Zaberají reklamy na vaše dítka?

kutcher
28. zář 2009

Zacina to televizi, kdy pozorujete vase ditko, jak v hypnoze hlta kazdou kravinu uz od kojence, pokracuje to lekarnou, kde vystavili plakaty s Martankama a jejich martafonem a konci to hrackarnami, ve kterych nelenili a poridili si plazmovku, kde litaji ukazky na nove barbiny a lego, ktere proste musime mit a kdyz se ditete zeptate proc chce zrovna tohle, vyjmenuje vam dlouhy slogan vsech moznych duvodu, ktere by jako pres kopirak opsalo z reklamy v TV. Tak by me zajimalo, kolik z vas ma doma takoveto reklamaky!

suki
3. říj 2009

Nikolka miluje reklamu na Calgonit 😀

cerstvamama
3. říj 2009

U nás vedou upoutávky. V kuchyni s Italem (Prima) - to začne ječet "papů" a běží k televizi,
a pak spoty na Primě s těma deštníkama. Jo a samozřejmě všechny reklamy na auta.

sirinka
3. říj 2009

aj nasa hlta reklamu, je schopna kvoli tomu prist z izby a dost ma to hneva a najhorsie na tom je, ze je uplne jedno aka je to reklama.

greta24
3. říj 2009

Tiez mame doma reklamneho maniaka a este miluje znelku Vecernicka 🙂

petra.vavra
4. říj 2009

I my jsme reklamáci 😀 . Stačí znělka a vím, že mám 10 minut pro sebe, sedí jako zařezaná. U nás vede reklama na brumíka a už začíná i reagovat na reklamy na hračky jako je lego a barbie apod. Docela se těším až začnou vánoční reklamy s ježíškem 😀

chiwule
4. říj 2009

holky když to tu čtu, tak mi to příjde šílený! Nejvíc mě štve, jak dávají reklamy v podstatě včleněný do dětských pořadů, třeba do Večerníčku. Snažím se alespoň vypínat u nich zvuk, ale Anet na ně zírá jak uhranutá i tak... Panadol baby - zrovna dneska jsem jí ho dávala, má teplotu 37,8°C a poznala na obalu to dítko ve vajíčku, no hrůza... Snažíme se telku pouštět až když už spí přesně z těch důvodů co popisujete - co vidí v reklamě to taky bude chtít...

atrami
5. říj 2009

Aj my máme reklamného maniaka. Aspoň si možem uvariť kávu......

lussy23
19. črc 2010

Ahojte. Trošku oživím túto tému. Môj synovec bude mať za tri mesiace dva roky a tiež má rád znelkya reklamy. Páči sa mu znelka našej Ordinácie,, reklama s tými zvieratzkami na ten Airvick

klematis
19. črc 2010

našemu malému se líbí reklama na sýry Veselá kráva, hned začne tančit 😀

anta
20. črc 2010

Tak u nás jede "Harpic" na WC, pořádně mluvit to nedokáže, ale Harpic to řekne ukázkově 😀 😀 😀

bibione
21. črc 2010

Uz som myslela,ze len moje dieta je take 😀 rozpravky nehrozia,posledne 2mesiace sa nestiham cudovat a pritom sa smiat 😀 bezi film,nezaujem,hra sa...v momente ked nabehne reklama sa otoci s usmevom jak leco a hlta tie kraviny a hlta a usmieva sa a uplne je happy...najrdasej ma ovecku lambi,najnovsiu reklamu na fantu,tu zerie uplne najviac,to sa tak vzrusi 😀 ,vsade kde su zvieratka alebo special efekty...vtedy proste ani zvuk ani obraz

anta
21. črc 2010

Já tím nemyslela, že moje dítě normálně jindy nemluví, to mluví - někdy mám pocit, že až moc, ale občas mu není rozumět, ale ten Harpic to jo jojo 😀 😀

lussy23
21. črc 2010

Ešte som zabudla, že cez Vianoce sa mu strašne páčila tá reklama ,,Ahoj Ferino"