůbec nepije, co by ale neudělal pro miminka.)
16. led 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha,tak to jsem zvedava...muj muz byl na spermio tady u nas v nemocnici a napsaly mu tam divny ten pocet a to 52x10/6ml...nevis kolik jich teda je?????tak to taky podstrcim mojemu kavicku :slight_smile:
16. led 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky
tak tu máme zas neděli :confounded: nechce se mi do práce-tak nějak jsem zjistila,jak jsou lidi zlí a hnusní :unamused: kde jste kdoooo
18. led 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co se deje lili? zlobi te nekdo v praci?
18. led 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
lili? Co se děje? Já vím sama jak jsou lidi zlí, když nám včera švagrová napsala, že nám přeje, abychom děti nikdy neměli a doufá, že je taky mít nebudeme. Prostě svět je plný blbců, s tím nic nenaděláme.

Já se zítra chystám taky do práce po 2,5 měsících, tak doufám, že jsem už všechno nezapomněla.
18. led 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
larri-snad si ještě pamatuješ jak to tam je... :confounded: Na oko všichni kámoši jak cip a za rohem tě pomluví apod.As-mi naštěstí nikdo nic takového nepřál(aspon né přímo) a kdyby to udělal,tak by to nerozchodil-myslím,že bych reagovala jak lajci :wink:
18. led 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
lili,to vis,ze si to pamatuji,akorat vubec nevim kdo tam jeste dela a kde delas ty.Ja ale nejvic podrazu poznala az tady v praci.
18. led 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ HOLKY!!!

Lili,to já znám,někteří lidi jsou fakt krysy.Ale kašli na ně,já si vždycky říkám že mám super rodinu a mojeho drahého na kterého je spoleh a vím že je tu pro mně.Přece si nebudu znechucovat život falešnýma lidma,no ne?
18. led 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koci máš pravdu-já si to taky říkám,ale když ti někdo hází klacky pod nohy v práci,tak je to na houby.Není to sice nějak drsné,ale i tak to znepříjemnuje žití.Já se sice nedám ale už mě to otravuje.Dnes jsem celkem dost vyštavená z roboty a to jdu ještě uklízet dřevo co nam navezli-to budu večer spát jak dudek.Ve čtvrtek jdu na ko tak jsem zvědavá jak se s tím dr domluvím.A jak jinak?Jak se ti daří? Přišla už pošta? :slight_smile:
19. led 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
Tak ve středu máme poslední rozloučení s babičkou.Bydlela ve Vysokém Mýtě,pochází od tamtud táta,tak už zítra pojedeme autem a přespíme ted´už v tak prázdném baráku po babičce :frowning2: Mám tam ještě tetu a strejdu s rodinou.Babička by dneska oslavila své 86 narozeniny :frowning2: Ale je to krásný věk.Mrzí mně,že poslední dobou už jsme za ní nejezdili tak často......Pořád práce a když né práce tak doktoři.No vždyt´ to znáte.........
Jinak dneska jsem volala do Fertasu a objednala jsem se na pátek na hydrolaparoskopii.Dřív mi to kvůli pohřbu nevycházelo a i tak už práci zas vyšilujou,jelikož já dělám práci za 1,5 člověka a všichni tam toho mají dost a do toho jsou 2 nemocenské......Ale práce neni všechno,tak na ně kašlu :wink:
V pátek to bude 9 den cyklu,doufám,že to neni moc pozdě.Dr mi říkal,že to má být co nejdřív po ms.No a víte,že ms jsem mněla dost zpožděnou a taky ji pořád mám,i když už jen slabo.Byl někdo z vás tady na té hydrolap?Kdyby jste mi mohli napsat,který den jste byli vy??
Asmeno jaký byl srazík???Kolik vás bylo?
Lili snaž se v práci od toho negativního odprostit.Někteří lidi dokážou být opravdu hloupí a necitliví,taky to znám.........
19. led 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi: byla jsem na té hydrolapárce ve Ferťasu, byla jsem 8DC, takže tak jako ty asi. No a měla jsem to v narkóze, takže jsem platila 500,-. Dospávala jsem pak po narkóze půl hodinky a pak za mnou přišel Vodička (ten mi to dělal), sedl si ke mně na postel a řekl mi, že mám vše v pořádku a že prý můžu rodit i normálně, holčině vedle mně řekl, že ta bude rodit jedině císařem. Taky mi řekl, že u mě se klidně nastimuluje 7 folikulů (což mi ale nepřijde nijak moc), a pak jsem šla domů. Myslím, že jsem se ještě osprchovala vlažnou vodou. Nic mě potom vůbec nebolelo. Takže pohodička.
19. led 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj evičko,moc přijmne obdobi nemaš :frowning2: ale bude lip-musi
na mě vlezla jakasi depka,že to zase nezvladnu(hubnuti,otěhotnět,atd.)sem zase hleděla na to svoje album-a vysledek?depka,slzy :frowning2: asi ho smažu.

lil lidi sou svině,mluvim z vlastni zkušenosti,ale když to sou cizi tak ještě,ale když je to rodina... :frowning2:
19. led 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všickni,

tak manža je na sportovišti, osadníci se nekonají, jelikož jeden hráč má zítra zkoušku, tak jsem tady. Evi, tak držím pěsti na tu hydrolapa... A v práci se nezblázní, nějak bylo, nějak bude, no a my tady máme priority jasné
Lil, lidi umí být superhnusní. Někdy když v kanclu poslouchám, co všechno vymyslí, je mi z toho až fyzicky špatně. No a ještě kolikrát po mně chtějí posvěcení, že se nedopouští ničeho nezákonného. Tak takovým lidem slušně odpovím a pošlu je - samozřejmě taky slušně - do kytek. Naštěstí klientů mám dost, takže si můžu vybírat, tak hajzlíky zastupovat nemusím.
Asmee, tak doufám, že si v práci aklimatizovala ...Jinak říkají, že na spermio má být pauza 3-5 dnů.
Na to imulogické vyšetření mi pí. doktorka taktně řekla, že nesmím NIJAK přijmout manžovi spermie. JNo to nijak skutečně dala zřetelný důraz. Je vidět, že už v tom má grif. :grinning: Takže jsem oprášila gumičky, ještě jsme dokonce našli nějaké neprošlé, i když za ty 4 roky snažení jsem myslela, že už nebudou použitelné žádné :grinning:
19. led 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
asmeno,tak tos mně uklidnila,že to nebolí.Já jsem hrozný strašpytel..........Jinak Vodička je moc fajn,kéž by tam v pátek byl. :slight_smile:
Lajci máš pravdu,že ted u mně vše stojí tak nějak za h...o,ale jak píšeš-bude líp!! :slight_smile: Ty se snaž taky nesmutnit,ale prát se za každou cenu!!!Vím,že to není snadné........ale my to zvládnem!
Holky jsem hrozně ráda,že vás tady mám!! :slight_smile:
Peti,tys mně zase šokla s výsledky toho imuna.To jako,že spermie tvého manži ve tvém těle brání otěhotnění?? :astonished: Co ti teda doporučila,kromně toho,že nesmíš přijít do styku se spermiemi??U IVF to nevadí??
Musela jsi být v šoku,co?!Snažit se o dítě a milovat se s ochranou...................tak to je teda fakt paradox :confounded:
Já dnes odpoledne jedu na ten pohřeb,hrozně to bolí,ale to je život..........Doufám,jen,že babička věděla,jak moc jsem jí mněla ráda.......
Holky držte se!! :slight_smile:
20. led 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ EVI ,TO VIŠ ŽA BABIČKA TO VĚDĚLA :wink: NIC JDU,DNESKA SEM BYLA VE FN NA KREV,TED JDU KE ZNAME.TAK ODPOLEDNE JUKNU,ZATIM PÁÁÁÁ
20. led 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek