• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žádám o finanční pomoc. Dcera potřebuje speciální kočár

21. září 2011 
19. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
trpasličku to je úúúžasné fakt,je vidět že kočík je fakt kvalitka....a klárka je mos spokojená, konečně můžete drandit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. pro 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
trpasličku, posílám ti odkaz na něco, co by se vám mohlo líbit :wink:
prodávají to v Erotic City a vůbec to nevypadá, jako erotická pomůcka :slight_smile:
http://www.eroticcity.cz/beetle-massager-masazni-beruska/OR.776840
19. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
trpaslikg: Jsem moc ráda, že se Klárce kočárek líbí, vypadá fakt spokojeně. :dizzy_face: A jsem ráda stejně jako Ty, že se našli lidičkové s dobrou vůlí a srdíčkem na správném místě. :slight_smile: Je to nádherný a Klárce přeju, aby se jí v kočárku báječně drandilo po světě. :dizzy_face:
19. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
berus no ta je super :wink: ukážu to manžovi
20. pro 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trpaslíčku, tak kočárek vypadá moc pěkně, moc vám přeji, že jste na něj mohli "dosáhnout", aspoň že tak. Přeji vám celé rodince krásného Ježíška, spoustu spokojenosti,zdravíčka a pohodičky v celém novém roce :wink: :slight_smile: Posílám Tvým dětičkám hubana od našeho Honzíka a ode mě :wink:
20. pro 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
berus: beruska je objednana 2x jedna pro kamaradku... :wink:
anta: dekujeme za prani a hubana také posíláme :D

všem na MK přejeme krásné Vánoce a šťastný Nový rok
20. pro 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
trpaslíčku, jsem ráda, že jsem pomohla :slight_smile:
20. pro 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mám berušky doma, vrní jak blázen :grinning:
22. pro 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
trpaslíčku, vím :wink: , já je prodávala :sweat_smile: :dizzy_face:

přeji Tobě i Tvým nejbližším krásné Vánoce a do nového roku hlavně zdraví :slight_smile:
22. pro 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, včera Klárce přišel fusak, je super...jak je to original tak krasne sedi do kocarku nikde se ji nic nemuchla, nekrčí, prostě je super... :slight_smile: fotku jsem ještě neudělala, ale určitě to napravím, stejně chci jednu poslat do Otto Bock, aby videli jak nám kočárek s fusakem krásně slouží...díky Vám nas stál jen 3000,- a i ty jsme dostali od mýho taťky k vánocům :wink:

tak že, ještě jednou DĚKUJEME
14. led 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, to je prima, že se zadařilo. :slight_smile: Tak teď ještě co největší výtěžek ze sbírky :slight_smile:
22. led 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky, sice nemám žádnou zásluhu, ale i tak se musim pochlubit, že je spuštěna sbírka pro klárku a 4.4. bude ten koncert...měla bych tam vystoupit na podium a neco říct...už jen při té představě zvracím, ale snad to zvládnu...http://www.fest2004.cz/?p=154

kdo by chtěl může odkaz šířit děkuji
16. bře 2010 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
týjo trpi.....to bude něco :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
hele to dáš, mluv srdcem, ne rozumem :wink: :wink: :wink:
17. bře 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: vubec nevim jestli neco vykoktam, jsem trémistka...ale třeba zvládnu Děkuji, že jste přišli :D...anni má miminko :wink: :grinning: :grinning:
20. bře 2010 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj vím načumovala jsem :grinning:
20. bře 2010 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
rok s rokem se sešel a naše klárka je opět o kousek starší a větší, kočárek, židlička, lehátko slouží jak má ( k naší a Klárky spokojenosti, hodně si lebedí v polohovací slunečnici...prosím lidičky o opětovné šíření našich stránek, všude, kde Vás napadne...děkuji Míša http://klarka.wbs.cz/Uvod.html

není nad kvalitní spamování :wink:
21. zář 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek